REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
My One and Only

Egy 53-as égszínkék Cadillac Coupe de Ville kerekei hasítva tépik szét New York utcáinak a csendjét, és egyik utasa sem néz vissza. A gyönyörű, de szeszélyes  Ann Devereaux (Renée Zellweger) éppen most hagyta ott nőcsábász férjét, Dan Devereaux-t (Kevin Bacon), és elindult két tinédzser fiával , George-dzsal és Robbie-val, hogy megkeressék a jóléthez vezető utat.  Ann biztos benne, hogy nőies csábereje ugyanolyan jól szolgálja majd, mint két évtizeddel ezelőtt tette…

Amerikai bemutató: 2009. augusztus 21.

(A film premiere 2009. február 05 -én volt a Berlin International Film Festival -on)

Nagyszerű zenék szólnak benne (a cím egyben egy híres számnak is a címe ami el is hangzik a filmben), kiváló szereposztás, ez nagyon jó kis vígjátéknak ígérkezik, de nem abból a térdcsapkodós fajtából, rég láttunk már ilyet.

Imdb
692 1 0 Film Izé
A gyerekcsinálás egyszerű, mint egy lufi: felfújod és készen van. :)
9282 1 11 Izé
bungle: Vagy kap a gyerek egy ilyen cd-t: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36689&c=-1&s=dd&p=1
babapiskóta: Majd ezt a videót vetítik a picinek, mikor megkérdezi, hogy hogyan születik a gyerek? :D
Nusihusi: Jópofa videó:) A legjobb a piros színű lufi, amiből a kisbaba lesz:D
Mind a 11 komment
10 tuti tipp arra, ha te vagy a vendéglátó! Hogy kerüld el a blamázst?
501 0 6 Pink Izé
vöri: pedig én postoltam oda :P :D
Mr.T.: A csajokat kéne buzdítani, nem nekem (???) kéne postot küldenem a pinkizére, mert elvileg rólu [...]
Derill: ha nem megy ki post akkor nem jönnek vissza az emberek körülnézni, ha átvállalod balage napi 3 [...]
Mind a 6 komment
Hogyan előzzünk kamiont Oroszországban? Sehogy... :D
11368 4 31 Izé
hawkeye: Mintha csak a Mohácsi Viktória vezetné a kamiont... :)))
elek: Én robogózok és a munkám miatt autózom. Autóval elengedem a motorost, kamionost, néha engem i [...]
Cableguy: Kedves r.a.w. én szerintem nem tuskó Winter . szerintem benne is az általánosítás és a negat [...]
Mind a 31 komment
 

A játék lezárult, a nyertest e-mailben értesítettük!

Köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok, legközelebb is lesz hasonló játék.

 

 

Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?

Nincs más dolgod, mint a képre kattintani és elküldeni 3 magyar fellépő nevét a jatek@ha.hu címre.

A játék szerda (08.26) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.

Jó játékot!
1264 1 6 Izé
COLOS25: ááá mért nem nyertem?? vagy csak nem kaptam még e-mailt?..... soha nem nyerek..:( nem baj attó [...]
Fireblade1000: Nem szeretnék!!
Balintos: nem
Mind a 6 komment
 Motor melegítés, Orange Arrows F1 módra. ( Csak bemutató .)

(Tudom, hogy sokaknak ez a post fog beugrani a videóról. ;) Macc)
1529 0 1 Sport Izé
papaluige: inkább csak egy tesztet futtattak le rajt! akárhogy is nézzük,ez nem tesz jót neki!
Secret Diary of a Call Girl

Ez a sorozat egy eszkort lányról, vagy kurváról, vagy prostiról szól, ahogy Belle is mondja tök mindegy, hogy hívjuk. Ezek csak szavak.

Ami jó a sorozatban, az az, hogy már az elején kilövik az összes klisét ami a prostikról él az ember fejében. Belle nem az egyetemi tandíjára gyűjt, nincs gyereke, akit el kéne tartania, és még sohasem erőszakolták  meg, hacsak nem fizettek érte. Ő csak egyszerűen lusta, de a pénzt, és a szexet imádja.

Ez egyszerre egy vígjáték ami helyzetkomikumokon alapul, és egyszerre azokból a bizonyos helyzetekből fakadóan dráma is. Hogyan lehet egy kurvának normális élete? A sorozat választ ad.

Imdb | a regényről

A regény, ami igazából inkább egy blog, hivatalos honlapja itt

Az első évad előzetese
1983 1 3 Film Izé
Chamy: oké, mostmár a másodikról kellene xD
Chamy: Vki esetleg megdobna egy torrenttel az első évadról?
Jokker: Havas Henriknek van egy könyve, amiben prostituáltakról ír és azok életéről. A könyv címe [...]
Shorts

Black Falls külvárosában járunk. Itt minden ház egyforma, és mindenki a Black Box cégnek dolgozik, mely olyan gépet gyárt, ami tulajdonképpen mindent képes megcsinálni. Egy napon különleges, a szivárvány színeiben pompázó kő hullik le az égből, mely a 11 éves Toe Thompson-t találja fejen, s ezzel mindent megváltoztat. A kő bárkinek a kívánságát teljesíteni tudja, aki azt a kezébe fogja. A gyerekeknél csak a felnőtteknek vannak különlegesebb kívánságai...

Egy ilyen szinapszis és az előzetes után, azt mondanám, hogy erre csak a gyerek menjen be. Addig legalább apának és anyának lesz nyugodt 90 perce.

Premiere Augusztus 20-án volt.

Egyébként ti elbírjátok képzelni, hogy ezt ugyan az a fószer rendezte mint a Sin City-t, vagy hogy a Cápasrác és lávalány ugyan annak a személynek a munkássága mint akié a Terrorbolygó? Ezek után szerintem Rodrigueznek kijárna egy kis idő valamelyik elmegyógyintézetbe, mert tuti, hogy súlyos skizofréniában szenved. :D

Imdb
878 0 2 Film Izé
Erunder: De mit élhet már át az a csávó. Forgatják ezt a Shorts-ot aztán átmegy a mellette lévő st [...]
Jokker: Én Rodrigeznek a Machete-jét várom már. Tény és való hogy pár filmje két külön félteke.
200.000 angol font (~62M Ft) és 51 sebészeti beavatkozás, hogy Nileen Namita, a 49 éves, háromgyermekes anyuka olyan legyen, mint Nofertiti (más átírásban Nefertiti) ókori egyiptomi királyné.

Megérte? ;)
12330 1 34 Izé
|-=O=-|: Miért, ha Demjén Rózsinak sikerült magát átoperáltatni: http://funlista.funpic.hu/?page=attac [...]
steve1435: Nem akarom elvenni a kedvét, de nem hasonlít rá! Legalább egy olyan csákót felvehetett volna!
Nusihusi: Így elcsúfitani magát... Headshot!!!:P
Mind a 34 komment
A végső állomás 3D (The Final Destination)

Nick néhány haverjával egy autóversenyen lazít a hétvégén, amikor egy versenyautó óránként kétszáz kilométeres sebességgel a nézők közé csapódik. Elképesztő mészárlást végez: van, aki elég a robbanásban, van, aki darabokra szakad, egy lányt pedig egy elszabadult kerék fejez le. A pánikban menekülő közönségre rászakad a lelátó. Nick álmában. A srác felriad és ott ül a lelátón. A vízió idejében érkezett, még épp meg tudja győzni a látomásában szereplő barátait, hogy meneküljenek. A katasztrófa bekövetkezik, és csupán pár másodpercen múlik, hogy ők mégis megússzák a szörnyű véget. Ám a halál nem szereti a rögtönzést, és nem engedi, hogy kifogjanak rajta: a nyomukba ered, és egyenként gyilkolja meg őket.
Hazai premier: 2009. szeptember 10. - kizárólag 3D-s vetítés

Apple trailer
Magyar feliratos trailer
2001 1 13 Film Izé
kasy: Atyaég! Ilyen lehangoló kokány filmet is rég láttam. És 70 perc az egész. pff...
Julyette:): Ja és a 90percen keresztul végig rajtam volt a 3D-s szemuveg és az égvilágon semmi bajom nem le [...]
Julyette:): Én tegnap voltam rajta moziban....Igen jó film. Mindig minden az arcomba repult, azt elso 10percbe [...]
Mind a 13 komment
A terhességi teszt megbízhatósága és az állapotosság első jelei. Hogy működik a teszt? Mikor érdemes megcsinálni?
2491 0 1 Pink Izé
Norci: Marha megbízhatóak ám...Egy barátnőm vett egy tesztet, ami pozitív lett. Megijedt, vett még e [...]
Mit egyél, hogy szebb legyél?
419 0 5 Pink Izé
Balázs: ennek a nőnek már nem kell semmit ennie hogy szebb legyen :D
Derill: még a végén széttépnének a nők mi?:D kinek hiányzik az :D
papaluige: nem akarok szeb lenni! XD
Mind a 5 komment
A futás, az agyműködés, a szex és a fogyás - Hogyan hatnak egymásra?
745 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Köszi :)
sansz: http://www.webbeteg.hu/index.php?page=news_full&type=75&menu=eletmod&news_id=5305
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.
9992 3 24 Izé
vadonka: Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!
bungle: Eltűnhet a Föld színéről a betegség, amitől 80 centi hosszú fonálféreg nő ki az ember bő [...]
bungle: Egyméteres húsevő férgek élnek sok ezer dél-szudániban http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/ [...]
Mind a 24 komment
Hogyan üldözzünk el kígyót jól.
7313 1 12 Izé
szrobert: Én meg majdnem azt hittem,hogy a sok aranyszínű kocsi után itt van egy aranykígyó is ,a mókus [...]
Nusihusi: A mókusok bátrak voltak, de a kígyó:(:P:D
|-=O=-|: Félreértetted az idegdokit, zsenikém! Nem kálium, válium!
Mind a 12 komment
Grotesque

A fiatal lányt és barátját elrabolják. Amikor felébrednek,kikötözve találják magukat egy sötét,kinzókamra stilusu alagsorban,ahol rövidesen farkasszemet néznek rezzenéstelen arcú,beteges kinzójukkal... Ugy tünik végre Japánban is rájöttek,hogy a jó horrorhoz és a zsigeri félelemkeltéshez nem elég egy fehérre mázolt arcú,fekete hajú,bambán tátogójelenés,ennél jóvan több kell... Nos a Grotesque (Gurotesuku) ennél jóval többet is tud Vér,fájdalom,szadizmus,brutalitás,láncfürész,csipetnyi szex,ráadásul bizarr és groteszk módon tálalva... A film újradefiniálja a kinzás pornó fogalmát,emellett pedig hihetetlenül gonosz és brutális!


Trailer (+18)
Nagyon durva, csak saját felelősségre!!!

Betiltották a brutális japán horrorfilmet

Mivel egymásba érnek a durva, megalázó és embertelen jelenetek, arra sem volt mód, hogy megvágják a filmet, és úgy bocsássák a nézők rendelkezésére.

Imdb | Hivatalos honlap

Aki nincs regelve a YouTube-on az itt tudja megnézni.
2232 2 15 Film Izé
Beni0503: hát mit ne mondjak elég undorító film. ettől még az én gyomrom is forgott 1 kicsit.
kasy: iTunes - 10 dódó torrent reg - ingyenes Ez nem letöltős oldal.
-barby02-: Hogy lehet letölteni??amúgy sziasztok
Mind a 15 komment
Dj Slash - Esperando (Dr. Kucho! Remix) Az októberi exclusive Beatportos megjelenés (Beatport Top100, 48-ik hely) után december elején szinte az összes digitális zeneáruházban megjelent a dal, amely a népszerű ibizadanceclub.com oldalon a Top100as listán a 8-ik helyig küzdötte fel magát. A tengerentúlon Amerikában a dancerecords top 100-as listáján pedig a dobogós 3-ik helyen is állt a szerzemény.

 Dr. Kucho (aki a Belmondo Rulez-zel írta be magát a zene történelemkönyvébe) tetszését annyira elnyerte a dal eredetije, hogy minden egyes fellépésén óriási sikerrel forgatta a felvételt. Bevallása szerint csak olyan zenékre készít átdolgozást, ami neki is nagyon tetszik. 

A "house maffia" egyik igen jeles tagja, Chris Montana is elkészítette verzióját a magyar lemezlovas zenéjéből.

A világsztár dj/producer Esperandoból készített remixe saját Top 10-es listáján azonnal az első helyre került. A szám már át is esett a tűzkeresztségen, mert Chris kanadai fellépése alkalmával elsöprő sikert aratott vele.
1705 2 0 Zene Izé
Jennifer's Body (Jennifer teste)

Ez az a film, amelyet a Júnó forgatókönyvéért Oscar-díjjal jutalmazott Diablo Cody írt. Egy megszállt cheerleader úgy írtja a gimnazista "férfilakosságot", hogy lefekszik velük. Aztán persze valami brutális halál várja őket, vagy közben. Nem tiszta. A legjobb barátja véget tud vetni ennek a horrornak? Hát persze, hiszen film. Mindezt olyan főszereplővel, mint Megan Fox, aki a megszállt cheerleadert fogja alakítani. Vagy mint Adam Brody, akit a Narancsvidékből ismer mindenki, valamint a Mamma Mia-ból láthatott Amanda Seyfried. Műfaja: vígjáték, horror, thriller.

Imdb     Apple Movie Trailer's
1736 1 10 Film Izé
Erunder: Horror szintén beküldte. (Illetve ő csak egy Imdb linket küldött. Ezúton üzenném hogy legkö [...]
Erunder: Ehhez is volt most szerencsém. Mikor ezt írom a stáblista még fut, mert annyira jó zenék volta [...]
Erunder: Release Date: 5 November 2009 (Hungary) Nem véletlenül van belinkelve az Imdb. :)
Mind a 10 komment
Néhány fiatal farmerlány elvállalta, hogy részt vesz egy jótékonysági célra készített naptár fotózásán, mindössze gumicsizmában.

Magyar cikk.
32445 5 9 Izé
ntunde: Szépek, természetesek... Nem csak fotósoppolt luvnyákon kell(ene) nyálat csorgatni, welcome to [...]
Morak: Szerintem nem kell telibetárt pina a képre ahhoz, hogy jó legyen. :) De hát ízlések. Egyrész [...]
Zserigta: Ohh jeee. TanyaGirls. XD
Mind a 9 komment
Hello From Earth - az ausztrál weboldal augusztus 24-ig lehetővé teszi, hogy felhasználói sms-hez hasonló rövid üzeneteket küldjenek a világűrbe, a Naprendszeren kívüli legközelebbi Föld-típusú, Gliese 581d elnevezésű, lakhatónak vélt bolygóra.

Te mit üzennél?
3021 3 66 Izé
Gyurci: azt üzenném, hogy hozzatok sok síkosítót mert nagy buli lesz :D :P
danszter: 20:04 -!- Spaceboy [~c6749031@huwico.hu] has joined #huwico 20:04 < ircnet_gw> Hex2IP: c6749031 --> [...]
Revanor: Azért lőnének rájuk az amerikaiak mert mindenre lőnek.... Tudom, hogy csak filmek, de akkor is [...]
Mind a 66 komment
Műváros a vásznon!


Lego, a népszerű társasjáték is megkapja az egész estés filmjét, legalábbis a Warner Bros erősen gondolkodik a dolgok. Az építőblokk népszerűsége töretlen, s ezért Dan és Kevin Hageman (Hotel Transylvania) készen állnak, hogy egy családi komédiát írjanak, amely az animáció és az élő képekből lenne összeállítva.

A történet még nem teljesen forrta ki magát, de a warner-esek egy izgalmas kalandot szeretnének a Lego világban. Egyébként a film elkészítésének gondolata, már hosszabb ideje foglalkoztatja a rendezőket és producereket, de mindezidágin a dán játékkészítő elállt a megfilmesítési jogok eladásától, mert nem voltak igazán érdekesek a megkeresések. A Lego játékból egyébként csupán egy animációs sorozat készült, amely kizárólag DVD formában elérhető. A játékgyártó cég összeült a Hageman testvérekkel, és elmondásuk szerint a film vicces gyárban, kreatív és képzeletbeli megoldásokkal készül. Számos író és producer küldte el elképzeléseit a dániai játékgyárnak, ám mindezidáig visszautasították az ajánlatokat. Úgy tűnik tehát, hogy éppen a Hageman testvéreket éri az a megtiszteltetés, hogy mozifilm készülhet a játékból.

Lego találatok az Imdb-n

Egy másik külföldi honlap véleménye itt.
1112 0 1 Film Izé
snake6: jajaj csekkoltam 1 másik oldalonn teljes elborulás XD
Michael Jackson: This Is It (Ennyi)

Filmet forgatnak Michael Jackson, amerikai popsztárról. A Sony Pictures hivatalosan is bejelentette, hogy a Sony Music Entertainment-tel karöltve bemutatják a Kulisszák mögötti és a koncertpróbákon készült felvételekből összeállított mozifilmet, amely Michael Jackson tervezett turnéja, a This Is It (Ennyi) felkészülése közben született.

A Sony 60 millió dollárt fizetett a koncertsorozatot szervező AEG cégnek, valamint az énekes jogainak megszerzéséért. Bár a szerződés már múlt hónapban megköttetett, de a Los Angeles-i Legfelsőbb Bíróság képviselője csak ma hozta nyilvánosságra a döntést. A This Is It cí filmet világszerte 2009. október 30-án, pénteken, mutatják be. A Sony nem aggódik amiatt, hogy a bemutatóval párhuzamot vonnának, amiért Halloween éjszakáján láthatják a nézők, akik közül sokan bizonyára felidézik Michael Jackson Thriller című rémségesen jó albumát és videóját. A Sony továbbá bejelentette, hogy néhány részletet 3-D-ben rögzítettek.

Premier: 2009. október 30.
823 0 0 Film Izé
Ilyenkor, mikor 1 milliárd fölé kúszik a lottó főnyereménye, lázba jön a magyar nép - nem mintha a töredékének ne örülne szerintem bárki. ;) Érdekes tény, hogy a lottó nyertesek 90%-a 2 éven belül eltapsikolta a teljes nyereményt (milliárdokat) és a végén szegényebbek lettek, mint a nyeremény előtt.

Te lottózol? Ha nyernél, mire költenéd a jelenleg ~1.2 milliárd Ft nyereményt?
15278 3 151 Izé
Lee88: Jópárszor hallottam már h a legtöbbjük el...ssza a pénzt mint a pinty, ezek mind gyökerek. Eg [...]
izébigyó: Kirabolták a lottó milliomos nyertesét Ercsiben http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=49663
AVIREX: A te autód.. http://media.boon.hu/pubs/Bildserie/Kett_s_hal_los_baleset_a_3_as__ton_2009_08_/259508 [...]
Mind a 151 komment
Egy 15 éves kislány rajzai, szerintem van benne tehetség, s ha még szorgalommal is párosul sok nagy művész már húzódhat kicsit összébb, hogy odaférjen ő is.
1278 0 5 Art Izé
Powaflips: skullman te biztos nagy művész vagy...ha tanár mondta akkor nincs mese
.puncis.: tényleg nem nagy szám. ha már tehetségről beszélünk akkor őt nézzétek meg : http://can-u-h [...]
Skullman: Ez a gyerek minden csak nem tehetséges. 16 vagyok de ilyeneket már 12-13 évesen csináltam utolj [...]
Mind a 5 komment
Bőrbarát elektromosan vezető tinta

Hogy mire jó? Pl. művészkedni:
3471 5 10 Izé
Nusihusi: Jó ötlet:) Emberi hangszer:) Csak ne rázza meg őket az áram...:P
1nessa: az biztos:)
Forgi: Viszont az énekes csajszinak szenzációs a hangja...
Mind a 10 komment
The Invention of Lying (A hazugság feltalálása)

Egy olyan világban járunk, amely teljesen olyan mint a mienk, annyi különbséggel, hogy még soha senki nem hazudott, sőt senki sem tudja, hogy egyáltalán mi is az a hazugság. Itt mindenki igazat mond, legyen az kereskedő, ügyvéd, vagy épp politikus. Ebben a világban éli szerencsétlen kis életét Mark Bellison mígnem megesik az, ami még sosem: Frank hazudik. És innentől megindul a lavina, Frank könyörtelenül kihasználja vadiúj képességét, és azt a tényt, hogy mindenki hisz neki, hiszen rajta kívül senki sem tudja, mi az a hazugság.

Imdb
1688 0 2 Film Izé
oturw: ez a kép emlékeztet a yesman képére.. ^^
1nessa: ez tetszik ez jo film lehet:)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Scotoplanes, amely génusznak elvileg még nincs magyar neve (köszi kukulkan, hogy utánanéztél!), és bár az angol nevük találó, a magyarban "tengeri disznóknak" nevezett állatok delfinek.

Így a Ti feladatok, hogy nevet adjatok neki! :)
8404 1 68 Izé
karmigran: George
Pkmici: seggencsáp
unumunu: vízbelógó kézzel "miaráknak" nevezném el :) búvárkodva "másnapos sellőrókának" pár posz [...]
Mind a 68 komment
Me and Orson Welles

1937-ben járunk. Richard Samuels unatkozó 17 éves, még gimibe jár. Véletlenül téved be a legendás Mercury színházba, s ott teljesül élete nagy álma, szerepet kap a Julius Caesar nevű darabban, ami amúgy arról nevezetes, hogy sikerét követően ívelt csak fel igazán a színházat alapító Orson Welles csillaga.

Robert Kaplow regénye alapján

Imdb
988 0 1 Film Izé
snake6: ilyennek is kell lennie
Csúnya csúnya headshot .... a férfi nem gondolta, hogy ilyen erőset üt a kisgyerek!?
1047 1 3 Sport Izé
Maccoyi: Egy újabb "szépségdíjas" headshot: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_i [...]
csete: Igen. fogtam már..:D
go-free: Fogtál már baseball labdát ember? Elég kemény és van egy kis tömege is...
Személyiségtípusok a párkapcsolatban - Te, hová tartozol, hogyan kezeled a konfliktusokat?
621 0 0 Pink Izé
 LEGION

A rendező  Scott Stewart, aki habár eddig nem rendezett filmet, de rengeteg film vizuális effektjéért felelős, tehát biztosak lehetünk a remek látványban.A történetről még sokat nem tudunk, de naggyából leírom: az emberiség elvesztette a hitét, ezért angyalok egy csapata leszáll a földre, hogy elhozza az apokalipszist. Az emberiség utolsó esélye egy maroknyi ember a sivatag közepén egy arkangyallal (Paul Bettany) az élen.

 
 

IMDB | WIKI
1683 1 5 Film Izé
snake6: miért mi legyen nála sarló és kalapács!!XD
nagydee: a plakáton van egy angyalszerűség késsel meg géppisztollyal... mégis mire számítottál??? :O [...]
Shadowkiller: Pff én meg már komolyan elhittem hogy valami normális cucc. Hát a trailer magáért beszél.... [...]
Mind a 5 komment
Ami megmentheti a papír alapú médiát, az a kibővített valóság.

Tovább gondolva gyakorlatilag bármilyen témában megjelenhet egy magazin vagy újság lapjain egy 3D modell. Lehet akár az egy tál étel egy receptkönyvben, épület, szobor, gyakorlatilag bármi. Ami ehhez kell, már létezik is, hiszen egy erősebb teljesítményű kamerás mobiltelefon megfelelő szofverrel egy pillanat alatt beolvassa az újság hasábjáról a kódot, ami alapján a mobil letölti a netről a 3d modellt és textúrákat és már élvezhetjük is, hogy milyen egy új autómodell, vagy mobiltelefon vagy bármi, hiszen manaság szinte mindent meg tudnak építeni 3D modellként. Te milyen újságot vennél így újra meg?
4533 4 11 Izé
rubigo: minimum playboy-t
Cromex: Ezt a videót komolyan gondolták?:D
sahinel: Számítógép vagy telefon kell hogy megnézd így akkor megint minek vennék újságot:D + még az [...]
Mind a 11 komment
Iron Man 2

Jelenetek a filmből 2008 egyik legkellemesebb filmes meglepetése volt az Iron Man. A színészként is jegyzett John Favreau (szerintem) első értékelhető filmjét rakta le az asztalra a nagy visszatérő, Robert Downey Jr. főszereplésével. A 140 millió dolláros költségvetéssel készült film eleddig közel 590 milliót hozott vissza, így nem okozott különösebb meglepetést, hogy már néhány héttel az első rész premierje után bejelentették a folytatást. A rendezői székben ismételten John Favreau foglalt helyet, aki apróbb szerepben (Stark testőre és sofőrje) tűnik fel mindkét filmben. Tony Stark elegáns öltönyébe és Vasember fantasztikus páncéljába Robert Downey Jr. bújik vissza, ellenben barátja, Jim Rhodes/Warmachine szerepét a Terrence Howardnál jóval tehetségesebb Don Cheadle vette át. A visszatérők között üdvözölhetjük még a titkárnő (Pepper) szerepében Gwyneth Palthrow-t. Az Iron Man 2 megtekintése során több új karaktert is megismerhetünk. Talán a legfontosabb a SHIELD vezetője, Nick Fury, akit Samuel L. Jackson kelt életre. Az afroamerikai színész a tervek szerint nem kevesebb, mint 9 Marvel adaptációban látja majd el ezt a feladatot. Ebből azért már futja egy új villára Malibuban. A képregényben meglehetősen idős emberként ábrázolt Justin Hammer a filmben fiatal lesz, Sam Rockwell bújik a bőrébe. No de mi a helyzet a rosszfiúval? Ezúttal kettő is lesz, helyesebben egy férfi és egy nő. Az utóbbi években nagyon felkapott Scarlett Johansson alakítja a Stark bizalmába férkőző kémnőt (Black Widow), Mickey Rourke pedig Whiplash karakterét.
Az Iron Man 2 amerikai premierjére 2010 május 7-én kerül sor.
Comic-Con 2009 Footage

IMDB | A videó
1365 1 8 Film Izé
kovacslacka: Új előzetes: http://videa.hu/videok/film-animacio/a-vasember-2-trailer-iron-man-mickey-rourke-OdWp [...]
Erunder: Balázs küldte: http://www.apple.com/trailers/paramount/ironman/ Szöveg: Vasember 2 előzetes, bei [...]
kovacslacka: új poszter: http://www.twitpic.com/rn0fd
Mind a 8 komment
Semantic Wars

Nem egy klasszikus  várvédős játék, ugyanis itt az a feladat, hogy minnél kevesebb betű felhasználásával kitaláld a szórejtvényt és így kapsz plusz pontokat majd (rontott betű estetén mínusz pont), amiből újabb és újabb katonákat tudsz elindítani várad védelmére. Sajnos csak angol nyelvű, de szerintem így is jól el lehet vele szórakozni.
3252 2 3 Game Izé
donfoto: hardon picit elbambultam elsőre, de másodjára nyertem :) HASZNOS és jó kis játék :)
Marton350: ehh ,hardon nme megy:D
Marton350: ez tök jó:D kb 3adszorra ,4edszerre sikerült:D pedig nem is tok angolul:D
"Éld úgy az életed, hogy ha lepereg előtted az életed filmje..."

Chris Milk: Last Day Dream
22536 11 24 Izé
csicsó: :D
weedjay: ures az eletetek.
reokra: Ha nektek ennyi elég, akkor gratulálok! Több marad nekem ;)
Mind a 24 komment
Tirpunk - Hogyha szólít

Ajánlom figyelmetekbe a többi számukat is.

És kész
Szemafor
Bolondok napja

Az albumok letölthetőek a honlapjujkról.  Ja és, TIRPUNK FOREVER!!!!!!
718 0 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: hogy annó mennyit hallgattam ezt ... :D
Halacska 1234: Nekem Bejön!!!!! =)
The Imaginarium of Doctor Parnassus

Idén láthatjuk utoljára filmszerepben a tragikusan fiatalon elhunyt ausztrál színészt. Terry Gilliam, a szépemlékű Monty Python tagja, a Brazil, és a 12 majom rendezője az év végén mutatja be legújabb filmjét, a The Imaginarium of Doctor Parnassus-t. A címszereplő Doctor Parnassus (Christopher Plummer) már ezer esztendeje éli a halhatatlanok életét, amit egy, az Ördöggel kötött egyezségnek köszönhet. Élete fonala soha nem szakad meg, ha gyermekét átadja neki, amint betöltötte tizenhatodik életévét. Parnassus doki utazó színházával, cirkuszával járja a világot. A csapat tagja a zsebmetsző Anton és a kis növésű Percy. A társulat legnagyobb száma az a mágikus tükör, aminek segítségével a nézők áttörhetik a valóság határait és bámulatos dolgoknak lehetnek szemtanúi. Nem lenne semmi gond, ha nem közeledne egy gyorsvonat sebességével a doktor lányának tizenhatodik születésnapja. Az Ördög pedig eljön, hogy behajtsa a tartozást, ahogy az a szerződésben áll.

IMDB
 

Ekkor bukkan fel egy rejtélyes idegen (Heath Ledger), aki a társulat többi tagjával összefog, s párhuzamos világok veszélyeivel néz szembe, csak hogy végül kiszabaduljon a lány. A The Imaginarium of Doctor Parnassus forgatása Heath Ledger halála után veszélybe került, a rendező először le akarta állítani a projektet. Később azonban beütött az isteni szikra, s Terry Gilliam arra jutott, hogy minden alkalommal, amikor új világban lép a Heath Ledger által megformált alak, akkor a környezethez hasonlóan ő is megváltozik. Így esett meg, hogy a rendező barátja (Johnny Depp) és a színész barátai (Colin Farrell és Jude Law) is beszálltak a filmbe. A három színész egyébiránt a gázsiját egy az egyben Heath Ledger kislányának ajánlotta fel, ahogyan a filmet készítői Heath Ledger emlékének dedikálták.

Hivatalos honlap
1154 0 7 Film Izé
Erunder: Most már jó.
Purple: egyébként nem jó a post :)
Purple: hehhe :D én ezért rettegek már előre, mert az alízt elvileg moziba nézzük meg :D
Mind a 7 komment
Dorian Gray

Még a cannes-i filmfesztivál idején derült ki, hogy Oliver Parker új Dorian Gray arcképe-adaptációt tervez Ben Barnes főszereplésével. A szépséges ifjút alakító Barnes mellett Colin Firth játssza a film másik főszerepét. Firth Lord Henry Wottont formálja meg, a Dorian szépségétől elbűvölt arisztokratát, aki az ifjú fejébe plántálja a hedonista életmód gondolatát és ezáltal megrontója lesz. Parker állítólag kifejezetten sötét, horrorisztikus adaptációt készít, amelybe korunk sztárkultuszának implikációit is beleszövi.

A könyv egyébként, mivel abból adaptálják, Oscar Wilde tollából származik. Elvileg mindenki ismeri a történetet, de inkább nem spoilerezem szét magam, mert vannak olyanok is, akik nem. Támpontként mondom, a Szövetségben is benne volt Dorian Gray.

Imdb
1040 0 2 Film Izé
Erunder: Ezt ma sikerült megnéznem. Annyira nem lett horrorisztikus, és Colin Firht szerepe se akkora nagy [...]
snake6: hüha ő az aki a festmény ...........
Ahogy cigizel, olyan vagy! Te hogy szívod?
701 0 1 Pink Izé
süti: én? én sehogy
Rémségek cirkusza – Cirque Du Freak: The Vampire’s Assistant

A 16 éves Darren olyan, mint a legtöbb környékbéli srác a kertvárosban. A legjobb barátjával lóg, tűrhető jegyeket hoz a suliból, és általában kerüli a bajt. Ám amikor ráakadnak egy utazó cirkuszra, Darranben megváltozik valami. Pontosan ez az a pillanat, amikor egy Lartan Crepsley nevű vámpír, nos, vérszomjassá változtatja.
Az újdonsült élőholt beáll a Rémségek Cirkuszába, az utazó vurstliba, amelyet olyan szörnyű lények töltenek meg, mint a kígyófiú, a farkasember, a szakállas nő vagy a gigantikus kikiáltó. Amint Darren újonnan kapott erejét próbálgatja ebben a sötét világban, értékes közkatonává válik a vámpírok és halálos ellenfeleik között folyó harcban. És miközben megpróbál életben maradni, azért küzd, hogy a készülődő háború ne eméssze fel a maradék emberségét.

Gyermekorom kedvenc ifjúsági regénye Paul Weitz rendezésében kerül vászonra.


A regénysorozatról (igen sorozat valószínűleg jön majd a többi része is) magyar wiki link, és a regénysorozat hivatalos honlapja.

Imdb | Előzetes

 
1153 2 13 Film Izé
Erunder: Aki olvasta a regényeket nagyon nagyot fog csalódni. Kezdjük ott, hogy nagyon rövid lett az egé [...]
Madarinfluenza: Ez nagyon állat lesz. Könyvet nem olvastam (nm szeretek olvasni) ,de látom nagyon jónak ígérke [...]
tüpp: A könyvet imádtam,a sztori tényleg nem szokványos :)remélem a filmben sem kell majd csalódnom! [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...