REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Békésen szundikáló nyuszi felébresztése légkürttel
3895 0 9 Izé
Jaca: KÖSZI! VÉGRE NEM KELL NYOMNOM FOLYAMATOSAN A SHIFTET!
Ravennë: Megcsípett véletlenül egy Eduard Khil, és még nem ment ki a hatása. :D
Ravennë: ¡¡¡ɯɐʇpoʞɯoʎulǝ uoʎƃɐu ʇıɯɐlɐʌ ɐɥnnɥ
Mind a 9 komment
Tök kiábrándító, ahogy a filmes hangokat felveszik
3302 0 1 Izé
Goddex: véletlenül azt írtad, hogy kiábrándító. de gondolom azt akartad írni, hogy érdekes és figy [...]
Azért egy személyautótól ez nem kis teljesítmény
2111 0 2 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Vajon téli gumi van rajta?
M.Andreas: Pár éve Győrben egy Q7-es ugyanígy elhúzott egy Hödlmayr-es pótkocsis nyerges vontatót, megp [...]
Másfél órányi stream kölyökkutyákról Overwatch jelmezben

Akkor mára ennyi internet elég is volt.
1299 0 0 Izé
Fura ezt épületes izének nevezni, de ti hogy hívnátok az első űrhotelt?
1214 0 0 Izé
Szóval így csinálják a térköveket!

Az egész életem hazugság. :)
3916 0 5 Izé
kerdojel: előnyök: -természetes anyagokból áll -fugáin keresztül (is) elvezeti a csapadékot -biztosít [...]
sapkabarna: Normális helyeken a normális térkőnek az az értelme, hogy bármilyen közműjavítás után ren [...]
Demente: Hawkeye! A kutyaszar eltakarítása nem az esővíz dolga, hanem a gazdáé!
Mind a 5 komment
Rövid hónap a február, de így is sikerült néhány embernek 6 percre való bénázást összehoznia
3431 0 0 Izé
Nem hiszem, hogy szívesen elvittem volna egy ilyen forgatásra a gyerekem

A HiHo Kids bűnözőkkel hozta össze a kölköket.
1440 0 1 Izé
davidoka12: A félkopaszról ő jut eszembe :D https://filmtrailer.hu/wp-content/uploads/ragyogas-1.jpg
Százhúsz éve nyílt meg az első, pincérek helyett automatákkal működő budapesti étterem
2153 0 0 Izé
Biztos a lehető legközelebb akart parkolni
1653 0 1 Izé
K214: Én biztos elvenném egy életre a jogsiját, ha már egy nyavalyás automata váltós autót nem tu [...]
Lost in Space

A Netflix megpróbálja feléleszteni azt a történetet, ami többször bukott el, mint egy alkesz a reggeli 5 felese után.
2324 0 0 Film Izé
Rá kellett jönnöm, hogy én nem értem a divatot
1583 0 10 Izé
Ravennë: Engem megvettek vele.
bungle: Azt a "magyarázatot" én is olvastam, de nekem túl erőltetett, belemagyarázós. Szerintem Aronof [...]
Ravennë: Elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban. Nézés közben iszonyat dühöt válto [...]
Mind a 10 komment
A Burberry igen magasra tette a lécet a divatvilág kifutóinak műsorában

Az utolsó 5 percben jön a lényeg.
1580 0 4 Izé
Ravennë: Én egyes kivillanó térdkalácson nevetek, hogy nem törik el használat közben? :D
bungle: Én ezeken nagyon jót mulattam. :D Nem csak a ruhákon, de némelyik fejen is, sírvaröhögős. :' [...]
Ravennë: Úgy látom idén a "meleg" a divat. Szivárvány színek, nőnek öltöztetett "férfiak", akiktől [...]
Mind a 4 komment
A park bizonyos ösvényeihez kérjük vegyen búvármaszkot!
1798 0 0 Izé
A NatGeo bevezet a japán szexhotelek világába
3444 0 0 Izé
Értem én, hogy holttér, de itt akkor is a teherautó sofőr volt a paraszt
3232 0 0 Izé
Kukkants be a világ legrégebbi éttermébe!
1563 0 0 Izé
55 dolcsiért meg is veheted a világ legkissebb Game Boy-át
729 0 0 Izé
Íme egy ember a jövőből

Vagy egy elmegyógyintézetből, ki tudja.
4203 0 0 Izé
Ezt a balesetet még nézni is durva

A kocsiban ülő két személy bár nagyon súlyosan megsérült, de túlélték.
4349 0 0 Izé
Ilyen volt, de szomorú, hogy milyen lett

A történetben a legszebb, hogy az intézkedő tulajnak a bíróság döntése szerint 1,7 milliárd forintnyi büntetést kell fizetnie 27 művésznek.
4791 0 0 Izé
Így kell betörni...

a bűntársad fejét.
3034 0 4 Izé
AtiBoa: A második is betörő. Csak az nem ablakot tört be.
balogh predator: Az egyik valószínűleg betört egy üveget, tehát megkárosított valakit, azt nem bántod, a má [...]
vnyoc: Valoszinüleg az univerzum legbénább betörői
Mind a 4 komment
Balázsék már a You Tube-on is megtalálhatóak

És sikerült nekik kapásból egy igazán értelmes tartalmat feltölteniük. :)
2463 0 0 Izé
Furby orgona

Mert mi máson lehetne tökéletesen büntizét játszani?
2253 0 1 Izé
hawkeye: Kevesebb öntömjénezéssel egész tűrhető lett volna...
Önműködő autókkal versenyeztek a Műegyetem hallgatói
985 0 0 Tech Izé
Kíváncsi vagy hogy néz ki belülről az Apple 85 ezer forintos személyi asszisztense?
3706 0 1 Izé
vadonka: Egyértelműen nem arra van kitalálva, hogy javítható ha gariba visszaviszik. Ez max cserés lehe [...]
Így építheted meg házilag Elon Musk lángszóróját
981 0 0 Izé
Egyre ügyesebbek a Boston Dynamics robotjai
1933 0 0 Izé
A csehek újragondolták a panelokat

És élhető lakásokat csináltak belőlük.
4516 0 3 Izé
nemborz: Bocs, de megígértem magamnak hogy trollokkal nem nagyon foglalkozok ;) te meg az vagy de megéri = [...]
rermo: Mi az , hogy " megéri " ???? Miért a mátészalkai focistadion ....megéri ??? Vagy a miniszt [...]
nemborz: Fura, épp múltkor beszélgettem egy építész ismerősömmel, azt mesélte hogy a panel mint rend [...]
Oroszok + hó + lejtős út = garantált szórakozás
3459 0 0 Izé
Azt hinnéd photoshop, de nem, ezek tényleg létező szobrok
3183 0 0 Izé
Bőröndbe pakolni mindig nehéz, de egy hidraulikus prés ebben is a segítségedre lehet
1730 0 0 Izé
Ez már valami kőkemény szürrealizmus
4080 0 2 Izé
Dmckayals: És ha rossz jegyet kap, nem mehet el a saját fellépésére? :D
vadonka: Amúgy maga a csaj nem mond buta dolgokat látja, hogy nem sztár csak most felkapták, stb. Kérdé [...]
Így szedték darabokra Philadelphiát a Philadelphia drukkerek a Super Bowl után :)
1258 0 0 Izé
BMW-vel teherkocsit borítani ér?

Ha nem az se baj, ő megcsinálta.
4697 0 1 Izé
qpci: De legalább megállt. Aztán lehet, hogy ment is tovább. Az már nem derült ki.
Will Smith valami zseniálisan parodizálja ki fia béna klipjét
5063 0 3 Izé
Jaca: Hát, ha máshogy nem lehet meggyőzni a gyereket, hogy nem megy neki...
Gábor-79: Milyen zseniális szülői húzás. Alázzuk a gyereket a világ előtt... :D
drgore: Csinált egy kis ingyen reklámot a fiának. Elnézve a gyereket az is csak az apja hírnevéből fo [...]
Egy dance zenét játszó bandának sikerült a legviccesebben feldolgozni a Marsra szállás témáját
1990 0 0 Izé
13 perc, amitől eldobod az agyad

Mint például a posztképen is látható tény, miszerint még használtak guillotinet az első Star Wars film bemutatásakor.
5122 0 2 Izé
VanZant: Két bolygó beszélget: - Olyan rosszul vagyok, homo sapiensem van. - Ne izgulj, nekem is volt. Mag [...]
Dmckayals: #2 Szegény dínóknak elég szar Karácsonyuk volt... Az emberiségnek meg elég volt fél óra, ho [...]
Kottázd le Budapestet!
1160 0 0 Izé
Bob Staak zseniálisan trollkodott szét néhány régi gyerekkönyvet
1941 0 0 Izé
Régebbi postok...