REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
562 0 0 Zene Izé
Egy kis MBW-ezés Dave Mirrával...
368 2 1 Sport Izé
Grábor: jól nyomja a koma bár én annyit értek ehhez csak hogy pár trükk nevét tudom meg azt hogy hogy [...]
Az élő drum and bass nagyjai! Ők nem lemezjátszóval, hanem kézzel-lábbal zenélnek!

A gépies hangzást többnyire mellőzik, a játékuk tele van brutális break-ekkel, élvezik.....

Johnny Rabb

Jungle Drummer

KJ Sawka

Jojo Mayer

Jojo Mayer and Nerve (2:13)
698 2 2 Zene Izé
MStipee: Eeezigen kultúra az van. Ne mellesleg a drumnbass közel egykorú a mai ún. rockzenével. Mikor a [...]
Balázs: egyik gyerek aszondja a táborba nekem "csináljunk d'n'b party-t".....elküldtem a kurva anyjába:D [...]
X-Raye

(úgy emlékszem már láttam ezt itt. kerestem, de nem találtam. ha tényleg volt és valaki megtalálta jelezze. - errtu)
1664 1 7 Game Izé
Rthlss22: menjetek máá:D
Purple: én meg jól visszapontoztam és most több, mint az alap :DDDD
Errtu: köszönjük. látjuk :)
Mind a 7 komment
Danny Way és Andy Macdonald mega rampás bemutatója 2006-ból.

Itt  pedig Danny csúnya bukása látható.  :O
522 1 0 Sport Izé
Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."

Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?
2772 3 55 Izé
Schabee: marhaság szerintem
Purple: én meg nem szoktam se csetelni, se máshol kommunikálni, max msn-en, de ott többségében eleve s [...]
Mammut: Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok. Minden nap órákat ülök a gép előtt, chatelek, de [...]
Mind a 55 komment
Armin van Buuren @ Armin Only Bukarest (Római Arénák, jún. 28)

Nem tudom valaki volt-e még ezen innen az IZÉ-ről, de nekem életem legjobb bulija volt, még úgy is, hogy a 8-ból 2.5 órát zuhogott az eső.

Saját videók úgyhogy azt csináltok velük, amiket akartok, nem ragaszkodom a copyright-omhoz. :D
581 1 0 Zene Izé
Power Rangers Mystic Training
2541 0 0 Game Izé
Rossz helyen állt..izé...ült
679 1 1 Sport Izé
KoinZ: az fájhatott
Global Rage
747 0 0 Game Izé
Rural Racer
1335 0 0 Game Izé
Kedvenc Rally videóm, elég hangulatos.
890 0 5 Sport Izé
kiszely: Alap...kedvenc!!!Legjobb!!!! Youtube-on meg nagyon ki kell találni a "tag"okat...azon múlik minden [...]
Derill: és aza durva h feltoltam jutubra, és 2 év alatt kb 1000 en nézték meg, a szalagavatós semmitmo [...]
Öcsi: eszméletlenül jól összerakott videó! Gratulálok!
Mind a 5 komment
Volt a napokban egy hír, hogy... " Hihetetlen- Megcsapta a BMW Forma 1-es autója a mérnököt. "

Íme,nézd meg  te is.

 
830 0 0 Sport Izé
A szabadrúgáslövő-világbajnokságot első alkalommal 2004-ben rendezték meg, akkor Ugur Yildirim végzett az élen, a résztvevők között a legnagyobb név pedig az azóta visszavonult Zinedine Zidane volt, aki az ötödik helyet szerezte meg.

Az idei döntőbe két mexikói jutott Rafael Márquez és Jared Borgetti személyében.
Kettejük közül nagy csatában a Barcelona játékosa győzött, így ő vihette haza az egymillió dolláros fődíjat, míg a kapusok versenyét megnyerő David James félmillió dollárral gazdagodott.

Ronaldinho

Toldo egyik védése

Borgetti

Összefoglaló

 

 
491 0 0 Sport Izé
Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)
5138 0 9 Art Izé
Joma: idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a bec [...]
Purple: legjobb vicc XD
Joma: uhh... a g33k szólalt meg belőled -.-' Hasonló az ijen poénhoz (gyenge idegzetűeknek nem ajánl [...]
Mind a 9 komment
Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)
5445 0 9 Izé
Joma: idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a bec [...]
Purple: legjobb vicc XD
Joma: uhh... a g33k szólalt meg belőled -.-' Hasonló az ijen poénhoz (gyenge idegzetűeknek nem ajánl [...]
Mind a 9 komment
Hogyan nyúzzunk meg egy nyulat gyorsan és tökéletesen....
667 0 0 Sport Izé
Na ezek tényleg "árkon-bokron" mennek. :)
582 0 2 Sport Izé
spiritmonger: de gondolom nem ilyen sebességgel....
Shifty: sztem ebben semmi különleges nincs...én minden nap ilyen helyen tekerek...bringával azért nehez [...]
10 egzotikus gyümölcs. Melyiket próbáltátok már?

Frissítés: 10 újabb, még egzotikusabb gyümi. ;) (köszi, eol).
8679 6 57 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=djJqQIvWLdU nekem most sárkánygyümölcsös (pitaya) tusfürdőm va [...]
Nas: A rambutan olyan, mintha "cukros víz" ízesítésű zselatint enne az ember. A passiógyümölcs j [...]
fungusfunk: Ami a listáról már megvolt: Dragon Fruit Kumquat Star fruit Lychee Passion Fruit Rambutan
Mind a 57 komment
The Escape of Cancer
1433 0 8 Game Izé
Kerlés: A kód: claws2
Kerlés: Mi a kód? claws5 kombinációval próbálkoztam, ám sikertelenül. :( Úgy jön ki, hogy a csillag [...]
makaroni: a konyhaszekrény aljába kell beírni az 5 betűt és egy számot.ha jó a sorrend,és a szám is j [...]
Mind a 8 komment
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1101 0 0 Tech Izé
Gary B - Love Rain Down   

(Nagyon jó Chill Out múzik)

A zenét kapcsold be, Magadat kapcsold ki, dőlj hátra , hunyd be a szemed és élvezd ahogy a zene hullámain lebegsz...!!!Nem fogod megbánni....Csekk disz!
455 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem bántam meg... :) köszi!
ATP Mester széria, Toronto, Döntő

Nadal (spanyol, 2.) – Kiefer (német) 6:3, 6:2

Győzelmével Rafa újabb lépést tett a világelsőség felé...

+

 cikk
372 0 0 Sport Izé
Shimaka Raderu
3330 1 19 Game Izé
eerix: első kép(egy izé van előtted, abból kell kivágni azt a valamit, ami egy vitorla :) a kés meg [...]
eerix: a fát amit meggyújtottál ki kell jelölni és úgy már menni fog
eerix: nah bocsi vagyok, csak volt dolgom :) Nahszóval első az, hogy simán hívod a helikoptert,második [...]
Mind a 19 komment
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
A jó öreg Jedi Mind Tricks egy fényes alkotása...
469 1 2 Zene Izé
Csabahatos: Ennek örülök...pedig csak első posztXD
AVIREX: tetszik a zene:)
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1100 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13621 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
John Carmack legújabb grafikus motorját alkalmazó Rage is jelen volt az idei E3-on
693 0 0 Tech Izé
Fler - Deutscha Bad Boy



Német rapper. Ez a száma "büntetés", kifejezetten szar. viszont a klip jól sikerültl Egy másik száma, ami elég jó (szerintem).
469 0 0 Zene Izé
Bob Burnquist gördeszkás bázisugrása a Grand canyonnál. :O
440 3 1 Sport Izé
koocos: Ez volt Discovery-n. Állat!
Versengés a "legkisebb pénisz tulajdonosa" díjért. :D
30314 4 128 Izé
bungle: http://pink.ize.hu/comments.php?post_id=918 :D
mekszamnojz: a felcsatolhato sexualis segedeszkozok magasan potencialis piacat lathatjuk :D
Re-Peet: nekik való a "Női" feliratú ajtó...
Mind a 128 komment
Már volt pár parkolós game.
Íme egy újabb.

(rákerestem többször, de nem találtam, noha ismerős - errtu)
4109 2 3 Game Izé
Dawe: 1254 :) ha tolatva állsz be több pontot kapsz
Errtu: Valószínüleg a bevásárlókocsik zavartak meg.
Máln@: Errtu,az a teszkós volt szerintem!:] : http://game.ize.hu/comments.php?post_id=926
Chimaira - Resurrection

Power Trip

Nothing Remains

Pure Hatred

Split

Empire
925 1 0 Zene Izé
Diecast - These Days

A Diecast esetében nem egy fiatal zenekarról beszélhetünk, nevük hallatán mégsem kapja fel túl sok metál rajongó a fejét. Ennek oka talán az lehet hogy az 1998-as Undo The Wicked c. albumuktól kezdve a háttérbe szorultak az olyan nagy zenekarok mint a Chimaira vagy az Unearth mögött.A második lemezük a Day of Reckoning hozta meg az árrörést számukra és ezzel a lemezzel váltak ismerté a nagyobb közönség számára.

Nothing I Could Say

Rise And Oppose
423 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a mókus (legközelebb mi lesz, házimacska vagy tán a mezei pocok? ;) bungle). Volt már kis mókuci, ninnya, részeg, karate, szupersztár.

A valódi mókusok (már ezeket is hamisítják?) a mókusfélék családjába tartozó nemet jelöl. Bozontos farkú, erdőlakó rágcsálók.
A mókus hangutánzó szó az állat makogó hangjából. Régi alakja móka volt, amely kedveskedő -us végzetet kapott (mint „cicus”, „kutyus”).
A legtöbb faj az Amerikai kontinensen él. Eurázsiában csupán négy található meg a 40 faj közül.

A vizisíelő mókus (milyen drága a kis mentőmellénye)
Édeshármas
MVSM (macska versus mókus)
A mókus bosszúja
2075 1 19 Izé
Maccoyi: Mókus Impossible: http://www.youtube.com/watch?v=aY9GBl7UmVs :) (Bár elég régi már.)
Maccoyi: kunyeráló mókus: http://www.youtube.com/watch?v=04UHUzlkmuY :D
Balázs: még bejjjebb:D
Mind a 19 komment
RocknRolla

Vajon Guy Ritchie ismét alkot akkorát, mint tette azt A ravasz, az agy... , vagy a Blöff esetében? Október végén biztosan megtudjuk.
(a Revolver sztem nem sikerült).

Imdb
937 0 8 Film Izé
bungle: Erunder küldte: URL: http://www.ruarocknrolla.com/news/index.php?hashid=eaf3df217ede278d41f7d7ac2d8 [...]
neophyte: Ahhaaa!!! Remélem istencsászár film lesz ez is! Már alig várom is!
Ujvy: csak egyetérteni tudok, nem arról van szó, hogy nem érted meg elsőre, pusztán nem érzed azt, [...]
Mind a 8 komment
RocknRolla

Vajon Guy Ritchie ismét alkot akkorát, mint tette azt A ravasz, az agy... , vagy a Blöff esetében? Október végén biztosan megtudjuk.
(a Revolver sztem nem sikerült).

Imdb

1146 1 8 Izé
bungle: Erunder küldte: URL: http://www.ruarocknrolla.com/news/index.php?hashid=eaf3df217ede278d41f7d7ac2d8 [...]
neophyte: Ahhaaa!!! Remélem istencsászár film lesz ez is! Már alig várom is!
Ujvy: csak egyetérteni tudok, nem arról van szó, hogy nem érted meg elsőre, pusztán nem érzed azt, [...]
Mind a 8 komment
Megérkezett a Watchmen első kedvcsinálója, a Terminator: Salvation is tízer videóval kedveskedett nekünk, kaptunk egy raklapnyi új képet, infót és a Frank Miller nevével fémjelzett The Spirit is új videóval jelentkezett. Ezenkívül elindult a Resident Evil: Degeneration CG animációs film hivatalos honlapja, készül a Wanted 2 és friss 24 információk is napvilágot láttak.
3652 0 8 Film Izé
Shifty_: Szó sincs koppintásról, csak Frank Miller keze van a dologban, ezért hasonló a látványvilág. [...]
bOne: Ez a spirit mi a lófasz???? Miért kell kopizni a sincitit? Az a baj h már az ilyen szar filmekhe [...]
mephistto: őő emberek spirit trailernek a zenéje baromira érdekelne engem, kicsit hasonló a goldfrapphez [...]
Mind a 8 komment
Megérkezett a Watchmen első kedvcsinálója, a Terminator: Salvation is tízer videóval kedveskedett nekünk, kaptunk egy raklapnyi új képet, infót és a Frank Miller nevével fémjelzett The Spirit is új videóval jelentkezett. Ezenkívül elindult a Resident Evil: Degeneration CG animációs film hivatalos honlapja, készül a Wanted 2 és friss 24 információk is napvilágot láttak.
3976 2 8 Izé
Shifty_: Szó sincs koppintásról, csak Frank Miller keze van a dologban, ezért hasonló a látványvilág. [...]
bOne: Ez a spirit mi a lófasz???? Miért kell kopizni a sincitit? Az a baj h már az ilyen szar filmekhe [...]
mephistto: őő emberek spirit trailernek a zenéje baromira érdekelne engem, kicsit hasonló a goldfrapphez [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...