REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1752 0 1 Izé
Derill: én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt, a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1512 0 0 Sport Izé
Frailty - Ariadne

A rigából származó csapat debütáló albumával szabályosan berobbant a nemzetközi doom metal-világba. Zenéjük nemcsak származásuk miatt különleges, hanem azért, mert rengeteg stílust - a funeral doomtól a black metalon keresztül a gyors viking/death metalig - vegyítenek úgy, hogy a doom alaptól ritkán és akkor is csak kis mértékben térnek el.
446 0 0 Zene Izé
"Nesze neked gólöröm." :D

Egy kapus, két gól. Az egyiket rúgta a másikat kapta. Mindez 30 másodpercen belül. :)
733 1 2 Sport Izé
Maccoyi: Hol ITT?
Öcsi: ez már volt itt, és azt is kitárgyalták h ez a bíró hibája
Utcai imafülke. Ámen.
2576 2 16 Izé
Balázs: am ez kb olyan mint a Dogmába a Jézus haver kampány XD http://www.zonalibre.org/blog/ela/archives [...]
Grex: Ki vagy te a Jokey Ewing,hogy így aggodsz az olaj miatt....?
Balázs: öööö....bitti:)
Mind a 16 komment
Ékszerek kockáknak
962 1 1 Tech Izé
Jozef7: xD az a fülhalgató a legjobb :D
21 gyönyörű gól a Brazil futsal válogatottól.Ja és nem mellékesen ezek a gólok egy mérkőzésen estek. :)

 
543 0 1 Sport Izé
superxaba: és a végén mindenkit hazazavartak mert 30 gólról volt szó...
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)

Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.
1475 0 0 Art Izé
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)

Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.

1842 1 0 Izé
Öröm-pótszerek
276 0 0 Pink Izé
From The Shallows - The Chalice Of Mankind
387 0 0 Zene Izé
Project V13 kódnéven fut a Fallout MMO
887 0 0 Tech Izé
Fogyás és fájdalomcsillapítás fül-akupunktúrával
506 0 1 Pink Izé
Derill: :D fogyás:D aha:D 7 napig nem eszel de közben maszirozod a füledet?:D
"A hegedűszó az emberiség azon kísérlete, hogy felakassza magát kötél nélkül!"

Én kb. 1:30-ig bírtam. :D
6016 2 14 Izé
adika: Valami durvábbra számítottam...
cukorcica89: Max hangerőn van a laptopom, és már 4 perce megy, de engem nem zavar :)
Kremy: 5 perc 3 másodperc,és nem zavar csak meguntam. Mit nyertem?:D
Mind a 14 komment
Gloria Balsam - Fluffy

Szép szerelmes dal egy gyönyörű hangú énekestől (azt is mondhatnám, hogy hangja balzsam a fülnek). Ajánlom a lemezét, igazán profi alkotás!
2864 0 27 Izé
rubigo: ez nem a nő az alien sorozatból?
Phinix: Megkönnyeztem... köszönöm ;)
Kampec: ez gyönyörű volt -.- alig vérzett a fülem tőle "D
Mind a 27 komment
Hová tünt Valentino Rossi? :D
779 1 1 Sport Izé
Öcsi: ha menni kell hát menni kell :D
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
515 1 0 Zene Izé
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
2941 4 2 Izé
Raistlin: Nekem is mindig lenyúlják a gazdagodási terveimet..:(( Együtt érzek veled.
Lisa: lenyúlták az esernyő bizniszemet!! :o
A délelőtti Myspace-es post után itt egy Best of MyVIP!

Újabb képeket, videókat írjátok a kommentekbe! :)

+ bonus videó: neki mi jár? :D
22521 14 159 Izé
wtf: http://kepfeltoltes.hu/090310/6d91fb6faf15b1e838d9d8abbc7b5803139278_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" targe [...]
bandee1219: http://kepfeltoltes.hu/090301/Clip11_www.kepfeltoltes.hu_.png http://kepfeltoltes.hu/090301/Clip12_w [...]
wtf: 3 gazdag sukár csávó: http://kepfeltoltes.hu/090217/11708186251_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" target= [...]
Mind a 159 komment
Kellemetlen "tökös" esetek.
661 1 0 Sport Izé
"Egy csók és más semmi..."
492 0 0 Sport Izé
Jojózz és töltsd az iPhone-t!

1272 2 4 Izé
bandee1219: http://www.gizmag.com/veenhoven-ifan-wind-powered-iphone-charger-concept/17176
mateee: lenne ájfonom vennék eggyet
mtH: Az egész forog mivel csapágyas...
Mind a 4 komment
Tüncike is szerepelhetne akár... :)
9098 4 45 Izé
bungle: http://blog.tattoodo.com/2015/02/tattoo-artists-fail-hard/ Purp azt írja, a fejlécben a vörös h [...]
Purple: Jovanna :DD de tuti valaki igy gondolja, mert nem egy helyrol hallottam mar ezt
bungle: Már majdnem halálkomolyan vettem. ;DDD
Mind a 45 komment
Szingapúr F1 Grand Prix - Csodálatos képek az első éjszakai Forma 1. verseny eddigi történéseiről.
330 0 0 Sport Izé
Itt az újabb játék!

(nálunk is lehetne vmi ilyesmi a sok mentsmeghalavacsoragyőzimegatánci *** helyett)
5994 6 11 Izé
rubigo: ja, az nő volt?
Swf00: arra a dagi csajszira azthittem h meghalt amikor olyan búsan ott csücsült a a padlónxD
chaby63: Marha jó fejek ezek a japánok, nálunk miért nincs ilyen beneveznék rá.
Mind a 11 komment
Jack the Fugitive
3299 1 2 Game Izé
MadAce: Rövid de érdekes. Én végig vittem. :) :P
Genki: Ez nagyon gyér :\
Csodálatos trükkök és cselek  futsal módra.
1011 1 0 Sport Izé
Érdekes lesz ez a Szingapúri villanyfényes futam. ;)
533 0 0 Sport Izé
Bjork - All Is Full Of Love (Chris.su Remix)


Egy igazán jó szám Björk -től... és Chris.SU kihozta belőle a legjobbat....
606 1 5 Zene Izé
közlegény: Semmi bajom a drámenbézzel, csak az eredeti Björk szám jobban tetszik :)
cereal_killer: ezexerint nem komázod a drum and bass-t ;))
közlegény: Maradok az eredetinél
Mind a 5 komment
"Kuss! Én így szállok le!" ;)
10134 9 16 Izé
noartis: ti voltatok már olyan helyzetbe amikopr 1 s alat kelet jol dönteni?
mumus: nem tudom apud hogy motorozik de nekem altalaban valamelyik ujjam mindig a kuplungon van hogys szuks [...]
Winterborn: De hát még nem is szállt le
Mind a 16 komment
A hercegnő új orra
3152 0 0 Pink Izé
Kézifűrészből elektromos fűrész. Tudom, ez nem nagy szám. De ez zenél!!! ;)

Így működik.
4053 3 9 Izé
szega7: Hölgyeim és uraim ez egy egyszerü rókafarkú fűrész!Az asztalosok nagyon szeretik!Neekm tetszi [...]
lokko: amúgy miért releváns hogy milyen fűrész ez ???? fűrésznek fűrész, nem hangszernek készült [...]
Blueyes: Baromi jó!!! :)
Mind a 9 komment
Bemutatjuk a "Holy Shit! Holy Fucking Shit!" című dokumentum filmet. :)
5457 3 10 Izé
Gysmo: Haverral kocsiban ültünk egyszer este szakadó esőben, nem... inkább ömlő esőben amikor becsa [...]
Findzs: tiszta világok harca :) félretéve a tréfát félelmetes jelenség, egyik ismerősöm közeléb [...]
Purple: tornádóval egybekötve, és akkor üvöltheted, hogy holy shiiit, hogy kavaaar!! tornááádóóó [...]
Mind a 10 komment
Nyugodjon békében, kreatívan. ;)
9296 4 24 Izé
bungle: Kyp Durron küldte (újra?): Szöveg: Ha nagyon hirtelen jönne sem kell aggódni. Link: http://fns. [...]
bungle: Kyp Durron küldte: Nem tudom, hogy komoly-e, remélem nem, de viccnek meg durva. http://kepfeltolte [...]
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34859
Mind a 24 komment
"Az otthon zöld füvén..."

Lazán kapcsolódik.
7964 2 18 Izé
Kandur: ez így van a vizipipába a "csoki" való :D meg cigipapírba is lehet csak dohányt tekerni.Franci [...]
mekszamnojz: ja, rossz az aki rosszra gondol :)
Purple: bizony :) általános reakció a pipára is mindig negatív... pedig jó dolog :))
Mind a 18 komment
Vízfüggöny art japánból.
4779 1 11 Izé
Mr.T.: velo küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=gusJeslMbLc Szöveg: Japánban a vonatok terhelés [...]
bandee1219: http://www.environmentalgraffiti.com/featured/feathers-fluid-water/19037
vigarc: Két vagy három éve a Hungexpon valami autókiállításon a JEEP standján volt ez. Bármilyen k [...]
Mind a 11 komment
Fura "közlekedési táblák".
7323 0 9 Art Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Fura "közlekedési táblák"
7424 6 9 Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Ezek a német focisták nagyon tudnak.... ;)
607 0 0 Sport Izé
Three Cats - Concert 2
3346 1 61 Game Izé
bettyke92: Sziasztok!lécci segitsetek megvan a sötétkék a piros a lila a barna meg a világoskék festék. [...]
bettyke92: sziasztok segítsetek lécci!megvan a piros a barna a világoskék a sötétkék meg a lila festéke [...]
MVS: össze kell préselned a dobozt, amit kivettél a hűtőből és akkor azzal kattingatni a konyhai 3 [...]
Mind a 61 komment
Régebbi postok...