REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Marcus Ranum fotói
26320 0 1 Art Izé
Ártatlan-méz Előd: A postképen a két csaj nagyon tuti, imádom az ilyen húsosabb lányokat, ezek pont tutik.
a jelenlegi csúcskerékpárok márkák nélkül gyűjtögetve
és egyéb bringaalkatrészek
annak aki a karbon gyártástechnológiáról akar magyarul olvasni annak ajánlom a www.bikemag.hu fórumában való kutakodást van ezzel foglalkozó topik is
1001 2 0 Tech Izé
Az RFID alapú ruhacimkékkel és a megfelelő háztartási eszközökkel megelőzhető lesz az összemosott fehér ing/piros zokni kombináció. Már csak a tömegtermelés és az RFID alapú mosógép hiányzik.

Update: Nem hiányzik, itt van. És még SMS-t is küld ha végzett.
582 1 0 Tech Izé
Egy igazi punk ma már nem csak azzal sokkolja a jónépet, hogy merev részegen lehányja a plázacica kis ölebét, hanem most már az MP3 lejátszójával is megteheti ugyanezt.
1328 0 0 Tech Izé
"A D-Link új koncepciójának középpontjában a számítógépen tárolt digitális tartalmak (fotók, filmek, zenei fájlok) egyszerű, könnyen kezelhető, a már meglévő otthoni szórakoztató elektronikai eszközökkel történő lejátszása áll."
404 0 1 Tech Izé
beton: szerintem elhibázott koncepció, hogy nem a a medialounge-ban van a vinyó. napersze ha mindenkinek [...]
Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)

3523 1 16 Izé
bandee1219: Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687 No meg egy fegyver sem árt: http://www. [...]
rubigo: Minden valószínűség szerint... :) Ha meg már "Hunter" csizma, hát hadd szóljon...
Balázs: jópofa dög:))
Mind a 16 komment
Messze még a hivatalos "szülinap" de már most jó felkészülni rá, ugyanis  a bluetooth idén szeptemberében ünnepli a tizediket.
591 0 0 Tech Izé
Itt az első automatizált, pincérek nélküli étterem Nürnbergben. Már várom a droidok nélküli McDonalds-ot (hülye Ronald, mennyit spórolhatna a fizetéseken és járulékokon :))).

3006 3 5 Izé
bandee1219: Ha borravalót adsz, nem a szakácsnak adod, de sztem voltál már étteremben, láttál te ott szak [...]
Ágii: Hát nemtom, ez olyan macerásnak néz ki:S
Dawe: és ha borravalót akarok adni?akkor viszalököm a konyhásnéninek? :D
Mind a 5 komment
Láttatok/hallottatok már éneklő agámát? ;)
3320 2 23 Izé
bandee1219: Láttam utána, csak nem olvastam előre.
Purple: 12-esben már írtam, hogy nem az ő hangja :)
bandee1219: Nem, az előző hozzászólásomban linkelthez hasonlóan ez nem az állat hangja, legalábbis én e [...]
Mind a 23 komment
Gyors összefoglaló a CES-en várható jelentősebb emberkékről akinek CEO van a nevében:

Január  6
Bill Gates, Microsoft
Január 7
- Panasonic AVC Networks Company elnöke, Toshihiro Sakamoto
- Yahoo!   CEO Jerry Yang
- Intel elnöke   Paul Otellini
Január 8
- FCC elnöke  Kevin Martin és Gary Shapiro
- General Motors elnöke  Rick Wagoner
675 0 0 Tech Izé
Távolítsd el szimmetrikusan a pálcikákat, hogy a csillag a limit felett maradjon!
4945 2 3 Game Izé
Szamooca: bocs,de nekem nem jön be...:S
Clipse: és mikor van vége?
Oláh Dóra: Elég könnyű. És uncsi
Az Apple is próbálkozik az Optimushoz hasonlo megoldással.

Update: Lebedev mindeközben már a jogi lépéseket fontolgatja. További részletek hamarosan.
787 0 0 Tech Izé
- 512MB NVIDIA GeForce 8800M GTS
- Core 2 Extreme processor,
- Blu-ray / HD DVD
- 20.1-inch WUXGA (1,920 x 1,200) XHD Ultra Brightview kijelző
- eSATA port, hybrid analog / digital TV tuner
És már 1,299 dollárért elviheted.
683 0 0 Tech Izé
Az Art Lebedev újabb koncepció billentyűzete.
(tényleg, az Optimus Maximus azóta már úgy látom kijött!)
3585 1 7 Izé
X: igazad van, egy kicsit benéztem
dude: Ja, de akkor ez az 1257 eurót (ahogy írják is) az Optimus Maximus-ra vonatkozik (ill. annak az ö [...]
X: igen én voltam, az infot innen vettem: http://prohardver.hu/hir/billentyuzet_billentyuk_nelkul.html [...]
Mind a 7 komment
Nekem már csak ez hiányzott!
3589 1 17 Izé
CRaPtRaSH: www.fareastgizmos.com/media_devices/hello_kitty_faceoneseg_tv_receiver.php
Ujvy: pff.. nincs több kérdés..:D gáááááááááááz
Errtu: Hülye vagy? Ezt? Fel se állna ha "meglátná"... :p
Mind a 17 komment
Volt itt már 5 kerekű bicikli (?), akarom mondani pentacikli... ;)
3997 1 5 Izé
bandee1219: Hát, ez nem volt túl meggyőző, ha nem lett volna ez a kis hatásszünet, még elhiszem, de így. [...]
AtiBoa: hat ... szerencsem volt :P
dacka: kipróóbánám XD
Mind a 5 komment
Ez történik ha egy Vacom rajztáblát egy GPS-t és egy Macbook Pro-t ötvözünk, és levágjuk róla a billentyűzetet. Az eszköz már rendelhető, igaz a 2.300 dolláros ár visszatartó erő lehet.
653 0 0 Tech Izé
Prada üzlet a sivatag kellős közepén
6571 0 28 Art Izé
bandee1219: 10 km? Ez az USA, sztem 1000-et akartál írni, ez kinn van a genyában.
bandee1219: Na jó, akkor majd így: maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&geocode=&time=&date=&ttype=&q=marfa&sll=30.4 [...]
bandee1219: Ha jobban megnézitek a postolt oldalt, ezt láthatjátok: "in the desert near marfa, texas on an ot [...]
Mind a 28 komment
Prada üzlet a sivatag kellős közepén
6713 1 28 Izé
bandee1219: 10 km? Ez az USA, sztem 1000-et akartál írni, ez kinn van a genyában.
bandee1219: Na jó, akkor majd így: maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&geocode=&time=&date=&ttype=&q=marfa&sll=30.4 [...]
bandee1219: Ha jobban megnézitek a postolt oldalt, ezt láthatjátok: "in the desert near marfa, texas on an ot [...]
Mind a 28 komment
Most már értem, miért mondják azt: "ami szem-szájnak ingere..." ;)
10955 4 32 Izé
izébigyó: Igen, nagyon az! :) De nem tudom, igazából miért, kéne erre vmi tudományos magyarázat!!!
bandee1219: Már láttam ilyet, van a Funpicen is. Ez olyan szemzavaró, mint azzzzzzzzzállat. OO
izébigyó: Double Vision: http://www.freakingnews.com/Double-Vision-Pictures--1762.asp
Mind a 32 komment
Red Bull Kreativitásverseny
Volt itthon is... (meg volt már sörösdobozos is).
3823 0 8 Art Izé
mekszamnojz: uuuuuuuuuuuuuu a fenti is es ez is nagyon jo! Es meg Cseburaska is ott van!!! O a kedvencem, MSN-en [...]
bandee1219: Jézus! Ezek elég keményen néznek ki, az a szék... 8O
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/03/red-bull-art-of-can.html
Mind a 8 komment
Red Bull Kreativitásverseny
Volt itthon is... (meg volt már sörösdobozos is).
4062 8 8 Izé
mekszamnojz: uuuuuuuuuuuuuu a fenti is es ez is nagyon jo! Es meg Cseburaska is ott van!!! O a kedvencem, MSN-en [...]
bandee1219: Jézus! Ezek elég keményen néznek ki, az a szék... 8O
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/03/red-bull-art-of-can.html
Mind a 8 komment
Britney egy kicsit másképp. :D
4415 1 8 Izé
Ency: Csak annyi a különbség, hogy a pasi csinibb, mint britney :)
bandee1219: Na igen, 1ből 1, ez kibaszás. XD Amúgy meg, britni sem jobb ennél? Ez alap. >D
atesz91: Ez ccsak büntetés leeht :D
Mind a 8 komment
Karácsonyosítsd zenéid! :)

(Pl. karácsonyi szerelmesdal. ;) De kipróbáltam a biciklis Queen nóta japán verzióját, ami már önmagában hatalmas büntetés, nem hogy még így... bungle) ;)

Írjátok a kommentekbe a karácsonyított zenék linkjeit!
6181 17 63 Izé
jumeirah: Köszönöööööööööm :) Már ki is boritottam vele mindenkit :P
bandee1219: Hmmmm, milyen érdekes az avatarod...., de hol is láttam?....
bandee1219: Rajtam kívül mindenki ismeri ezt a Weeds-et? Rákeresve ez jött ki: http://www.postergeek.com/alb [...]
Mind a 63 komment
Új HangEffekt portál mese/zene szerkesztőknek. Már most több 100 Effekt van fenn..
1323 1 2 Tech Izé
Dr.V.: http://hangeffekt.extra.hu ez az oldal cyme.... a közvetlen: http://hangeffekt.extra.hu/site
bungle: extra.hu-s oldalak nem jelennek meg frame alatt.
Kattintottál ma már Izé City-re? És miért nem? ;)
10091 1 69 Game Izé
Biff21: http://gibbon.myminicity.com/ Kattints Gibbon Falvára, hogy a gibbonok világuralomra törhessenek! [...]
Errtu: Örömmel értesítek mindenkit, hogy a WTC mintájára az IZÉ Inc.-nek is elkészült az ikertorny [...]
babapiskóta: hozzászólás, komment, vagy mi a neve... ?
Mind a 69 komment
Kattintottál ma már Izé City-re? És miért nem? ;)
15905 10 82 Izé
eszter55: Segítessz felépíteni a városom?
mekszamnojz: csinaltam egy varost. aki rossz lesz, odaviszem. igazi borton. semmi nincsen. csak a varostabla a ne [...]
eszter55: A város megvan,de hogy kell felépíteni?
Mind a 82 komment
Újabb mézesmadzag... szerintetek még megjelenik valaha?
(persze egy ausztráliai kínai negyedben már kapható! :))
9202 4 21 Izé
Belkar: a postképen azért tűnik bruce willisesnek mert lemaradt a felálló haja és így olyan hatást k [...]
nyambo: hát ja kb 10 éve ígérik már nagyon régen is láttam a játékból videót. Duke Nukem Forever [...]
rivaul: yoO :D Erre rá is mozdultam egyböl.... remélem nem fake... Ha minden jólmegy a testdrive is alph [...]
Mind a 21 komment
Ki mer erre ráülni egyáltalán...?

(húú, mit fogok én attól kapni, aki napokkal ezelőtt egy másik linkkel már beküldte ezt :D - bungle)
3123 2 20 Izé
bandee1219: Bocs, félre értettem valamit Oo, amúgy nekem a könyv megvan, ha kell valakinek. (845 KB, jpg)
Purple: nem hiszed el? ittvan http://blogocska.myip.hu/cimkek/k%C3%B6nyvaj%C3%A1nl%C3%B3/
bandee1219: Persze! Akárcsak bort vagy akármilyen piját, sőt, úgy hallottam hamarosan bármit. ;)
Mind a 20 komment
934 2 0 Tech Izé
Hallottatok már a Hernyó Emberről? Íme, itt van...
Még több fotó róla.
8644 4 32 Izé
bandee1219: YES/[NO] ;)
dénes: ez nem csak egy törpe akit belebugyoláltak egy lepedőbe és azért nem látszik keze, lába?
barracuda: jól betakarták
Mind a 32 komment
"A tájékozottabb felhasználók számára nem lehet túl meglepő a gyártó ezen lépése, ha az OCZ és a Corsair forgalmazhat tápokat, akkor miért pont a Super Talent maradna ki a mókából."
650 1 0 Tech Izé
Most már nem csak a jég, hanem az aszfalt is nyeli a járműveket Oroszországban! :)
6490 1 3 Izé
bandee1219: Azért ez szar lehet, volt már Pesten is, hogy az öreg cső eltörik és kimossa a talajt a víz, [...]
anon: Lassan az oroszoknak is lehetne külön posztot nyitni :D
Zsolt86: Azért sztem enyhe jelző a kátyú a címkékben :D
Unatkozó egyetemisták és a nanoadventikalendárium esete (a Tóth Marival).
787 1 0 Tech Izé
Egy trükk, ha már unnád a fehér tejet.

(A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel tejárusát és vegyszerészét!)
5724 3 13 Izé
cimpi: Hát ez nagyon jó,kipróbálom otthon a kinderekkel:D
bandee1219: A zsír is szétoszlik, ha belecseppented a vízzel telt edénybe mosogatáskor, csak ez jobban lát [...]
Zsolt86: Szép, szép, de erre vajon h jöttek rá?
Mind a 13 komment
És a marha még ki is rakja... :)
6363 5 16 Izé
Matyi: szerintem ügyes az emberke 3-4 évig gyakorolhatta! XD
bandee1219: Méééé', nem kockábú va'? Oo XD
micaufo: Hamarosan Magyarországon is lehet kapni, magyar gyártótól. Éppen a napokban terveztem meg a já [...]
Mind a 16 komment
Tudom volt már pelikános post, de ez a pelikán speciel a kacsát szereti... megenni.
5002 3 27 Izé
Purple: hogy besunyul a sarokból :DD
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39473&c=-1&s=dd&p=1
bandee1219: Itt a suliban nincs hang... ;D
Mind a 27 komment
a szó elszáll az írás marad
646 0 0 Tech Izé
Unod a szabvány dudát? Töltsél fel mp3-at a dudára és már nyomhatod is. Igen, ez is thinkgeek...
911 0 0 Tech Izé
Lexon Signal - ha már nem bírod a telefonod hangját, akkor ez az aktív tartó szépen villog neked ha hívásod van.
452 0 1 Tech Izé
deyso: és Mo-n is meg lehet vásárolni http://www.oppala.hu/termekeink/index.php?termek=576
Régebbi postok...