REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Three Cats - Concert 2
3346 1 61 Game Izé
bettyke92: Sziasztok!lécci segitsetek megvan a sötétkék a piros a lila a barna meg a világoskék festék. [...]
bettyke92: sziasztok segítsetek lécci!megvan a piros a barna a világoskék a sötétkék meg a lila festéke [...]
MVS: össze kell préselned a dobozt, amit kivettél a hűtőből és akkor azzal kattingatni a konyhai 3 [...]
Mind a 61 komment
Give Junior a Bath
5990 1 28 Game Izé
Erdei Anett: Most meg már elvitte...nem nagyon értem! Csóró mindig meghal(legalábbis nálam).
Erdei Anett: Nekem miután kitörtem az ablakot a szőnyeget belerakta a kukába...azzal is kellene valamit csin [...]
szuperagy.: biztos.mert az a lényeg h junior tiszta legyen.
Mind a 28 komment
Katicás fülhallgató (Errtunak külön ajánlanám, seggszy lenne egy ilyennel :D )
814 1 10 Tech Izé
Jozef7: ááááááááá még disznóóóóóóóó xD xD xD
CRaPtRaSH: http://www.geekalerts.com/earbuds-shaped-like-ducks-flies-and-pigs/
Jozef7: Hát elég érdekes egy szó xD
Mind a 10 komment
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
4803 1 31 Film Izé
CrazyLime: Na mégis elhozták a "nagy" Gyulára! 3an voltunk a moziba! :DDD Párom, bnőm és én! :DDD Am j [...]
CrazyLime: Ide nem hozzák a környékre se! :',(((
Balázs: Megnéztem:)szerintem az eddigi legfaszább Fűrész film!!!!
Mind a 31 komment
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
5034 2 34 Izé
Mr.T.: Hello Bungle... I wanna to play a game... http://www.youtube.com/watch?v=0s0gbbfQkxU :DD
AVIREX: hehe,nem is figyeltem ,így már értem [[: Köszi :)
Mr.T.: A kép alján oda van írva: "Két perced van hogy kitakarítsd a szobádat..." :D
Mind a 34 komment
Augusztusi Top10 bombagól az angol bajnokságból.
750 1 1 Sport Izé
Balázs: hát igen:)DECO=)
Puker
2826 0 3 Game Izé
herceg: LoL
Raistlin: 5. vagyok a napin!!!:D
Mo: mint az életben! :D:D:D:D:D
Cypress Hill feat Fugees - Boom Biddy Bye Bye

(KÖTELEZŐ DARAB)
890 3 1 Zene Izé
Chino: nagyon nagy muzsika vala. bummbidibájbáj
Amy winehouse - Fuck me pumps
546 2 0 Zene Izé
Fűűű de fux! :D
7091 0 9 Izé
CRaPtRaSH: http://www.likecool.com/Flower_Pot_Ring--Design--Style.html
spidy: MOHA az kell nektek a faszotokra meg a pucitok elé :-) az uj szüzhártyátok moha lesz muhah [...]
Purple: nekem is ez szúrt szemet :DD amúgy ez elég beteg ötlet.. :D a fűkép jobb volt XD
Mind a 9 komment
Gera Zoltán csodálatos megmozdulása még a West Browich színeiben.
639 0 0 Sport Izé
The Unspeakable Vault (of Doom), avagy Fura Történetek a Régi Nagyok világából.

Mókás képregény H.P. Lovecraft világában. Angol nyelvű, de elég érthető. :)
2607 3 5 Izé
Vigyori: Ia Cthulhu! a legnagyobb arc! do not fuck with Cthulhu :-)
Skatopia: Mind3 már rég ;) Teljesen alapművek.
Monsy: Nagy kedvenc! Lovecraft rajongóknak kötelező!!!:D Skat, Lovecraft összes a három nagy fekete k [...]
Mind a 5 komment
A tegnapi Liverpool - Manchester United angol bajnoki rangadó összefoglalója. Jó kis meccs volt.

A Fulham - Bolton meccsen pedig, Gera Zoli gyönyörű gólt lőtt. :)
597 0 3 Sport Izé
Balázs: 4 forduló telt el és eddig a pool az ellenfél, remélem így is marad;)
Maccoyi: Ön jó megfigyelő. ;)Gratulálunk. Ajándéka egy kiegészítő eszköz a meglévő porszívójáh [...]
likol: Ez a post kép csalóka,mert ha jól informáltak a pool nyert:)PP
Így tudnám összefoglalni ezt a videót.

Baseball meccsként indul, majd egy klasszikus rögbi szerelést láthattok és ezután boksz következik, majd utánna még egy kis birkózás levezetésképpen. Kb. ennyi. :D
632 0 0 Sport Izé
Pesti család kirándul a hegyekben:
- Apu! Mi ez a furcsa szag?
- Ez kisfiam az oxigén!

Végre kapható az instant oxigén! :D
2685 3 8 Izé
Jokker: Vegyünk 2 evőkanál oxigénport, majd öntjük föl 2 l vízzel és kész az instant zacskós oxig [...]
Laci: fizetni (f)OX IGEN!
Kampec: csak én érzem úgy, de lassan már a levegőért is fizetni kell?!!
Mind a 8 komment
Fura szobrok
10214 4 10 Izé
bob: nekem felállt
rituska001: bukik a telt idomokra.nincs ezzel semmi baj, amíg nem zaklatja az utcán sétálókat.:D
mekszamnojz: és ezt mind egy kézzel irtad? :D
Mind a 10 komment
"Fogd a nőt és fuss!"
Így is nevezhetnénk azt a futó és akadályversenyt, amit Finnországban rendeztek meg. :)
1750 1 3 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/03/north-american-wife-carrying.html
szpet: Asszonynak egy kicsit erős. Traktornak egy kicsit gyenge. Az ilyen futóversenyekben a vizesárok [...]
mumus: hat mondjuk a pirosban az aaszony,az valami orosz gatrombolo inkabb nem feleseg....
"Fogd a nőt és fuss!"

Így is nevezhetnénk azt a futó és akadályversenyt, amit Finnországban rendeztek meg. :)
1237 0 0 Sport Izé
Subkulture - Erasus

A SUBKULTURE mögött Kem Secksdiin áll, ő a Celldweller-ből, illetve a Crossbreed-ből lehet ismerős, az első kislemezt (Erasus) ennek köszönhetően maga Klayton Celldweller pofozta hegyesre, innentől kezdve nyilvánvaló breakbeat per dnb-alapokra helyezett riffelések (9th szerint nyúmetál lenne ez, égbe feldobott keresztgitárokkal meg isten tudja még mivel) adják az alapot az éjszakai száznyolcvan fokos kézifékesekkel bőven megszórt üldözésekhez vagy feszültségűző zonerunokhoz, ha valaki azt mondaná, ez az új Celldweller-album első nótája, beszopnám a legnagyobb természetességgel. Még a vocoder is ugyanúgy szól, ugyanaz a központozás, talán csak dallamosabb és erre még a halfpipeban is szívesebben töri ki az ember a karját, mint az akármelyik új deszkapunkra. Megyek, ki is töröm a karom, az elmúlt pár napban ahány sebesülést kaptam, egy príma szakadékos fracture már csak nem oszt, nem szoroz.
1560 2 4 Zene Izé
gundul: Nincs mit, nekem amúgy a neved tetszik nagyon. :)
Kornadidas: nagyon megtetszett ez a szám, köszi:)
cereal_killer: csatlakozom az elottem szolohoz....en is beporogtem tole elsore eddig meg nem ismertem Celldwellert [...]
Mind a 4 komment
Socotra - egy bizarr sziget az Inidia-óceánon, Jementől délre.
7905 11 12 Izé
mekszamnojz: Óriás gomba :D
alphadog: Ez milyen fa a képen? Kéne a kertbe napernyő helyett. :D
Re-Peet: ...és még nem jelent meg magyarországi utazási iroda kínálatában?
Mind a 12 komment
Age of Conan - Jövőre érkezhet az X360-as verzió
971 0 0 Tech Izé
A lufifújó verseny nyertese :D
4215 2 10 Izé
Kampec: aztán héliumos lufiként árulná ;D
zuckerfrei: haha :D
Maccoyi: Nem én fingottam! ;)
Mind a 10 komment
Futball királyok 2008
744 1 1 Sport Izé
Maccoyi: Balázs küldte: Football Skills 2008 http://www.youtube.com/watch?v=0x7fKRlyTyQ
Mirror's Edge - Gépigény érkezett!
1277 0 2 Tech Izé
Jozef7: És????
ga_-bor: Ez a gépigény kb 3 hete elérhető... :)
Küldj magadnak e-mailt a jövőbe jól!
3271 17 10 Izé
ReAm1: Látom te se unatkozol Anon b+ :D
anon: Na szerinted? :P :D
Derill: ki az az anon? :D
Mind a 10 komment
Pepsi Ice Cucumber - Japánból.

Teszt:
2860 4 32 Izé
Laretta: + nem innám...
cassone: Egy elég jó PEPSI ICE CUCUMBER review: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=5wStu1hIag0[/URL] és [...]
wnw: így-így :D
Mind a 32 komment
Ha lehet vakondot ne tegyünk bele...
6356 3 24 Izé
spider86: XD... hülye állat XD
qwertyuiop: weedám kis ötlet ez :D
Bakeyoo: *vakondokot*
Mind a 24 komment
Fogócska a baseball pályán. :D
461 0 0 Sport Izé
Biztos jó móka tűsarkúban rohangálni... de férfiaknak? :O

Vigyázzunk, mert a végén még divat lesz belőle! :D
2723 0 7 Izé
bungle: www.nytimes.com/2011/10/16/fashion/some-men-are-dressed-to-the-nines-the-height-of-their-pumps.html? [...]
nyehőce: A magassarkú buktatói: http://www.dailymail.co.uk/health/article-1053601/High-heel-horrors-The-hid [...]
bigyminyő: Egyébként ez a futó verseny (vagy mi?) a legnagyobb baromság amit sportban hallottam. Akkor vajo [...]
Mind a 7 komment
Ez igen fájdalmas esés volt.
889 1 1 Sport Izé
p.L.u.c.K: Szerintem a fehér trikósnak jobban fájt. Csak egy tipp, de a könyöke kicsit gyanús. :D:D
Taxit valaki? ;)
1960 0 2 Izé
csicsilla: nálunk van egy faszi aki idős néniket fuvaroz el az orvoshoz 50 sk-ért és nagyon jól keres!:D
Lazarus: Valamiből élni kell :P
Méz kicsit fura formában :)
1805 2 14 Izé
Lili: Hol lehet ilyet kapni? Baromi jóóó :D Mennyivel tisztább és egyszerűbb, mint mindent összefol [...]
Kampec: hát ez nagyon zsír...akarom mondani méz, végre vmi hasznosat is kitaláltak :) ha belegondolok m [...]
anon: Ez nagyon jó, az alakja is meg nem kell adagolnod csak beleb@szod a teába és kész. A mézet én [...]
Mind a 14 komment
Elkészült a Google nyílt forráskódú böngészője, mely a Chrome nevet viseli. A postképre kattintva telepítheted a programot, mely egyenlőre béta állapotban leledzik. (ettől függetlenül szerintem már most nagyon jó, és ígéretes - Errtu)
1025 0 24 Tech Izé
Mangalor: Egy tuti teljes programeltávolító: Revo Uninstaller
sztewe: Tanács: Ha valaki felrakta és aztán uninstall, nem szedi le a "pofázó" programot, elárulom a G [...]
Errtu: igen, elég sok blogger belekötött ebbe. ez egy baki volt a Google részéről. nem ez volt az els [...]
Mind a 24 komment
A szalonnás vodka, nyalóka, csoki, sebtapasz, fogselyem és melltartó után végre itt a bacon illatú szmoking.

Reméljük kényelmes benne a futás, mikor a kutyák megkergetnek. ;)

(Ennél már csak az igazi a durvább :) - bungle)
2306 1 5 Izé
bungle: Bacon vodka: http://bakonvodka.com/
wtf: Igen, ez ugyanaz a link, mint a melltartó a post szövegben. :)
Lazarus: http://ize.hu/comments.php?post_id=6905
Mind a 5 komment
Fura kerítések
5082 3 11 Izé
AVIREX: Hopsz, ez meg mar eltunt! :)
bungle: http://index.hu/urbanista/2014/08/19/lattad_mar_a_pesti_ceruzakeritest/ És pár ceruzakerítés FP [...]
bungle: slalvin küldte: http://kepfeltoltes.hu/view/090413/DSCN0082_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mind a 11 komment
Egy új, furcsa fejű lény jelent meg...
3532 0 5 Izé
ReAm1: Szépen járt :D
bob: mekkora köcsög lehetett, aki a fejére húzta :DD (Aki linkel nekem képet a fehér POLICE felirat [...]
bungle: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1828 :)
Mind a 5 komment
A hatszor megismételtettet tizenegyes. A hatodiknál már erős lehetett a deja vu érzés, de gondolom más érzések is kavarogtak a játékosok fejében. ;)
567 1 0 Sport Izé
Magfúziós atomerőmű a sufniban.

Csináld magad!
5401 1 10 Izé
Laci: Most kezdtem el olvasni és máris fetrengek a röhögéstől. Ma ugyan már nem fogom végigolvasni [...]
SQS: Ezt már rég kibeszélték az index fórumain, ebben a topicban: http://forum.index.hu/Article/show [...]
sahinel: Tök mindegy szerintem. Sufnitunigban megépíteni ilyesmit?:D Minek vesződnek vele a kormányok me [...]
Mind a 10 komment
Feszes és izmos hasat szeretnél?

Akkor jó helyen jársz. Ha posztképre kattintasz, és becsületesen, valamint jól elvégzed a látott feladatokat naponta legalább 1x, akkor megszabadulhtasz az  ilyen  és az ehhez hasonló  pocakoktól.

Előnyei ennek a videónak: ingyen van, nincs postaköltség, nem foglal helyet a lakásban, ha hozzáadod a kedvencekhez, bármikor egy kattintással elérhetővé válik...stb.stb.stb...

Próbáld ki most!  :D
1083 5 9 Sport Izé
Derill: azért engem elszomorít hogy sportember létedre megemlíted a zsírleszívást meg a fogyitabikat [...]
Maccoyi: Ámen. ;D
kamubekLaca: Nem az... Atléta vagyok. :) Meg néha foci, a legtöbb helyre bicajjal járok, meg ilyenek. :D De e [...]
Mind a 9 komment
Az aniBoom bemutatja-Olimpiai hősök 2008 :  A futóverseny

Gerelydobás 
Diszkoszvetés
Magasugrás
Fájdalmas győzelem
A domino sport effektus
523 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...