REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
GeForce 9800 GX2 - már megint elhalasztották!
416 0 0 Tech Izé
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
3413 0 7 Izé
tian: Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))
r3clbull: most már nem értem...vagy a pucér alak volt rossz helyen..vagy a lovak :))
deeprecen: nem látok sehol egy marhát sem. viszont ott futott egy pucér ember.. ti is láttátok?:)
Mind a 7 komment
Iphone gyillkos Emonster, HTC módra.

Update: Wajk jelezte kommentben, hogy a készülék már kapható hazánkban is TyTN II néven. 
876 0 9 Tech Izé
techadmin: javitottam, koszi.
bluelight: Igazad van, volt! :-)
eNMi: "The HTC TyTN II is to go on sale in Japan on Friday, March 28, 2008 via wireless carrier EMOBILE Lt [...]
Mind a 9 komment
Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
9160 0 27 Izé
Máln@: Paramm..paramm.......:) : http://www.youtube.com/watch?v=TY48jyGi1_s&feature=related
bungle: Köszi, sajnos ez nem ugyanaz a link, de mindegy, megtaláltam azt, ami volt és kicseréltem.
macseke: Ó, milyen ügyes vagyok, link lett belőle. :)
Mind a 27 komment
Terítőket már nem trendi hímezni, így valaki a nyelvét díszíti unalmában. Bleeee. :P

Te pl. mit varrnál a nyelvedre? Mennyiért varrnád mondjuk rá, hogy "Izé"? :)
3237 2 23 Izé
Errtu: Igen, már többen is. De ennek eddig általában örültek.
LeNore: Ó! Köszi, hogy felvilágosítottál!!!:) Jóképű?? Az biztos!!:D
Butapraszt: Nyelvében éla...
Mind a 23 komment
Már ilyen is van...
... és ez jó!
9065 1 50 Izé
bandee1219: "Sapka": http://almeelas.com/blog/?p=145 :)
bandee1219: De végül is tényleg nem annyira gáz, mert ebből senki nem nézné ki R2D2-t, csak az lenne az [...]
mekszamnojz: szerintem......szerintem......szerintem...... Mostmar csak engem kene osszekocolni :D :D :D
Mind a 50 komment
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
Nem sokat tétovázott az NVIDIA az AGEIA felvásárlása után, ugyanis már a GeForce 8-ban helyet kap a PhysX fizikai technológia.
508 0 1 Tech Izé
rivaul: Kíváncsi leszek mibe fognak majd kerülni mert gondolom az uj genes 8 asokba megy majd azok meg k [...]
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
Könnyen megeshet, hogy öt éven belül megérkezik a következő generációs Unreal grafikus megvalósításokért felelős motor.
573 0 0 Tech Izé
Lődd ki a démon szemét... már ha ki tudod az ördögi zene mellett! :D
25282 7 26 Izé
weedjay: a zenéje megy csengőhangnak, az szakramentum :))
Imre92: nagyon szuper egy játék , főleg ez a zene :))))
notaprisoner: Elsőre csak 2000-et sikerült összeszednem, majd beszakadtam a nevetéstől! :D
Mind a 26 komment
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P
7682 7 38 Izé
<-{st.one}->: nem leszek!! XD XD XD
eNMi: légy áldozat a piramis csúcsán :D
eNMi: dehogyis!!! csak mekszamnojz első, kicsit érdektelen posztját tuningoljuk :D
Mind a 38 komment
A Nyko kiváló minűségű utángyártott konzolos tartozék palettája márciusban egy új termékkel bővül. Az új kontroller az árérzékeny PlayStation 3 tulajdonosok szívét dobogtathatja meg igazán.
383 0 0 Tech Izé
Valamikor a multban volt már itt szó a borok dekantálásról. Ennek a megoldására itt egy új eszköz, ami közvetlenül az üvegből való kitöltés során végzi el a bor levegőztetését.
818 0 0 Tech Izé
Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D

És egy másik gyönyörű pár...
4843 1 34 Izé
CRaPtRaSH: szerintem azért amiért te sem :]
cserewarrior: Sok hülye... nem normálisak! Miért nem akasztják fel magukat?
CRaPtRaSH: hékás vigyázz a szádra ;]
Mind a 34 komment
Tegnap zajlott le az Activison pénzügyi konferenciája, ahol a jövőbeli tervekről is szó esett.
477 0 0 Tech Izé
Hazánkban kevésbé elterjedt iskolai szokás a "kajacsata" néven ismert tevékenység, amihez most már célszerszám is kapható.
764 0 0 Tech Izé
Valaki(k)nek már megint sok unalmas perce lehetett... ;)
5201 7 14 Izé
Baba: Ezek nagyon aranyosak és ami a legjobb,bárki megcsinalhatja!:D
Myfti: egyszerű, olcsó, kreatív 10/10p valami hasonló http://sysygy.deviantart.com/art/ouch-41744699
Purple: az egy ilyen műanyag játék borosüveg! nekem is van :P gondolom simán odatartotta a "szájához" [...]
Mind a 14 komment
Újabb hosszabító/elosztó megoldás. Sajnos már ránézésre is látható  csak az USA villásdugó szabványra alkalmas.  
592 0 0 Tech Izé
A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.

Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :D
5939 1 15 Izé
ricsi176: Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D
Schabee: ez a vérbeli macsó XD
republic666: Alvin és a mókusok : Kottona Klári Én megpróbáltam mindent átlagemberként Mára mégis élv [...]
Mind a 15 komment
Ha már unnád a hagyományos késed... csak 29.95$. Mutasd meg, ki a Jedi a konyhában! :)
7929 2 21 Izé
wiltz: azoknak a hülyéknek jó lesz akik kést használnak fogpiszkálónak
Dawe: mér ne lehetne igazi? lehet ha megnyomja a gombot akkor kijön a penge amiben van egy vékony neon
csirek: igazad van, én hitetlen hülye, most egy korszak végetért azzal hogy kijelentettem ez nem igazi : [...]
Mind a 21 komment
Gyilkolász zombikat jól!
(már megint)
4797 2 7 Game Izé
tomi77: ja,ja :(
Klusi: kár hogy elsősegílykét nem lehet venni:(
Jonny Test: Csak én vagy 200-at biztos nem vettél páncélt a Shopban meg király fegyvert!
Mind a 7 komment
Helyszín: Föld
Időpont: 2057

(bár a The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).
9134 9 24 Izé
he: Ennek a csudajó hipiszupi holografikus világnak a hátulütőjét is belerakták legalább: egy la [...]
Polly: a magyar discoveryn volt már ez?
Kazimir: Nálam is elő szokott fordulni, de az oldal frissítése gomb általában megoldja a problémát.
Mind a 24 komment
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5373 1 14 Film Izé
eol: Van, csak ezt nem azzal csinálták, ez valódi kézimunka :) Amiről beszélsz az fölöslegesen sz [...]
crhis: amúgy van ilyen progi is amivel lehet bármilyen videóból ascii karakteres videót csinálni
Baba: Na ez nagy volt...Őrület,hogy egyesek mire képesek.:))
Mind a 14 komment
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5415 6 15 Izé
bungle: revans küldte (úgy látszik pár év elteltével a techline-hoz is eljutott...) http://techline.hu [...]
eol: Van, csak ezt nem azzal csinálták, ez valódi kézimunka :) Amiről beszélsz az fölöslegesen sz [...]
crhis: amúgy van ilyen progi is amivel lehet bármilyen videóból ascii karakteres videót csinálni
Mind a 15 komment
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
800 0 0 Tech Izé
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2147 0 8 Autó Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2128 0 8 Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
Ez az alaplap már a MÉH-ben is sokat érne annyi réz van rajta.
531 0 2 Tech Izé
techadmin: kicsit vastag fallal, vagy nagyot vekonyal ettol fuggetlenul jobb az ha a hidakat huti :)
Errtu: Hmm... Vajon mekkora rézlavórt lehetne csinálni belőle? :D
Na már ilyen is van: gyurmaegér!
4651 2 5 Izé
Nakong: Csoki továbbfejlesztette a szalma egeret.
Vince Carter: Arra lennék kíváncsi h ha egyszer formálható, akkor miután kialakítottam az általam úhajtot [...]
Mage_ster: Én meg arra lennék kiváncsi, hogy a sokadik használat után milyen alakja is lesz ennek az egér [...]
Mind a 5 komment
Borotválkozz meg! :) Már nekem sem ártana, szaladok is!
10243 10 68 Izé
Luflee: En ne tudnek? Ne nevettess :) Es mellesleg: KOSZONOM SZEPEN
Errtu: Úgy is tudom, hogy nem. Nem tudsz ellenálni nekem. :) És mellesleg: BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Luflee: Ma csak felorankent ;) De most utallak [ sertodo ] :D
Mind a 68 komment
Szadomazo pulyka... avagy valaki már megint rohadtul unatkozott.
2138 1 4 Izé
dude: Mennyi szakértő jár ide...
nagydee: bondage nem szadomazo. Két külön dolog. Ha már ilyet postolsz illene tudni is.
bass83: Naggggyon kemény. :DDD Nem vagyok híve az efféle dolgoknak (asszem), de az ötlet mindent visz. : [...]
Mind a 4 komment
Cigánybűnözés márpedig nincs.
17189 9 541 Izé
Árnyangyal: Jaja, szerintem is familliárisan hiperpigmentált "magyar" családból származik az ürge, főleg [...]
Purple: :DD szerintem nem kérdéses, miért háborog :DDD
Errtu: Anyám! Téged komolyan életben hagytak? {:-O
Mind a 541 komment
A Garmin ötvözte a GPS és a  GSM technológiát egy darab a cégtől már  megszokott minőségű készülékben. 
735 0 0 Tech Izé
Akinek a szauna már túl unalmas, annak itt a hószoba...
13363 0 1 Tech Izé
Maki: Brrr de fázom! Ez egy igazi frigid nő :-)
Gondolkoztál már  rajta mit csinálhat a kutyád egész nap egyedül a lakásban? Itt a megoldás! Kövesd az eb napi tevékenységét és barátkozási szokásait egyszerűen.
947 0 0 Tech Izé
Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)

1893 0 10 Autó Izé
Mo: Én azér nem iszok vezetés közben, mer amilyen szarok a mai magyar utak, még kiveri a sörösüv [...]
kKNd: ott a pont :D
Schabee: nekem ilyen kell XD de soha nem vezetném! utálom mikor haverokkal megyünk valamerre az autómmal [...]
Mind a 10 komment
Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)

1947 0 10 Izé
Mo: Én azér nem iszok vezetés közben, mer amilyen szarok a mai magyar utak, még kiveri a sörösüv [...]
kKNd: ott a pont :D
Schabee: nekem ilyen kell XD de soha nem vezetném! utálom mikor haverokkal megyünk valamerre az autómmal [...]
Mind a 10 komment
Mini zsiráf ;)
3441 1 9 Izé
Fery alias Teszta: Rövidnyaku zsiráf :D:D Am fainul néz ki :D
psypapi: Édes..
Ágii: De ééédes:) Azok a szemek....:D
Mind a 9 komment
A végére pedig a Pentax K200.
És mára befejeztem a DSLR témát.
941 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...