REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sumo Paint - Photoshop a böngészőben
13995 6 3 Tech Izé
gvereb1: egészen használható. suliban mindenképpen jobb aegy paintnél
zolee1977: Ez veszettül jó. Jobb mint az emes péint de azért mégsem fotóbót.
Jozef7: óóóóóóóó ez nagyon jóóó
200 ezer DVD egyetlen lemezen!

Engem érdekelne egy ilyen újítás, bár nem tudom, honnan szednék ennyi DVD-t, hogy feltöltsek egy FMD-t. (FMD ROM - Fluorescent Multi-Layer Disc)
2284 0 2 Tech Izé
speegy: Hololemezek szerintem életképesebbek mint ez,már a tárolt adatok biztonsága miatt is.Ott egy ka [...]
BullFrog: tekintve, hogy mire odaérünk, hogy ez megjelenne, addigra a letöltési sebesség is talán nőni [...]
Remélem, hogy a hamarosan élesben is bevezetik ezt a fajta "baseballt" a japánoknál. :D
5687 1 5 Izé
No.1: imádom a japcsizéket.....de ez nagyon gagyi ötlet volt :S
loloppo: Ezek most azon csodálkoznak, hogy a gránát felrobban? (vagy akna, vagy mi a franc ez...)
Tybbah: azt hittem igazi ember állt ott :/
Mind a 5 komment
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
3334 0 54 Art Izé
Erunder: Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Errtu: 1) Az ingyenesek között az AVG Free az egyik legjobb. Szóval ne akarj mást. 2) Igen, valóban l [...]
Kerlés: 1 kérdés: Akkor legyenszíves valaki foglalja össze a műszaki segítséget. Honnan lehet letölt [...]
Mind a 54 komment
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
3630 7 54 Izé
Erunder: Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Errtu: 1) Az ingyenesek között az AVG Free az egyik legjobb. Szóval ne akarj mást. 2) Igen, valóban l [...]
Kerlés: 1 kérdés: Akkor legyenszíves valaki foglalja össze a műszaki segítséget. Honnan lehet letölt [...]
Mind a 54 komment
Paul van Dyk feat. Rae Garvey - Let Go
826 2 0 Zene Izé
Kevin Love trükkös hárompontosai. :)
710 0 0 Sport Izé
Végetek van fiúk. Talán nem is lesz rátok szükség? :D
5396 0 9 Pink Izé
Purple: bizony!! :) már egy ideje ;)
Drevway: Purple igényt tart rád... :D
Purple: meg ne próbáld :D ;)
Mind a 9 komment
Rabbid Droppings
1425 0 6 Game Izé
Chamy: Nem mondtam én, hogy ez probléma. Csak megjegyeztem, hogy "NÉ!"...
bungle: Van/volt, ami itt jelent meg előbb, most akkor mondjuk azt, hogy akkor az meg innen van? Ők is tö [...]
Errtu: pszt!!! ;)
Mind a 6 komment
Egy konyhai trükk a kukoricával. Rachael Raynek tetszik. :)
9853 1 8 Izé
Daddy: Istenem ezeken az "jóképességű" amerikaiakon hogy mindíg kitudok akadni------------ :-]
Pubycsavo: noémié :DDDD
TeeJay: ezért mert van pár bajusz a kukoricán és ezzel gyorsan le lehet pucolni róla
Mind a 8 komment
Polip Webcam jól! :D

Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.

Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!
1293 2 6 Izé
Kolbi: Nah végül a csaló nyert?
1up: Legközelebb már pikszelwarriorzos konteszt legyeeeen! Abból mindig fasza dolgok sülnek ki. :D
madMate: hát elég nehéz laptop nélkül olyan fotót csinálni hogy maga a fotó tárgya ne legyen ott de [...]
Mind a 6 komment
Tányérral csapta agyon feleségét a salátára ráunt nyugdíjas
369 0 1 Pink Izé
Angyalkahh: Tanulság: vagy készítsünk változatos salátákat vagy papírtányéron tálaljuk:)
Mr. Ray Missing Colours
2048 0 0 Game Izé
Korn-Creep (Radiohead cover) - Egy érdekes feldolgozás
Az eredeti
425 0 1 Zene Izé
winkytct: a korn feldolgozas szazszor jobb... :D megadja a szovegnek azta konyezetett amiben tenyleg jo ...
The Art of Michael Möbius
9964 0 5 Art Izé
pbjozsi: Van egy progim, az a neve: MWSnap. Barmit, barhonnan lement(kepeket persze). Torrentoldalakon keresd [...]
meles: Próbáld a Capture One progival.
tremor: tudja valaki hogy lehet ezeket a képeket lementeni?
Mind a 5 komment
The Art of Michael Möbius
10835 8 5 Izé
pbjozsi: Van egy progim, az a neve: MWSnap. Barmit, barhonnan lement(kepeket persze). Torrentoldalakon keresd [...]
meles: Próbáld a Capture One progival.
tremor: tudja valaki hogy lehet ezeket a képeket lementeni?
Mind a 5 komment
Vannak mindennél fontosabb dolgok is....:D

Valamint egy kis Palik-féle "holavégeamondatnak" finn kollégáitól Suzuka 2005 (Azt hiszem ők J.J Lehto és Erkki Mustakari, de aki ismeri őket, az javítson ki.)
671 0 0 Sport Izé
Joan Jett & the Blackhearts : I Love Rock N Roll
(akiről el is hisszük)
 

és valaki (Brtiney Spears), akiről nem hisszük el, hogy szereti a rakenrollt
478 3 4 Zene Izé
profrigo: ezt inkább a "pink izé" batyuba , a ciki kategóiába....a frász jött rám az első sor után
profrigo: ..az igazsághoz hozzátartozik hogy nem ez az eredeti , inkább az ARROWS változata , itt megnézh [...]
koocos: "zsííííír":D
Mind a 4 komment
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869 4 12 Izé
fungusfunk: LOL! :D
tibor vagyok de...: Azért a srácok sem itgulnak túlságosan, csak szépen besétálnak, lefújják, oszt jóvan :D
consiglieri: RESTECP!
Mind a 12 komment
UB 40 - Come back darling

Minden idők legsikeresebb raggae együttese 1978-ban alakult Birminghamben, ahol a leendő nyolc tag a munkanélküliek hivatalában találkozott össze. Nem mindegyikük tudott zenélni, de elhatározták, hogy raggae-t játszanak.
718 0 0 Zene Izé
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
515 1 0 Zene Izé
...és gyönyörű mentés a gólvonalról.

(Csak az a baj, hogy az úriember nem tagja egyik csapatnak sem. :D)
771 1 3 Sport Izé
superxaba: na, ilyenkor derül ki az, hogy ki az igazi elkötelezettje a csapatnak!
Maccoyi: Nem vagyok szakértő, de szerintem játékvezetői labdával fojtatódhatott a mérkőzés. Puhl S [...]
balazssss: Erre van külön szabály? Nem tudja véletlenül valaki? Arra hallottam már példát h egy arra re [...]
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te... :D
4968 2 11 Izé
madMate: ..csak egyszer kell leesni.. s már nincs mit kersni :)
sas.50: Johnny ne kerekezz a tetőn! :D
Jaca: Nek-e-mis a kado-zotttt. Az a kár, hogy nem az arcába ment az a deszka. És még jól ki is röh [...]
Mind a 11 komment
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
2941 4 2 Izé
Raistlin: Nekem is mindig lenyúlják a gazdagodási terveimet..:(( Együtt érzek veled.
Lisa: lenyúlták az esernyő bizniszemet!! :o
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te,... :D
4526 0 0 Sport Izé
Race Driver GRID - Karácsony előtt jön az első DLC
799 1 0 Tech Izé
Ruhák amit a pasik utálnak rajtunk!
1713 1 19 Pink Izé
Derill: fekete tépőzáras egyberuhától...
balazssss: A sok Off után: a felsoroltak közül van amivel nekem semmi bajom, de van ami ezek között nem sz [...]
Errtu: XD pech...
Mind a 19 komment
 Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását. 

A fiatal tervező szerint, minél hosszabb a séta, annál kellemesebb a végső felfrissülés.

„Szerettem volna rámutatni arra, hogy a városi élet mekkora energiafelhasználással jár” – mondta Püspöki Apor. „Az E-bag forgatható fogantyúja egy dinamóhoz csatlakozik, amely a kar mozgásával egy akkumulátort tölt. A hűtőrendszer kialakításánál a Peltier-technológiát alkalmaztam, melynek segítségével a hőszivattyú a hőt az eszköz egyik oldaláról a másikra vezeti el. A hűtési állapotot három LED jelzi.”
7875 0 0 Tech Izé
A rakétaembernek a múlt héten sikerült, Stephane Rousson francia amatőr pilótának a pedálos léghajóval viszont nem.
2847 0 1 Izé
Insane: Egy álmomat vették el :) nem baj van 1000 másik ;)
Rali autó ütközése egy Ikarus busszal.

(Nem vicces videó!)
775 1 7 Sport Izé
donfoto: az autó emlékeim szerint audi :)
donfoto: nem volt rajtuk sisak, nem voltak bekötve, és egy nem biztosított útszakaszon teszteltek... szer [...]
likol: neked nem jó a látásod :))kislámpa!!!!!!!!!:D
Mind a 7 komment
Polip Webcam jól :D

 

!Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves techizé felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről. 

Tehát nincs más feladatotok minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és kommentbe belinkelni.  Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy. 

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével. 

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, ugyis rájövök! 

Ésakkor ünnepélyes keretek közepette (dobpergés stb) ünnepélyesen bejelentem az ünnepélyes eredményhirdetés ünnepélyes nyertesét aki nem más mint: 

danszter

aki a remek fotó mellé egy hibátlan koncepció vázolt fel. 

A különdíjasok akik a mirelittpolipon kívül izés ajándékokat kapnak:  

Mihpet és Lili

A nyerteseknek gratulációk és ünnepélyes kézfogások, szerpentin, tüzijáték, rézfúvósok fanfárokkal, stb. 

A résztveőkenk köszönjük az ünnepélyes részvételt. 
1375 3 172 Tech Izé
Kolbi: lehet h csak elfelejtette módosítani a kiírást
BullFrog: feltűnően nagy, és még mindig danszter a nyertes....asszem rezlavorba vetett hitem eddig tartott [...]
Kolbi: nagy a csend :)
Mind a 172 komment
Most már értem, hogy miért jár a mikulás motorral. ;)
2915 5 0 Izé
Szörnyű! Már a rajzfilmeket is klónozzák?!
4416 5 13 Izé
Nínna: Engem nem érdekel, akkor is a Disney az örök!!!!!! és tényleg nem érdekli a gyerekeket hogy mo [...]
Turmion Kätilöt: Mc'donald's, pizza hut, disney... stb. Tömegetetés, tömegszórakoztatás, futúszalagon jönnek m [...]
bubi66: Ezeket a nagyon élethű mozgásfázisokat úgy csinálták , hogy felvették egy színész mozgás [...]
Mind a 13 komment
Jewel már 17 éves korában elkezdett dalokat írni és ezzel a jó szokásával mind a mai napig nem hagyott fel, nagy szerencsénkre. Sajátos zenéje sokszínű gyökerekre nyúlik vissza a pop, folk, blues, country és a rock ‘n’ roll műfaján belül. Dalainak nemes egyszerűsége, spiritualitása egyszerűen varázslatos. Bátran ajánlom mindenkinek!
„Ha most fedeznének fel, azt hiszem country énekesként lennék leszerződtetve. Mint énekes-zeneszerző mondhatom, hogy ódivatú vagyok: szeretem, ha a dalaimnak van eleje, közepe és vége. Olyan amilyet a country rádiókban hallhattok.-” Jewel Kilcher
2827 3 0 Zene Izé
Nhimnek, azaz a Félóra zenekar énekes/gitárosának egyik legjobb száma. Ha érdekel a többi videója is, akkor a youtube profilján nézz szét, a Félóra zenéit pedig itt hallgathatod meg. Érdemes rájuk keresned, ha szereted az alternatív zenét! ;) /Rasszista, fikázós kommenteket ne!/
550 0 1 Zene Izé
MVS: Nekem tetszik
FemDefence
7369 2 28 Izé
Purple: miért felejtené bent? :O
BlueD: Ott nem hiszem, hogy sokáig maradna, meg elég szar lehet a csajnak egy tüskés tanponnal a háts [...]
Errtu: Tegyen egyet oda is.
Mind a 28 komment
Amon Amarth - Twilight Of The Thunder God

Twilight of the Thunder God a címe az Amon Amarth 7. albumának. Pontos megjelenési dátum: szeptember 22.(hétfő)

A lemez érdekessége amellett hogy, egy igen ígéretesnek tűnő speciális kiadásban (bonusz CD+DVD) is elérhető lesz, még híres zenészek is tiszteletüket teszik rajta egy-egy nótában. Nevezetesen L.G. Petrov, az Entombed énekese a Guardians Of Asgaardban, a Childreon of Bodom gitárosa, Roope Latvala egy szóló erejéig a Twilight Of The Thunder Godban, és az Apocalyptica egész tagsága a Live For The Killben.

Késő ősszel a zenekar csatlakozik az Unholy Alliance III nevezetű turnéhoz, melyen a Mastodon, a Trivium és a Slayer társaságában zúzzák le Európa egy részét, hozzánk legközelebb Bécset, november 16-án.
566 0 7 Zene Izé
Balázs: ennyi:DDDD
Cromex: Igen, viszont én azt hittem, hogy paganról beszélünk. Amon témához a slipknot fájdalmad nem n [...]
Balázs: jó, tudom volt Apocalyptica meg Metallica is, de nekem a nagy fájdalmam a Slipknot hiány meg a Tr [...]
Mind a 7 komment
Rabokat szórakoztatott Dundika
2986 0 1 Pink Izé
Angyalkahh: Vannak slágerei? .....te jó ég! Asszem kicsit lemaradtam, mondana valaki akár egyet? Köszi!
Érintőképernyős Shuttle D10 mini asztali PC

A Shuttle D10 LCD érintőképernyője 800 x 480 képpontos felbontásra képes, maga a PC pedig Core 2 Duo E4000, Dual Core E2000, vagy Celeron 400 processzorral, akár 4 GB DDR2 RAM-mal, Intel G31 Express lapkakészlettel, GMA3100 integrált grafikus kártyával, Realtek AL C662 5.1-es hangkártyával, illetve 4 USB porttal van felszerelve. A készülék 50 000 jen induló áron (~ 77 ezer forint) kerül piacra Japánban.
1127 0 9 Tech Izé
yoman3d: Vilagos
Jozef7: És jön az ész és megmagyaráz mindent :D Így érthető yoman3d????
bungle: "A rendhagyó kivitelű PC abból a szempontból lehet praktikus, hogy bizonyos, főleg multimédiá [...]
Mind a 9 komment
Miss Lady Boys - óvatosan, ha Thaiföldön jártok! :D

Lehet ezt inkább a Pink Izé Pasi kategóriájába kellett volna rakni...? ;)
16746 2 25 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41810_ekozben-thaifoldon?mode=latest&position=0&large=1
NoGoodNick: They're all quite cute. When they're that attractive I almost wouldn't mind the little shaft that co [...]
fraki: Go travi, Go! :)
Mind a 25 komment
Régebbi postok...