REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mennyibe kerül partnert szerezni?
306 0 1 Pink Izé
mcsoma: LOL! ma menedzsmenten a kérdőívekről tanultunk és a tanárnő ezt hozta be példának :D
Néhány érdekes gumiégetés
7311 0 2 Autó Izé
mcsoma: majd nézzétek meg az én gumiégetős posztomat, ha kikerül :D
Sziszo: egy ilyen gumifüstölést egyszer én is kipróbálnék valami spéci kocsival (mondjuk ami a képe [...]
Néhány érdekes gumiégetés
7415 1 2 Izé
mcsoma: majd nézzétek meg az én gumiégetős posztomat, ha kikerül :D
Sziszo: egy ilyen gumifüstölést egyszer én is kipróbálnék valami spéci kocsival (mondjuk ami a képe [...]
 Razorlight - Wire to Wire

Megjelent az új albumuk Slipway Fires címmel!
503 1 1 Zene Izé
Balázs: tyűű ezek testvérek?XD
Rajzfilm hősök, ahogy még nem láttuk őket...

James Cauty kiállítása
11054 11 15 Izé
Sakura960515: kemény nyesz nyesz jerry
AVIREX: engem :D
nearo: tom és jerry-ben az a jó, hogy egy csomószor kibékülnek... olyanok, mint két testvérpár, aki [...]
Mind a 15 komment
„Mérhetetlen rajongással vagyok a gyengébbik nem iránt” - interjú Szabó Győzővel
378 0 0 Pink Izé
Tupac - Hit Em Up
A világ legjobb Rappere! De gondolom ezt mindenki tudja!
648 4 0 Zene Izé
"Míg apu öltözik az anyu kötöget, és olyan lassan készül el hogy addigra este lesz!...." :D
1472 0 0 Izé
"keshedt, vigyorgó arc tekint rám a rossz tükörből"

"én már úgy vagyok jó, ahogy így vagyok, én már nem leszek másik"

Ezt a dalt csak azért, mert szeretem. Nincs link, nincs komment. Ilyen is van, ilyen is kell.
678 0 3 Zene Izé
kotta: http://www.youtube.com/watch?v=2UUnqqrizx8 ;-)-(
pepeti: Maximális tisztelet.
bob: jó ezt az érzést ismerem. és miért nem lehet normálisan elénelekni?:)
Ismét Sébastien Loeb nyerte a rali-világbajnokságot, immáron ötödször.
372 0 0 Sport Izé
Ceza - Holocaust
(török rap)
602 0 2 Zene Izé
Disy: törökök is pürgetik neki :)
Rthlss22: BEjön a zenéje.
Hű de baba babakocsi! ;)
1687 0 5 Autó Izé
the girl of peace: háháxDxDxD
Kampec: és ezt hol fogják ledobni? ;)
Groovebird: Testvírem!Rózsdáméntes-é? XD
Mind a 5 komment
Hű de baba babakocsi! ;)
1818 2 5 Izé
the girl of peace: háháxDxDxD
Kampec: és ezt hol fogják ledobni? ;)
Groovebird: Testvírem!Rózsdáméntes-é? XD
Mind a 5 komment
Ruhatártervezős program, eszméletlenjó cuccokat lehet rajta gyártani :)
4531 6 4 Pink Izé
TinusSs: Jelky András
Thiaa: Melyik suliban tanulsz?
Thiaa: Nagyon tetszik ez az oldal. Csak kár, hogy a ruhák/kiegészítők a 99,9 %-át nem engedhetem meg [...]
Mind a 4 komment
Allergiával védekezik a szervezetünk a rák ellen?
238 0 1 Pink Izé
TinusSs: Akk tesóm nem lessz rákos én meg egészséges vagyok szóval, mostmár kezdhetek félni:D
The Ghetto Big Air Challenge.
565 1 0 Sport Izé
Sajnos az előző videóját már eltávolították, de T-Dog ismét büntet!
14398 0 78 Izé
punyukli: hát most majd lehet nekemjönni, de én aszondom hogy egy 50 cent kb ugyanekkora szellemi magasság [...]
eol: Ezen az iszonyú nagy önbizalmon csodálkozom, amikor az ilyen gyenge tehetségű egyén tényleg e [...]
mekszamnojz: lepukkant kis erőlködő szarok. mehetnek tőlem ezek is a sloziba. :)
Mind a 78 komment
Cymarshall Law Feat. KRS-ONE - Control (Produced By Mr. Joeker)

Cymarshall Law egy amerikai rapper, akinek november 4-én jelenik meg az albuma, aminek teljes zenei tartalmáért Mr. Joeker felelős. Mr. Joeker a magyarországi Hősök-ből lehet ismerős mindenkinek.
622 1 0 Zene Izé
Animal Cannibals - Csillogjon, csörögjön

Egy kis fricska a szokásos gengszterrepnek.
866 4 2 Zene Izé
Balázs: tudom ez nem az de...........Péntek, az én napom:)
MVS: Telitalálat srácok!! Szívemből szóltok!!!!
Chords - Knockin On My Door (Feat. Rantoboko)


Eleinte nem hittem volna itt, Svédorszagban, hogy találok olyan svéd zenét, ami megállja a helyét a világ bármely toplistáján, de pozitivan kellett csalódnom, amikor ismerőseim bemutatták a malmöi származasú rappert. Anyanyelvén kívül, mint azt a link is tanusítja, angolul is osztja a "talp alá valót".
Meg nem erősitett információk szerint elég combos összegért vásárolt beat-eket a mára már elismert Akon-tól. No komment, szerintem érthető, hogy miért, bár még korántsem örvend olyan népszerűségnek, mint Akon báttya... x) ...lényeg, a lényeg, check the link and enjoy the Chords...
588 1 0 Zene Izé
Calvin Harris ft. Dizzee Rascal - Dance Wiv Me
381 0 0 Zene Izé
Teremtsd meg az intimitást köztetek!
524 0 0 Pink Izé
Egy szárnnyal landolás jól.
7289 3 16 Izé
mephistto: hát már ott feltünt, ahogy stabilizálta levegőben a repülést ami nagy gépeknél nem lehets [...]
Maccoyi: :D
papaluige: levegőben? nincs guminyom!! :))
Mind a 16 komment
Egy szárnnyal landolás jól.
8867 1 1 Sport Izé
Bigbandee: Kár hogy animáció!
A futópad büntet. :D
773 0 0 Sport Izé
Minek lépcsőzzön, amikor csúszva is le lehet jönni rajta? :D
8101 5 13 Izé
Beni0503: azt én sem hittem volna el
Beni0503: ÉN 9 hónaposan zuhantam és 2-szer is és mint egy labda pattogtam a lépcsőfordulóban A legvicc [...]
tikshow: egyszer én is így érkeztem haza egy átbulizott este után :)
Mind a 13 komment
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5376 0 2 Autó Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5470 0 2 Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Tökjóóóóóóóóó!
9500 0 12 Art Izé
spidy: miez te ingyér""" szarság?? :O
Chamy: http://kepfeltoltes.hu/view/081030/bomomo-346_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/view/ [...]
szomoja: áhh 1edül nem az igazi.ha itt lenne Hoffman bácsikám,biztos jobban élvezném ^^
Mind a 12 komment
Bomomo - tökjóóóóóóóóó! :)
10567 26 31 Izé
Nas: Áhháhááá... xDDD 10 pont
norbertvincze: nem kell ehhez program :D http://www.iquestioneverything.net/1018/man-got-high-on-drugs-then-drew-t [...]
AVIREX: Nem. Az iNas :P
Mind a 31 komment
EMBEREK!!! Megtaláltam a világ kulturális tetőpontját!! (egyébként kíváncsi lennék mi vesz rá erre egy embert, hogy ilyesmit rakjon fel az internetre)
7333 2 20 Izé
kotta: Egyik kedvenc tanmesém (hátha vki még nem ismeri): A Test szervei elhatározták, h elég már a [...]
Tybbah: ez mekkora LOL XD elsőre 100 pont kereken :P
Zsolt86: Évek óta látogatója vagyok az oldalnak : DDDDD
Mind a 20 komment
A mell önvizsgálata - fontos!
428 1 9 Pink Izé
papaluige: ;(( akkor majd egy konzíliumot össze kell hoznunk, a dokival! :DD
CRaPtRaSH: bocsi papa, de én már "saaaaaaaajjjnooos" máshoz járok :P
the girl of peace: hö-hö-hö:Dkedves..de kihagyom:DszívásXpXP
Mind a 9 komment
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3536 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
Remélem a következő lépés már az lesz, hogy reggel belenézek a tükörbe és azt látom meg vagyok borotválkozva...
2528 0 2 Tech Izé
Szamooca: ez tök jó :P de tényleg nincs semmi értelme :/....és hülyeség is,mert tiszta maszat lesz a t [...]
OpheliaCobweb: bejövős...csak nemtom, h mire jó, ha a tükrömben virágok nyílnak az érintésem nyomán, de r [...]
Tűzszivárvány: az egyik legritkább légköri jelenség. Cirrus felhők szükségesek a megjelenéséhez kb. 6000 méter magasságban, a megfelelő arányú jégkristályokkal telítve - a napnak pedig pontosan 58 fokban kell ráesnie. Azért ilyen ritka, mivel a jégristályoknak a szokásos függőleges helyett horizontálisan kell elrendeződniük.
4369 11 9 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2254125/I-didnt-think-like-exist-The-incredible-rainbows-spo [...]
bungle: Ahh, köszönöm, milyen kis figyelmes! :D
mekszamnojz: Ünnepélyesen szeretnék gratulálni az 1000 posztodhoz! :)
Mind a 9 komment
3 cím:
- Mit kaphatsz váratlanul egy koncertjegyért?
- Hogyan lehet "orgazmusod" tízezer ember előtt?
- A ZENE ereje csodálatos!
863 1 0 Zene Izé
Ja igen, a bevásárlókocsik gurulnak...
7521 1 11 Izé
Bubba: Paradicsom..... Előző munkahelyemen, az észkombájnok egy raklap vinyót borítottak le kb. 1400 [...]
hodosy: atyauristenem :D:D
Maccoyi: Szerinted hallotta volna? :D
Mind a 11 komment
A miniszoknyás nők okozzák az impotenciát és a prosztatarákot?
686 0 3 Pink Izé
Grex: .........érdekelne melyiket vállaltad be?
Derill: mi mindent bevállalunk csak hogy miniszoknyát hordhassanak...
spider86: bátran vállalnunk kell a veszélyt nincs mese...:)
Lelőhető ébresztőóra
2823 2 14 Izé
Sakura960515: kell 1 ilyen
Belkar: nem szeretem az ébresztőórákat mivel fel kell kelni hogy hatástalanítsd inkább maradok a tele [...]
Kuly: Van olyan óra, nem tudom, hogy hol is találtam már meg, de alighanem egyszer régen még itt az i [...]
Mind a 14 komment
BigDog paródia - én szénné röhögtem magam rajta! :D
8266 2 12 Izé
Tooni: hoppsz
Tooni: Ez akkor is jobban tetszik :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9581 http://www.funvid.eu/index [...]
Purple: én szétröhögtem magam rajta :DDD mondjuk az eredetitől meg "féltem" így ez nekem haláli volt [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...