REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Már a dj világba is betört a Swarovski.
1658 0 8 Izé
csicsilla: jó hát az egy dolog,hogy Swarovski kövek vannak benne,de egy fülbevalót lehet kapni 900Ftért i [...]
Sissi: Mekkora biznisz ez a swarovski:D Sima üveg:D
Erunder: Az aki ha meghal a hamvait hozzák el :D
Mind a 8 komment
Back TUVA Future: Ondar in Vladivostok

(Egy kis bünti.) :D
379 0 1 Zene Izé
cimpi: Én ettől beájultam,eszméletlen jó!!!
Nehogy már a futóverseny nyerje meg a csivavát! :D
750 0 0 Sport Izé
Adrenalin függők.
509 1 0 Sport Izé
Bradster 11 gépen 36 karakterrel a WoW-ban  
4481 0 12 Tech Izé
Surokh: Ha végig olvastátok a cikket akk tudjátok h nem bradster az akinek ez a sok cucca van
Jozef7: ez tényleg beteges -.-
Derill: utánna meg lemegy velük instázni:D nincs vita az osztozkodásnál:D
Mind a 12 komment
Na azért nem csak nálunk fordul elő, hogy egy kutyus betéved a futballpályára. ;)
521 1 1 Sport Izé
Balázs: áááá ezek minket másolnak, szocik :P
Fura vécék
5721 7 8 Izé
bungle: cila küldte: URL: http://www.livescience.com/16710-years-gallery-world-toilets.html Szöveg: "Közh [...]
bungle: www.funpic.hu/hu/fungroups/9_fura-vecek
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34779 http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34318 http://www [...]
Mind a 8 komment
King Soly - Wicked King of Persia

Myspace
424 0 0 Zene Izé
Futsal Világbajnokság: Spanyolország-Olaszország elődöntő  és a peches utólsó másodperc.
670 0 0 Sport Izé
A SteelSeries és a Blizzard fejlesztette egy egeret, kifejezetten a World of Warcraft megszállotjainak.

Először is, elképesztően néz ki. Ha az idegenek is használnának egeret a számítógépeikhez, biztos így néznének ki.

Másodszor, funkcionalitása. Az egérnek van 15 programozható gombja. 15! (ez több gomb, mint amit némelyek használnak az egész játékban, beleértve a mozgást is). Érthető ez a szám, mert PvP-hez kell a sok gomb, és azokat gyorsan kell tudni elérni-lenyomni, anélkül hogy le kellene venni a szemünket a monitorról.

Nem utolsó sorban: választható, hogy milyen színben világítson az egér. Választhatsz 16 millió színből (!!). Ez kicsit soknak tűnhet, de legalább lefoglalja az unatkozó játékost, aki épp nem tud mit csinálni, mert várja hogy battleground-ba kerüljön.

Az egér megjelenése November 13, ugyanaz a dátum, amikor a Wrath of the Lich King jelenik meg, és az ára körülbelül $90 lesz.
1689 2 17 Tech Izé
Jozef7: xD ez a film xD xD Amúgy azt sem tudom honnnan alehtene letölteni xD
koocos: Hát, lassú nettel tényleg szar, összevissza 15 gigát foglal(t) a gépemen:D Divatból nem megy [...]
Jozef7: hát azt értem hogy vannak tört szerverek de most amire letöltöm 1Gigás netel a játékot addig [...]
Mind a 17 komment
Segélyből élnek, ennivalóra nem futja, de azért a parabola-antenna még a barlanglakásokban is ott figyel...

A cikk.
7869 0 40 Izé
Tóth József: Ebben meg neked nincs igazad. Eltüzelnek mindent, cipőtöl kezdve a műanyagokig, olyan bűzt ára [...]
Petivitez: ami viszont tény; egy szegény ember minimális káros anyag kibocsájtást eredményez, mint egy [...]
Tóth József: Nem mindenben van igazad. Csak annyira voltak rabszolgák, mint a többi népcsoport. http://hu.wi [...]
Mind a 40 komment
Gyönyörű ékszerek Thomas Sabo-tól.
3263 1 0 Izé
Gyönyörű ékszerek Thomas Sabo-tól.
2602 2 0 Pink Izé
Tippelj hány bevándorló fér el a furgonban! ;)
11363 7 26 Izé
Petivitez: a lezúzott verda sofőrje hamar meggondolja, hogy nekiálljon-e erősködni a betétlap miatt xD
mekszamnojz: 28at számoltam :) LOL :)
gnyul: Aztarohadt....ez egy egész falu bazze...Na Ercsiben meg Érden a cigányok vannak ennyien, csak Lad [...]
Mind a 26 komment
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
5788 1 121 Film Izé
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Jozeph: No, emberek! (És ezt most itt elég degradáló elkülönítésnek is vehetitek!) Zé-nél a pont! [...]
Mind a 121 komment
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
7227 16 122 Izé
norbertvincze: http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Mind a 122 komment
Ed's Fucking Guide of Metal (magyar felirattal, pontosabban azt a videót már letörölték, de itt van szinkronosan).
5631 4 4 Zene Izé
fadam: pogo definicio jo volt : D
Deadfear: Ezek beteg állatok. :D
izébigyó: Ahhahahaaaaa! Ez nagyon állat! :D "Bárki feje megteszi." :DDD
Mind a 4 komment
Ed's Fucking Guide of Metal (magyar felirattal)

Szinkronosan.
4504 7 13 Izé
Laci: Hehe... kb. ez az én véleményem is ami a metál-zenétt illeti (a halál-metálnál lásd még f [...]
Sakura960515: állat pogo "ugrálsz a haverod mellet azt lebaszod mint az állat"
RokkantTroll: Superblack metal. LOOOOL. :D
Mind a 13 komment
Még 4 bögrés süti
397 3 1 Pink Izé
Purple: aaa de guszta kép!!!
Tokió, Japán - Nemzetközi Fütty Bajnokság :)
5247 3 3 Izé
dénes: Haki Tamás a showderben. ő lefütyülte volna itt a mezőnyt az tuti http://www.videoplayer.hu/vid [...]
xergh: en meg emlexem haki tamasra. nem akarom fenyezni, de lezuzta volna oket...
Sziszo: rigó volt előző életében :D
Beat Baby Mix :)
2571 3 3 Izé
Dragon66: Most már meg is néztem h amugy mi ez! És nagyon coool!!! XD
Dragon66: Beléptem erre az oldalra és láttam egyből ezt a babát. Majd kicsit késöbb, amikor betöltöd [...]
Sziszo: aranyos kisbabák, jó!
A japánok szívesebben használnak törölközőt, ha kajának van álcázva!?!
1586 0 5 Izé
anon: Asszem bonbonettihez volt egy kagyló alakú kis vmi, bele kellett rakni vízbe felszívta magát é [...]
Dott: csokitörölköző?:D
tian: Ukrajnában vettem húsvétkor csokitojást....nem tudom már honnan derült ki később, hogy bele [...]
Mind a 5 komment
Ronaldo új barátnője egy örömlány?
645 0 14 Pink Izé
Derill: :) mással is......ahjj gyerekek...folyton csak az a korbács...:D
Errtu: némi szövegértelmezési problémád akadt. jelenleg éppen egy olyan cégnél dolgozom, mely disz [...]
Purple: gondoltam, hogy nem fogod felfogni.. :D NEM CSAK bottal, mint TÉGED.. hanem mással is pl ;) :D
Mind a 14 komment
Beat Baby Mix :)
2864 0 0 Zene Izé
192 Gb-os nyaklánc
1037 0 1 Tech Izé
Milánkaaa: ez igen..
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D

Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
4852 2 9 Izé
balu23: volt szerncsém látni szombaton a hungaroringen,de igencsak meglepődtem.Azt hittem,hogy emelkedik [...]
pumukli: Hulla vagyok gyerekek! szombat-vasárnap-hétfő 3 nap alatt 2700 fotót készítettem... 500 minimu [...]
Erunder: Biogázzal palack nélkül :D
Mind a 9 komment
Hát mit lehet írni az ABBÁról? Sosem voltam rajongó, nem hallgattam szándékosan, mégis ismerem vagy 30 dalukat, ha valamelyiket újra hallom sokáig a fülemben marad, legyen elég ennyi. Itt éppen a svéd király esküvőjének előestéjén énekelnek, a dal kiválasztása nagyon frappáns! Én csak egy évre rá születtem, mégis olyan ismerős az egész, a maradandóság próbáját tehát már rég kiállták.

(Utóirat: Bár lehet h ront az imidzsemen, de sztem a Mamma Mia! pedig egy nagyon vidám és ötletes film, melegen ajánlom, nem kell mindig világot megváltani. Az együttesről infókat pedig mindenki keressen magának, aztán posztolja be szépen! ;-))
708 2 0 Zene Izé
Ezt a rúgást még a mester is megirigyelheti!
933 2 1 Sport Izé
Cromex: Ennek a rúgásnak mi volt az értelme? Meg utána is minek próbált ollózni?:D
Az igazán praktikus golfütő. :)
4139 0 1 Izé
H.duju: Néha jól jönne egy ilyen:)
Az igazán praktikus golfütő. :)
3163 0 0 Sport Izé
Futball trükkök fingers módban. :)
478 0 0 Sport Izé
Olimpia Monty Python módra. :D

Monty Python futball.
528 0 0 Sport Izé
Sztárok, akikről sosem gondoltad volna...
3243 0 1 Pink Izé
ismeretlen: nahát bob marleyról nem gondoltam volna, azt igen hogy kokózott, hogy belehalt, meg minden, de ho [...]
Hogyan ne védekezzünk egygólos hátrányban?
Az előnyben lévő csapat gyakran próbálja tartani a labdát az utolsó másodpercekben ellenfele kapuja előtt, leggyakrabban a szögletzászlónál. Általában ehhez az eredmény után futó rivális nem asszisztál, de van, mikor mégis.
537 0 0 Sport Izé
Őszi szépségtrend
400 0 0 Pink Izé
Mirror's Edge - Faith menti az irháját
871 0 0 Tech Izé
The Igloo Satellite Cabin has been used for 25+ years from the tropics to the polar icecaps. Units can be flown by helicopter fully assembled & equipped to locations inaccessible by road transport.
3070 0 8 Art Izé
|-=O=-|: Másnapra már el is gurítaná az etnikum valamelyik fémhulladék gyűjtőhöz. :D
Jozeph: Engem az ára is érdekelne - a telekre pont jó lenne egy ilyenekből összerakott kégli. Teccene, [...]
qwertyuiop: Mikor én a webfordítót használom akkor utána azért magyarosítok egy kicsinykét. ;) De kösz [...]
Mind a 8 komment
The Igloo Satellite Cabin has been used for 25+ years from the tropics to the polar icecaps. Units can be flown by helicopter fully assembled & equipped to locations inaccessible by road transport.
3558 1 8 Izé
|-=O=-|: Másnapra már el is gurítaná az etnikum valamelyik fémhulladék gyűjtőhöz. :D
Jozeph: Engem az ára is érdekelne - a telekre pont jó lenne egy ilyenekből összerakott kégli. Teccene, [...]
qwertyuiop: Mikor én a webfordítót használom akkor utána azért magyarosítok egy kicsinykét. ;) De kösz [...]
Mind a 8 komment
Az amerikaiak a sportesemények szüneteiben sem unatkoznak. :)

("Fuss Forrest!":D)
614 0 0 Sport Izé
Adam szórakozik egy kicsit. :)

+ bonus videó: a hélium hatása a fúvós hangszerekre.
9047 14 23 Izé
Balugray: Elméletileg nem... Csak mivel más a sűrűsége mint a levegőnek, másképpen rezonál... Ha tele [...]
ax: na.. ez raj. :D kell (a)
bungle: Ennek örömére hallgassuk meg az Isten Háta Mögött zenekar Kéjgáz c. számát. ;)
Mind a 23 komment
Régebbi postok...