REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hogy a költözés ne rémálom legyen...
463 0 0 Pink Izé
Ha még nem láttatok volna igazi csokigolyót... :D
7273 2 8 Izé
dusza ági: szánalmas.....,
Nusihusi: XD Gusztustalan zsírcsöcsökXD
lb7: Nos igen...az a csokornyakkendő nagyon kell oda, attól sokkal "szekszibb" :P :D
Mind a 8 komment
Jujujujujuhuhui!!! Román csatakiáltás. ;)
7051 1 10 Izé
Nusihusi: Füvezős lagzi;)
Kuly: ... hogy tudta megjegyezni a szöveget!? :-)
Zeppelin01: Ilyen az amikor decire mérik a páleszt. Jujujujuhuhujjjjjjjj
Mind a 10 komment
The Sin:Decay - Deathlike Addiction

A hangzásuk kb a The Birthday Massacre keverve Cradle Of Filth-tel, lassú, de súlyos.
596 1 2 Zene Izé
Swordfish: Deathstars-t juttatja inkább eszembe csak több sci-fi beütéssel.
Swordfish: Érdekes zene, de alapvetően könnyen befogadható.
Hátraszaltóból lemenni hídba...na ez a nem semmi. ;)
2797 0 3 Sport Izé
KeleMan: Félúton rájött, hogy csak egy szaltó kellett volna...
csuvacs21: azigen a szép fejes a betonba.jouuu :D
Mr.T.: lb7 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=rKYmkSl-k9A&feature=player_embedded Szöveg: Élszu [...]
11-11-11

A film azon a hiedelmen alapszik, hogy 2011. november 11.-én megnyílik a menny 11. kapuja, egy természetfeletti lény lép át rajta, és hozza a pusztulást. Tehát egy újabb világvége sztori, amivel nincs is különösebb baj, de elvileg nem a pokolból szoktak az ilyen szörnyű lények jönni?!

A filmet Darren Lynn Bousman (Fűrész 2,3,4) rendezi, a szerepeket pedig csupa ismeretlen arc játsza. (Na jó, Michael Landest már láttuk a Végső állomás 2-ben.)

A bemutató (bármilyen hihetetlen) 2011.11.11.-én lesz. A honlapjuk még fejlesztésre szorul.
4084 2 5 Film Izé
balint23h: Aznap jön ki a Skyrim, ennyi fog történni.
kovacslacka: Nah, szóval igen, imdb-n is, de a legtöbb magyar nyelvű cikk is ugyanezt írja. Kérdést is vá [...]
azadmiral: Schuldigung. Csak a trailert és a honlapot néztem, ahol viszont nem volt szó mennyről. Bocsika.
Mind a 5 komment
Figyelem, figyelem!

Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors  felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)
14032 1 8 Izé
blackmumus: ha megkérdezitek nagyszüleiteket szerintem tudnak hasonló példát mondani, ugyanis hazánkban a [...]
Kuly: ... ők már ezt teljesen megszokták! :-)
Nusihusi: Ez nem vicces, hanem szomorú. Ráadásul elég baleset veszélyes:D
Mind a 8 komment
Áááááá... :D
23211 2 21 Izé
7sleeper: most mondta, hogy nem basztatja.. akkor hogy élvezhetné? ;-)
bungle: Akkor élvezed? :D
Purple: bé, nem basztat :D
Mind a 21 komment
LAHO - Escape From a Dying Star

Egy egyemberes industrial-electro-metal együttes Finnországból, a Myspace oldalán ingyen le lehet tölteni a 2 EP-jét
888 1 1 Zene Izé
Eliminator: Nagyon bejön! Köszi!
Леди Гага - Бед Романс

Супер видео!
5936 4 19 Izé
Kuly: téllegszuper! Most lejárt a személyi igazolványom.
CJ.B.: Egy pillanatra azt hittem, hogy a posztképen szereplő bal szélső ürge az Gesztesi. :D:D
csildi: auuu
Mind a 19 komment
Dr. Földes László válasza Vágó István (ill. a  Szkeptikus Társaság) homeopátiás túladagolási kísérletére.
6342 4 78 Izé
7sleeper: gyógyítja a vesekövet? csak? a trabant meg el is visz közben ából bébe, sőt rögtön cébe, [...]
izébigyó: Energiájával szétmorzsolja a vesekövet és visszapréseli a gerincsérvet http://zalaihirlap.hu/ [...]
JamesBond007: Milyen betegségre gondolsz?
Mind a 78 komment
"Érzem, látom, akarom..." :)
14309 7 11 Izé
Mr.T.: Várja a kaját: http://pics.coldline.hu/pics/187780-20110303-CsPKuY.jpg :)
7sleeper: egzotikus nemibetegség közlése vot partnerrel? ez a macsekfajta meg genetikusan alkalmazkodott a [...]
cheemas: köszi, nem ismertem :)
Mind a 11 komment
A videó mögött egy felettébb mély lélektani gondolatmenet található. Aki megfejti, kap egy csokit.
14364 6 35 Izé
Muszti: A men-jen ki pedig onnan ered hogy egy magyarországi nyelviskolában angol nyelvvizsga órán egy s [...]
Muszti: ujjal akart lenni
Muszti: Megfejtés: "Én egy nagyon gazdag ember vagyok. Lamborghinivel járok. Az asszony nagyon szép, de [...]
Mind a 35 komment
Jó kis lazulós Amon Tobin másnéven: Cujo
597 0 0 Zene Izé
Run-D.M.C. - It's Tricky
757 0 0 Zene Izé
Csodálatos barlangok.
6874 6 4 Izé
kotta: Ez egy "arra érzékenyek" számára rohadt, szemét poszt. :-) Egyszerűen gyönyörű helyek: Ó [...]
Safi6: Aggtelek Hungary????? ezek is szépek, de azért 21. helyre azért betettem volna,mert hát ugye kic [...]
brier: én sem jártam még ott pedig szivesen megnézném de ezek csudicsinik tényleg:)
Mind a 4 komment
Japán "hószörnyek" :)

+ lazán kapcsolódik: jégszobrok Japánban.
6124 2 4 Izé
brier: nagyon állat
Mamicska: Ez biztos a földön készült? Esetleg az allienek turista prospektusa.
Nusihusi: Ezek tök szépek!^.^
Mind a 4 komment
Bukarest után úgy látszik itthon is divatba jön...
10957 1 13 Izé
brier: első vendéged leszek :D
Nusihusi: Az se lepne meg, ha a metrón, vagy a buszon vágna valaki disznót:P
zsovago: Na ezek az orkok a kilencediken lovat vágnak az utcán disznót.
Mind a 13 komment
Látványos trükk két szál cigivel.

Vajon, hogy csinálja?

Ezt a videót is érdemes megnézni. ;)
14509 7 18 Izé
brier: XD ezt jol megaszontad :DDDD
Soul_Deprived: Adobe After effects.. (nah meg Photoshop x) )
dude: Ki az az ostoba fasz, aki fizet, mikor youtube-on ott van több tucat videó ingyen, hogyan lehet ez [...]
Mind a 18 komment
Mai tippelős posztunk kérdése nem túl nehéz:

Vajon ki és mire tudja használni a képen látható eszközt? ;)
 
11835 1 28 Izé
sexdealer: Ti nem látjátok benne a lehetőségeket?? Ez lehetne az első valóban bioüzemanyaggal hajtott ki [...]
Zsottika: de miért nem AT-AT vázban van? :D
lb7: Hörcsög.....és nem használja semmire, csak fut benne... :P
Mind a 28 komment
Cica tréning slow motion, az ösztönök lassan elszabadulnak :)
5734 4 7 Izé
Gazdiablo: Tai Chi-zik http://www.youtube.com/watch?v=NKox-uJu6bo&feature=related
lb7: Szegényke...milyen megerőltető lehetett ilyen lassan mozognia... :P
Nusihusi: Szép, foltos macska:) Nagyon aranyosan vadászik:)
Mind a 7 komment
Egy "új" sport Németországból, ahol egy ilyen homokóra formájú székkel kell mindenféle trükköt végrehajtani.

Szerintem ez nekünk nem újdonság, mert anyáink már a nyolcvanas és a kilencvenes években ablakpucolás közben a pilleszékkel sokkal látványosabb trükkökre voltak képesek. :D
6285 1 7 Sport Izé
papos: ilyet hol lehet venni? kell
tremor: ez nagyon gagyi...
Csolt: Hát ez valami borzalmasan béna! :D
Mind a 7 komment
Látványos tudomány - a Galileo Galilei féle hőmérő.

Működési elve: hő hatására a folyadékban lebegő tárgyak relatív sűrűsége megváltozik, így vagy lesüllyednek vagy feljönnek a közeg tetejére. A mérőeszköznek nagy a hőtehetetlensége, és több úszóval kb. fokonkénti hőmérsékletváltozás jelezhető, szűk tartományban.
8172 8 11 Izé
Kuly: Nem gondoltam volna, hogy ide kerül egyszer egy Galileo hőmérce. Van olcsó és drága verzió.Ki [...]
eerix: már nagyon régóta szeretnék ilyet, de ami jól is néz ki, az már drága :(
Nusihusi: Jól néz ki, de maradok a hagyományos hőmérőnél:D
Mind a 11 komment
UFO Jeruzsálem felett

Azonosítatlan repülő tárgyat kaptak lencsevégre az izraeli városban. A fénygömb az al-Aqsa mecset fölé szállt le, majd egy idő után villámgyorsan eltűnt. Egyelőre arról, hogy a fényes jelenség mi lehetett csak találgatnak, de sokan szentül meg vannak győződve, hogy földönkívüliek látogattak az izraeli városba.

Turisták egyébként már decemberben is lefilmeztek egy állítólagos UFO-t.
11503 4 87 Izé
Tooni: Az amerikai légierő hivatalos repülőeszköz-azonosító táblázata ;) http://forums.justcommodo [...]
Purple: ezt egy visszatükröződés, valszeg ablakból kameráz... ott van még pár fénypötty ami ugyana [...]
Findzs: szerintem ez fake meg ez a szellem paci is: http://www.youtube.com/watch?v=tnWo1kbu5QE&annotation_id [...]
Mind a 87 komment
Eközben Norvégiában...

(Sikerült videóra rögzíteni a még sosem látott "korcsolyás fókaembert" és annak viselkedését. :D)
14451 9 27 Izé
Nas: *kávét
Nas: Nem mondod. :D Hát itt is mindegyik meleg cucc nélkül jár, de aztán issza is literszámra a for [...]
Kuly: Nem bírja kivárni a nyarat! :-)
Mind a 27 komment
David Kaplan fotói

A fenti kép címe "Moon and Venus Over Switzerland" és tegnapelőtt a nap képe volt a NASA oldalán).
6513 8 3 Izé
Kuly: ott abba a házba ki az aki ott lehet?
Nusihusi: Szép képek, a postképnek misztikus hangulata van:)
Kuly: Nagyon hangulatos képek!
David Kaplan fotói
6261 5 0 Art Izé
"Az oroszok már a réten vannak..." ;)
13659 2 17 Izé
Tooni: - Jó napot, álcaruhájuk van? - Van...de nem találjuk.
del: -Iván! Nem jelent meg az álcázási gyakorlaton! -Honnan tudja..?
Nusihusi: ParaO.o
Mind a 17 komment
Filip Polasek látványos és eredményes visszaütése, amit még Ivanisevicék is "megettek". :)
1643 0 0 Sport Izé
Írjátok meg, hogy mit láttatok, mert én még most sem tudom. :D
7959 3 42 Izé
7sleeper: van ugye ez: http://therolofffamily.com/ a posztvideó meg a rofl család életéről szól..
Tooni: http://href.hu/x/eshl
pateszmk: KECSKEDARÁZS INKÁBB
Mind a 42 komment
Desiree Palmen átlagos ember. Nem tűnik ki a tömegből, az emberek átnéznek rajta, mint ha ott sem lenne. És ezzel a képességével nincs egyedül.
9446 0 0 Art Izé
Desiree Palmen átlagos ember. Nem tűnik ki a tömegből, az emberek átnéznek rajta, mint ha ott sem lenne. És ezzel a képességével nincs egyedül.
11348 3 43 Izé
brier: XD
Nas: A Földközi-tenger partján nyáron nem jellemző... Bár igaz, akár az is lehetne a kép témáj [...]
brier: én látlak XD csak nem hideg volt ?? :D:D:D:D
Mind a 43 komment
Ez most vagy egy OKJ-s kátyúzó tanfolyam gyakorlati oktatása, vagy az egyik elhunyt kolléga földi maradványainak végső nyugalomra helyezése. Egy biztos, elég magas az egy lapátolóra jutó drukkerek száma. :D
8069 3 28 Izé
RT/TURBO: De azt bődületes mennyiségben!
Zeppelin01: Biztos tanulmányúton jártak Magyarországon. Mondjuk a lapáton támaszkodás még nem megy.
B.D. Zett: " Ha a turbót a kipufogó égésgázok hajtják meg, hogy elősűrítse a befecskendezendő üzeman [...]
Mind a 28 komment
Az Apophis kisbolygó 2029 -ben közelebb lesz Földünkhöz, mint a Hold. 2036 -ban, mikor újra visszatér kérdéses, hogyan változik a pályája: az oroszok egyre jobban aggódnak a kisbolygó miatt.

Itt egy videó, hogy milyen közel fog jönni hozzánk 2029 -ben.

Lehet nem kéne fizetni a lakáshitelemet? (Lehet, csak akkor kilakoltatnak :) b.)
8319 1 80 Izé
brier: én már nem is akarok idős lenni annyi izét hoznak már össze hogy nem is akarom látni, gyereke [...]
Tooni: Akkor összefoglalom: Mage ster: Nem fog sikerülni :( Purple: Sikerülni fog :) Mage ster: Nem fog [...]
izébigyó: Egy érdekes Nat Geo doku, pár lehetséges forgatókönyvvel az emberiség kihalásáról: http://w [...]
Mind a 80 komment
Üveges polip.

(Figyelem! Felbontás után vízben tárolandó! ;D)
7208 4 10 Izé
brier: és hol van akkor spongyabob XD
Mordredd: Ez Tunyacsáp egy hétfő reggelen. Biztos kiment a postáért..
Purple: http://www.uncrate.com/men/images/2010/07/kraken-rum.jpg (kell)
Mind a 10 komment
"Ride"

Garth Davis látványos rövidfilmje.
1100 0 0 Sport Izé
My Soul to Take

Végre utolértem magamat, és az oldalt, és úgy írok egy fimről, hogy azt már láttam.

A horror nagymestere, Wes Craven egy újabb sikolyféle filmje. Itt is fiatalokat gyilkolásznak egy késsel, csak a körítése picit misztikusabb.

Adott egy skizofrén fószer, aki legyilkolja a családját. Letartóztatásakor megsérül, de szállítása közben elszökik. Aznap éjjel 7 gyermek született. 16 évvel később a gyilkosságok újra kezdődnek. A 7 gyermek közül az egyik az áldozat, majd később jön a többi is. Hogy lelke reinkarnálódott az egyikükben, vagy ő maga túlélte-e azt az estét, nem tudni.

Jó kis ki a gyilkos találgatós film némi misztikummal fűszerezve. Látomásoktól szenvedő srác, népi hiedelmek, és babonák teszik igazán túlvilágivá a történetet.
1395 0 0 Film Izé
"Jézusom, mindenütt ott van?" ;)
9443 2 40 Izé
LGocs: http://www.buzzmuseum.com/2011/11/jesus-appearance-on-dogs-anus-picture/
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43525_esetleg-egy-kis-szentelt-vajat-lehetne-kerni-hozza?mode [...]
bungle: Jesus spotted in the shower? www.youtube.com/watch?v=cWNINZZFqB4 Inkább takarítana, b+...
Mind a 40 komment
Labus Balázs vagyok, amatőr fotós és érdekelne az őszinte véleményetek a munkásságomról! :) Előre is köszi!
2677 1 7 Art Izé
panzerp: Örülök a véleményednek:) én amúgy nagyon portrés alkat vagyok sokan mondják, hogy még "cse [...]
jasko: Igen.csabával egyetértek,szerintem is a tárgyfotók és természetfotók azok,amik felejthetőbbe [...]
panzerp: köszi! mindennel van hova fejlődni sosem vagyok megelégedve a képekkel ezért ritkán tudom rá [...]
Mind a 7 komment
The Southern Society - Burn Well
750 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...