REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ötletem sincs, hogy miért jó egy terepjárót borostyánba önteni, de a Mercinél megtették
2154 0 3 Izé
Traveller_x: Hogy ne kelljen találgatnia a következő evolúciós fejlődés koronáinak, hogy mi a fenétől p [...]
a janek: Konzerválják , később vesznek belőle DNS mintát, ennyi.
vadonka: A fringe ugrott be róla. De jó kis sorozat volt.
Hiánypótló térképen nézheted meg hol mennyi borravalót illik adni
3610 0 2 Izé
akicker: A kezdeményezésnek van létjogosultsága, mert nem azt mondja, hogy mennyit kötelező adni, hanem [...]
AtiBoa: Regen ez ugy ment, hogy, ha elegedett voltal a szolgaltatassal, akkor borravalot hagytal. Manapsag m [...]
Egy Bruce Lee harcjelenetet csak fénykardokkal lehet még menőbbé tenni
1919 0 0 Izé
Nagyot megy a neten ez a csirke etetős büntizé rap

Ti se maradjatok le erről a műremekről!
3237 0 0 Izé
Ezekben a képekben az a leghihetetlenebb, hogy nem Oroszországban, hanem idehaza készültek

Avagy, nálunk is hódít az urbanista szürrealizmus.
4633 0 0 Izé
A szív bajnokainak megvan a jelenete, mikor a srác életében először saját ágyat kap?

Na ez most a valóságban is megtörtént.
2157 0 1 Izé
Traveller_x: Fasza. Tényleg megható. Kivettek egy hajléktalant, és kapott saját ágyat. Fel is nevelik? Isko [...]
Nem bíznám a srácokra a kocsim szállítását

Mondjuk a kamerásra sem az esküvőm felvételét.
3100 0 2 Izé
Tron65: Terv?????? Egyes emberszabásúaknaál már ott véget ér a terv, hogy belép a metró ajtaján. Va [...]
sakos: Vajon mi volt a terv?
A virtuális valóságban már kocsmai verekedésekbe is keveredhetsz
1414 0 1 Izé
qpci: Közben élőben hátulról egy tockossal még élethűbb lenne.
Pisild le ezt a katalógust!

Így még tuti nem reklámozott senki sem bölcsőt.
1670 0 2 Izé
Erunder: 10 perce ezen a hozzászóláson röhögök! :D Egy állat vagy. Köszi! Feldobtad a napom.
Tóth József: Baszdki. Küld el papíron, akkor lepisilem. nehogy már a monitorral tegyem! A következő postot l [...]
A bácsi élőben játszik Minecraftet
2443 0 3 Izé
Ravennë: De ha van egy ilyen vityillód, ahová el tudsz menekülni a hétköznapok elől, amikor kedved van, [...]
Traveller_x: Az ember rohadtul vágyik oda. Legszívesebben azonnal költöznék, vadásznék, halásznék, stb.. [...]
qpci: Pusztán kézi szerszámokkal (nem elektromos, meg benzines), le a kalappal.
Kirsten Joy Weiss barátja biztos kétszer is meggondolja, hogy össze vesszen-e vele
3174 0 0 Izé
Hatalmas e-sport fesztivált rendeznek Budapesten a visegrádi négyek
1681 0 0 Sport Izé
Nem könnyű a riporterek élete
1614 0 1 Izé
Ravennë: Szegény mosómedvék milyen vékonyak...
Őstehetség a nő, csak nem bowlingban, hanem a pusztításban
4119 0 5 Izé
hawkeye: Nő.... :)
Ravennë: A darts biztos jól megy neki.
MDylan: 3-ból 1-et eltalált, nem rossz! :) A többivel csak kilövi a maradékot is.
Mind a 5 komment
Lazerpunk - Ego Death

Ez de beteg!
958 0 0 Zene Izé
Ilyen is csak Oroszországban történhet
2497 0 0 Izé
Egy kis neonnal felturbózva a siklóernyőzés is látványosabb
798 0 0 Sport Izé
Revans (Revenge)

Egy megerőszakolt nő véres bosszút áll a férfiakon. Láttunk már pár ilyen filmet, de attól még izgi.
975 0 0 Film Izé
A BKK már teszteli az elektronikus jegykezelőket
1225 0 0 Tech Izé
Lapos földes téma a normális ember szemszögéből :)
2988 0 13 Izé
VanZant: Azt írta valaki hozzá a fészen: Ennek az ember az őse nem lemászott a fáról , hanem lelöktè [...]
VanZant: Az ellenség nem alszik ;) https://24.hu/tudomany/2018/01/23/hazi-keszitesu-raketaval-akarja-bizonyi [...]
focuskoma: Megint volt a tv-ben a napokban ez a lapos földes dolog. https://www.youtube.com/watch?v=aKW8n_NcGx [...]
Mind a 13 komment
Már csak egy lézerágyú kéne rá, és kész is lenne a Star Wars-os lépegető
1636 0 2 Izé
Traveller_x: Szerintem meg az ilyen pusztán mechanikus lépegetők, pont olyan technológia zsákutca, mint ahog [...]
rermo: Itt csak azt nem értem , hogy ha már ennyit szívtak ennek a monstrumnak a megépítésével akkor [...]
Ha nem bírod ki idén Trónok harca nélkül, látogass el ebbe a jéghotelbe
1066 0 0 Izé
A Red Bull összeszedte 3 percbe a tavalyi év, legjobb, leglátványosabb extrém sport pillanatait
1470 0 0 Sport Izé
A Toyota előrukkolt egy önvezető bolttal

Sejtem honnan vették az ötletet.
917 0 0 Izé
Hogy is van az, hogy az embert a barátjáról ismerni meg?

Azt se felejtsétek, hogy a kutya az ember legjobb bartája!
1572 0 1 Izé
Ravennë: Egyet sem találtam el. :D
Körbe jár, sehol nem áll meg a Bömbi

De tényleg, a 8 órás drift rekordkísérletben menet közben tankolják meg az átalakított M5-öst.
2051 0 0 Izé
Így akarta, és így sikerült
3090 0 0 Izé
Bill E. Lytton nem csinált más, csak több száz turistafotót pakolt egymásra, de gyönyörű impresszionista festményszerű képek születtek ebből
1571 0 0 Art Izé
Az ACE Eyewear egy olyan szemüveg, amivel egyből posztolhatsz bármelyik közösségi média oldalra
994 0 0 Tech Izé
Kockák háborúja

Az 5 perces rövidfilmben két kocka esik egymásnak, és a lehető legtöbb popkultúrális gaget lövik el.
924 0 0 Film Izé
The End of the F**king World

Biztonsággal kijelenthető, hogy ez az egyik legbetegebb sorozat a Netflixen.
854 0 0 Film Izé
Kell a francnak az ezüstérem

Gondolta a hokis, és a közönség közé dobta az érmét.
2625 0 0 Izé
Krumpli-furulyán Darude Sandstorm-ja

Később meg is eheted a hangszered. :)
2321 0 1 Izé
vadonka: Az én hangszeremen másképp kell játszani és nem is én szoktam játszani rajta :D
Ez lenne a prüdéria magasfoka?

Egy amerikai áltanos iskolás rajztanárt kirúgtak, mert a színtanról szóló óráján a vetítésébe aktképek is bekerültek.
4810 0 7 Izé
Ravennë: Megnézném ebben az iskolában milyen egy felvilágosító óra, vagy hogyan tanulnak biológiábó [...]
csaty: Én nem megyek bele csatározásba veled , itt élek , ide járnak iskolába a gyerekeim , látom mi [...]
Traveller_x: A marhája. Hát nem tudja hogy pucér seggű angyalkáknak álcázott kisfiúkat, csak a templomok [...]
Mind a 7 komment
Ha pedig már benne vagytok a szavazósdiban, akkor a KSH novellapályázatának közönségszavazásán is voksolhattok

Cím alapján az én kedvencem a "Túl a hibahatáron". :)
558 0 0 Izé
Patrick Melrose

Benedict Cumberbatch az új sorozatában egy önimádó szucid alkoholista lesz. Az itthon nem túl ismert Edward St Aubyn önéletrajzi ihletettségű regényéből készült sorozat igen beteg lesz.
845 0 0 Film Izé
A burkolások még 2018-ban is viccesek
3464 0 0 Izé
Ezek voltak a tavalyi év legjobb sajtófotói

Van köztük magyar is. Máté Bence 3. lett természet kategóriában.
2839 0 0 Izé
Csak akkor lehetne jobb ez a protézis, ha tényleg úgy működne mint a Deus Ex-ben
1675 0 0 Izé
Mit szólnátok egy kis rántott levélhez ebédre?
1167 0 0 Izé
Régebbi postok...