REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Paul Bloom: Az öröm forrásai

(Magyar felirat is van).
8156 3 12 Izé
Nas: Erre próbáltam célozni...bár valóban van pár ember, akinél úgy tűnhet, hogy a fejében is i [...]
kiisb: Hagyd! Az izom, az hús...
Nas: Annyit mondjuk tudunk, hogy az nem hús... :)
Mind a 12 komment
Főnök, felmondok! :)
12383 3 29 Izé
Nas: :S Az baj. Ezen kívül csak igen ritka, mélytengeri horgászhal világítószervet tudok felajánl [...]
Tooni: Sajnos, mióta arrafele kezdődött a Világvége, és nem voltam a közelben, a valutád értékét [...]
Nas: Tarts ki! Küldök kauricsiga valutát. :D Ha Óceániában jársz, isteni banánlevélben sült bar [...]
Mind a 29 komment
Drew Manning személyi edző 6 hónapig egészségtelenül kajál és nem edz, hogy aztán újabb 6 hónap alatt formába hozza magát. A terv első fele már egész jól sikerült. :)
11669 1 36 Izé
bungle: Erről el is feledkeztem... májusban lejárt az 1 év. Mire rájöttem, hogy alul a csúszkát kell [...]
bungle: Kezd normalizálódni. :)
bungle: Én úgy látom hízott, nem is keveset. Mondjuk a szakáll az általában jó tokatakaró. :D
Mind a 36 komment
Korszerű fogamzásgátlás
581 0 0 Pink Izé
Az Angry Birds mánia már a "focit" is elérte. :)
1530 1 0 Sport Izé
 Zombik Kőbányán: Itt forgat Brad Pitt
487 0 0 Pink Izé
Lapostévé nulla forintért
450 0 0 Pink Izé
Tinédzser-szerelem az internet korában
346 0 0 Pink Izé
Olcsóbb tankönyvek az illegális sokszorosítás ellen
314 0 0 Pink Izé
Igaz történet egy éjszakai pillangóról
581 0 0 Pink Izé
A napi háromszori étkezés optimális a fogyáshoz
370 0 0 Pink Izé
"Az életben két dolog fontos: szeretni és hagyni hogy szeressenek."
956 0 0 Film Izé
Milyen "segítőkész" emberek vannak... A kínai Foshan városának piacán egy teherautó elütött egy kétéves kislányt. A következő pár percben 18 járókelő nézte a vérző kislányt, anélkül, hogy segített volna. Ráadásul még egy teherautó áthajtott rajta...

Figyelem! Megrázó videó!
7873 4 74 Izé
7sleeper: miért kellett volna "feltalálni"? egy természetes és egyben szükségszerű önkéntelen lépés [...]
CRaPtRaSH: Várható volt, hogy nem húzza sokáig :(
rivaul: Tegnap este lekapcsoltak a gépekről olyan súlyosak voltak a sérülései. :( Szomorú hogy idáig [...]
Mind a 74 komment
Mi az a bántalmazás?
349 0 0 Pink Izé
Mi az a stigma?
375 0 0 Pink Izé
Ukrajnában már két labdával nyomják a focit.

Másik videó

Hivatalos oldal
944 0 0 Sport Izé
Ondrej Chmel sötét hangulatú fotói
998 0 0 Art Izé
Hogyan változnak a felvételi szabályok 2012-től és 2013-tól?
523 0 0 Pink Izé
Visszaállítják a felvételi vizsgát a felsőoktatásban?
364 0 0 Pink Izé
Hírességek véletlen meséi
520 0 0 Pink Izé
Szexuális zaklatás az iskolában
446 0 1 Pink Izé
BullFrog: Minden fiú/férfi szexuálisan zaklatja a lányokat/nőket: 1. megvár és követ téged az iskolá [...]
Tarts fikuszt! Elnyeli a lakás mérgeit!
488 0 0 Pink Izé
Csókolj magabiztosan, rossz lehelet nélkül!
552 0 0 Pink Izé
A fogkő és következményei
2644 0 0 Pink Izé
Dohányzás: nemcsak a tüdőnek és szívnek méreg
552 0 0 Pink Izé
A fogak gyöngyszemei – a fogékszer
474 0 0 Pink Izé
A fogamzásgátló szedése és a libidó kapcsolata
810 0 0 Pink Izé
A leggyakoribb fogápolási tévhitek
386 0 1 Pink Izé
Purple: nagyítóval nem jó :D
Fehérfolyás, hüvelyváladék: mikor normális?
1558 0 0 Pink Izé
Like a BOSS! Bár a rózsaszín nyuszis fotel némileg ront a dolog férfiasságán. ;)
4019 3 6 Izé
psszzzz: Olyan,mint Garfield!!!
Gabi777: Ez az élet.....:D
Nusihusi: Valahogy hiányoltam az őt körülzongó nőstény macskákat;)
Mind a 6 komment
Foghúzás után - A fogorvos tanácsai
525 0 0 Pink Izé
Kívül tágasabb. Meg huzatosabb is. ;)
5204 0 9 Izé
eospower: a végén egy csaj igencsak sietve szállt le, talán nemvolt bérlete or jegye? :D
7sleeper: magas az, csak nyitvahagyták a kaput..
Cableguy: mondom hogy alacsony az a bizonyos kerítés...
Mind a 9 komment
Fogamzásgátlókat befolyásoló hatások: Alkohol, cigaretta és egyéb gyógyszerek
1355 0 0 Pink Izé
Vortex Wars
9525 1 1 Game Izé
isshu: Aki Yemi néven játszik üzenem: Petyka vok :D
Élvezetes fogyási tipp hölgyeknek és bizonyos uraknak. ;)
5735 2 2 Izé
Asha: Hát ez nagyon jó ! Nálunk lehet, hogy fel sem ülne senki alapból.
Findzs: Hogy beindultak már a szégyentelenek :)
Közlekedési kultúra Venezuelából.
6830 0 18 Izé
Kovi87: Itt aztán igazán jól jönne a jet pack..
kiisb: Elég volt a pesti taxizásból. Már költözöm is! :)
Nusihusi: Nem semmi, csoda, hogy nem volt baleset:D
Mind a 18 komment
Egy PC-s F1 2011 játékot, illetve három darab Mercedes GP Petronas Formula One Team posztert nyerhettek legújabb nyereményjátékunkban!

A PC-s játékot, illetve a posztereket (Michael Schumacher, Nico Rosberg, illetve a DTM-csapat) azok között sorsoljuk ki, akik a Facebook-oldalunkon feltett kérdésünkre jövő hét hétfőig (október 17-ig) válaszolnak. A játékról játéktesztünkben részletesebben is megemlékeztünk.
1885 0 0 Game Izé
The Divide

A történet szerint New Yorkot egy hatalmas robbanás rázza meg, mindenki menekül a legközelebbi búvóhelyre. A főszereplők az épületükben található atombunkerban találnak megnyugvást. Nem tudják mi van kinn, egészen addig ez a helyzet marad, amíg egy csapat vegyvédelmi ruhás rájuk nem tör és tüzet nem nyit kérdés nélkül. Sikerül kizárniuk őket, de így már végképp beüt a paranoia.

1143 0 4 Film Izé
bungle: Én is ma néztem, egyetértek. :S Hagyján, hogy baromság, de még vontatott is...
Tooni: Na ekkora baromságot.
bungle: The.Divide.2011.LIMITED.DVDRip.XviD-SPARKS ;)
Mind a 4 komment
FelhőFöldkarcoló
8667 2 18 Izé
Laretta: Nem is rossz a koncepció de mi van akkor ha friss levegőre van szükséged vagy mittomén látni s [...]
Márk86: Nekem is ez jutott eszembe először. Én egy nagyobb esőt is megnéznék illetve belvíz is szoba [...]
loloppo: Csak egy bazi nagy penge kell, meglekeled mint a dinnyet es kihuzod. Voila :)
Mind a 18 komment
Az idegenek is részei Isten tervének?
Jézus a klingonokért is meghalt volna?
4739 0 12 Izé
zeshka: Dekéééészvagy :-DDD
Revanor: Micsoda egy önző, beképzelt gondolat! A cikk írói arra nem gondoltak, hogy az idegeneknek saj [...]
izébigyó: De megjelenik.
Mind a 12 komment
Régebbi postok...