REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mid90s

Lehet nem is figyeltem volna fel erre a filmre, ha nem szólna az előzetes végén a Gyöngyhajú lány.
1288 0 0 Izé
Nincs csőtörés ebben az új kínai épületben, hanem direkt vízesést építették az oldalára
1765 0 2 Izé
Ditpet: -Anyus elzártad a vizet, mielőtt elindultunk? -Nem, aszittem te zárod el
Parafadugó: Vagy csak az egyik hölgyet jobban elragadta a hév a kelleténél :)
Ha rajongsz a retróért, örömhír lehet neked, hogy visszatér gyerekkorunk kedvenc gépe, a Commodore 64

Itt egy teljes lista, hogy milyen játékokat adnak ki rá.
2252 0 7 Izé
hawkeye: Nem leszólni akarta a PC-k világát. Valójában idéztem pár guru véleményét, ezek szerint va [...]
hawkeye: Ez így igaz...
daveman: A konzolok grafikáját összehasonlítási alapként hozni óriási hiba. A konzoloknál ugyanis ne [...]
Mind a 7 komment
Nikolas Bentel bútornak állt

Forró kávét azért ne tegyetek rá!
936 0 0 Izé
A szexuális zaklatás panda semmi ehhez a '90-es években akciózó sárga pedo dínóhoz képest
1571 0 0 Izé
Létezik egy vietnami híd, ami úgy néz ki, mintha egy fantasy film díszlete lenne
1971 0 0 Izé
Így készül az energiaital
1765 0 0 Izé
Videós bizonyíték is van róla, hogy a pénz nem mindig jár együtt ésszel is
3585 0 3 Izé
leha: még szerencse, hogy normál méretű farkam van. nem lenne elég pénzem így kompenzálni :D
hawkeye: Ez nagyon beteg. Keserves munkával megkeresett pénzéből vesz egy ilyen szép autót, aztán agyo [...]
balogh predator: Inkább nyelte volna le az anyja ezt a bazári majmot...
Glass

Reméljük lesz olyan jó Shyamalan új filmje, mint az elődjei, a Sebezhetetlen és a Széttörve.
999 0 0 Izé
A Citroën csinált egy virtuális autómúzeumot, amiben nem csak beülhetsz a kocsikba, de még a hangjaikat is meghallgathatod
1841 0 1 Izé
abotos87: A C5-ös szart (nekem is az van, 2002-es) szemérmesen lefelejtették a listáról :D
Íme a térkép, ami megmutatja, hol szexelhetsz nyilvánosan

Sajnos eddig Magyarországon csak egy helyet jelöltekmeg, de hasznos lehet, ha külföldre mész nyaralni.
5464 0 0 Izé
Shazam!

Úgy tűnik a DC humorral próbálja meg felvenni a népszerűségi harcot.
1038 0 0 Izé
Elképesztően elkeserítő, ahogy most a dominikai partok kinéznek
1709 0 3 Izé
tool: áh meg is válaszolom, ha már rákerestem http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4970214/9 [...]
tool: Én aztat megértem én, hogy a mekis szívószál az rossz, de az is biztos, hogy nem európa köze [...]
vnyoc: Sajnos a f@szt sem érdekli ameddig nincs a házán belül a szemét.
Ismerd meg azokat az amcsi tiniket, akik Kansasban indulnak a kormányzói posztért!

A jó ebben az, hogy nem is poénból csinálják, hanem tök komolyan gondolják.
1246 0 0 Izé
Akarod tudni, hogy mit lehet hallani a Mariana-árok mélyén?
2955 0 1 Izé
vadonka: És akkor mit hallunk? Amúgy meg simán lehet a földkérgek mozgása miatti háttérzaj.
Akon is volt Budapesten, és ő is forgatott róla egy kisfilmet

Vimeo link, szóval a biztonság kedvéért beteszem ide, a szövegbe is.
1682 0 0 Izé
Ha voltál már vele úgy, hogy felgyújtanád a Ladádat, a Garage 54 új részét neked találták ki

Igaz az elején van egy másfél perces World of Tanks reklám, de azt tekerd el nyugodtan.
1018 0 0 Izé
Érdekelne, hogy a rendőrségnél hogyan születnek meg az ilyen videóknak az ötletei
1761 0 1 Izé
trf: Valoszinuleg elkezdtek megcsapolni a bizonyitekraktarat.
Nézz szét Wiz Khalifa 4,6 millió dolcsis kecójában!

Igaz a fószert csak a fű és a fia érdekli igazán, de akkor is király lakása van.
2639 0 0 Izé
A Wi-Fi hálózat elnevezése a digitális kor passzív-agresszív művészete

Legalábbis ezekben az esetekben biztos.
3567 0 2 Izé
vadonka: Saját: https://imgur.com/a/WxS46tK
VanZant: http://www.ujnemzedek.hu/trend/vicces-wifi-nevek-amiken-te-is-garantaltan-rohogni-fogsz Találtam m [...]
Amerikában nem kolbászból, hanem rozsdából van a felüljáró
1717 0 1 Izé
Mark74: És a Q....vaéletbe ott nem Orbán Viktor a miniszterelnök!
Nem egy szimpla versenypályán tesztelték le, hogy mit tud az új Ford Fiesta
1304 0 0 Izé
Hátrányos helyzetű gyerekek szájából tényleg úgy hangzik a rap, mintha gyomorszájon vágnának
2147 0 0 Izé
A Detroit Become Human videójáték igen komoly reklámmal népszerűsítette magát
2318 0 6 Izé
VanZant: Erőmű? Imádtam, imádom. Majdnem 40 évvel ezelőtt koncerteztek először Budapesten. :) http:// [...]
Elzo: Ezt már a 70-es években is jobban nyomták. https://www.youtube.com/watch?v=0hoa9tXnZX8
VanZant: Értem én, de az, hogy a csávó annyira pislog, és az, ahogy a néger srác lefelé néz, (nehogy [...]
Mind a 6 komment
A Hang nélkül sem maradhatott ki az őszinte előzetesek sorából
1834 0 0 Film Izé
Ezen a hiánypótló infógrafikán megnézheted, hogy melyik országban mennyit kell dolgozni egy új iPhone-ért

A kép a poszton belül nagyobb.
6654 0 1 Izé
Dmckayals: Itt kéne hirdetni a puncs.hu-t! :D
Ez most harcművészet, vagy diszkó-tánc tanfolyam?
2275 0 0 Izé
Durva belegondolni, hogy egy Forma–1-es pilótának mekkora erőhatásokat kell kibírnia
2377 0 1 Izé
CsakEgySrác: Ennyi pénzért, jaj szegények :D Besenyei Péter műrepülő pilóta ájulás határán lévő G h [...]
Titans

A Tini Titánok élőszereplős változatában már elég felnőttesek a titánok.
1545 0 1 Izé
vadonka: Csillagfény mióta néger?
Na mit csinál egy ralis ha dugóba kerül?

Hát talál magának egy rövidebb utat.
2215 0 1 Izé
VanZant: https://www.youtube.com/watch?v=PwAKWXmjjCU&feature=youtu.be&t=55 Ő is rövidítőt keresett. :D
Én inkább elmegyek a fodrászhoz
1117 0 0 Izé
Extinction

Az űrlények ezúttal a Netflixen írtják ki az embereket.
3233 0 1 Izé
hawkeye: Bizony mondom néktek hamarosan eljöve a Lidérc ideje, s lészen nagy aratása az űrvámpíroknak [...]
A NatGeo elvisz egy villamostúrára Hongkongban
1062 0 0 Izé
De mire gondolt? Hogy majd átugrat a bringájával a hídon?
3045 0 3 Izé
VanZant: http://www.ize.hu/ize/post/71650 Mire, mire, amire ő. :D
Tron65: "De mire gondolt?" Gondolni????? SEMMIRE!
sexdealer: Ügyes...lement hídba. :)
Így készült az életnagyságú LEGO-Thanos szobor

Az egyébként mennyire menő már, hogy a srácoknak a legózás a melója.
930 0 0 Izé
Az Nvidia mesterséges intelligenciája már a képek feljavítására is képes
1648 0 3 Izé
Tron65: 0:37-nál az a fazon vizen jár?
Jaca: Na, akkor itt az idő, fel lehet javítani a kaputelefonokkal készült ufóképeket, és megtudjuk, [...]
VanZant: Még a végén el lehet majd távolítani vele, a vízjeleket is a képekről. ;)
Unfriended: Dark Web

Az Átok filmek írója horrorfilmet készített a Dark Webről, és iszonyat keménynek néz ki már az előzetese is.
2744 0 1 Izé
mun: *gagyinak néz ki már az előzetese is.
Hogy okozhat egy kutya és egy drón tüzet?

Hát így!
3149 0 1 Izé
Ssch: fejbeloni a gazdit
Fél perc alatt 7,5 millió forint elég jó szajrénak számít

Ehhez persze az is kellett, hogy az Apple-nek pocsék legyen a biztonsági rendszere és a dolgozókat és vásárlókat se érdekelje, hogy mit lopnak el.
3257 0 1 Izé
Csádi: Lopták volna el inkább az asztalt. Abból legalább lehetne pénzt csinálni.
Le a kalappal a pilóta előtt, aki így hozott le egy csapatott az oregoni Mt. Hood hegyről
2814 0 0 Izé
Régebbi postok...