REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Kacsa
The Free Range Duck Project
4890 1 11 Art Izé
roland66: igen értem :) utána nézek hol lehet csináltatni kitűzőket persze nem csak kacsásat XD kösz!
mcsoma: ez inkább galamb szerintem :D
Errtu: Maga a kacsa logó ingyenes, illetve a készítők arra kérik a felhasználóit, hogy a vele kész [...]
Mind a 11 komment
A Kacsa
The Free Range Duck Project
4966 3 11 Izé
roland66: igen értem :) utána nézek hol lehet csináltatni kitűzőket persze nem csak kacsásat XD kösz!
mcsoma: ez inkább galamb szerintem :D
Errtu: Maga a kacsa logó ingyenes, illetve a készítők arra kérik a felhasználóit, hogy a vele kész [...]
Mind a 11 komment
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.
4611 0 21 Film Izé
Madarinfluenza: Nekem nem nyert el a tetszésem mivel rövidek a részek és, hát igen a "képösszeillisztős xar" [...]
Joma: A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó [...]
AVIREX: nekem nem igazán jön be ez a R.C. ( vagy mi a monogrammja ) a világon az egyedüli túlélő,de n [...]
Mind a 21 komment
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.
5033 2 20 Izé
Joma: A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó [...]
AVIREX: nekem nem igazán jön be ez a R.C. ( vagy mi a monogrammja ) a világon az egyedüli túlélő,de n [...]
Kraftwerk: ez király, archiválom is minden részét B)
Mind a 20 komment
Wu-Tang Clan - M.E.T.H.O.D. Man
330 3 0 Zene Izé
Iiro Rantala New Trio - Shit Catapult
Nos ez egy érdekes felállás, nekem nagyon tetszett.

Iiro Rantala - Zongora / Marzi Nyman - Gitár / Felix Zenger - Beatbox
370 0 0 Zene Izé
Hát na, a buli az buli! XD
11713 17 37 Izé
bungle: "Az orgona jazt susogja, elszökött a Gézu anyja..." :D http://www.youtube.com/watch?v=nsPQDKV5S8Y [...]
Mr.T.: petyamester küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=C8Dk0JEemmg Szöveg: Tom & Jerry - finntrol [...]
Mr.T.: petyamester küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=PDHmbb07t7M Szöveg: Drowning pool: Bodies [...]
Mind a 37 komment
Eric B. & Rakim - I know you got soul [Acen remix]

Kicsit régi, de hátha van, aki nem ismeri. :)

Sokaknak ebből a videóból ismerős.

Eredeti verzió 1987-ből - valljuk be, ráfért már egy remix. ;)

Acen Razvi a 90-es évek elején prodecor volt (főleg rave és breakbeat) a Production House Records -nál.

Acen - Close your eyes (1992)

 
550 1 0 Zene Izé
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5086 0 20 Film Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5214 1 20 Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
Hát ez közel volt...
12507 4 6 Izé
M4RCI: befostam volna xD
Ujvy: fejbe küldte volna, asszem itt halok meg a röhögéstől..:D
Derill: srác milyet vidul rajta:D:D
Mind a 6 komment
DJ Tiesto "He's a Pirate" Radio Edit Remix
516 2 10 Zene Izé
koocos: THX...
rezlavor: ugyes vagy, buszke vagyok rad. jooool megmontad az osszes trance kedvelonek.
koocos: Érdekes...lesd meg az egyik AC/DCs postom...olvasd a kommenteket...nekik szabad? Am, ez annyi minth [...]
Mind a 10 komment
Missy Elliott - 4 my People

Honlap

 
Work It
 

Get Ur Freak On


The Rain

Pass That Dutch

One Minute Man

Lose Control
363 4 0 Zene Izé
Mielőtt rákattintasz a képre tippeld meg, hogy "mit süt a kis szűcs"?
9161 5 37 Izé
doktorcukor: Ajánlom figyelmetekbe a "gumimaci halálát" !!! Az alapja ugyanaz KClO3 és cukor csak látványos [...]
doktorcukor: Az adalékanyag nem KCl hanem KClO3 vagyis kálium-klorát, ami oxidálószer. Valójában a kálium [...]
Matyi: Jah ez már kémia ehez hülye vagyok!XD
Mind a 37 komment
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8023 1 18 Art Izé
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Maccoyi: Áprilisi hátterek: http://www.smashingmagazine.com/2009/03/30/desktop-wallpaper-calendar-april-200 [...]
Maccoyi: Decemberi háttérképek: http://www.smashingmagazine.com/2008/11/30/desktop-wallpaper-calendar-dec [...]
Mind a 18 komment
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8504 24 20 Izé
Purple: http://vladstudio.com/hu/wallpaper/?bug :)))
Maccoyi: Háttérképek augusztusra: http://www.smashingmagazine.com/2009/07/31/desktop-wallpaper-calendar-au [...]
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Mind a 20 komment
Paul Brogan- NBA Rap :D

NFL Rap

Olimpia Rap
483 0 0 Sport Izé
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D

(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)
16243 18 138 Izé
cila: Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam [...]
ebay: behaltok rajta olvassátok el!!!:)alulról kezdjétek Válaszod, kérdésed: Lafoxka Helló. [...]
Alexandra: Nekem ez tetszett a legjobban: :D [...]
Mind a 138 komment
Pihentagyúak játéka. :)
5567 6 24 Izé
AVIREX: ezmost húdejóbulivót.. kíváncsi lennék a horzsolásokra-zúzódásokra is..
Errtu: jaja. szóval ruccanjatok! :D
Killex: azért a Duna másik oldalára is át lehetne 1x ruccani már...:P
Mind a 24 komment
MC PITA RAMOS
Nekem nagyon tetszik!!
821 2 6 Zene Izé
OZZYka: kit kéne koppintani ? :D ha Copyra gondoltok , vagy Sitgan-ra vagy esetleg Tigris-re akkor meg ők [...]
eerix: Sejtem, kit akar koppintani, de úgy néz ki, sehogy sem jön neki össze :D olyan jó sosem lesz :P [...]
Purple: inkább örülnél neki, hogy egyáltalán másodjára is kikerült és húzd meg magad csendben, ha [...]
Mind a 6 komment
Rise Against - Re-Education (Through Labor)

Október 7-én jön az új album, az Appeal to Reason, itt a ráhangoló zene, amit kiadtak, és már turnékon is játszották!!! Ismét valami jó van készülőben. ;)

Pár infó érdeklődőknek: WikiPedia ; Official site ; MySpace régi és új nagyon jó számokkal.
407 0 0 Zene Izé
Jesse van Dijk munkái
5538 0 12 Art Izé
ismeretlen: erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a [...]
tikshow: ez is olvasta 'Az ember tragédiája'-t :)
Purple: az ember második legjobb barátja a kutya. az első a google :DD szivi :)
Mind a 12 komment
Jesse van Dijk munkái
5660 8 12 Izé
ismeretlen: erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a [...]
tikshow: ez is olvasta 'Az ember tragédiája'-t :)
Purple: az ember második legjobb barátja a kutya. az első a google :DD szivi :)
Mind a 12 komment
Small Fry
2830 2 2 Game Izé
zajostraktor: Jól kilehetsz. 8)
DJ Öcsike: Végigvittem (majdnem) csak az utólsó pálya hiányzik !
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5161 2 5 Art Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5302 6 5 Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!

(alul barna kis pontokon vannak infók!)
2855 2 8 Izé
babapiskóta: király volt esőben is...
papaluige: annyi szalonnás tejfölös langallót eszek,h kettéáll a fülem! :)) Balkan Fanatik, és Ghymes k [...]
bearney: Ja volt igen! :D Most legutóbb Fő-téren vasárnap :D elötte meg Bahnhof Signo-cafe meg Cao amigo [...]
Mind a 8 komment
Little Superstar (kicsit ijesztő feje van... mint Chucky-nak :))
9235 5 30 Izé
bungle: Rukitarin Moari küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=oPlfzFZGl0o Szöveg: "Weng Weng - Hát [...]
Dralisz: Ez nem kamu. Úgy emlékszem volt valamikor a spektrumon 1 ilyen műsor, ahol az ilyen degenerált/r [...]
Savitra: Szerintem ez tuti, hogy kamu, bár nem mondom, hogy rossz:) De sztem egy ilyen forma kisgyereknek s [...]
Mind a 30 komment
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1447 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
Laura Galbraith alkotásai

(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )
3400 1 7 Art Izé
Bakkecske: zsemlés zsani
M.agnus: Ijesztően aránytalan kivétel nélkül.
Revanor: Ludas Mari a cigánylány. :( Ejj Matiykám, nehéz lett volna magyart találni? :D:D:D
Mind a 7 komment
Laura Galbraith alkotásai

(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )
3668 4 7 Izé
Bakkecske: zsemlés zsani
M.agnus: Ijesztően aránytalan kivétel nélkül.
Revanor: Ludas Mari a cigánylány. :( Ejj Matiykám, nehéz lett volna magyart találni? :D:D:D
Mind a 7 komment
Dubya bá az olimpián. :D
Nagyon ráérnek egyesek a Guardiannál. ;)
6140 0 8 Izé
csoe: "I can has adoption?" *nyihogva röhög*
BikerBoy: dzsórdzs fákin pénisz bus
izébigyó: "oh noe wrong geek sorri" :DDD
Mind a 8 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenb erg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1280 0 21 Film Izé
Balázs: nekem tetszett nagyon:)
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
Mind a 21 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1410 5 20 Izé
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
psypapi: Nekem akkor is a honfoglalás után a II. világháború a szívem csücske! :)
Mind a 20 komment
Az exkluzív E3-as debütáló bemutatók után, most megérkezett az új Wolfenstein első trailere, amit az id Software házi expóján mutattak be a nagyérdeműnek.
850 1 2 Tech Izé
Cromex: Hurrá! Újra lehet nácikat ölni! Még nincsen elégszer feldolgozva a téma! :)
koocos: Vááá...mikor jelenik meg???
Emocska válaszol. :)
A videói itt láthatók. Én szétröhögtem magam rajta :]
11372 4 140 Izé
Bakkecske: Ezen minnyán beszarok!!!
Bakkecske: Azt bírom benne a legjobban ahogy beszél.
vele¾: omg... én csak a rolcsikából jöttem rá, hogy ez nem csaj (?!)
Mind a 140 komment
Andy Gilmore vizuállatságai
3076 1 3 Art Izé
M.agnus: Nem gond a Vasarely párhuzam, jó, értékes anyag ez. És kellemes meglepetés a futurizmusra jell [...]
mekszamnojz: de jó hogy eszembe juttattad....már majdnem elfelejtettem hogy hova akarok elmenni újra. :D és r [...]
balkanboyfun: látom Gilmore művészúrra hatással volt Vasarely....:)
Andy Gilmore vizuállatságai
3334 9 3 Izé
M.agnus: Nem gond a Vasarely párhuzam, jó, értékes anyag ez. És kellemes meglepetés a futurizmusra jell [...]
mekszamnojz: de jó hogy eszembe juttattad....már majdnem elfelejtettem hogy hova akarok elmenni újra. :D és r [...]
balkanboyfun: látom Gilmore művészúrra hatással volt Vasarely....:)
A Burger King mosogatójában fürdött meg egy férfi az Egyesült Államokban. Timothy Tackett születésnapja alkalmából határozott úgy, hogy fürdőt vesz az étterem konyhájában. Nem is lett volna probléma, ha az idióta nem rakja fel a videót az internetre. :)
4119 0 13 Izé
MonTom: Hát a hónap dolgozója már biztos nem lessz :D
Szama: ezert nem kell jarni Burger Kingbe..:D menjetek MEcibe:D
Skatopia: hmhm és ez most olyan nagy cucc? nagy az Isten állatkertje de ennyi
Mind a 13 komment
Tücskök és Hangyák - amin pár napja a magyar sajtó rugózik... Csak pár hír:
"Harcsabajuszú, fülbevalós, lófogú cigány" - obszcén cigányellenes képregénnyel újít a vicclap
Móricka a harmincas évek nyilas hecclapjait idézi
Rasszis ta képregény: kizárták a főszerkesztőt
A MÚOSZ szerint rasszista a Móricka című vicclap
Civilek tiltakoztak a Móricka szerkesztősége előtt
Kimosták a száját a rasszista vicclap főszerkesztőjének (Galériával)
Az Angyalkommandó nem nevet a cigányellenes uszításon

(Sissi is beküldte a "hangos verziót").

Véleményetek?
9101 10 114 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=pe-3yhpen90
Spion0025: Aki egy helyre hajtja nekem és a bartátaimnak mindet, az páholyból nézheti a tücsök taposást [...]
Savitra: És sehol nem lehet kommentelni... Ez vajon véletlen???
Mind a 114 komment
Régebbi postok...