REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A pekingi olimpián megdöntentő összes futós világrekord. :D
519 0 0 Sport Izé
I believe I can fly :D
476 0 3 Sport Izé
Vince Carter: Amúgy is idekerült volna, csak a szerencsének köszönhető hogy a 2 dolog egybeesett....
spiritmonger: verseny nélkül már nincs is posztolás?? :O :D
Vince Carter: Igazi "home made". Az én indulóm a post-olós versenyre.
Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
7454 1 21 Art Izé
Balázs: áá kurva jó éljen a sci-fi köszi a posztot
mekszamnojz: talán mert nem kattintottál a fekete csikra ;)
Pitta: Miért nem tudom megnézni??
Mind a 21 komment
Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
8535 9 21 Izé
Balázs: áá kurva jó éljen a sci-fi köszi a posztot
mekszamnojz: talán mert nem kattintottál a fekete csikra ;)
Pitta: Miért nem tudom megnézni??
Mind a 21 komment
Ez van, amikor alulbecsüljük testméretünket...
6586 3 5 Izé
mekszamnojz: betonra? dehát annak puhának kéne hogy legyen nem? mármint az ujságnak :O
xion: én szakadtam rajtaXDXD
Laci: Próbált valaki egy a víz színén szétterült újságpapírra ráugrani? miközben arra gondolsz [...]
Mind a 5 komment
Fura frizurák
4764 3 6 Izé
pupuc: I can walk on water, i can fly- basshunter /Fly till i die/
AVIREX: ez sem rossz :D nekem a testfestéses tetszik nagyon még,az elég korrekt!
Jadviga: Szerintem ez a legtutibb: http://images.netbag.hu/20080806/20253737090.jpg
Mind a 6 komment
The Great Bathroom Escape
2342 0 9 Game Izé
Kerlés: Nem indul a játék, vagy valahol elakadtál?
szuperagy.: nekem nem megy.
fannieva: nem nagy szám!de kint vagyok:)
Mind a 9 komment
Fugees - Fu-Gee-la
453 2 2 Zene Izé
snake6: örök darab !!! yo familys
gundul: Stílus teremtők. Kár értük.
Cake Wrecks - when professional cakes go horribly, hilariously wrong.

A 2 girls 1 cup tortát és a goatse tortát nem találtam rajta. :D
6164 2 29 Izé
Luflee: O_o
Luflee: nekem ez tetszik a legjobban: http://bp3.blogger.com/_wGr8njEWjtI/SI_IX1ULrqI/AAAAAAAAAMU/YfViSfdg8V [...]
Erunder: Akkor gondolom ki lehetett a minta :D
Mind a 29 komment
Alan Boston  éppen most tudja meg, hogy az aktuális játékban már nem nyereheti meg a fődíjat. :D
487 0 0 Sport Izé
Pár szextörvény a világból.

Azért kíváncsi lennék, hogy ennek pl. mi állhat a hátterében:
§. Minnesotában szigorúan tilos élő halakkal közösülni.
§. Floridában tilos sündisznókkal szexelni.
11195 10 32 Izé
bungle: Neverhood küldte: Bírság grimaszért, börtön rágózásért - képtelen törvények a nagyvilá [...]
Schabee: nagy az isten állatkertje, bár az utolsó értelmes
Errtu: ő kovi. csak álnéven van itt :)
Mind a 32 komment
VR futógép (vagy inkább gyaloglógép pl. stroke-ból felépülők számára).
1100 0 0 Tech Izé
Ez a kapus talán kicsivel ügyesebb, mint  legutóbbi  társa
649 0 1 Sport Izé
Balázs: ez valami megyei 100ad osztály amúgy?!:D
Kiskutyafuttatás, kisgyerek módra.

Chesapeakey Bay Retriever
8642 4 21 Izé
Schabee: tök aranyos a banda
Erunder: Kiskutya+kisgyerek= KASSZASIKER :DDD
Jozef7: fincsi lehet :D
Mind a 21 komment
"Vérszomjas napernyők támadtak békés fürdőzőkre! Egy idős nőt elkaptak, leszoritották a földre és ..."
7529 1 19 Izé
Schabee: előferdül
nkmedve: nem, a képen csak egy napernyőt küldött a nyilt tenger fele (azt bámulja mindenki), de lehet a [...]
calipunkszabus: MEDÚÚÚÚZA!...úgy nalta be az ernyő, mint amit erre terveztek!...habár lehet van ilyen (bony M [...]
Mind a 19 komment
Hooligans- Kánaán

Egy kis hazai. Lehet fújjogni, de én szeretem.
441 4 0 Zene Izé
Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte, a másik kapta.

Nem kicsit potyagól, nagyon.! :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)
11001 5 15 Izé
Schabee: poljénos eset de láttam már egy másik ilyen vidit is csak nem találom
Nem regisztrált: Attól még lehet béna pillanata. :)
Skullman: Az afrikai kapusok mind szarok kivéve Kameni. Viszont ez nagyon durva gól. Fabianskit meg nem bán [...]
Mind a 15 komment
Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte a másik kapta.

Nem kicsit potyagól,nagyon. :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)
10786 0 4 Sport Izé
Mimis: Szerencsétlen kapust a saját hátvédje is átejtette kicsit. :)
Maccoyi: :DDD
spiritmonger: lehet, hogy ez is bunda volt, mint a vb-jük? :D
Mind a 4 komment
Így is lehet focimeccset vezetni! :)
342 0 2 Sport Izé
Derill: msot tényleg lehetne kiabálni hogy "köcsöög a bíííróóóóó!!!"
rezlavor: Azert ilyen tempoval hatrafele futni biztos hogy egyszeru
Roberto Carlos kapásgólja az alapvonalról.
627 0 0 Sport Izé
Sim Taxi
2468 2 0 Game Izé
Karatéjozós zs-movie + kung fus "lábatlankodás" + német szöveg = legrosszabb harcjelenet.
6405 2 34 Izé
Schabee: ez a film nemrég volt a reteklubbon... vagy legalábbis ez a nő szerepelt benne
Schabee: nem jelent meg a kommentem :( lényeg belőle nem értem kik pénzelik ezeket a reteklubbos tvpremi [...]
olcsibacsi: Hát ez azé csöppet morbid, japó csajszi németül karattyolva ver szét egy teljes utcai harcos [...]
Mind a 34 komment
LEGO Expedite 1

LEGO Expedite 2
LEGO Expedite 3
1878 2 0 Game Izé
Atletiek Toernooi 1

Atletiek Toernooi 2
Atletiek Toernooi 3
Atletiek Toernooi 4
Atletiek Toernooi 5
2074 0 3 Game Izé
Shay: jah és strapás billenytűzet kell hozzá az egyszer biztos :D
Shay: Nah ez a játék se az én játékom xD nekem ez nem megy xD:S
Szamooca: billentyűgyilkos :D
Fűre lépni szabad! ;)
2144 1 24 Izé
zizi: Már előtted is írták, hányan fogják még beírni? Van olyan gomb, hogy "Nem megy az oldal". :) [...]
xergh: Error 404 - Not Found
Schabee: ez van így jártam :D
Mind a 24 komment
Diggerland - egy fura vidámpark.
3882 0 5 Izé
Schabee: én is akarok ide menniiiiiiiii
anon: Ezt biztos a jómunkásembereknek találták ki, ha unatkoznának a 4es metró építése közben :D [...]
Lac: miért ne lehetne? az ilyen gépek kiállításain már soxor lehetett jáccani ilyenekkel, vki bizt [...]
Mind a 5 komment
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1101 0 0 Tech Izé
Rose Funeral - Under A Godless Sky (with lyrics)

Sledge Hammer Facelift

The Well

Buried Amongst Flames

 

 
327 0 0 Zene Izé
Catalepsy - Trust

megj.: nem összekeverendő az ugyanezen a néven futó, Zalaegerszegi death metal bandával...
300 0 0 Zene Izé
Future Breeze - Keep The Fire Burnin'
515 0 0 Zene Izé
Jon Lajoie - High as Fuck

Azt hiszem róla nem is kell sok infó, hallgassátok és figyeljetek a szövegre, és ha tetszik a többi számát se felejtsétek el meghallgatni, úgy mint a 2girls1cup song-ot vagy az Everyday normal guy-t!
405 0 2 Zene Izé
MStipee: A song for the women mégjobb (show me your genitals), perszecsak poén, úgy is kell felfogni :)
Purple: tecc
Egy érdekes 6 másodpercről szól.....
egy amen break-nek nevezett 6 mp-s dobszóló miatt kattintottál rá te is a drum and bass-re, vagy fogsz a hip hop-ra vagy a funky-ra.....

ez határozta meg a teljes zenei fejlődést!!!!!!
889 0 4 Zene Izé
MStipee: Respect, igazán jó kis vidi. Balázs, csak hogy tudd, sok mai rock műfajban is használják :) Ak [...]
konvejor: Hát ez igazán érdekes. thnx
Balázs: hát én biztos nem kattintottam rá :D
Mind a 4 komment
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Mirror's Edge E3 2008 videók!
676 0 0 Tech Izé
Japán alternatíva a 100 m-es akadályfutásra. :D
670 0 0 Sport Izé
Csúnya baleset egy nascar futamon, ahol 16 autó ütközött egymásnak.
502 0 0 Sport Izé
DJ Hazard - Killers Dont Die
Get The Fuck Up

Murder Tonight
Honlap
451 1 0 Zene Izé
Mona Lisa a kertben
2331 0 1 Art Izé
spider86: legalább lett egy sportcsík a hátán a sok munkától
Mona Lisa a kertben
2495 1 1 Izé
spider86: legalább lett egy sportcsík a hátán a sok munkától
Ma délelőtt bejelentették, hogy 2009-től, öt éven keresztül hazánkba is ellátogat a MotoGP mezőnye. A verseny egy új, egy év alatt felépítendő, Balatonring elnevezésű pályán kerülne megrendezésre.

Ez a fő hír jelenleg a MotoGP hivatalos oldalán is!

Persze jó lenne, ha ezzel kapcsolatban nem csak Talma, hanem a 250 köbcentis kategóriában szuper eredményeket elérő, a Brunoi élő magyar zászlót minden évben megszervező Tóth Team is több publicitást kapna.

 
398 0 4 Sport Izé
Balázs: óó hát anyátok, messzebb nem tudtátok volna vinni BAZtól mi :S
Maccoyi: Úgy legyen. :)
hobbitka: Köszi a javítást! Gondoltam, hogy szerepelt még abban az időben, de lusta voltam időszak alapj [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...