REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Újabb fordulat Natascha Kampusch ügyében: ketten rabolták el?
419 0 1 Pink Izé
orsyka_001: beteg egy ügy, szerintem említeni sem kellene szerencsétlen lányt... Ha ilyen helyzetbe kerüln [...]
MC Pita Ramos - Szállnék ha tudnék

Reggae, mondanivalóval... még friss
757 0 8 Zene Izé
Purple: mértéket? :) minek?
spider86: pffff h neked semmi sem elég meg mindig csak többet akarsz :D tanulj egy kis mértéket te izgága [...]
Purple: talán, ha bővebben kifejtenéd megköszönném :) bár lehet inkább nem vagyok kíváncsi a szubj [...]
Mind a 8 komment
Kanye West - Love Lockdown
369 0 0 Zene Izé
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
"Kelj fel Jancsi :)"
623 1 0 Sport Izé
Heltah Skeltah - Everything is Heltah Skeltah

A D.I.R.T. album számánák klippje
719 1 0 Zene Izé
Rogán Antal lelakatolta szerelmét!
354 0 0 Pink Izé
Na, kipróbálnátok ti is?

Itt többet megtudthattok.
6528 3 11 Izé
panzerp: akkor az az NWD volt.. azokat szépen megcsinálják mert filmkamerával veszik fel.. még a sisakro [...]
Mimis: Hmmm... ilyenből volt pár hosszabb filmecske is. Most a címe nem jut eszembe, de nagyon jó kis f [...]
Skullman: Na erről még nem is hallottam. Azt hiszem már tudom hova megyek őszi szünetben. Csak rendbe sze [...]
Mind a 11 komment
The Beauty of Life

Érdekes és éredemes figyelni, hogyan fejlődik a korral a ceruzafogás, stílus...
3737 4 11 Izé
the girl of happiness: te nem látod??????hö...annyira szép...a rajzolás fejlődésével párhuzamban bemutatja egy csal [...]
Anti tokio hotel hungary: A lényeg túl egyszerű és ezért szép.:D Az élet apró örömei nagyon fontosak tudnak lenni f [...]
D-vid: köszönöm :)
Mind a 11 komment
Eurythmics : Here Comes the Rain Again  (RMX)
553 1 0 Zene Izé
Nyilván senki sem ismeri Cordozar Calvin Broadus Jr.-t és a
többi rapper valódi nevét. ;) Engem nem is érdekelnek, de hátha
valakit igen. :)
Béke! :P
1081 0 1 Zene Izé
Trooger: Ez JÓÓÓÓÓ! az ilyen dolgokra én is kiváncsi voltam!!!!
Rakjál rá egy csimpánzt jól, aztán nevess estig! Persze hogy megint ők, ki mások! :D
6581 3 10 Izé
Findzs: hát ez nem semmi milyen tanulékonyak ezek a csimpánzok
Tóth József: A majom ügyesebb volt.:)
alphadog: Ez se rossz: http://www.youtube.com/watch?v=R_h98YLiRX0" target="_blank">http://www.youtube.com/watc [...]
Mind a 10 komment
Rákos-paradicsomos spagetti Stahl-módra, ha valaki lemaradt volna (szerintem úgy is jó, ha nem 3 féle paradicsomból készül és mascarpone helyett egyszerű krémsajt is megteszi)
362 0 1 Pink Izé
Derill: na előbb ennék sáskát mint ezt
Lakatot rá! Szerelmesek fája összeröffenés
535 0 0 Pink Izé
Minden kezdet nehéz 2.

1. rész
6046 0 5 Izé
Cromex: Kicsit fék, de nem baj.
iw84u4t: Először azt hittem, hogy a biliárdasztal sarkát fogja majd leharapni...
Matyesz: A hülye hogy kiröhögi:):)
Mind a 5 komment
Minden kezdet nehéz 2.

1. rész
5972 0 0 Sport Izé
The Rasmus - Livin' In A World Without You

Hosszabb szünet után, hetedik lemezével tér vissza a zenei életbe az 1994-ben, Helsinki-ben alakult The Rasmus.
481 1 0 Zene Izé
Tippelj hány bevándorló fér el a furgonban! ;)
11363 7 26 Izé
Petivitez: a lezúzott verda sofőrje hamar meggondolja, hogy nekiálljon-e erősködni a betétlap miatt xD
mekszamnojz: 28at számoltam :) LOL :)
gnyul: Aztarohadt....ez egy egész falu bazze...Na Ercsiben meg Érden a cigányok vannak ennyien, csak Lad [...]
Mind a 26 komment
Ha annyira lusta vagy, hogy már a telefont sem akarod fogni...
Ha nem érdekel, hogy egyébként raaaanda és ciki...

Mobiltartó nyaktámasz
1379 0 8 Izé
the girl of happiness: hogy lehetsz ennyire lusta???xDlüke...:D:DxD×))te sem vagy semmixDam nekem is jól jönne egy oanx [...]
Kampec: nekem olyan kéne, ami gombnyomásra elfordítja a fejemet is ;D (lustaság rulz)
Valerius: Meg ha sokat hordod, akkor olyan leszel, mint azok az afrikai nőcik akiknek sok karika van a nyakuk [...]
Mind a 8 komment
A Static Lullaby - Rattlesnake

Egy jó kis zenekar Californiából. :)
911 0 0 Zene Izé
The Rasmus - Ghostbusters
388 1 0 Zene Izé
Blind Melon - No Rain
510 0 0 Zene Izé
Johnny Depp legnagyobb rajongója
506 0 0 Pink Izé
Jessica Delfino puncija varázslatos! ;)

(a mai 2. bünti)
8753 3 39 Izé
blantom: ez azért üt :D:D:D főleg 1:50 és 2:30 között mikor még ki is írjáákk áááá ... ezek ut [...]
Dott: ez most komoly? et a fantasztikus hang,a design ruha,a költőket megszégyenítő szöveg,az üzene [...]
Jaca: Ezen most beröhögtem! :-D
Mind a 39 komment
Ringo Starr üzenete a rajongóinak. Huszadikáig még küldhettek neki levelet... ;)

Tenkjú, tenkjú, piszenláv, piszenláv! :D
1790 0 0 Zene Izé
Ringo Starr üzenete a rajongóinak. Huszadikáig még küldhettek neki levelet... ;)

Tenkjú, tenkjú, piszenláv, piszenláv! :D
2243 0 4 Izé
jackherer: Legalább korrekt, hogy szól. Nem mint a többi köcsög...
1up: Ne zavarjon, hogy neki az anyanyelve, max kicsit illuminált állapotban van, kezd leépülni, vagy [...]
Purple: ringyó sztár :)
Mind a 4 komment
ZZ Top - Blue Jean Blues (Vigyázat! Az összeállítás formás női hátsókat tartalmaz,akit ez zavar az inkább ne nézzen oda! ;-))

Mit lehet még elmondani egy csaknem 40 éves trióról? Egyszerű, de valódi blues-zenét játszanak, nőkkel, kocsikkal, ahogy kell, ráadásul jól csinálják. És egy nyugodt, fáradt és elégedett éjszaka, egy üveg bor mellett az egyik legjobb választás a Rough Boy...
1283 2 2 Zene Izé
MStipee: Rough Boy nagy kedvencem tőlük l,,l :) Még mindig az egyik legjobbak.
Ordas: szarlaza...naggyon kemény:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:Daaaaaaaaaaaaaa
Panya Clark Espinal - "Földalatti művészet"
4539 0 2 Art Izé
TinusSs: Durván jól csinálják... Azért ha vmi olyan kép lenne a földön , hogy vmi szakadék vagy vmi [...]
cirab: Imádom ezeket az embereket! Egy kifeszített papírlapot csinálnak a térből, és rárajzolnak.
Panya Clark Espinal - "Földalatti művészet"
5067 11 2 Izé
TinusSs: Durván jól csinálják... Azért ha vmi olyan kép lenne a földön , hogy vmi szakadék vagy vmi [...]
cirab: Imádom ezeket az embereket! Egy kifeszített papírlapot csinálnak a térből, és rárajzolnak.
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D

Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
4852 2 9 Izé
balu23: volt szerncsém látni szombaton a hungaroringen,de igencsak meglepődtem.Azt hittem,hogy emelkedik [...]
pumukli: Hulla vagyok gyerekek! szombat-vasárnap-hétfő 3 nap alatt 2700 fotót készítettem... 500 minimu [...]
Erunder: Biogázzal palack nélkül :D
Mind a 9 komment
Egy kis humoros zenetörténelem (angoltudás nem árt...). Elég ötletes szerintem, ez a Madonnás a legjobb...
739 0 0 Zene Izé
Hát mit lehet írni az ABBÁról? Sosem voltam rajongó, nem hallgattam szándékosan, mégis ismerem vagy 30 dalukat, ha valamelyiket újra hallom sokáig a fülemben marad, legyen elég ennyi. Itt éppen a svéd király esküvőjének előestéjén énekelnek, a dal kiválasztása nagyon frappáns! Én csak egy évre rá születtem, mégis olyan ismerős az egész, a maradandóság próbáját tehát már rég kiállták.

(Utóirat: Bár lehet h ront az imidzsemen, de sztem a Mamma Mia! pedig egy nagyon vidám és ötletes film, melegen ajánlom, nem kell mindig világot megváltani. Az együttesről infókat pedig mindenki keressen magának, aztán posztolja be szépen! ;-))
708 2 0 Zene Izé
Végre, újra Red Bull Rampage!

Az első 15 névsora
1012 2 4 Sport Izé
geree: sok pénz kéne h ilyenre rávegyenek:) asszem inkább maradok a dirtnél...
Scud00: Már volt, de nézhetsz róla videókat: http://freecaster.tv/1000006_1006069 Nagyon jók!!!
Balázs: közvetítik ezt valahol?
Mind a 4 komment
The Raconteurs - Crazy (Gnarls Barkley)
436 1 0 Zene Izé
Robyn Chaos & Audio Feat Dylan - Rapture
726 0 1 Zene Izé
fari.tro: mekkora party volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogyan ne védekezzünk egygólos hátrányban?
Az előnyben lévő csapat gyakran próbálja tartani a labdát az utolsó másodpercekben ellenfele kapuja előtt, leggyakrabban a szögletzászlónál. Általában ehhez az eredmény után futó rivális nem asszisztál, de van, mikor mégis.
537 0 0 Sport Izé
Radio Room Escape
3728 0 22 Game Izé
fannieva: az asztalon a tálban:-)
Erdei Anett: Hol van a csipesz?
fannieva: azért nemnyitja,mert az nincs kirakva neked:(ha megtaláltad menni fog
Mind a 22 komment
Paul McCartney a McDonald's elleni bojkottra szólította fel rajongóit
284 0 2 Pink Izé
babapiskóta: http://de.youtube.com/watch?v=xTNXrkBSp_o hát a beatles után tényleg nem nagy durranás
dXter: tudom, hogy nekem ide nem szabad írnom ,de McCartneynak a Dance Tonight c. száma után már egy ra [...]
Megszületett az Izé toolbar! :)
Ez még csak BETA változat, a kommentekbe leírhatjátok mit szeretnétek rajta változtatni...
1261 2 51 Izé
danszter: köszi ;DD
Dawe: fölrakom eztis meg a google tollbart meg a daemon tools toolbart meg a t-onlineost és máris megte [...]
Maccoyi: Te sem leszel már akkor az Izé toolbar reklámarca mi?:P
Mind a 51 komment
Sumo Paint - Photoshop a böngészőben
8959 27 9 Izé
Errtu: ráadásul biosz tanárnőnek!
Wicked: :DDDDDDDDDDDD Tanárnőnek mész remélem! ;)
Purple: igen. a nők így menstruálnak, szép virágosat a hátukon keresztül.
Mind a 9 komment
Régebbi postok...