REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így nézne ki az ég, ha a Naprendszer bolygói jóval közelebb lennének
2340 0 5 Izé
VanZant: Ez lenne, ha a Jupiterhez közel kerülnénk: https://www.youtube.com/watch?v=Lnf-FBEV7_0&t=0m24s Az [...]
Demente: Katasztrófa film... Legalább a lényeget megjegyezted. Tömegvonzás ide vagy oda, lenne egy kis " [...]
hawkeye: Igaz!
Mind a 5 komment
Oravecz-Coelho-i mélységekbe megy ez az MSZP-s kampányfilm

Szerintem még sírva könyörögnek is nekik az ilyen nagy életbölcsességekért.
2126 0 2 Izé
Tomi Demo: Hát nekem is ennyi jött le az egészből... :D :D :D
Traveller_x: Legalább a segge jó ebben a nadrágban.
Mennyire privát a privát böngészés?
3493 0 3 Izé
GerzSonka: Az incognito mód csak arra jó, hogy nem maradnak meg a cookie-k, de a felugró ablakokkal a script [...]
nemtudokregisztralnihelo: Én megnéztem, de nem figyeltem... elmondaná valaki, mit miről beszéltek?
akicker: Miért kell szinte mindenhez egy videót megnézni? Az indexen is úgy utálom, mikor rákattintok e [...]
A rengeteg külföldi dashcam videó után itt egy magyar összeállítás is

Ezek után picit félve ülök be a kocsimba.
5483 0 3 Izé
vadonka: Lehet rosszmájú megjegyzés de én az ilyen notórius piásan vezető/gyorshajtó/felelőtlen elő [...]
hawkeye: Jó munka, de nem tudom, hogy eléri-e a kívánt hatást. Az átlag magyar, ha megnézi, legyint, [...]
Jaca: Rögtön az első szituáció. Se az előzött, de talán a szembejövő sem fékezett. Ezért kell [...]
Altered Carbon

A Netflix nem bír magával, és sorra gyártja a jobbnál jobb sorikat. Ezúttal egy sci-fivel rukkoltak elő.
952 0 0 Film Izé
A Brad Pittes zombis sztorit majd videójátékon is újra átlehet élni
1386 0 0 Tech Izé
Nézd meg élőben Budapest legújabb kiselefántját!
1904 0 1 Izé
sepetike: Mennyire kicsi elefántot kell keresni?
A régi orosz buszmegállók tervezői igen kreatív figurák lehettek

Christopher Herwig fotósorozata egész mélyre kalaúzol minket az orosz szürrealizmusban.

 
1923 0 0 Izé
Méregdrága kocsikat hangszernek használni?

Ha ilyen zenét hoznak velük össze, akkor igenis jó ötlet.
1855 0 0 Autó Izé
Ilyen lehet egy igazi Highway to Hell
2301 0 1 Izé
zeiksz: https://imgur.com/gallery/9QMVX
Egy mini-akciófilmmel népszerűsíti biztonsági kamerarendszerét a Huawei
1966 0 0 Tech Izé
A litván után, itt a magyar GTA
2976 0 1 Izé
Ravennë: Egész jó lett. :D
You Were Never Really Here

Joaquin Phoenix egy igazán véres és brutális thrillerben keres egy eltűnt tinédzserlányt.
1933 0 0 Film Izé
Ez volt a Youtube 2017-ben
1302 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Én is a végén jöttem rá, hogy nem véletlenül nem volt benne SEMMI ismerős, mert ez nem egy 2 [...]
niof: Hmmm... Én ezekből semmire nem emlékszem. Ebben csak hülye zenék vannak, zombik, meg fidget spi [...]
Balu Kapitány felszállt a wobble repcsivel!

TUMBLR

622 0 0 Zene Izé
A BBC karácsony alkalmából belegázol a felnőttek lelkébe
2762 0 3 Izé
Traveller_x: Emanci Pál?
VanZant: Én sem értem. Talán az, hol van anyuka a családi képből?
vadonka: Nem vágom, hol gázoltak bele mibe?
Felülnél rá? :D
2258 0 0 Izé
A soproni Blue Cafe Band egy igencsak aktuális átdolgozással rukkolt elő, itt a Star Wars mánia kellős közepén

Érdemes belekukkantani a legújabb klipjükbe, Csillagok Háborúja fanoknak egyenesen kötelező! Ti mit szóltok hozzá?
1447 0 0 Izé
Ha pedig autópálya...

Akkor itt van még egy őrült, csak hogy biztonságban érezd magad.
3595 0 0 Izé
Gyönyörű erdei házikó kis tervezési hibával

Megtalálod hol a baki? (A posztkép elég nagy segítség.)
6111 0 3 Izé
watchup: Jó a kilátás a fürdőszobából(ba) :)
Logitech76: A bejárati ajtó tűnik problémásnak, amúgy tényleg gyönyörű, akár csak a környezet, ahol [...]
WeBDeeMo: Vagy van függöny, vagy nincs szomszéd.
A röhejes bukták sokkal jobbak, ha sikeres próbálkozásokat is látunk mellettük
2787 0 0 Izé
Öltözz úgy, mint egy kisbaba!

Avagy, ha sosem tudod hol vannak a zokniaid, akkor ez a te nadrágod.
1855 0 0 Izé
Milyen szép lett az új GTA grafikája!

Ja, nem! Ezek csak eszméletlenül unatkozó litvánok.
2219 0 0 Izé
A Project Redspace Reds úgy tűnik szeretné elbitorolni a Fiat Multipla-tól a legocsmányabb autó titulust
1093 0 0 Izé
Ratpocalypse

Igazi zs kategóriás büntizé.
1259 0 0 Izé
Én még Paint-ben sem tudok még hasonlót sem alkotni, ez a csávó meg ezeket Excelben készítette
2826 0 0 Izé
Hülye Közönség - Gyűjtögető
FACEBOOK
SOUNDCLOUD
580 0 0 Zene Izé
Hát, ezt a robbantást nem egészen így képzelték el

De az tuti, hogy ebből az épületből nem spórolták ki az anyagot.
4887 0 4 Izé
Traveller_x: Már nem érvényes. Elavult. Most a nép, nem kap ingyen gabonát, sem lakomát, viszont baromi sok [...]
VanZant: Panem et circenses: kenyeret és cirkuszt (a népnek) Augustus korában elterjedt mondás. Lényege [...]
vadonka: Stadion... ezekre mindig volt/van és lesz is pénz. Egy kórház már összedőlt volna ha csak meg [...]
Mind a 4 komment
Jókora pofonba szaladtak bele a laposföld-hívők... :D
6034 0 6 Izé
VanZant: Igazad lehet, mert ha megpróbálnád körberepülni a földet, a széléhez érve a repülőket rak [...]
nearo: A laposföldeseknek teljesen más a világképük :D Nincs olyan, hogy a (lapos)föld a hold meg a n [...]
VanZant: Mi van, ha éppen a másik oldalon van a hold hozzánk képest? Akkor azt, hogy látjuk? Vagy, amiko [...]
Mind a 6 komment
Na ezért nem lehet mindenkiből vadászpilóta!

A felvételen azt is feltűntetik, hogy mikor milyen erőhatás éri a pilótát. Erős a gyanúm, hogy 9 G-nél én beájulnék.
3747 0 2 Izé
vadonka: Olyan mint én amikor szorulásom van és szenvedek a rötyin.
Dmckayals: Már értem, miért vágnak az ilyen videók alá zanét... :)
Ha van 6 perced, és ma csak egy rövidfilmet néznél meg

Akkor az legyen a BioPunk!
1730 0 1 Izé
akicker: A fene vigye el, hogy láttam már egy rövidfilmet ma. Pedig még lenne rá 6 percem. Sebaj, holnap [...]
A driftelés után most gyorsan megtanít elstartolni is a BMW
2351 0 0 Izé
Többek között, az ilyen látványért éri meg űrhajósnak lenni
2630 0 4 Izé
Kistibikécske: Nem lapos! https://files.pccasegear.com/images/1502117486-278E8QJAB-th.jpg
gggeee: Bizony! Én többször is megtapintottam a monitoromon, hogy meggyőződjek, és igen,.. biztos vagy [...]
sapkabarna: Nem kamu. Lapos a Föld, csak mindig a kamera felé fordul. :)
Mind a 4 komment
Mária Magdolna

Joaquin Phoenix, mint Jézus, és Rooney Mara, mint a bibliai prosti. Érdekesnek tűnik.
766 0 0 Film Izé
Végre megérkezett az Bosszúállók: Végtelen háború előzetese
2025 0 1 Izé
balogh predator: Ezek állandóan szaladnak valahová... Alakzatban szaladók három
Egy ilyen a haldokló fiát gyászoló baba igazán élethűvé teszi az elsősegély gyakorlatokat
1286 0 2 Izé
Szancso: Úgy hogy a "kedves" rokonok,gondolatban már el is temették...
Csádi: Hogy lehet haldoklót gyászolni?
Ez lehetne a következő Bond-film nyitójelenete
2647 0 0 Izé
A ruszkik már '50-ben megcsinálták a Google térképet

Csak offline módban.
3861 0 2 Izé
Erunder: De nézd meg, hogy milyen részletes! "You may not be surprised to learn that during the Cold War th [...]
sakos: Mi ebben a különös? Csináltak térképet, na és? Ma is használunk térképet, régen is szüks [...]
Ha apu fotós, a gyerekeknek nincs menekvés

Guy Vainer egy igazán zseniális humorú fotós.
2288 0 0 Izé
Így kell egy jó zenei ízlésű következő generációt kinevelni :)
1567 0 0 Izé
Régebbi postok...