REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Death Note - L: Change the World

IMDb
A harmadik Death Note film egy különálló történet, mely sem a mangában sem az animében nem szerepel. L-nek egy bioterrorizmussal foglalkozó csoporttal kell leszámolnia, élete utolsó 23 napját mutatja be a film.
798 1 4 Film Izé
mathe993: honnan tudnám letölteni a filmeket magyarul?
eerix: Láttam mind a 3 Death Note filmet, és nagyon tetszettek. L karakterét pedig kifejezetten jól má [...]
kasy: Igazából kifejezetten feleslegesnek tartom, nekem nem tetszett személy szerint. Viszont tévedsz, [...]
Mind a 4 komment
4 jel, hogy a pasi munkahelyi szeretőt tart
785 0 13 Pink Izé
orsyka_001: :$:$:*
orsyka_001: :*
CrazyLime: Már én is hiányoltalak! :*
Mind a 13 komment
Munka után édes a pihenés. ;)
3713 1 6 Izé
Laci: centrifu gálában?
Kampec: ez se meleg...
Czaboo: Nem úgy néz ki, mint aki először csinálta... xD
Mind a 6 komment
A tökéletes trükk (The Prestige)

A bűvészek a múlt századforduló Londonjának legnagyobb sztárjai. Két fiatal varázsló van feljövőben. A feltűnő és kifinomult Robert Angier a közönség kedvence. A kissé bárdolatlan, egyszerű Alfred Borden viszont igazi géniusz, de hiányzik belőle az a képesség, hogy lebilincselje nézőközönségét. Eleinte barátsággal és tisztelettel viseltetnek egymás iránt, de mikor a nagy mutatványuk rosszul sül el, egy életre ellenséggé válnak. Ettől kezdve legfőbb vágyuk, hogy legyőzzék a másikat. Minden trükk és minden fellépés egyre fokozza a gyilkos versenyt közöttük.

697 3 2 Film Izé
Collector: Nagyon jó film, nagyon jó színészek, pörgős történet, kár hogy nincs folytatás.
Hazafi: Az egyik kedvencem. Csak ajánlani tudom, engem lebilincselt a film. És természetesen a könyvet i [...]
A farkasember (The Wolf Man)

Lawrence Talbot gyermekkora azon az éjszakán ért véget, amikor édesanyja meghalt. Miután elhagyta Blackmoor álmos kis falucskáját, évtizedeken át próbált felépülni és felejteni. Ám amikor fivére menyasszonya, Gwen kinyomozza hollétét, hogy segítsen neki megtalálni elveszett szerelmét, Talbot hazatér, hogy részt vegyen a keresésben. Megtudja, hogy valami gyilkolja a falucska lakóit - valami, aminek brutális az ereje és kielégíthetetlen a vérszomja. Kiderül továbbá, hogy egy gyanús detektív érkezett a Scotland Yardról, aki nyomoz az ügyben. Ahogy Lawrence elkezdi összerakni a véres kirakós darabjait, tudomást szerez egy ősi átokról. Akit ez az átok sújt, az teliholdkor vérfarkassá változik. Ahhoz, hogy véget vessen az öldöklésnek és megvédje a nőt, akit közben megszeretett, Talbotnak el kell pusztítania a gonosz lényt a Blackmoort övező erdőben. Ám miközben a rémséges szörnyre vadászik, ez a hányatott múltú férfi felfedezi a saját sötét oldalát... amelyről elképzelni sem tudta, hogy létezik.

Előzetes, legújabb hírek.
1446 1 1 Film Izé
Decoy28: Remélem így már megfelel =)
Marcel Woods-Musical Madness (Take One)

Marcel Woods-Musical Madness (Take Two)

Musical Madness
721 1 0 Zene Izé
A csíkos pizsamás fiú (The Boy in the Striped Pyjamas)
Trailer
Port

"A film - csakúgy, mint az alapjául szolgáló könyv - újszerű, szokatlan szemszögből mutatja be a holokauszt borzalmát, hisz egy gyermek, ráadásul egy német gyermek szemével láttatja a történetet" - mondta el Mark Herman. "A két főszereplő ártatlansága, gyermeki naivitása az, ami igazán érdekessé teszi a filmet" - tette hozzá.
605 2 1 Film Izé
vöri: ez egy egészen zseniális film, engem eléggé megragadott.
El-P - The Overly Dramatic Truth


El-P (El-Producto,Jaime Meline, egy meglehetősen híres jazz-zongorista fia) New York-i művész, igen művész, mert nem hiszem, hogy a zenéjébe és mondanivalójába bele lehet kötni.

Íme egy igazán igényes hiphop.

Itt meg még pár szám tőle, amit mindenképp érdemes meghallgatni:

Deep Space 9mm

Tasmanian Pain Coaster

All The Cash Glitchmob
609 1 0 Zene Izé
Munkában.
8050 0 8 Art Izé
fraki: Ilyen képek láttán gondolkodom el igazán, hogy én itt ülök a kis kínai otthonka nadrágomban [...]
|-=O=-|: Kim Jong-il a rágógumi üzemnek álcázott vegyifegyver gyárban, kemény! ;) :D
Errtu: Lehetett volna speciel egy ruszki űrhajós kiképző központ egyik vezérlőterme is. Vagy egy cso [...]
Mind a 8 komment
Munkában.
8447 9 8 Izé
fraki: Ilyen képek láttán gondolkodom el igazán, hogy én itt ülök a kis kínai otthonka nadrágomban [...]
|-=O=-|: Kim Jong-il a rágógumi üzemnek álcázott vegyifegyver gyárban, kemény! ;) :D
Errtu: Lehetett volna speciel egy ruszki űrhajós kiképző központ egyik vezérlőterme is. Vagy egy cso [...]
Mind a 8 komment
A két Oscar díj mellett 28 egyéb díjat bezsebelt alkotás Jonny Cash karrierjét és életútját mutatja be.

Az utolsó dal....Johnny Cash - Hurt
Trailer
551 1 0 Film Izé
Intro the Wild (Út a vadonba)

Egy remek igaz történet, szép olykor már természetfilmbe illő jelenetekkel, és Eddie Vedder fantasztikus muzsikájával lopja be magát a szívünkbe ez a remekmű :D
784 2 1 Film Izé
Hazafi: tényleg remekmű, de csak akkor ha az ember valamennyire tud azonosulni a főszereplővel, vagy leg [...]
A fejelés utáni kihomorításon van még mit javítani, de én megadom a 10 pontot erre az ugrásra. :D
1561 0 1 Sport Izé
papaluige: a csobbanás miatt csak 9.65! :DD
Hiába no, a válság mindenkit elér előbb vagy épp utóbb. Nem kivételek ez alól a legnagyobb dívák sem, akiknek lassan meg kell nézniük, hogy mire költik keserves és verítékes munkával megkeresett millióikat! Nem lehet már ezer dollárt kiadni egy bugyira, vagy négyezret egy pár zoknira, igenis spórolni kell! Nézzük meg, melyek azok a ruhák, amit a sztárok felvesznek, mégis kevesebbe kerülnek, mint 100 dollár! Itt jegyeznénk meg, hogy azért a táskák is figyelemre méltóak, hiszen egy sincs, amelyik ne érne többet 70.000 forintnál!!! Na ennyit a takarékoskodásról!
989 0 5 Pink Izé
Debella: sztem meg cinikus az egész
Macsi: Már bocs, de ez pont arról szól, hogy nem kell százezreket költeni egy jól kinéző gatyóra, [...]
Debella: hát ez nagyon gáz.... az olcsó cuccok is nézhetnek ki jól!!! szánalom ez a cikk, komolyan... m [...]
Mind a 5 komment
A XX. szd. szerint valaha volt legcsodálatosabb hanggal rendelkező szoprán operaénekesnője. Ez a kedvenc felvételem tőle. Umberto Giordano: Andrea Chenier című remek operájából való, amely önmagában is egy remekmű, de ebben az adaptációban egyszerűen elragadó, és zseniális.

Maria Callas
 

magáról a műről itt
1282 0 0 Zene Izé
Lousie vizuállatságai
3270 1 2 Art Izé
boci: Tökjók! az alma, a kulcs és a hosszúhajú-szépszemű kislányok, mint központi motívumok.. ;) [...]
Halacska 1234: Zsír... :)
Lousie vizuállatságai
3300 4 2 Izé
boci: Tökjók! az alma, a kulcs és a hosszúhajú-szépszemű kislányok, mint központi motívumok.. ;) [...]
Halacska 1234: Zsír... :)
Extrém álláskeresők...
1072 1 1 Pink Izé
Cromex: Hát az utolsó előtti tényleg elég extrém :D
Mushroom Revolution
5017 2 2 Game Izé
tomi77: Jól teszed,ÉN is...:D
Rubik\'s Cube: Bírom az ilyen játékokat :)
Skyland - Az új világ

Igazán lenyűgöző látványvilággal rendelkező rövid Sci-Fi sorozat. Skyland Music Video  
572 0 0 Film Izé
Beyond The Clouds

2004-es dráma és sci-fi műfajú anime.
Trailer
451 1 0 Film Izé
Egy gyönyörű film egy családról akit a zene hoz össze. August Rush

Egy kritika róla

És a véleményem szerint a legjobb jelenet benne itt
823 1 4 Film Izé
Erunder: Nemrég láttam egy filmet ugyan ezzel a gyerekszereplővel és ki volt a szinkronhangja (mint minde [...]
Geist: Örülök hogy be lett linkelve... Tetszik :)
weinole: Huhh! Hát ez tényleg az a film ami tele van érzelmekkel.(Romantikus dráma.) Fantasztikus alakít [...]
Mind a 4 komment
Infestation

Kicsit "bogaras" film, de muszáj megnézni.
553 1 5 Film Izé
Decoy28: szerintem ez ilyen vígjáték-(horror) féleség mint a Haláli Hullák Hajnala vagy talán a Vaska [...]
Chamy: öööö, ez inkább vígjátéknak tűnik nekem...
Erunder: áááááá észre se vettem :D
Mind a 5 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5095 0 12 Art Izé
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
ceazar: valószínűleg,nem a panel-program keretein,és eszközein belül dolgoznának rajta :D
Mind a 12 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5501 6 13 Izé
hochenz: Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statis [...]
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
Mind a 13 komment
Az Esti Showder japán megfelelője. Hát nem szimpatikusabb az ottani műsorvezető? :D
6632 3 2 Izé
TeamCo.: EEEEZ mekkora naaagy. nagyon atom.
Wald: de sokkal
System of a down - Toxicity feldolgozás, vonósnégyesre.
Ilyen is van. :)
A helyszín pedig a művészetek palotája.
7029 4 5 Zene Izé
elizazolnai: HAHÓÓÓ EZ NEM A MŰVÉSZETEK PALOTÁJA ÚRISTEN Ez a Szent istván zeneművészeti szakközépisk [...]
Andie.: nembaj, megesik :) a zongorista, aki elméletileg átírta a toxicityt erre, nemegy mai csávó. Sz [...]
Ordas: én jobbra számítottam...
Mind a 5 komment
Ebből ítélve közel olyan jó lesz mint az előző, de Ben Stiller-től el is várjuk!
702 1 0 Film Izé
Mechanikus narancs (A Clockwork Orange)

Egy magát kultuszfilmé kinőtt '70-es évek beli műremek. Stanley Kubrick hihetetlen rendezése a látványvilág és a zene tökéletes egyvelege. Kihagyhatatlan. Aki nézi vagy nézte a Heroes-t, az talál benne egy ismerős arcot. :D
669 1 0 Film Izé
Paks szépei a 90-es évekből.
Nem röhög! :D (legalábbis nem úgy, mint a videó végén a műsorvezető és vendégei...)
12533 4 29 Izé
Cableguy: Legcsinosabb a bemondonő :)
LittleDeejay: Nagyon Retroooooo!!! Kötök, diszkót hallgatok, hát ezen besírsz :D
mekszamnojz: egyrészt valamennyire élethűbb lett volna ha nem szélesképernyős tévéről lett volna felvév [...]
Mind a 29 komment
Legalább nem repül le a korong. ;)
5494 2 4 Izé
winben: jah,igen, a millisecundumok... meg ha esetleg bevillanna egy hibaüzenet (amit aztán le kéne oké [...]
BullFrog: engem spec az idegroham kerülgetne amiatt a fél másodperces késés miatt >>
Kovi87: iPod Touch-ra van ilyen játék [meg iPhone, de olyanom nincs], jókat szoktunk vele hülyülni kole [...]
Mind a 4 komment
Legalább nem repül le a korong. ;)
6142 1 1 Tech Izé
H7S1: Nagyon durva,mint labda nélkül csocsozni!:(
Akik a múltkori gyorskaja után még éhesek maradtak, azoknak itt az ízletes, ropogós skorpió kebab. Élve pálcikára húzzák az ízeltlábúakat és kisütik, mmmm... :D Még szerencse, hogy a Négy Mancs nem foglalkozik nyolc lábúakkal. ;)
Jó étvágyat!
2033 1 1 Izé
emgé: valaki védje meg szegény skorpiókat!:D
Nem tetszett a stúdiónak Guy Ritchie munkája - felsőbb utasításra többheti anyagot kell újraforgatnia
660 0 0 Film Izé
Vincent Bousserez - Plastic Life
10117 0 7 Art Izé
<-{st.one}->: hihetetlen aprólékosság kellhetett hozzá h ezek elkészüljenek. a testrészes fotók tényleg n [...]
Belkar: wicked-poszt... félve bár de megnéztem, és ezúttal kellemeset kellett csalódnom :) ráadásul [...]
Erunder: Erről a fószerról volt pár éve szó a fókuszban v vmelyik másik ilyen infotainment műsorban. [...]
Mind a 7 komment
Vincent Bousserez - Plastic Life
10945 7 7 Izé
<-{st.one}->: hihetetlen aprólékosság kellhetett hozzá h ezek elkészüljenek. a testrészes fotók tényleg n [...]
Belkar: wicked-poszt... félve bár de megnéztem, és ezúttal kellemeset kellett csalódnom :) ráadásul [...]
Erunder: Erről a fószerról volt pár éve szó a fókuszban v vmelyik másik ilyen infotainment műsorban. [...]
Mind a 7 komment
Eric Prydz Pres. Pryda - Muranyi
936 1 2 Zene Izé
gubaera: nekem is nagyon tetszik a zenéje.
Lap-Top: nem rossz :D de ennek a csávónak amúgy is jó számai vannak :D
Egy kis történelem óra: Kitalált középkor, avagy Pap Gábor művészettörténész előadása Herbert lllig elméletéről, miszerint 300 évvel meg lett hamisítva Európa története, és ez hogyan befolyásolta a történelem alakulását.

A videó 7 részletbe lett feltöltve, meg fogjátok találni.
4883 13 6 Izé
Luflee: En orulok, hogy kikerult ide ez a post :) Amugyis szeretem Pap Gabort, de itt eddig nem volt jellemz [...]
tjunior: csak az első videót néztem de már abban is vannak ellentmond magának az előadás tartója neke [...]
Rayvanur: Az a baj az összesküvés elméletekkel, hogy sosincs végük.
Mind a 6 komment
Kössz apa. :D
12204 4 13 Izé
varazs: Vàà, ez jò volt! Hogy eltakarta màr a kiscsaj a kameràt! :DD
varazs: Itt most ki kit zavart meg?
Schabee: hát ez kész :D
Mind a 13 komment
Kössz apa. :D
12262 0 1 Sport Izé
superxaba: elég hamar elhúzta a öreg a belit...
Régebbi postok...