REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Unknown Prophets - Mr. Mainstream :D

Már csak a címe miatt érdemes meghallgatni... :)
336 1 0 Zene Izé
Szolgáld ki az alkoholistákat... izé... vagyis a vendégeket  jól... :)

(de csak most az egyszer! a nevét viszont a jövőben mindig kéretik feltüntetni. a címkékben is! ez azért fontos, hogy ha valaki küldeni akar, akkor rá tudjon keresni, hogy beküldtél-e már előtte, vagy sem. - errtu)
7042 4 4 Game Izé
Szamooca: Köszi errtu... :))) ....és ok,odaírom majd ;] ÖRülök hogy tetszik nektek!!!...Végre az én [...]
JeLo: Az a baj, hogy ezzel egyedül játszni nem lehet. A tutorial, amit nem értek, a játék egészét e [...]
eol: Ez nagyon jó játék, tisztára el lehet szórakozni vele függetlenül attól, hogy azt csinálod- [...]
Mind a 4 komment
Mara Carfagna, a legszexisebb miniszterasszony
(Olaszország újdonsült esélyegyenlőségi minisztere. Berlusconi tolná...)
28414 5 13 Izé
rivaul: Vagy megvehetnénk az olaszoktol a hölgyet azt mutogathatnánk... :) Lehet már késő van nekem :P [...]
davids83: Hát ezaz, ott mindenki büszke rá, milyen szép nő az egyik miniszter! Nálunk mivan? Egyszer 10 [...]
Sissi: Nem valami szép csaj...
Mind a 13 komment
Egyik kedvencem, már lassan 5 éve: Armin Van Buuren feat. Justine Suissa - Burned with Desire
579 0 0 Zene Izé
Damian Marley - Jamrock
524 0 5 Zene Izé
Trooger: It was written????:-)))))))))))))))) http://www.youtube.com/watch?v=mQdui7PIgpo&feature=related
SickBigG: http://youtube.com/watch?v=xvR-xs_zJMU ezt meg Jahba dolgozta fel. nemigen light :D http://jahba.co [...]
SickBigG: http://youtube.com/watch?v=8mmAuHieD7Q Road to Zion. nagyon kis hangulatos :)
Mind a 5 komment
Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
10610 1 27 Izé
r3clbull: hát ez utálatos baszki...a hideg ráz
zuza: nemtudom olyan groteszk az egész . mint művészi alkotás , tényleg elképesztő . Nade yerekkén [...]
CRaPtRaSH: sztem nem faszagyerekség ha legózik a felnőtt ember,de ez kurvára nem játék... én is le szokt [...]
Mind a 27 komment
Sasha Dith - RUSSIAN GIRLS

"Lena, Irina, Sveta, Marina, Natasha, Anya, Olya, Tanya, Inna, Olesya, Raya, Yulya, Oksana, Rita, Masha, Luda"
1132 2 0 Zene Izé
Westlife - Uptown girl

(ha már volt enszink akkor legyen vesztlájf is)
304 0 4 Zene Izé
NuttySomeone: azshjo.
anath3ma: ez weezer-féle áptángől jobb.. http://youtube.com/watch?v=Hv6Wx6a14IQ a rajzfilmet leszámítva. [...]
CRaPtRaSH: énakartam:(
Mind a 4 komment
Bob Marley - Redemption Song
531 1 0 Zene Izé
Peter Tosh - Coming In Hot

Bob Marley után ő a legnagyobb reggaeben. A Legalize It című albuma kötelező darab mindenki számára. R.I.P.
798 2 0 Zene Izé
Martin Solveig - C'est la vie
Elég érdekes, vagy akár "elvont" de szerintem jó :D
446 0 0 Zene Izé
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1164 0 8 Zene Izé
Hazafi: Cash nagy kedvencem. Személy szerint a kedvenc dalom a Highwayman, amit a The Highwaymen formáció [...]
Fanti: Neil diamond az eredeti, no, de nekem a HIM jobbn tetszik ennél :D
Fanti: A solitary man-t a HIM s csak feldolgozta, nem tudom, kié az eredeti :(
Mind a 8 komment
John Williams - Filmzene mix

Ennio Morricone mellett John Williams a legnagyobb filmzene-szerző. Műveit már mindenki hallotta. Ha nem, akkor nem látta a Csillagok háborúját, az Indiana Jones filmeket, a Cápa filmeket, az E.T.-t, a Schindler listáját, a Ryan közlegény megmentését, stb. Íme egy kis válogatás legismertebb szerzeményeiből.
701 1 0 Zene Izé
Mark Brown feat Sarah Cracknell - The Journey continues
And the rain came down...
328 0 14 Zene Izé
ZeroO.: "hidd meg,, xD
CRaPtRaSH: nélküle is menne hidd meg!:D
ZeroO.: ne bántsd,hála neki,már tudok küldeni néhány jó száámot.:D
Mind a 14 komment
Rocker-T . Tru Ganjaman
591 1 0 Zene Izé
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
484 1 0 Zene Izé
Pendulum - Blood Sugar
( Ez se maradjon ki a Pendulum sorozatból :) )
Ráadás: Blood Sugar Live hangszerekkel
522 0 1 Zene Izé
rivaul: Jogos feltöltés! Szeressük :)
Los Lobos y Antonio Banderas - Cancion del Mariachi(a Desperado zenéje)
3108 3 0 Zene Izé
Marcel Woods- Cherry Blossom
405 0 0 Zene Izé
Ez már majdnem olyan, mintha a vízen járna... :)
6496 2 155 Izé
Nyepe: Nah, kicsit ugyes a csavo, sok gyakorlasa lehet benne... Aki ismeri Szlovakiaban a Nagymegyeri(Velky [...]
anon: Elvannak ezek...
csirek: ez de poén :D
Mind a 155 komment
Aché Brasil - Paranaue
Igazából nem az előadó számít, hanem a zene. Brazil népzene, és néptánc; capoeira. Nekem ez tetszett legjobban, azok közül, amiket énekeltünk capoeira alatt. ne csak magyar népzene legyen már :D
1042 1 0 Zene Izé
Tiga - hot in herre
353 1 0 Zene Izé
The Cloud Room - Hey Now Now
Ez az utolsó reklámzene mára ;) (PEPSI)
330 0 0 Zene Izé
Egy másik remek reklámzene(lehetne ilyen kategória is) Pink Martini - Sympathique
383 1 0 Zene Izé
Finntroll - Trollhammeren
Ha már volt Korpiklaani mulatós, akkor legyen egy kis tánczene troll módra.
452 3 8 Zene Izé
Shinobi: jó lesz ja! haverjaim mennek is, én nem tudok :S
bence: nyáron jön a finntroll a pécsi rockmaratonra! :) jó lesz:)
Balázs: de ha kocsmának vesszük akkor értelmesebb szentem:)startlapon néztem és ott volt a kocsma is:)
Mind a 8 komment
Volt már itt cicás poszt? ;-)

(fetbojszlim:dzsóker)
314 0 0 Zene Izé
Marilyn Manson - This is the New Shit
307 2 4 Zene Izé
jenki67: szerintem Mansontól vannak jobb szémok is keressétek meg youtubon, most nem akarok linkelgetni:D [...]
Fanti: Ez a kedvencem tőle :D
ToMz: pont az én MM postomat kell mindíg kihagyni?:)felháborító:) akkor belinkelem ide: http://youtu [...]
Mind a 4 komment
Marilyn Manson - Resident Evil Main Title Theme
811 2 1 Zene Izé
yvaine: (L)
Jason Mraz - I'm Yours
Nem tudom eldönteni a stílust, nem találtam a srácról normál méretű képet, de szerintem marhajó kis nyugis szám :)
352 0 2 Zene Izé
Fanti: De én voltam a gyorsabb úgy tűnik :D Jó kis szám :D
Re-Peet: Erre én is gondoltam.. :)
Marilyn Manson - The Beautiful People
328 1 7 Zene Izé
Fanti: Hát igen, lehet, h nem normális, de azért hallgatható a zenéje :)
RokkantTroll: Nem szeretem amit ez a fazon művel, de ez a nóta nagyon ott van.
ToMz: ez egy beteg f#sz,de a zenéje nagyon jó:)
Mind a 7 komment
Damian and Stephen Marley - It was written
(egyik legjobb szövegűű dallamú stb reggizene sztem:) libabőr... nem ez a damien jáccott a karibtenger kalózaiban?:P)
719 0 2 Zene Izé
Balázs: Damian-t szeressem
NuttySomeone: ize ezt enis felraktam de nemlattam h teis szal:P upszz...de akkoris imadom ezta szamot
Deep Forest - Marta's Song
276 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Imádom!
2006-ban, a Kerrang magazin az újság elindulásának 25., illetve a lemez kiadásának 20. évfordulójára megjelentetett egy METALLICA – Kerrang! Remastered (Master Of Puppets Revisited) című lemezt a magazin ingyenes mellékleteként, amelyre ismert mai zenekarok (többek között a Machine Head, a Trivium, vagy a Bullet for my valentine) játszották fel a számokat abban a sorrendben, ahogy az a klasszikus lemezen volt. Minden zenekar külön kapott egy számot, nem egymással közösen készültek a felvételek. Ez is bizonyítja, hogy a Master-rel a Metallica maradandót alkotott.
392 0 2 Zene Izé
Balázs: én tudom:) a szöveget wikiből másoltam:$
ToMz: nem csak a masterrel alkottak maradandót:) szvsz az összes albumuk maradandó:)
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
442 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Ozzy Osbourne-I Don't Wanna Stop ( ez már modern Ozzy :) )
423 0 8 Zene Izé
MOBIL: OZZY NEM LEHET SZAR CSAK NEM ISMERED A LEMEZEIT!!
Fanti: Ozzy is jó pasi :D Még 200 évesen is az lesz :D
M.agnus: Egy remek dal egy kevésbé sikeres lemezről, mely viszont idővel kalsszikussá érett: http://www [...]
Mind a 8 komment
April March - Chick Habit (Death proof) nekem bejövös volt a film :P
864 1 6 Zene Izé
NuttySomeone: a mi?? xd xd xd xd mindenutt:>
Balázs: szardmáleXD
NuttySomeone: aha jo a segge ..:P de most nemeza lenyeg:)) ha ha
Mind a 6 komment
Rick Astley - Never Gonna Give You Up
Ő nem maradhat ki :D
489 0 3 Zene Izé
sanyey: Állítólag a stúdióban dolgozók amíg nem énekelt nekik nem hitték el, hogy ez valóban az ő [...]
anon: Ja nekem is de csak annyi ugrott be, hogy vmelyik kommentnél volt róla szó.
Máln@: NEm adom fel,és kibirom,hogy végignézem a videoklippjét!!!!!!xD (Amúgy április 1.je jut ról [...]
Ha már Reggae akkor: Bob Marley
Three Little Birds
891 4 1 Zene Izé
hodosy: hát bob marley nekem is eszembe juthatot volna
A világ leggyönyörűbb strandjai már voltak... ez valahogy kimaradt akkor. ;)
8256 4 23 Izé
invad3r1987: Mit vártok tőlök? Cigányok...
NuttySomeone: nohat nohat:P gondoltamis ilyesmiket..de vartam h majd te elemseled nekunk miket lattal a National G [...]
Mol: Nemtom ki járt már közületek Egyiptomban, Dahab melett a Blue Hole-nál. Ott szoktak világrekor [...]
Mind a 23 komment
Mars-1
2368 1 47 Art Izé
dude: Köszönjük, hogy ezt a hihetetlen izgalmas tényt megosztottad velünk, Marcika. Javaslom valamely [...]
CRaPtRaSH: 2üveg... :D de mindegy:D nah akkor joéjt te kis majom:D de még visszakapod remélem tudsz róla!: [...]
M4RCI: Nicsak ki beszél??? :D Én teljesne jozan vagyok lehet azért mert én enm iszok szívószállal eg [...]
Mind a 47 komment
Régebbi postok...