REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tudom, hogy összevágott, meg minden, de ez akkor is szomorú
2288 0 2 Izé
Tron65: Jó poén volt, hogy európai térképet használtak amerikaiakon :-) Amúgy 1&értek Asnan-nal: a [...]
Ashnan: A magyarok még hülyébbek, tapasztalatból tudom xd
Kimi elmagyarázza, hogy mi micsoda a kormányán
1572 0 0 Izé
Na így kell egy sofőr nélküli autónak szépen repesztenie

És nem úgy, mint a korábbi Mustangnak.
2032 0 0 Izé
Who is America?

Sacha Baron Cohen újabb agymenése az amcsi patriotizmust állítja pellengére.
1319 0 0 Izé
Nézd meg milyen az első nap a West Point Akadémián!
3277 0 0 Izé
Füllhallgató füllbevaló

Hogy ne veszítsd el a vezeték nélküli fülesed.
864 0 0 Izé
Lenne még mit dolgozni ezen az önvezető Mustangon

Annyira nem látványosan hibázik, csak néha a szalmabálák felé veszi az irányt, de ez is elég ahhoz, hogy forgalomban balesetet okozzon.
1368 0 2 Izé
MDylan: Elég gáz GPS-re építeni egy navigációt, amikor az nagyon pontatlan tud lenni (2-3 méteres elt [...]
VanZant: Volt, akinek sikerült. :) https://www.youtube.com/watch?v=QtVbch-02Fs
Tudod, milyen hangja van egy 1870-es Morse-szalag lyukasztónak?

A BBC hangtárában ebbe is belehallgathatsz.
1632 0 0 Izé
Ha eddig azt hitted, a Lego csak belelépve tud fájni...
4037 0 0 Game Izé
Nagyjából így képzelem el a világvégét

Igaz ez csak egy homokvihar volt Arizónában.
3263 0 0 Izé
Lehet, hogy az angoloknak olyan freestyle focistákkal kellett volna erősíteniük, mint Andrew Henderson

Akkor talán nem estek volna ki.
1269 0 0 Izé
Mire gondolhatott az a buszsofőr, aki vezetés közben felállt a kormány elől?
3258 0 3 Izé
kissfreezer: Akkor járt le a műszak
CsakEgySrác: Van kézifék a buszon, fent van mindig műszer fal, vagy a váltóval ellenkező oldalon kartávols [...]
vadonka: Ha szarni kell hát szarni kell :D Gondolom ott volt a budi (valahonnan lentről jött fel) vagy egy [...]
Látványos videó került ki az USA '45 és '92 között végzett 1054 atomkísérletei közül az egyikről

Miután pár hónapja levették róluk a titkosítást, így várható még pár érdekes adat felbukkanása.
3639 0 3 Izé
pumpa: Nem.
AtiBoa: Igy belegondolva, miert a csak japokat utaljak mert delfineket olnek, mikor egy ilyen "gomba" nem cs [...]
vadonka: Csak nekem tűnik úgy a posztkép mintha a felhő épp szarna egy nagyot? :D
Ez lett végül a Magic Leapből

Az eredeti elképzelés ennél jóval látványosabb volt.
2301 0 0 Izé
Tipikus apuka találmány a lombfúvó hajtásos tricikli
1182 0 0 Izé
A legszomorúbb ebben az, hogy Kis Grófo ezt tök komolyan gondolja, és nem paródia
3509 0 5 Izé
WeBDeeMo: Benzin, gyufa.
a janek: Érdemes azt a sok kommentet olvasni a videó alatt," jo let battya, nagyon adja,remix gyanus" stb e [...]
Dmckayals: http://www.ize.hu/ize/post/71741
Mind a 5 komment
Így néz ki egy rakéta hangja
2139 0 0 Izé
Egy kis hajtogatás, és egyből látványosabb minden rajz
4314 0 0 Art Izé
Érdekes pavilont állítottak fel a magyarok a hannoveri digitalizációs fesztiválon
1485 0 0 Izé
Kátyúkár esetén van arra lehetőség, hogy a közútkezelő a kárunkat megtérítse
2554 0 0 Autó Izé
Biztos drága volt a helyjegy
3280 0 0 Izé
Az oroszok képesek bebizonyítani, hogy egy Ladával semmi sem lehetetlen
3058 0 0 Izé
Az úgy történt, hogy az oszlop egyszer csak elém pattant
2604 0 5 Izé
MDylan: Én is úgy látom, hogy itt a szemből sütő nap lesz a gond. Simán nem láthatott ott semmit mé [...]
Quvik: Pár méterre még szembe sütött a nap a soförnek , ha épp a napszemüvegért hajolt el akkor m [...]
VanZant: Rögtön ez a vicc jutott eszembe: A csiga vérző fejjel ül az ambulancián. A gyik veszi fel a je [...]
Mind a 5 komment
Ezzel a mini tengeralattjáróval mentené meg a barlangban rekedt gyerekeket Elon Musk
1075 0 0 Izé
A híradósok júniusban sem pihentek

Pedig néhányuknak lehet nem ártott volna.
3773 0 0 Izé
Gibraltáron tényleg tudják hogyan kell kilátót építeni
1461 0 0 Izé
Az orosz szürrealitás az utakon még mindig nem ismer határokat
2381 0 0 Izé
A Dude Perfect megcsinálta az eddigi legjobb pingponglabda dobós trükkvideót
3254 0 0 Izé
Andrew Nye illusztrációi igazán érdekesen közelíti meg a városokat

Budapest vajon hogy nézne pörkölt, vagy lángos képében?
2715 0 0 Izé
A fura cuccokból késeket gyártó japán csóka ezúttal zseléből csinált éles vágóeszközt

Szerintem ezt a csávót már tuti nem engedik fel egy repülőre sem.
1644 0 0 Izé
Egyeseknek nagyon nehéz tud lenni a világ

És most egyesek alatt a hülyéket értem.
4197 0 3 Izé
hawkeye: Ütős anyag lehetett...
vnyoc: Hát nem egy Karády örmester de azért mindent elmondott:)
kakucsi: A felvétel készítője gazdag szókincsű ember.
Úgy tűnik, hogy az idei VB új hozadéka a neymarozás
2527 0 3 Izé
jur3l: *Leeroy
Tomi Demo: Dehogy az idei VB hozadéka. Ez csak egy sima hétköznapi foci edzés. Gyakorolják az alapokat: a [...]
vadonka: Meg a leyorjenkins-ezés :D
Ralph Lauren autógyűjteményét még az is megcsodálja, akit alapból hidegen hagynak a kocsik
3277 0 0 Izé
Azt azért senkinek sem ajánlom, hogy berepüljön a drónjával az augusztus 20-i tűzijátékba

De tény, hogy szép felvételeket lehet így készíteni.
1443 0 0 Izé
Kíváncsi vagyok, hogy Budapesten hogyan sülne el ez a vak emberes becsületesség teszt
2295 0 3 Izé
hawkeye: Korrekt!
skad03: Kamu az egész, az összes szereplő színész. (A megrendezett kamu videók nagyobb nézettséget g [...]
Csádi: "See ya" 2:58 :D
Bár megtalálták az eltűnt thaiföldi gyerek focicsapatot a barlangban, de a kimentésük akár hónapokig is elhúzódhat
1443 0 1 Izé
vadonka: Az a szerencséjük, hogy meleg van lent így nem hűltek ki, plusz ahogy a videóból kivettem a ba [...]
A legjobb utazós fotók után, a legjobb víz alatti fotókat is díjazták

Csak most nem a NatGeo.
1230 0 1 Izé
Ravennë: Kifolyik a szemem a medréből, nem képes felfogni ezt a látványt. Brutálisan tetszenek!
A Greenpeace Supermant hívta segítségül a környezetvédelemért folyó harcban
1154 0 0 Izé
Hétköznapi életképek

Harc az ablakért egy buszon. Ismerős?
2419 0 0 Izé
Ha szeretnél a géped előtt elszédülni, mindenképp nézd meg ezt a hullámvasutas videót!
2594 0 1 Izé
Csádi: Na, ez tök jó. Kreatív.
Régebbi postok...