REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sami Havia festményei, rajzai magnókazettákra
1307 0 4 Art Izé
ibor90: ez így kazettákon ok, de a vásznon már nem ütne így ez olyan hogy én ha faragok egy abraham l [...]
Gabevw: Aztaaa te nagyon tudsz:D:D
izébigyó: Talán azért, mert arról festette? http://www.samihavia.com/kotonapoissaworks18.html
Mind a 4 komment
Sami Havia festményei, rajzai magnókazettákra
1440 6 4 Izé
ibor90: ez így kazettákon ok, de a vásznon már nem ütne így ez olyan hogy én ha faragok egy abraham l [...]
Gabevw: Aztaaa te nagyon tudsz:D:D
izébigyó: Talán azért, mert arról festette? http://www.samihavia.com/kotonapoissaworks18.html
Mind a 4 komment
Így gyakorolnak a szánkósok a holtidényben.
566 0 0 Sport Izé
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4050 0 6 Art Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4161 10 6 Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
Csak hogy ma se aludjunk nyugodtan! Nesze nektek Large Hadron Rap!!!
7397 3 27 Izé
xD: Gyerekek ez üt! :D
No.1: Akkor most FÉLIG vagy VÉGIG??? :D :D :D :D :D
enti: nini és tényleg :D akkor ezt elírtam jól :) /kösz ;)/
Mind a 27 komment
Morandi feat. Helene - Save Me
614 1 2 Zene Izé
Yvette: Van román számuk is.. :)
Muttley: szerintom jol sikerult, akkor is beijo marad a kedvenc :P kivancsi vagyok mikor fognak mar romanul e [...]
Nyaktörő mutatvány. :)
682 1 0 Sport Izé
A rali autó elüti a fotóst. :O
842 0 0 Sport Izé
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
A tegnapi Belga nagydíj utolsó három köre, ami igazán izgalmasra és vitatottra sikeredett. Hamilton nyert, azután 25 másodperces büntetést kapott így csak a harmadik lett. Raikkonen a falnak ütközött. A BMW pedig jól taktikázott. A végső sorrend: 1, Massa, 2, Heidfeld, 3, Hamilton

Folyt. várható...
806 0 0 Sport Izé
Videó a Ferrari Racing Day elnevezésű versenyről és kiállításról, amit a Hungaroringen rendeztek meg Augusztus utolsó hétvégéjén.
370 0 0 Sport Izé
Rabbit and Tortoise
3078 1 6 Game Izé
szűzirónia: jáá
nicky80: Nem vagy béna!:)nem lehet átvinni egyszerre,mert akkor én is béna vagyok!:( :D
eerix: lehet, h nagyon béna vagyok, de nem tudom mind a két állatkát együtt átvinni, csak külön-kü [...]
Mind a 6 komment
Jesus Is My Friend

Hétvégén nem lesz post, mert megtértem.
4619 1 32 Izé
bungle: Shifty küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=Dkkg2tPDYHw Szöveg: "A Sonseed visszatér egy [...]
bungle: max_dangerfield küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=7J54s1FSwLU Szöveg: Manson bácsi új [...]
Maccoyi: áááá, abszolult nem gáz... ;) Inkább kurva ciki. :D
Mind a 32 komment
Sectah - Lent az utcán

Day + Radical from Sopron
778 2 0 Zene Izé
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
2807 0 9 Film Izé
csicsilla: egyszer jo volt,nem szeretem mikor nők keménykednek,meg mittomén...nem jön be a páros akciofilm [...]
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Mind a 9 komment
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
3189 2 8 Izé
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Ujvy: volt az elmúlt két hónapban 3 is, csak neked nem szóltunk..:D
Mind a 8 komment
Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.

1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.

Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.
6055 0 34 Film Izé
izébigyó: "Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett idők [...]
pr0t3st: okéoké nemtudtam főnök, ujvagyok még itt.: D nebánts
Cromex: Igen, eléggé ótvar film.
Mind a 34 komment
Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.

1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.

Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.
6500 5 34 Izé
izébigyó: "Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett idők [...]
pr0t3st: okéoké nemtudtam főnök, ujvagyok még itt.: D nebánts
Cromex: Igen, eléggé ótvar film.
Mind a 34 komment
Mi mi mi mi mi mi mi
mi mi mi mi mi mi mi
miiiiiiiii mozog aaaaaa
zöld leveles csipkebokorbfa :)

(zenei aláfestés a rádióban :D - bungle)
6259 1 15 Izé
Purple: post-nak
Findzs: és ez mire jó ?
Derill: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasztabüdöskurva
Mind a 15 komment
Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)
7927 14 21 Izé
Párna: legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD
Savitra: A szöveget olvasva azt hittem valami finn dal lesz:D
|-=O=-|: Japcsi cigány, LÚÚL! :D
Mind a 21 komment
Játékunkban 3 nyereménycsomagot sorsolunk ki, amelyek mindegyikében megtalálható: 3db LV-játékszoftver [ Caesar IV, F.E.A.R., Fable | Just Cause, Tomb Raider Anniversary, Operation Flashpoint | TOCA Race Driver 3, Jade Empire, Deus Ex: Invisible War ] (a játékok teljes listáját megtalálod itt), 1 táska, 1 póló, 1 dzseki, 1 bögre, 1 toll, 1 nyakbaakasztó. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: szeptember 21.

A játékban való részvételhez oldalunkon csak regisztrált felhasználók vehetnek részt. A kérdések a főoldalon találhatóak!
996 1 0 Game Izé
Aszfaltbetyárok alkotásai ;)
7087 0 5 Art Izé
wtf: Ami már volt is 2 éve külön postként: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=354
AlienDelon: Pöst utcáin nincs. De szerencsére nem kell messzire menni, hogy streethack-et láss. Van nekünk [...]
Erunder: Szegeden én egy csomó ilyet látok csak mondjuk azok egy ici picit kisebbek :)
Mind a 5 komment
Aszfaltbetyárok alkotásai ;)
7147 8 5 Izé
wtf: Ami már volt is 2 éve külön postként: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=354" target="_blan [...]
AlienDelon: Pöst utcáin nincs. De szerencsére nem kell messzire menni, hogy streethack-et láss. Van nekünk [...]
Erunder: Szegeden én egy csomó ilyet látok csak mondjuk azok egy ici picit kisebbek :)
Mind a 5 komment
Fedo Mora & Camurri - After The Rain
493 1 0 Zene Izé
Children of Bodom - Talk Dirty to Me (Poison Cover)

 

COB feldolgozások listája:
01. Aces High (Iron Maiden)
02. Don't Stop At The Top (Scorpions)
03. Hellion (W.A.S.P.)
04. Mass Hypnosis (Sepultura)
05. No Commands (Stone)
06. Repent (Cryhavok)
07. Shot In The Dark (Ozzy Osborne)
08. Iron, Steel, Metal (Wizzard)
09. Rebel Yell (Billy Idol)
10. Talk Dirty To Me (Poison)
11. Knuckleduster
12. Latomeri (Klamydia)
13. Bed Of Nails (Alice Cooper)
14. She Is Beautyful (Andrew W.K.)
15. Silent Scream (Slayer)
16. Somebody Put Something In My Drink (Ramones)
17. Oops I Dit It Again (Britney Spears)
596 1 0 Zene Izé
Heyaka Raderu
2795 0 22 Game Izé
CrazyLime: Kint vagyok, de 1 csomó itemet nem is használtam. Mindegy
Filucci 2: Csákány kint vagyok, a zöld korongot énse találtam volna meg, kösz a help-et :)
MVS: ez megvolt! az lett volna a szuper ha a szigeten folytatódik a kaland...
Mind a 22 komment
A múltkori érdekes vízisport után, most itt van egy újabb, de ezt most már kerékpárral hajtják végre a versenyzők, több-kevesebb sikerrel. :)
652 0 0 Sport Izé
GC 2008 - Szállingozó részletek a Heavy Rain-ből
827 0 0 Tech Izé
Sacha Feiner, egy Gremlins rajongó videója...

"Hogyan készült".
5387 1 4 Izé
Maccoyi: Írj Shifty-nek, ő biztos tud válaszolni a kérdésedre. ;)
eerix: Jövök kicsit offolni, ha nem nagy baj... :$ Szóval volt ez a Mass Effectes nyereményjáték, és [...]
alphadog: Indiana Jones milyet néz, mikor meglátja, hogy party van. :D
Mind a 4 komment
Natalie Dee humoros rajzai
2792 4 3 Izé
tüpp: szívesen:)
Purple: jajj de imádom! millió köszi
Cromex: Nekem inkább Cyanide & Happiness. http://www.explosm.net/comics/1386/
Arab ízirájderek
3754 1 4 Izé
Jozef7: Kb 10+áfa xD
mcsoma: nagyon megy :D Lerakták otthon a bentley-t aztán csapatnak egyet a homokon.
SUr: Hány feleséget kell adni egy ilyenért? >;->>
Mind a 4 komment
A kanos delfin. ;D
6125 2 10 Izé
Laretta: Nem semmi testtömege lehet azért...;)
zeroe: Nem betanított. Volt valamely természetfilm csatornán film a delfinekről, melyben ez is előker [...]
Purple: téényleeg?? :O na ne
Mind a 10 komment
The Raconteurs - Level

Salute Your Solution
288 0 0 Zene Izé
Nikon D90 teszt a DPreviewnél és Chase Jarvisnál

Előzetesként pár részlet:

12.9 megapixel DX-format CMOS szenzor
3.0-inch 920,000 pixel (VGA x 3 colors) TFT-LCD
Live View ,arcfelismerés Automatikus szenzor tisztítás
videófelvétel:  1280 x 720 (720p) 24 fps  mono hanggal
IS0 200-3200 range (100-6400 kiterjesztett mód)
4.5 fps sorozatfelvétel (buffer: 7 RAW, 25 JPEG fine, 100 JPEG Normal)
3D tracking AF (11 pontban)
GPS és geotagging kompatibilitás

Meg egy Engadg et galéria

1456 0 2 Tech Izé
rezlavor: merengek eppen a D70s cserejen, es eddig a D200 volt az iranyado, de ez elegge elgondolkodtato....
Szamooca: húúú...na ez gép :))
Höre - Rap a javából
4229 4 68 Izé
yushuf: csicska kis cigó
rubigo: end vát du ju szinksz from hiphápkultyúr? :)
pr0t3st: és a szülei még nem lötték le..... nem értem..
Mind a 68 komment
Monumentális katasztrófa! :)
9491 0 4 Izé
spider86: nem, nem esett reájuk...
Tybbah: am te rohadt perverz vagy én rájöttem :D:D
mekszamnojz: kár hogy nem látszik a videón hogy ráesett e az emberekre vagy nem. remélem nem és mindenki é [...]
Mind a 4 komment
Rage - Előzetes
1025 0 8 Tech Izé
L!onel: jó azt vágom, kerekítettem mert a 15 szebb :P :D meghát csak nem teszik fullosan tele azt a 2 dv [...]
koocos: kétszer 8 az 16...:D
Purple: hát figyelj, ha a Tomb Raider-ben visítok, ha rám ugrik valami... :D nekem az a kedvenc :P ilyen [...]
Mind a 8 komment
T-Baby - It's So Cold in The D

Alacsony költségvetésű gettó himnusz, csak mert rég volt bünti...
3533 1 16 Izé
Kampec: ha bátrabban nyomatták volna akk úgy csukott szemmel elég tűrhető xD
mekszamnojz: csak egy ötlet volt....nem gondoltam vér komolyan. :) és egy kis csali, mert jó látni hogy rá [...]
mekszamnojz: Figyu, nem bántásból, de ha cigánykodni akarsz akkor van hely az országban bőven ahol verheted [...]
Mind a 16 komment
Régebbi postok...