GeForce 9800 GX2 - már megint elhalasztották!
416
0
Tech Izé
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
3413
0
Izé
Iphone gyillkos Emonster, HTC módra.
Update:
Wajk jelezte kommentben, hogy a készülék már kapható hazánkban is TyTN II néven.
876
0
Tech Izé
Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
9160
0
Izé
Terítőket már nem trendi hímezni, így valaki a nyelvét díszíti unalmában. Bleeee. :P
Te pl. mit varrnál a nyelvedre? Mennyiért varrnád mondjuk rá, hogy "Izé"? :)
3237
2
Izé
Már ilyen is van...
... és ez jó!
9065
1
Izé
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a
kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140
12
Izé
Nem sokat tétovázott az NVIDIA az AGEIA felvásárlása után, ugyanis már a GeForce 8-ban helyet kap a PhysX fizikai technológia.
508
0
Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222
3
Izé
Könnyen megeshet, hogy öt éven belül megérkezik a következő generációs Unreal grafikus megvalósításokért felelős motor.
573
0
Tech Izé
Lődd ki a démon szemét... már ha ki tudod az ördögi zene mellett! :D
25282
7
Izé
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P
7682
7
Izé
A Nyko kiváló minűségű utángyártott konzolos tartozék palettája márciusban egy új termékkel bővül. Az új kontroller az árérzékeny PlayStation 3 tulajdonosok szívét dobogtathatja meg igazán.
383
0
Tech Izé
Valamikor a
multban volt már itt szó a borok dekantálásról. Ennek a megoldására itt egy új eszköz, ami közvetlenül az üvegből való kitöltés során végzi el a bor levegőztetését.
818
0
Tech Izé
Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D
És egy másik gyönyörű pár...
4843
1
Izé
Tegnap zajlott le az Activison pénzügyi konferenciája, ahol a jövőbeli tervekről is szó esett.
477
0
Tech Izé
Hazánkban kevésbé elterjedt iskolai szokás a "kajacsata" néven ismert tevékenység, amihez most már célszerszám is kapható.
764
0
Tech Izé
Valaki(k)nek már megint sok unalmas perce lehetett... ;)
5201
7
Izé
Újabb hosszabító/elosztó megoldás. Sajnos már ránézésre is látható csak az USA villásdugó szabványra alkalmas.
592
0
Tech Izé
A
társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :D
5939
1
Izé
Ha már unnád a hagyományos késed... csak 29.95$. Mutasd meg, ki a Jedi a konyhában! :)
7929
2
Izé
Gyilkolász zombikat jól!
(már megint)
4797
2
Game Izé
Helyszín: Föld
Időpont: 2057
(bár a
The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).
9134
9
Izé
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5373
1
Film Izé
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5415
6
Izé
Volt itt nemrég
egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla. Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.
Az "install" teljes folyamata
itt tekinthető meg.
800
0
Tech Izé
Ha a gyaloglás már fáraszt...
2147
0
Autó Izé
Ha a gyaloglás már fáraszt...
2128
0
Izé
Ez az alaplap már a MÉH-ben is sokat érne annyi réz van rajta.
531
0
Tech Izé
Na már ilyen is van: gyurmaegér!
4651
2
Izé
Borotválkozz meg! :) Már nekem sem ártana, szaladok is!
10243
10
Izé
Szadomazo pulyka... avagy valaki már megint rohadtul unatkozott.
2138
1
Izé
Cigánybűnözés márpedig nincs.
17189
9
Izé
A Garmin ötvözte a GPS és a GSM technológiát egy darab a cégtől már megszokott minőségű készülékben.
735
0
Tech Izé
Akinek a szauna már túl unalmas, annak itt a hószoba...
13363
0
Tech Izé
Gondolkoztál már rajta mit csinálhat a kutyád egész nap egyedül a lakásban? Itt a megoldás! Kövesd az eb napi tevékenységét és barátkozási szokásait egyszerűen.
947
0
Tech Izé
Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)
1893
0
Autó Izé
Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)
1947
0
Izé
Mini zsiráf ;)
3441
1
Izé
A végére pedig a Pentax K200.
És mára befejeztem a DSLR témát.
941
1
Tech Izé