REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gyorsszerviz menet közben! :D
4034 2 8 Izé
blantom: Óh..bocsi.. nem szoltam most néztem az oldalad és láttam h versenyzel .. én mondjuk csak szerv [...]
blantom: De nem azt mondtam h már csapnak is rá :D hanem azt h maximum ők :D érted? am miért tapasztalat [...]
Gabi69: eriggyetek má:D:D:D:D:D:D Nem akarom elhinni hogy még ilyenek is van. Bár tény h veszélyes még [...]
Mind a 8 komment
Újabb adag a szerencsétlenül kihagyott helyzetekből. :)
765 1 0 Sport Izé
Disney figurák virágokból.
543 0 1 Pink Izé
CrazyLime: Ezek tök arik, én szeretnék 1 tigrist a kertembe!
Bugyik :)  kicsit csillivilli, kicsit mamás, de legalább ronda :D
395 0 0 Pink Izé
Mutassuk meg a világnak, hogy is kell kung-fuzni!
10103 6 29 Izé
Kampec: elmegy afro ninjának :D
papaluige: gondolom küldtél Te is!
Whitee: Új post nem is lesz kirakva? ^^ Csak azért, mert már hiányzik....
Mind a 29 komment
Gyorsszerviz menet közben! :D
3931 0 0 Sport Izé
Ha gyorsan tudod szedni lábad, úgy gurulsz majd, mint egy állat. :D

Egy kicsit olyan, mint ez. :)
4270 0 11 Autó Izé
noartis: de legalább nem lesz piszkos a lábam
onegogh: Hát ez nekem az instant vízhez hasonlít..... (ahhoz csak vizet kell adni és.........)
mekszamnojz: hehe :) és micsoda meghitt zenei aláfestés :)
Mind a 11 komment
Ha gyorsan tudod szedni lábad, úgy gurulsz majd, mint egy állat. :D

Egy kicsit olyan, mint ez. :)
4295 1 11 Izé
noartis: de legalább nem lesz piszkos a lábam
onegogh: Hát ez nekem az instant vízhez hasonlít..... (ahhoz csak vizet kell adni és.........)
mekszamnojz: hehe :) és micsoda meghitt zenei aláfestés :)
Mind a 11 komment
Ha gyorsan tudod szedni lábad, úgy gurulsz majd, mint egy állat. :D
3855 0 0 Sport Izé
A legjobb őszi-téli tusfürdők körképe, a legfinomabb illatok
392 1 0 Pink Izé
Jótékonysági mikulás kocogás
402 0 0 Pink Izé
Thug Life/2Pac - Stay True


1993-ban Shakur megalapította a „Thug Life” nevű együttest, legjobb barátaival, Big Syke-kal, Macadoshis-szal, mostohatestvérével Mopreme Shakurral és Rated R-rel. Az első és egyetlen albumuk, a „Thug Life Vol. 1”, 1994. szeptember 26-án jelent meg. A „Thug” szónak kettős jelentése van: egyrészt mozaikszóként a „The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody” kezdőbetűiből áll össze, másrészt Tupac az olyan hátrányos helyzetűekre is használta, akik mégis sokra vitték az életben. Ő maga is ilyen volt.

Thug Life: Bün az élet!!!
696 3 0 Zene Izé
Mókás futball pillanatok. :)
944 1 0 Sport Izé
DJ Tomekk GZA Prodigal Sunn - Ich Lebe Fur Hip Hop
A Wu Tang Clanból Gza is benne van ebben a számban, szerintem nagyon állat!!!!!:D
696 3 2 Zene Izé
kyo dani: ügye!!!!
Trooger: Részben ezen nőttem fel!!!!!!!!!!!Télleg qrvajó!!!!!!!!!!!
Lifegő fütykössel kocogott a bekattant sztár! Videóval!
1188 0 0 Pink Izé
Fura internet kávézók
4819 0 3 Art Izé
bandee1219: Csak nem te? :D
tikshow: sztem egy toi-toi budi! :)
bandee1219: És milyen a legfurcsább épület, amiből izélnek?
Fura internet kávézók
4889 3 3 Izé
bandee1219: Csak nem te? :D
tikshow: sztem egy toi-toi budi! :)
bandee1219: És milyen a legfurcsább épület, amiből izélnek?
Sárgapot kapott egy futballbíró, egy brazil kupameccsen. Lehet, hogy be kellene vezetni ezt a szabályt, és kiabálhatnának a drukkerek, hogy " Sárga lapot a bírónak!" :D

Vagy esetleg pirosat, mert ilyen is előfordult már. ;)

 
610 0 0 Sport Izé
Kétszer gyakrabban esnek teherbe a sorozatfüggő kamaszok?
543 0 0 Pink Izé
Itt  is értesülhetettek már róla, hogy 2009-től Magyarországon is lesz MotoGp futam. Íme a Balatonring látványtervei és a pálya nyomvonala.
570 0 0 Sport Izé
Ez nem PhotoShop, hanem célfotó. Ugyanis erre volt szükség az idei Melbourne kupán, ahol 3,2 kilométer futás után, 1 centiméter döntött a lovacskák között. :)
502 1 0 Sport Izé
76 pohár az állon. Most nem jött össze. ;)
4267 1 0 Izé
Ma se maradjatok cicás post nélkül... ;)

Kreatívabbak újabb képeket is fabrikálhatnak és megoszthatják a kommentekben, alapanyagot biztos találtok pl. ezek közt. :)
6234 4 23 Izé
Mec: ez se rossz: http://jeskanola.files.wordpress.com/2008/07/monorail-cat.jpg
Derill: :D korán van még az efféle beszédhez
ReAm1: Neked meg az apád faszát, kis hülyegyerek. :D
Mind a 23 komment
Nagyfater mocija.

Nagymuter mocija.
4338 0 2 Autó Izé
SUr: Lui, this is the begining of beautiful "ízirájder"... Ezt még Grga Pitic is megirigyelné! http:/ [...]
hawkeye: Ilyetet én is szeretnék...
Nagyfater mocija.

Nagymuter mocija.
4394 3 2 Izé
SUr: Lui, this is the begining of beautiful "ízirájder"... Ezt még Grga Pitic is megirigyelné! http:/ [...]
hawkeye: Ilyetet én is szeretnék...
Noha-Dive In Your Life
653 0 0 Zene Izé
Drámai futam után, 2008-ban a  Forma-1 világbajnoka Lewis Hamilton.

Képek
600 0 8 Sport Izé
Beno89: ha ilyen fejem lenne engem se érdekelne semmi.... XD
VS: Azért lett világbajnok mert jó autó van a segge alatt és mert Massa alatt egyszer az utolsó k [...]
VS: Pontosan ezt gondolom én is
Mind a 8 komment
Egy kis frissítő fürdő akadályfutás közben. :)
8669 2 7 Izé
Sziszo: ekkora szívást már régen láttam :D szegény hogy elázott...
mekszamnojz: "100-115 cm-re kell lépni („lecsorogni”) az akadályról," - itt ez szó szerint érvé [...]
Maccoyi: Csak neked: http://atleta.blogter.hu/?post_id=267315 ;)
Mind a 7 komment
Ezzel a vidám klippel búcsúzik a brit ITV televizíós csatorna a "száguldó cirkusztól".

(A jővőben ugyanis a BBC közvetíti a szigetországban a forma-1-es futamokat.)
729 0 0 Sport Izé
Egy kis frissítő fürdő akadályfutás közben. :)
8419 1 1 Sport Izé
mcsoma: You can do it! :D
Babafürdés:)
299 1 6 Pink Izé
orsyka_001: rólam is van hasonló kép, direkt nem azt postoltam be, mert attól még én is megijedek néha, t [...]
TinusSs: Kicsit sem íjedtem meg ettől a babafejtől amikor beléptem:D
orsyka_001: Ne haragudjatok, elüthettem a címet...:S de a baba volt csak a lényeg:)
Mind a 6 komment
Flipper Öcsi biztos nem alkoholista, csak májbeteg - intenzív osztályon kezelik
351 0 0 Pink Izé
A futópad büntet. :D
773 0 0 Sport Izé
A repülő gátfutónő.
1129 0 0 Sport Izé
Mit szólnál egy ilyenhez a körúton? :D

(Vigyázat, nagyon NSFW... szóltam! :))
17298 0 45 Autó Izé
spidy: hát gech ez nagyon bolondság csajok menyetek vele 1 kört :-) xD
Shifty: a south parkban volt hasonló, de ott szopni is kellett XD
Paapi: Az emberi hülyeségnél már csak a találékonyság a nagyobb... Csak azt nem értem mi a f..znak [...]
Mind a 45 komment
Egy vicces összeállítás (sok jelenet ismerős lehet, de jó a tálalás).
455 0 0 Sport Izé
Egy vicces összeállítás (sok jelenet ismerős lehet, de jó a tálalás).
8962 8 8 Izé
Re-Peet: nem tudnád utána csinálni..mi? :D
mundor: nem mondom, jót nevettem, de a végén a kosaras "trükk" az arcomra fagyasztotta a mosolyt
bob: :)))
Mind a 8 komment
Tudom, hogy sokan utálják, meg azt is tudom, hogy "Lampard a király", de 57 ezer futballprofi nem tévedhet. ;) Tehát a év labdarúgója 2008-ban Cristiano Ronaldo. (FIFPro szerint)
464 0 8 Sport Izé
Balázs: úgyis ő kapja meg mert figyelembe se fogják venni Torrest, Xavit és Casillast.......erről ennyi [...]
Maccoyi: Na majd az aranylabdánál... :DDD
Balázs: tudom de az is előfordulhat, hogy az isten szót használtam:D
Mind a 8 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az terepszínű bagoly ;) afrikai füleskuvik, mely a bagolyfélék családjába tartozik, azon belül az Otus nembe.

1612 0 6 Izé
Slyfox: Gyönyörű és lenyűgöző teremtmények
Purple: mindegyik olyan, csak utána már nem működik. :(
Wicked: Olyan nincs, aminek teljesen körbeforgatható a feje? :D
Mind a 6 komment
Tűzszivárvány: az egyik legritkább légköri jelenség. Cirrus felhők szükségesek a megjelenéséhez kb. 6000 méter magasságban, a megfelelő arányú jégkristályokkal telítve - a napnak pedig pontosan 58 fokban kell ráesnie. Azért ilyen ritka, mivel a jégristályoknak a szokásos függőleges helyett horizontálisan kell elrendeződniük.
4369 11 9 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2254125/I-didnt-think-like-exist-The-incredible-rainbows-spo [...]
bungle: Ahh, köszönöm, milyen kis figyelmes! :D
mekszamnojz: Ünnepélyesen szeretnék gratulálni az 1000 posztodhoz! :)
Mind a 9 komment
Régebbi postok...