REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Usgyi fel a vonatra! :D
7103 2 11 Izé
|-=O=-|: Néha le kell alacsonyodni arra a szintre, ahol egy ilyen videó már akár fake is lehet.
Purple: iq fight.....
|-=O=-|: Mi közöd van hozzá, ha én ezért idiótának tartalak, te netparaszt?
Mind a 11 komment
Sajnos már én is voltam hasonló helyzetben   ;(
1109 0 1 Sport Izé
M.Andreas: Ők nem voltak ilyen szerencsések. http://www.youtube.com/watch?v=MUCStsIcIc8 Igazából ilyenkor [...]
Force Trainer - az erő veled van? :) Agyhullámokat elemző játék kis jedi palántáknak...

"Ahhoz, hogy Luke Skywalker bőrébe bújhassunk, nem kell más, mint feltenni a headsetet, és erősen koncentrálni. A mini EEG-rendszer a hajas fejbőrre helyezett kis ellenállású elektródákkal regisztrálja az agyi aktivitást. Ha mindent jól csinálunk, a headset jelet küld és a labda a befújt levegő hatására felemelkedik. Az agyhullámokkal irányított játékok lehetnek a jövő nagy slágerei. A Force Trainert létrehozó Uncle Milton Industries cég mellett a Mattel játékipari óriás is fejleszt ilyen elven működő szerkezetet. Ez még jobban próbára teszi majd képességeinket: akadálypályán kell végigvezetni egy golyót a jedi-tanoncoknak."
4731 0 17 Izé
bungle: http://hvg.hu/tudomany/20150912_neurophone_alkalmazas
Ravennë: Beküldő: cila http://en.chessbase.com/post/norway-04-karjakin-lone-winner Szöveg: Jedi ping-pong
bungle: Egyetemista lányok, ázsiai lányok... Azon én is hangosan felröhögtem. :D
Mind a 17 komment
Egy tesztkör Felipe Massával és az új ferrari F60-al.

Képek
921 0 9 Sport Izé
dXter: a koncepció az volt, hogy legyen több előzés. ugyanis a hátsó szárny és alatta a diffúzor t [...]
johnnyg: Áh..Előbb - utóbb olyan megszorítások lesznek, hogy mindent elveszít ez a sport ami a király [...]
M.Andreas: Jaja, mind ilyen lesz, de én akkor is eltörném a kezét annak, aki ezt a módosítást így kital [...]
Mind a 9 komment
Ilyen esküvőt szeretnék. Barátok, meghitt légkör, kellemes muzsika.
5442 0 21 Izé
Whitee: Én tudatában vagyok annak, hogy nincs köze az eredeti hardcore-hoz, csak szar, hogy majdnem minde [...]
neophyte: Azért nincs semmi köze az eredetihez, mert nem is az. Csak a stílus neve egyezik meg.
neophyte: Szinte szóról szóra ezt akartam írni! Köszönöm! :)
Mind a 21 komment
Sophie Ellis Bextor - Murder On The Dancefloor

A képpel egy kicsit gonban voltam, milyet is küldjek róla, Sophie-t nézni is élmény, de a hangja is ott van, én pedig odavagyok érte. Kellemes jelenség minden részletében.

Groovejet

817 2 1 Zene Izé
Daniel1989: jaa, elég komoly nóta:)
Múlt hét pénteken elég komoly havazás volt Spanyolország középső részén, ennek örömére úgy döntött az Atletico Madrid szurkolótábora, hogy egy kicsit meghógolyózzák az ellenfél kapusát. :)
918 0 0 Sport Izé
A sztároknak is kijár a nyaralás. Ilyenkor van, aki összeköti a pihenést egy kis munkával, mint például Jennifer Lopez, aki görögországi nyaralása első napjaiban divatfotózáson volt, hogy megkeresse a lazítás alatt elkölthető dollárezreket. Van olyan is azonban, aki semmit sem akar csinálni.
846 0 0 Pink Izé
A Twilight Music Video - Paramore: Decode
1034 2 6 Zene Izé
Balázs: örök hálám xD
Purple: de sok gond van ezzel a youtube-bal :@ javítva...
geronemo: Úgy látom nemjó a link. De ez már jó, Balázs csak a te kedvedért:D http://www.youtube.com/wa [...]
Mind a 6 komment
Amy Bennett festményei
2647 1 5 Art Izé
noldika: olyan mintha gepen csinalta volna,ez a lenyeg benne...:P
daisyke: Túl sterilek a képek, nincs benne semmi lélek.
Ordas: emelkedett lélek:D
Mind a 5 komment
Amy Bennett festményei
3419 5 5 Izé
noldika: olyan mintha gepen csinalta volna,ez a lenyeg benne...:P
daisyke: Túl sterilek a képek, nincs benne semmi lélek.
Ordas: emelkedett lélek:D
Mind a 5 komment
Iszonyú! A múlt legborzasztóbb plasztikai műtétei - fotókkal
3047 0 5 Pink Izé
spider86: Brittanyért és Roseért kár volt :( szerintem ők amúgy is szépek voltak... most meg :S... a t [...]
papaluige: kár volt! éjjel felsírok............
bungle: Ez miért volt NSFW? Levettem róla...
Mind a 5 komment
Új tévésztár született Németországban: Lupin, az ARD csatorna szerkesztőségi macskájának "személyében". A tarka négylábú beszökött abba a stúdióba, ahol éppen az időjárás-jelentést rögzítették, először csak a farka látszott, majd az időjós, Jörg Kachelmann lábához dörgölőzött, aki felkapta és folytatta a műsort. :)
7421 3 13 Izé
Lilu__cica: Az tény, hogy kirepítettem egy kicsit a macskát az ajtón. Na de hogy Németországig menjen? Lá [...]
Sissi: Akkor is jó lesz, mert addigra elfelejtem és ha meglátom még jobban örülök neki:D 5 perces me [...]
M.Andreas: Szándékomban állt... :) Nagy volt az arcom, úgy néz ki, ez egy darabig eltart, bocsi. Ma már n [...]
Mind a 13 komment
Művész Festés -val Nyelv és Más Bizarr Test Részek 
1080 0 34 Pink Izé
CRaPtRaSH: aha mostmár mindegy (U)
papaluige: ............a kávét..................
CRaPtRaSH: szal engem má felejtesz:( k*va szádat:(:(:(
Mind a 34 komment
Világ Nagyarányú Homok Szőnyeg és Ármánykodó Homok Művészet
311 0 0 Pink Izé
Evil Dead, the musical
5105 0 6 Film Izé
spidy: ez jo volt megnewetetett iksz ikssz déééééééééé
-== Lacc ==-: megnézted a linket elmebeteg ötlet, de megnézem majd xD
|-=O=-|: Szerintem az évszázad ötlete, hogy musical készült belőle. :D
Mind a 6 komment
Evil Dead, the musical
4937 4 6 Izé
spidy: ez jo volt megnewetetett iksz ikssz déééééééééé
-== Lacc ==-: megnézted a linket elmebeteg ötlet, de megnézem majd xD
|-=O=-|: Szerintem az évszázad ötlete, hogy musical készült belőle. :D
Mind a 6 komment
Paris Hilton mellei összenőttek. Orvosi műhiba!
1559 0 5 Pink Izé
eváj: Én most is csipem a hülye miliomos mocskos kurváját ^^
Re-Peet: Flex-szel szétvágni... és kész :)
TinusSs: Miért egész életében dugdossa a melleit és ne vehessen fel kivágott felsőt?!...Szerintem azt [...]
Mind a 5 komment
24 kreatív digitális ábrázolás.
4487 0 2 Art Izé
-== Lacc ==-: Szerintem is...mentem is lefele:D Borsodis ilyen nincs?:D
Szosztar: Nagyon jók!
24 kreatív digitális ábrázolás.
4787 5 2 Izé
-== Lacc ==-: Szerintem is...mentem is lefele:D Borsodis ilyen nincs?:D
Szosztar: Nagyon jók!
Gojira - Vacuity
438 0 2 Zene Izé
pepeti: Nekem unalmas volt nagyon a The Way of All Flesh, de amúgy korrekt zene.
Balázs: velük bajba vagyok, vannak jó számaik de nem tudom annyira szeretni
A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.

A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.

Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.
5484 6 19 Izé
Erunder: Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek [...]
konserv: ez jó ez a "show" szoktam nézni. csak nemértem, itt el se árulják az embereknek h át lettek ve [...]
Taylor: Egyébként ha megnézitek a videó bal alsó sarkában található egy cím a 401wtf.com. Ez egy ra [...]
Mind a 19 komment
Dominique Piccinato fotó retusai
6793 0 2 Art Izé
Lilu__cica: Amikor a fotóbót már művészet...
AVIREX: Jóképek:)
Dominique Piccinato fotó retusai
7159 8 2 Izé
Lilu__cica: Amikor a fotóbót már művészet...
AVIREX: Jóképek:)
Újabb hullahoppos mutatvány a gyűrűn.
589 0 0 Sport Izé
Flaming Lotus Girls - Mutopia

+ videók: [1] [2]
2723 0 0 Art Izé
Flaming Lotus Girls - Mutopia

+ videók: [1] [2]
2954 1 0 Izé
Modern tánc? Performance? Művészet? :D
6246 3 29 Izé
Masakari: az egész 1 szám:) csak megtévsztő^^ a címét már leírták:P
Nínna: Köszi szépen!:):P
hondo: Trance Generators - Do U Wanna Balloon
Mind a 29 komment
Sub Bass Monster - Kell ez a kis hiphop (must remix)
740 5 0 Zene Izé
"Itt még lazán elférünk!"... avagy Macc egy átlagos, laza munkanapja. ;)

Frissítés: Macc küldte nektek ezt a videót. :)
13746 5 24 Izé
Bubba: Jobb helyeken minden oszlopnál le van csavarozva a betonba egy marha vastag cölöp, mi csak úgy h [...]
Erunder: A polcrendszeresnél télleg az de a cola fail-nél látszik h mobillal van felvéve.
mumus: szerintem az egy ipari kamera...
Mind a 24 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a mérgező gombákat mutatjuk be.

Egy leírás a mérgezésekről.

Még egy link, kiegészítve mérgező növényekkel.
2581 5 17 Izé
Tóth József: Olyan is van, hogy bujj a vala(gomba), Meg szagolj a fin(gomba). :D
AVIREX: weheeeeeee főleg ha varázsgomba,mi? :]]]]]]]]]]]] Eszter begombázva ,mikor megláttam a postot eg [...]
nyehőce: A gyorsan kérdező ember találkozik a szűkszavú kislánnyal: - Hogyhívnakhovamészmitviszelakos [...]
Mind a 17 komment
The West
12082 8 18 Game Izé
0kimet0: bibibi én meg 34:D
Grábor: és hányan vannak benne vmint hány pontja van a városnak?ha mind2 kevés boldogan várlak Thysonc [...]
BArki: A 3mas Vilag
Mind a 18 komment
A kis méregzsák, Ramon Dekkers.  :) 
728 0 0 Sport Izé
Azóta inkább kólát iszok a melóhelyen...
9678 4 7 Izé
Bonyek: Biztos látott valami természetfilmet az elefántokról,hogy hogyan veszik magukhoz a vIZEt és gon [...]
spiritmonger: ezért iszom mindenhol üveges sört :D
Schabee: ötletes reklám
Mind a 7 komment
Irodai balesetek 1. rész... Azt hiszem megvonják tőle a forgószék juttatást.
12278 8 27 Izé
Timi21: juj de gáz
klmi: teljesen egyértelmű, hogy azért tette mind ezt, mert így haza engedik.
TeamCo.: Ezt a szerencsétlent. Szerintem ennyi idősen mint ő (kb 19-26) (he nem több) tudja az ember hogy [...]
Mind a 27 komment
Fizetés nélkül távozott...

"Gonna teach my dog to get me that plasma screen tv."
6391 3 2 Izé
gvereb1: A fókuszban sem adnák le normálisan, mivel alapbol beteg hír. (plazmásat énis kérek)
pigeon: Idióta, amerikai, ütődött stílusú egy riport ez...
Egy dolláros művészet.

Mark Wagner oldala.
3998 0 4 Art Izé
M.agnus: Ez nem grafika, hanem kollázs... És innentől fogva sokkal nagyobb a tartalma, mint gondolnád, hi [...]
Laci: Mielőtt rákatt a linkre egy régi vicc jutott eszembe: "Olyan vagy mint Mona Lisa, festett vagy é [...]
Jaca: Szerintem PhotoShop :-)
Mind a 4 komment
Egy dolláros művészet.

Mark Wagner oldala.
4187 6 4 Izé
M.agnus: Ez nem grafika, hanem kollázs... És innentől fogva sokkal nagyobb a tartalma, mint gondolnád, hi [...]
Laci: Mielőtt rákatt a linkre egy régi vicc jutott eszembe: "Olyan vagy mint Mona Lisa, festett vagy é [...]
Jaca: Szerintem PhotoShop :-)
Mind a 4 komment
Nibiru, a 12. bolygó.

A végzet bolygója? "Az 1983 óta csak a világ legnagyobb távcsöveivel megfigyelhető bolygó ma már kis házi teleszkópokkal is észlelhető. A szakértők szerint néhány hónap múlva pedig már szabad szemmel is látható lesz. A Vörös Bolygó a mérések szerint kb. 23-szorosa a Földnek. Számos kutató szerint a bolygó feltűnése okozta eddig a Földön a rendkívüli időjárási változásokat."

+ pdf: Nibiru, az Apokalipszis bolygója.
10724 20 196 Izé
norbertvincze: https://www.rt.com/news/339009-nibiru-planet-extinction-nasa/
izébigyó: http://ujramegujra.blog.hu/2016/02/20/minden_amit_tudni_akarsz_a_nibirurol_avagy_most_tenyleg_mindme [...]
rubigo: :)
Mind a 196 komment
Hogyan táncoljunk jól.

Az előadó Sophie Merry (művésznevén Bandy Toaster), 25 éves és az íreké :)

és még vannak videói. pl. ez, ez vagy ez
1560 1 2 Zene Izé
winkytct: nagyon vagja! kar h nincs tobb video ...
bandee1219: Hűűűű, de szeretnék így "táncolni"! 8|
Régebbi postok...