REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mystery Case Files: Ravenhearst
14560 4 5 Game Izé
Beus22: Nagyon jó,köszi!
CrazyLime: Bocs, hülye kérdés volt. Nekem nem hozta be az oldalt először.
CrazyLime: Ha megkérdezhetem honnan töltötted le? Teljes verziót? Köszi
Mind a 5 komment
Cigány vajda: "17 rablásból 16-ot cigány gyerek követ el, mi ez ha nem cigánybűnözés?"
13327 20 76 Izé
toth_pityu: Nem úgy kell felfogni, hogy nem gyújtanád fel, ez a józan paraszti ész! Ha így cselekszik, le [...]
rivaul: Ez az első cigány akivel egyet tudok érteni... Nem hittem volna hogy van ilyen :O Meglepett. Még [...]
éndzsöl: respekt és tiszteletem :) és mennyivel jobb volt most ezt látnom, mintha ugyanezt árja mondta v [...]
Mind a 76 komment
13 évesek bíztak meg 5 éveseket, hogy rabolják ki az óvónőjüket. Hova jutunk így?
4435 0 38 Izé
Purple: uhh :D így kell ezt! :)
M.Andreas: Erre van egy nagyon hatásos, bár jogilag kérdéses módszer. Egy német ismerősömnek nyúlt be [...]
Luflee: egyebkent honnan tudod, hogy nem tortent testi sertes ? lehet h belerugtak aznap az ovonenibe meg pl [...]
Mind a 38 komment
Egy igazán kemény wrestling harcos. :P

Azért azt jobban megérdemelte volna, hogy valaki leba...on neki egyet. (Miért? Nekem szimpatikus az ürge :DDD - bungle)
7404 1 18 Izé
|-=O=-|: Biztos rosszak voltak. :D
chaby63: Ez egy idióta.Egyeltalán miért kell gyerekeket ilyen fa..ságra elvinni !!
Párna: Úristen xD ez a csávó mekkora p(Ö) araszT...
Mind a 18 komment
Angelina Jolie baba (ráadásul még rondább mint eredetileg :D)
2722 0 15 Izé
Chamy: Én nagyon imádom! Nem csak azért, mert jól néz ki, hanem mert értelmes is. Továbbiakban a gye [...]
yushuf: :O))))))
ismeretlen: nekem semmivel, egyik se kéne, vagy a kettő keveréke, de inkább egyik se mert öregek már szeg [...]
Mind a 15 komment
GTA IV gépigény

Végre kihirdették a Games for Windows oldalán a Rockstar sikerjátékának gépigényét. A konzolokon 10 milliós eladott példányszám felett járó Grand Theft Auto IV hamarosan a PC-s játékosok szívét is meghódítja.

Ehhez szükség lesz egy jobb számítógépre is, de szerencsére a Rockstar közel két hónappal a megjelenés előtt nyilvánosságra hozta az ajánlott gépigényt, így még lehet túlórázni. Lássuk, milyen vas kell a játék alá.

 

Intel Pentium Dual Core processzor
2 GB RAM
18 GB szabad hely a winyón
512MB Direct3D 10 kompatibilis videókártya vagy Direct3D 9 kártya Shader-támogatással
Kétrétegű DVD-t olvasó DVD ROM

A Grand Theft Auto IV hivatalos megjelenési dátuma november 18.
918 1 3 Tech Izé
Lako: 18Giga? :O Az szép... Nah meg a videokártya :/
dXter: gondolom a dual-layer DVD nem szükséges szinte senkinek, mivel leszedi iso-ban (persze a boltok po [...]
tutituti: Na el fog döcögni épp hogy.De legalább ki lehet majd játszani.Remélem majd itthon is lehet maj [...]
A szökés egy újabb epizódja (azóta a szereplőket lecserélték). :D
3929 2 5 Izé
mumus: de aranyooos :)
calipunkszabus: jófej dögi-dög!:D
Era: Kis ravasz,de legalább kihozta a többieket is! :)
Mind a 5 komment
Ez még gyakorolni kell. :)
462 1 0 Sport Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a szurikáta.

A szurikáta vagy négyujjú manguszta (Suricata suricatta) a mongúzfélék (régebbi, hagyományos besorolás szerint a cibetmacskafélék) családjába tartozó ragadozó. Testhossza 30 cm, ehhez jön még a 20-24 cm-es farok. Tömege akár az 1 kilogrammot is elérheti. Szőrzete általában barnásszürke, néhol vörösesbarna, a hasoldalon pedig világosszürke. A farok vége feketés-sötétbarna színű. A szurikáta elnevezés a szuahéli nyelvből származik, jelentése ’szirti macska’.

Szurikáták a Pécsi Állatkertben

Kisfilmecske

Tiszta házőrző kutya fílingje van :)

Szurikáta kis identitás zavarral
2249 2 11 Izé
bungle: Ez is cibetmacskaféle? :D www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/49659_kep?mode=latest&position=0 [...]
bungle: Vörös lámpás negyed a szurikáta körzetben www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/43692_voros [...]
bungle: Charlie, a bébi szurikáta: http://www.youtube.com/watch?v=SshwxaZ_r8U
Mind a 11 komment
Száll a labda röp-röp,
Száll rajta a pöty-pöty.
Valaki dobja valaki kapja,
Itt a labda hol a labda? :D
5798 5 9 Izé
One: Ez nagyon ütős volt::)
papaluige: :DDDD mi van veled? bebaszcsiztál???? :))
Maccoyi: :D Ez egy mondóka, amit még az óvodában tanítanak. ;) De azóta hallottam egy másikat is, ami [...]
Mind a 9 komment
DIY USB Popcorn Maker: pops corn, explodes your mind

(ha nagyon ráérsz: csinálj magadnak USB-s, popcorn készítő majdnemkézi készüléket)
2637 0 3 Tech Izé
Milánkaaa: ezt meg kell csinálnom:))))))))
[conejillo]: ez lehet hogy olyasmi, mint amikor a telefonokkal "pattogtatták ki" a kukoricát :D
Jozef7: Hát ez nagyon király!! De hogy csinálja azt??? Én nem értem!
2008. október 25.-én, a radikalmod online magazin szervezésében, megrendezésre kerül a mod-tech HALL 2008, hazánk hetedik számítógépes PC modding versenye. Ha a moddingoló rovat lelkes olvasója vagy, ott a helyed, hiszen élőben rengeteg extrém módon átalakított számítógépet tekinthetsz meg illetve akár nevezhetsz is a versenyre módosított gépeddel. A kiállításon élő modding is lesz, a részletekről további infó az oldalon.
2314 0 0 Izé
Fotók a Ramadán hónapról
2170 0 3 Art Izé
Derill: job felső képet figyed már mekkora kakaóscsiga!!:D
Tóth József: Nem tudom, miért maradt le az Ők elől a "korán"?
Tóth József: Ilyenkor ők kelnek, de úgy látom, elég sokat esznek... :)))
Fotók a Ramadán hónapról
2457 3 3 Izé
Derill: job felső képet figyed már mekkora kakaóscsiga!!:D
Tóth József: Nem tudom, miért maradt le az Ők elől a "korán"?
Tóth József: Ilyenkor ők kelnek, de úgy látom, elég sokat esznek... :)))
Vízfüggöny art japánból.
4779 1 11 Izé
Mr.T.: velo küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=gusJeslMbLc Szöveg: Japánban a vonatok terhelés [...]
bandee1219: http://www.environmentalgraffiti.com/featured/feathers-fluid-water/19037
vigarc: Két vagy három éve a Hungexpon valami autókiállításon a JEEP standján volt ez. Bármilyen k [...]
Mind a 11 komment
Öregasszony nem vén asszony... :D
9864 1 9 Izé
Jaca: Szerintem az öreglány is benézte, és bikának hitte, különben elszaladt volna :-D
Tybbah: legalább volt egy jó napja a néninek :D:D
Belkar: lezbikus szamár? :D bár mondjuk nem nehéz öregembernek nézni :)
Mind a 9 komment
Sok lelkes drukker még a nagypályán is elfér. :)
364 0 0 Sport Izé
Road - Nézz Rám
466 2 0 Zene Izé
Rádió Eper - Valódi zene, valóban változatosan

Elindult Magyarország első és egyetlen kizárólag house zenéket játszó FM és Online rádió állomása.

 

(köszönet a segítségért szerkesztőség ;), remélem nektek is tetszeni fog)
1089 0 7 Zene Izé
Balázs: köszi:)
gnyul: Ennek a ruszki változata a "Rádió Dnyeper" :)
Purple: www.millioradio.hu
Mind a 7 komment
Kövi a Menő, Kövi a Rapper

Szédületes rímek és sorok! :D

Állítólag Höre nagy haverja...
6412 1 41 Izé
salamala13: ez a srác az én sulimba jár:D büszke vok rá
latzee: headshot-ot érdemel :D
Szosztar: "Jön az újabb nemzedék" (Höre és Kövi powa) :)
Mind a 41 komment
Elhunyt Richard Wright (1943-2008), a Pink Floyd billentyűse.

Emlékezzünk Róla a Great Gig In The Sky számmal.

Feledhetetlen érdemei örökké élni fognak minden Pink Floyd és pszichedelikus zene rajongó szívében.
417 1 3 Zene Izé
tüpp: Egy újabb értéket vesztett a világ.... :(Nyugodjon Békében!
MStipee: Nyugodjon Békében szerettem, szeretem a zenéjét, nagyon sajnálom, értékes ember volt :/
|-=O=-|: R.I.P. Hatalmas zenész és zeneszerző volt!
Korn - Haze

A Korn az Ubisoft felkérése készítette a Haze című játékhoz egy dalt.
472 1 0 Zene Izé
Oh No - I can't help myself
stones throw records


A jazzesebb vonal kedvelőinek kifejezetten ajánlom, ha még esetleg nem ismernék.
392 0 0 Zene Izé
Gyerekek, most pedig egy kevésbé ismert 1946-os Disney rajzfilmet láthattok: The Story of Menstruation.
5955 3 16 Izé
bungle: Donald kacsa egy mocskos náci volt http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/12/donald_kacsa_benacu [...]
Errtu: Több friss levegő és kevesebb Spore-ozás!
Nas: :D Tiltakozom...a nyilvánosságra hozás ellen. Az a rák amúgy marha aranyos, megtartanám.
Mind a 16 komment
A Shop Stop 2(Clerks ll.) zenéi:)

King Diamond - Welcome Home

King Diamond cover performed by Randal & Jay

Q Lazzarus - Goodbye Horses

B.J Thomas - Raindrop Keep Falling On My Head

The Jackson 5 - ABC

Samantha Fox - Naughty Girls

The Smashing Pumpkins - 1979

King Diamond - Invisible Guests

Alanis Morissette - Everything

Soul Asylum - Misery
912 3 1 Zene Izé
zuckerfrei: ehh, pont tegnap néztem meg :D
Inna - Hot (Play & Win Radio Edit)

(igen: ez is román és ez is fasza :D)
 
1384 4 1 Zene Izé
MVS: ez tényleg nagyon jó...
Első ránézésre mit tippelsz, mi van a képen? :)

Megoldás.
7207 3 52 Izé
AVIREX: designos fülhallgató.. mi lenne.. először kontaktlencse tartóra gondoltam,de az hulyeseg.. bar [...]
superxaba: Remélem vibri, mert most vettem asszonypajtásnak ilyet :-)
Findzs: és probáltad már ? :) (bocs de nembirtam ki)
Mind a 52 komment
Kis csibészek! :)
4408 2 15 Izé
Ales: Nem kéne visszaengedni őket a természetbe? Tartsanak macsekot, vagy kutyát vagy disznót bameg. [...]
ismeretlen: Rövid fülű vízinyulak
pr0t3st: lol eezek milyen nyulak? :D
Mind a 15 komment
Ismét rátaláltam pár egyedi pedálos autóra!
2677 0 10 Autó Izé
Re-Peet: Csak csajozni nem lehetett vele, mert hova ültetted?.. a csomagtartóra? :D
papaluige: na ja! de azt a wartit Te csak magázhatnád ám! :))
Derill: uhh wartburg az elég Bling-bling lehetett, te voltál a menő csávó a környéken mi? :D
Mind a 10 komment
Ismét rátaláltam pár egyedi pedálos autóra!
2781 1 10 Izé
Re-Peet: Csak csajozni nem lehetett vele, mert hova ültetted?.. a csomagtartóra? :D
papaluige: na ja! de azt a wartit Te csak magázhatnád ám! :))
Derill: uhh wartburg az elég Bling-bling lehetett, te voltál a menő csávó a környéken mi? :D
Mind a 10 komment
"Élünk-halunk értük! Bármit bármikor készségesen megtennénk értük, hiszen megérdemlik! Igen, az imádott hölgyekről van szó, ráadásul a nagyon csinos fajtából."
32933 4 2 Izé
gerrencser: Az a baj, hogy ezt ők nem hálálják meg, sőőőt!
loloppo: ehh, a kiállítás segédeszközei... LOL
Masta Ace - Acknowledge

“I don’t do white music, I don’t do black music  I make rap music, for the hip-hop kids…”
805 0 0 Zene Izé
Wakeboard ugrabugra a strandon.
585 0 0 Sport Izé
Malice in Wonderland - avagy LSD-ben nem volt hiány...
7294 4 56 Izé
rezso: Én nem értem amúgy miért kell az lsd-t és egyéb enteogéneket "kábítószerként" kezelni A t [...]
kotta: Már jó rég bepakoltam (sajnos vagy nem sajnos) az LSD-t és tsait egy ketrecbe, ahonnan kukucská [...]
bungle: Egyébként olyan szerintem nem létezik, aki "csak" az addiktív dolgoktól tud boldog lenni, bár [...]
Mind a 56 komment
Egy érdekes riport a disznóólból. :D
6424 2 6 Izé
spidy: de budáros kajk mint aki szégyeli magát oszt csak a malacok duftak pff tiszta csipáss ez a n [...]
Ildi: azt nem értem most miért guggolt le? mert az hogy röhög egy jót ok, de miért kellett le guggol [...]
mumus: lattatok mar malackukit ? nem vok retinigger de olyan alakja van mint a dugohuzonak !!!komoly :) und [...]
Mind a 6 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2088 0 6 Art Izé
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Purple: ez fááj :SSS
Mind a 6 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2315 2 7 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/43679_kep?categoryId=4&position=&large=1
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Mind a 7 komment
Orosz rajzfilmfigurák hollywoodi szerepekben. :)
5351 3 16 Izé
Gringo: 14.Twin Peaks - Tűz, jöjj velem!
Masu: Akkor segítek (bár sok van, amit nem tudok) ... 3. Predator ... 5. Kutyaszorítóban 6. A Karib-te [...]
Erunder: Én a legtöbb filmet nem ismertem fel. Az első vmi Marilyn Monroe-s. A 2.-ról fogalmam sincs h m [...]
Mind a 16 komment
A tegnapi Liverpool - Manchester United angol bajnoki rangadó összefoglalója. Jó kis meccs volt.

A Fulham - Bolton meccsen pedig, Gera Zoli gyönyörű gólt lőtt. :)
597 0 3 Sport Izé
Balázs: 4 forduló telt el és eddig a pool az ellenfél, remélem így is marad;)
Maccoyi: Ön jó megfigyelő. ;)Gratulálunk. Ajándéka egy kiegészítő eszköz a meglévő porszívójáh [...]
likol: Ez a post kép csalóka,mert ha jól informáltak a pool nyert:)PP
Wulffmorgenthaler Top 10

Tessék nézni minden nap!
11227 15 18 Izé
MStipee: Csak az első két évadot láttam sajna, az nagyon tetszett, harmadik teljes egészében kimaradt. [...]
mekszamnojz: ja és most épp egy rossz rész volt :S szegény kiskölök bekattant :((
MStipee: Az egy remek sorozat, betépés nélkül is élvezhető :D
Mind a 18 komment
Régebbi postok...