A jövő rapsztárja: MC Báró
Ha mégse jön be neki a zenei pálya, még akár remek
fotóbót zsonglőr is lehet belőle. ;)
4657
1
Izé
Dupla szaltó hátrafelé
704
0
Sport Izé
Az idei E3-on leleplezték a Return to Castle Wolfenstein folytatását!
846
1
Tech Izé
A pályára beszaladó néző felrúgásáért kapott sárgát :D
684
0
Sport Izé
Waking The Cadaver - Chased Through The Woods By A Rapist
Amerikai grindcore zenekar. (szal csak olyanoknak akik szeretik a hörgős-röfögőst:)
Blood Splattered Satisfaction
344
0
Zene Izé
A Consortes nevű együttes feloszlása után 2007 végén a formáció egyik tagja - Boney - szóló karrierbe kezdett.
Az eddigiektől elrugaszkodva az új számban már életszerűbb, utcai stílust képvisel,
ami a hölgyek körében egy új színfoltot jelent a magyar underground hiphop területén.
Lazább, vagányabb hangvételű trackek sora van születőben.......
A budapesti lány hamarosan (várhatóan nyáron) egy nagyobb albumot jelentet meg a B-proRAPcords gondozásában,
melyen hétköznapi témák boncolgatása mellett helyet kapnak pörgősebb, "bulizósabb" és gondolatébresztő számok is,
mellőzve a felesleges érzékenykedést.
A sokak számára ismeretlen látásmód, az élet egy nagyon csinos,fiatal hölgy szemszögéből mindenki számára érdekes lehet,
felemelő változatosságot nyújthat napjaink kissé egysíkú hazai rap-felhozatalában.
2008 második fele...
Boney 01 bemutatkozó EP-je után év végére megjelenik első saját nagylemeze.Az album
két részből áll majd: keményebb, "odaszólogatósabb" stílussal indítva és egy egészen új
fajta chillout-feelinggel a második felében.
Egy kis ízelítőnek már hallható egy track Nem kell a terelés címmel.
769
0
Zene Izé
Android Jones (Andrew Jones) képei
3175
0
Art Izé
Android Jones (Andrew Jones) képei
3264
3
Izé
Paul Stanley -
Live to Win
Aki nem tudná, ő a KISS "frontembere" volt és ez a szám a 2006-os solo albumárol van amelynek ez is volt a címe. Szerintem eszméletlen jó szám és a South Park rajongóknak ismerős lehet a WoW-os részből. Klipp nem igazán van, de a szöveget legalább lehet olvasni és értelmezni. ;) :D
447
0
Zene Izé
As Blood Runs Black - In Dying Days (
Myspace oldal ,
Szövegek )
Technikás, dallamos deathcore Kaliforniából.
Eddig egy albumuk jelent meg(most írják a másodikat), az "Allegiance", 2006-ban, a Mediaskare gondozásában.
My Fears Have Become PhobiasStrife (Chug Chug)Before The Break Of DawnThe Beautiful MistakeLegends Never DieThe Brighter Side Of SufferingBeneath The SurfaceHester Prynneu.i: Nagyon meglepődtem, mikor rájöttem, hogy még nem posztoltam a kedvenc Deathcore bandám:) Csak ajánlani tudom mindenkinek ;)
425
1
Zene Izé
Egy kis ideglazító/émelyítő Burzumtól, a Dauði Baldrs c. albumról (1997).
postban:
Dauði Baldrs
u.e. metálabban feldolgozva:
link
még:
Hermoðr Á Helferð
Móti Ragnarokum
Ez az album munkásságuk töredéke csak, legtöbb lemezük sokkal zúzósabb. A banda története elég kalandos, akit érdekel annak:
wiki
358
0
Zene Izé
"Világ legkisebbje" arany-pendrive a Super Talenttől
A legújabb, PICO-C Gold nevet viselő, 8GB-os darabjuk, amelyre csak a már említett "világ legkisebbje"-ként hivatkoznak, ugyanis ténylegesen kisebb, mint egy szokványos SD-kártya, és körülbelül a legkisebb pénzérmékkel van egy súlycsoportban.
További pozitívuma, hogy vízálló is - ami azonban eléggé érthetetlen rajta, az az, hogy 24 karátos arannyal bevonva, valamint aranylánccal együtt hozzák forgalomba; amint a cég fogalmazott, "sokkal inkább tűnik divatkelléknek, semmint nagyteljesítményű pendrive-nak". Tény, így van. De ez miért jó? Ezt csak ők tudják.
Elmondásuk szerint a meghajtó akár 200X-os sebességre is képes (30MB/s), akár 2.000 MP3-at is elbír, és élethossziglani garanciát vállalnak rá. Várhatóan még ezen a héten kapható lesz online üzletekben, $40 alatti árral.
1266
0
Tech Izé
NMIP - Nagy Mosómedvés Ismeretterjesztő Poszt! :)
A mosómedve (Procyon lotor) egy közismert, csíkos farkú és jellegzetes banditamaszkot viselő mindenevő, amely remekül alkalmazkodott az emberek közelségéhez. Eredetileg amerika lakója, de elvadult példányai Európa területén is életképes populációkat hoztak létre. Ami a nevét illeti, táplálékát valóban szokta tisztogatni, de a medvefélékhez nincs szorosabb köze.
Megemlékezés pár mosómedvés posztról:
itt,
itt,
itt meg
itt.
És...
Amikor elvannak.
Amikor Juanes zenéjére tömik a majmot. :)
Amikor játszanak.
Amikor vérszomjasak.
Albínó mosómacik.
És a legjobb...
a részeg mosómaci. :)
u.i: Remélem sikerült átfogó képet kapnotok arról, hogy mit is jelent mosómedvének lenni. :D
2482
4
Izé
Ragdoll Cannon 1.5 (a korábbi
itt van).
3629
3
Game Izé
Egy kis légibemutató, a főszerepben
Besenyei Péter
310
0
Sport Izé
Element of surprise
Alapvetően rock stílusba sorolható muzsika. Az apropója csak annyi, hogy a basszus gitáros (Jean Baudin) 9, azaz kilenc húrt használ hangszerén.
Másik project szintén tőle
Még egy érdekesség szintén Jean bácsitól
itt.
548
0
Zene Izé
Sitg Blumqvist, és az Audi quatro S1 a Turini hágón!
na ezek voltak az igazi raliautók!
(akárhányszor megnézem,vagy meghallom a hangját, feláll a szőr a kezemen!)
836
0
Sport Izé
Ringmania
a jó öreg tetris,felújított változata
2062
1
Game Izé
Fantasztikus trükkök kerekesszékkel
565
0
Sport Izé
Ice Cube - Why We Thugz
507
3
Zene Izé
Rammstein - Ich Will
NEW VERSION
369
2
Zene Izé
Xzibit - Hey now
Magyar wiki
Angol wiki
Szerintem az egyik legjobb rapper
474
2
Zene Izé
A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
3645
0
Art Izé
A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
3748
0
Izé
Sebastian Ingrosso & John Dahlback - Lick My Deck
(hát ez rád boritja a betonkeverőt :)) )
613
1
Zene Izé
Morandi - Angels
575
2
Zene Izé
Asian Dub Foundation - Burning Fence
Az Asian Dub Foundation egyedi hangzását a kemény ragga-jungle ritmus, az indo-dub basszus, és néhány - szüleik gyűjteményeiből szereztek - tradicionális hangszernek a keveréke teszi izgalmassá. Az 1998-as Rafi's Revenge című albumot Mercury Díjra is jelölték.
345
1
Zene Izé
Raft wars
Egy nagyon jó worms szerű game.
5766
8
Game Izé
558
2
Zene Izé
Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket
itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)
(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
3005
2
Izé
Caliban - I Will Never Let You Down
Az egyik legismertebb német metal/hc zenekar.
The Beloved And The HatredI Rape MyselfNothing Is Forever
264
0
Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk a rákosi viperát.
"A rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis) egy kizárólag Magyarországon előforduló, rendkívül ritka mérgeskígyó-alfaj, a Kárpát-medence egyik legféltettebb természeti értéke. Az idők folyamán – Rákosi Mátyásra tekintettel – politikai okokból (és a faj szempontjából helytelenül) parlagi viperának és rákosréti viperának is nevezték. Az Alföldön a homoki vipera névvel illették, azonban a hivatalos természettudomány ezt a megnevezést egy másik faj (Vipera ammodytes) megjelölésére alkalmazza."
2950
2
Izé
Buju Banton - Driver A
Buju Banton (született
Mark Anthony Myrie 1972) Jamaicai dancehall, ragga és reggae énekes-producer.
MÉG infóNothing (feat. Ghost, East Coast, Mr. Vegas, New Kidz, Assassin, Mitch, Mr. Lex)Mighty DreadBoom Bye Bye(sajnos azokat a számokat, amiket szertettem volna még, nem találtam...: ( )
Respect!
(u.i.: ezt én is a metal-ba raktam megszokásból : D )
1118
1
Zene Izé
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)
Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )
Még infó
Több bolondos dallam Richard Cheese-től:
Freak on the Leash (KoRn)
Crazy (Britney Spears)
Chop Suey (SOAD)
What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)
Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )
Sunday Bloody Sunday (U2)
Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))
Star Wars Cantina
Rape me (Nirvana)
Smells like teen spirit (Nirvana)
Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a
Chocolate Rain párja?? XD)
Insane in the brain ( Cypress Hill)
Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )
Milkshake (Kelis)
Down with the Sickness (Disturbed)
People=Shit (Slipknot)
Gin & Juice (Snoop Dogg)
(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
956
2
Zene Izé
3 steps ahead - Its delicious
Oldscholl hardcore Hollandiából. (Neophyte-nak ajánlom)
885
0
Zene Izé
Még egy kis nosztalgia!
Érdemes meghallgatni még annak is, aki nem rajong a TECHNO zenékért...
MELLOW TRAX - Out of Space
780
1
Zene Izé
Ha érdekel a rali vb, akkor ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt! Mindig friss hírekkel, gyorsasági szakaszok eredményeivel,és videóival!
556
1
Sport Izé
Karim Rashid által tervezett kávézó
2799
1
Art Izé
Karim Rashid által tervezett kávézó
2853
2
Izé
A tornászból lett rali versenyző!
Wikipédia -
Sebastian Loeb
1382
0
Sport Izé