REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ilyen is csak a filmekben van: egy zsiráf vesztette életét szállítás közben
4922 0 1 Izé
polidani: http://youtu.be/kS3KzwmU8Tg
A női alkoholisták száma egyre jobban növekszik, a kamaszlányok pedig versenyt isznak a fiúkkal. De mi lehet ennek az oka és mennyire különbözik egymástól a két nem alkoholizmusa?
1956 0 19 Izé
RT/TURBO: Hol itt a baj?
norbertvincze: https://www.youtube.com/watch?v=tl99-Nb5sec
Revanor: Szerintem egy filmszakadásig ivó akárkinél rondább dolog kevés van, nemtől függetlenül, mer [...]
Mind a 19 komment
Orbán Viktor: „Vert az apám és mindig volt egy kis skizofrén hajlamom”
2633 0 34 Izé
1nekjo: https://youtu.be/lhMEwD-uaLQ
bungle: www.youtube.com/watch?v=CyACkQd9vUE "Látjátok gyerekek,ilyen,amikor a csípőficamosok buliznak." [...]
norbertvincze: jól van, már majdnem megijedtem :D kora reggel nem éreztem át benne a lényegedet:)
Mind a 34 komment
„Szeressük egymást gyerekek...” ;)
3525 1 1 Izé
vadonka: A legkeményebb amikor féltékenységi jelenet van. Az általános az, hogy az idősebb gyerek fél [...]
Elbocsátották a professzort, mert felfedezése a dinoszauruszok és az ember egyidejű létezésére mutat.
3865 1 96 Izé
Tooni: Azért 100. hozzászólás nélkül nem illik itthagyni a posztot!
lilaflexninja: Bakker, itt próbáljuk elterelni a gyanút magunkról, meg humbugolni, vitatkozni, hogy senki meg n [...]
vbk: Aha, persze!Jó kis fedő sztori :-) Tudjuk ám, hogy az antarktiszi ZPM-et mész megjavítani Res [...]
Mind a 96 komment
Elég érdekes klip: DyE ft. Egyptian Lover - She's Bad ;)
2845 0 6 Izé
lilaflexninja: A legjobban az a videó tetszett, ahol órákig ilyen alig hallható szinte semmihez fogható hangz [...]
lilaflexninja: Vááááuuuuu! Na ez megy a gyűjteménybe! Csodás, de komolyan.
lackópetykó1: remélem nem jelent rosszat de végignéztem és nem tudom azt mondani rá hogy rossz.
Mind a 6 komment
Német diákok segítettek egy hajléktalannak, hogy felfigyeljenek rá az emberek.
3257 0 1 Izé
Tooni: Hmm...németek és diákok...felgyújtották őt? (elnézést)
7 órás műtéttel több mint 232 fogát és fogszerű képződményét húzták ki egy 17 éves indiai srácnak egy mumbai kórházban.
5352 0 12 Izé
lilaflexninja: Hát én ezt a képet abszolút úgy értelmeztem, hogy ezek valami fogszerűek, főleg, hogy aktual [...]
Ravennë: Akarod mondani, hogy a gusztustalan srác levágott körömdarabkákkal a szájában... fujj.
lilaflexninja: A sok fogú srác sok foga, legalábbis gondolom, nem sok ilyen fickó van: http://fortscrotum.tumbl [...]
Mind a 12 komment
Szuperhősök robot-maskarában 

Reméljük, bennetek is felmerült már a nagy kérdés, hogy miként néznének ki kedvenc szuperhőseitek, ha a jövőben léteznének.

Justin Currie fantasztikus grafikái lenyűgöző látványvilággal közelítik meg ezt a témát: számos fiktív karaktert bújtatnak robot-maskarába a Marvel és a DC univerzumából egyaránt egyaránt szemezgetvén. Mi szívesen látnánk ezekkel a szereplőkkel is egy filmsorozatot!
1337 0 1 Art Izé
lilaflexninja: Azt hittem, Lego figurák.
Apple matricát ragasztottak egy filléres Casio óra hátlapjára, majd a Hollywood Boulevard-on úgy mutogatták, mintha az lenne az Apple még be nem mutatott okosórája az iTime. Szőke nő a végén... :D

Szerintetek megrendezett vagy tényleg ennyire hülyék egyesek? ;)
5725 0 9 Izé
lilaflexninja: De min csodálkozunk, amikor boldog boldogtalan iphone-t vesz, max. blackberryt. Ha kell, ha nem. T [...]
Revanor: Azt nem tudom, hogy statisztákat kérdeztek meg vagy igazi járókelőket, de utóbbi esetében is [...]
tool: valami ilyesmi: "even a casio watch with a sticker on the back" Akár egy casio órát is egy matri [...]
Mind a 9 komment
A szörny, amely kipusztíthatja az emberiséget

Van „valami”, ami mélyen az Arktisz és az Antarktisz, vagyis az Északi-sark és a Déli-sark jégpáncélja alatt rejtőzik, és ha egyszer kiszabadul onnan, sosem látott katasztrófát okozhat. Katasztrófát, ami az egész emberiséget veszélyezteti...
8310 0 4 Izé
POC: Hú kösz, most megnyugtattál! Akkor ezek szerint nem halunk ki, csak imitál majd valami. :)
skad03: Bizony, bár már régóta köztudott: http://images.cinemas-online.co.uk/0/4/82/The-Thing-UK-Poster [...]
Szancso: Akkor a tehénfingot sem kell már, zsákokba gyűjteni...
Mind a 4 komment
Bogdán László Cserdi polgármestere szerint, mihamarabb fel kell számolni a cigány önkormányzatokat, és egészen más módon kell segíteni, helyes útra terelni a társadalom perifériájára került cigányságot.
2231 0 18 Izé
norbertvincze: http://www.origo.hu/itthon/20150618-cserdi-bogdan-laszlo-cigany-roma-jobbik.html
justil: Genetika egy frászt. Egy csecsemő egy üres könyv. Azzal írod tele, amivel akarod. Nyilván nem [...]
Connektor: Akkor bocs,pedig ez jött le... de gondolj bele abba, amit írtál: magyarul szinte már születése [...]
Mind a 18 komment
Hold my beer! - végre egy értelmes találmány :D
3656 0 3 Izé
bungle: Sört nem hagyunk ott sehol!
lilaflexninja: Ez mondjuk jogos kérdés!
zed911: Ez poén, de ha haladni akar a sör ottmarad? :D
Egészen élethű grafikája van már az új FIFA-nak! ;)
3157 0 1 Izé
bungle: http://vimeo.com/106750217
Kattintás előtt írjátok meg kommentbe a tippet, milyen magas oszlop keletkezne egyetlen papírlapból, ha 23-szor félbe tudnád hajtani!
6860 0 44 Izé
cila: Papírja válogatja, de, szerintem saccra vetekedhetne a Burj Kalifával, ami egy igen magas épüle [...]
Szancso: Na ez is megoldódott...;) https://www.youtube.com/watch?v=KuG_CeEZV6w
Resystanc3: Barom. Más téma: köszönöm.
Mind a 44 komment
Tévedésből lőhették le a maláj gépet

Az amerikai hírszerzés elemzése szerint a szakadárok ellenőrzése alatt álló donyecki területről lőtték le a maláj utasszállító repülőgépet. Az oroszok felelőssége pedig a fegyverszállítás, és vélhetően a hiányos kiképzés lehetett.
1936 0 39 Izé
norbertvincze: http://hvg.hu/vilag/20150717_Itt_a_bizonyitek_a_lelott_malaj_geprol_Me
hawkeye: De! :)
Tooni: "Éppen akkor indítottak légitámadást (az ukrán erők), amikor a polgári repülőgép elhaladt [...]
Mind a 39 komment
Csupán fél perc egy orosz kereszteződésben...
4513 0 9 Izé
mue: a kisbusz már hátulról is meg volt törve (lehet akkor tört meg amikor izomból hátratolatott). [...]
Dieseldisc: Inysztanyt Karmageddony!
vnyoc: Már látom magam előtt a jövő kereszteződéseit mikor tankokkal és rakétákkal felfegyverezve [...]
Mind a 9 komment
AzeR Dreaming - Different Ways

Egy hosszabb kihagyás után megérkezett a következő release. Természetesen ez is ingyenesen letölthető! :)
980 0 0 Zene Izé
Barcelona GO! - így is be lehet egy várost röviden és kreatívan mutatni!
2318 1 3 Izé
lilaflexninja: Nekem nagyon tetszett, olyan valószínűtlen hangulata van. Nem szokványos, nem sablonos, a képek [...]
Nusihusi: Jó ez a videó, kicsit elvont:)
PabY: Kicsit olyan volt mint egy cyriak videó
Emlékszik még valaki a Harlem Shake nevű förmedvényre zenére? Most a Majmok bolygóján találtak egy esküvői videót VHS kazettán...
3197 0 1 Izé
lilaflexninja: Ők legalább tudnak bulizni. Egyszer voltam ilyen éneklős örjöngős vidámkodós nagykalapos s [...]
Szabadesés 30 méteres magasságból 88 km/h-ás sebességgel - ez az új móka Dánia egyik vidámparkjában. Kipróbálnád?
2785 1 8 Izé
Dieseldisc: Mire gondolsz? Háló helyett hasábburgonya szeletelő?.... na az....
bungle: Ez is jó lehet: http://giant.gfycat.com/NiftyUnkemptFoxhound.gif
lilaflexninja: Simán kipróbálnám, nem tudom, nem lehet rosszabb mint a bungeejumping, amit mondjuk nem próbál [...]
Mind a 8 komment
Olvasni jó!

Sajnos a mai fiatalok egyre kevesebbet olvasnak Európa szerte, így Magyarországon is. A felnőttéválás során pedig igencsak fontos lenne, hiszen számtalan pozitív előnye van. A mentális fejlődés elengedhetetlen kelléke az irodalom, legyen az külföldi vagy magyar. A cikkben 10+1 okot tüntetnek fel azért, hogy kedvet kapj az olvasáshoz!

...és Ti mit olvastatok utoljára? :)
2693 1 32 Izé
lilaflexninja: Mondjuk nekem Picasso egyes dolgai tetszenek, és értékelem a tudását, mert fiatalkori képein l [...]
justil: *ha továbbadás nem*
justil: " mint amikor az ecceri turista rácsodálkozik egy picasso alkotásra, majd felsikít, hogy "dehát [...]
Mind a 32 komment
Miért nem foglalkozik a sajtó a palesztin áldozatokkal? Az egyik oldalon az elnyomó, a másik oldalon pedig a szabadtéri börtönben élő palesztin nép küzd. Az elnyomók oldalán senki sem halt meg, miközben a palesztin oldalon egyre nő a halottak száma.
2863 1 102 Izé
FatSnakeFoot: https://www.youtube.com/watch?v=gAHFJjWnsOI#t=52 Sok palesztin Gaza saját "szeptember 11-ének" ne [...]
norbertvincze: mindkettő jó
FatSnakeFoot: Ja, amúgy meg #100 :)
Mind a 102 komment
Kicsit para figurák a Disneyland nyitásakor
4712 0 2 Izé
Himbeer: Micimackónak nagyobb volt a feje mint a teste :D
HoPpY: Amúgy ez így fekete-fehérben tényleg durva, de színesben lehet nem volt ennyire rémisztő!
Mai izés téma a fülgyertya ill. fülgyertyázás/testgyertyázás 

Az RTL Klub népbutító Fókusz c. műsorában hangzott el Török Szilveszter tudományos szakértő munkatárs vegyészmérnök szájából:
- Az a vákuum honnan tudja, hogy mit szippant ki?
- Hát aaa... azt... azt senki nem tudja, de a szervezetből honnan tudja, hogy pl. csinál egy gyomormosást, beöntést, az mit fog kivinni... 

Akkor egy kis olvasinvaló: Jó ötlet-e a fülgyertyázás?
2900 0 32 Izé
norbertvincze: helyes, mert én is. " Egyrészt valamennyi fülzsír..." ez tiszta sor, és a többi is. Ezért a [...]
I. C. Wiener: Egyrészt jár a +, másrészt elképesztő, hogy mi mindenben hiszel... Bocsi, a hülyézés talán [...]
bungle: Áááá nem, én még soha nem gyújtottam üresen gyertyát... ;) Áruld már el hogyan szívja k [...]
Mind a 32 komment
Az élet kifürkészhetetlen útjai

A földi élet kialakulásának története során a tudósok öt nagy kihalást említenek. Egyik ilyen, amit mindenki ismer, a dinoszauruszok kipusztulása. Néhány szakértő szerint megint egy ilyen tömeges kihalási folyamat előtt állunk. Az oka pedig az emberek elterjedése.
2542 1 10 Izé
bungle: Ennyike, most már végre te is tudod! :D
Nas: Kész, ennyi volt, lehet bezárni a paleontológiai tanszékeket, fény derült a titokra. :D
bungle: Áhháá, most már értem! http://i.imgur.com/IX32UBy.jpg
Mind a 10 komment
JIBO - robotbarát az egész család számára ;)
2308 0 5 Izé
vadonka: Ezzel lehetne ötvözni :) https://www.youtube.com/watch?v=d3CWLCoQu7c
thisisreal: Milyen jól elbeszélgetne a betörővel. Még talán a széf kódját is elárulná! ;)
nymisi: kellene nekem ? IGEN ! Jól el lennénk...
Mind a 5 komment
Bárddal próbált meg bankot rabolni egy kínai férfi, de végül megérkeztek a gumibotos biztonságiak, élükön a takarítónővel, és partvissal nyomban elkergették. :D
3513 0 7 Izé
a janek: de legalább nem bárdolatlan
lilaflexninja: Jaaaa, akkor egy barom volt a rabló! és én se menjek bankot rabolni ezek után.
blackmumus: tényleg kifelé volt nyitva, de a másik szárnya :D
Mind a 7 komment
A pedofilok agyában fordítva működik egy létfontosságú kapcsoló

Az elmúlt időszak kutatásai jelentősen árnyalják a képet: valószínű, hogy a pedofíliának biológiai gyökerei is vannak, és ezek megváltoztathatatlannak tűnnek.
4173 0 41 Izé
lilaflexninja: Japán, Spanyol, Mexikó! Na oda kell menni friss husiért!
FatSnakeFoot: Gondolom azt szeretted volna írni, hogy el vagyok tévedve. Lehet... A saját véleményemet írtam [...]
nagydee: van ahol meredekebb, meg van a hol a másik irányból meredek http://chartsbin.com/view/543 az pe [...]
Mind a 41 komment
Brit tudósok kiszivárogtatták, hogy pukiszaggal gyógyítanák a rákot

Magyar cikk
1699 0 1 Izé
JamesBond007: úgy hallottam pénisz hosszabbításra is jó
Klónchestra 1 üttes ;)
1450 0 3 Izé
Botos Vendel: klon szimfonikusok!!!!444
Tooni: Majd szóljatok ha kijött a videó, hogy nem is ő csinálta az összes hangot.
Travis Kestrel: Csak MysteryGuitarMan alias Joe Penna :D Amúgy marha jó videói vannak.
Undulatus Asperatus
3593 1 0 Izé
Biológiai masina - izommal működtetett és elektromos impulzusokkal kontrollálható mozgó bió bot
2778 0 4 Izé
vadonka: Egyenlőre nem sok mindent tudnak, de pár év és ilyenekből készült élethű szexrobotokat lehe [...]
jackherer77: Azt bazmeg, hogy jönnek a robotok!
ismeretlen: De ez most itt mi és miért és hol van és mit kéne látni és egyáltalán
Mind a 4 komment
Pajzsmirigyhormontól remélni a jobb segget

„Sosem értettem azokat, akik mindenféle tablettával akarnak lefogyni. Úgyhogy csak egy természetes zsírégetős kúrát csináltam végig” – büszkélkedett egy ismerősöm a minap, akinek a nép egészségre nevelése afféle missziója. Ő nem olvasta el az általa említett szer címkéjét, de én igen. A betyárkörte-kivonat mellett szintetikus pajzsmirigyhormon van benne.
1432 0 1 Pink Izé
zeiksz: Jó ez a kép.
1 cica 2 cica... 7 cica jajj :)
2569 0 1 Izé
Nusihusi: Nagyon cukorborsók :)
Der Sprinter - Egy a millióból
630 0 0 Zene Izé
Ceruza váza - és más egyéb dizájnos cuccok
586 0 0 Art Izé
Most megtudhatod, mennyit költ rád a tb 

Meg pl. azt is, hogy az 1271 milliárd forintos egészségbiztosítási kasszának a 85 százalékát a betegek 20 százalékának gyógyítására használják, valamint a top 20 beteg speciális, drága gyógykezelése összesen 3,3 milliárd forint volt.
3488 0 6 Izé
FatSnakeFoot: És a többség így van ezzel. Viszont ha komolyabb bajod van, akkor meg jön a duma " ezt sajnos a [...]
vadonka: Velem jól jár a TB. Évek óta nem voltam még csak betegszabin sem. Az orvoshoz is csak azért j [...]
FatSnakeFoot: Ugyammá', ki ellenőrzi azt?! Mint sok alapítvány esetében, ahol az emberek többsége sem hisze [...]
Mind a 6 komment
Olcsó 3D nyomtatót fejleszt egy magyar startup - az Indiegogo közösségi finanszírozási oldalon 40 ezer dollárt (9 millió forintot) akarnak összegyűjteni, aminek a felét (jelenleg 20 ezer dollárt) már sikerült is.
1628 2 7 Izé
suvomi: már 102% :)
nagydee: http://hu.rs-online.com/web/p/3d-nyomtatok/7952333/
bungle: Kiderült, hogy a nyomtatott fegyverek max. vízipisztolynak jók, rögtön lement az áruk. ;)
Mind a 7 komment
Hiába félmillió, nem gyógyít a mágnes 

A magyar egészségügy helyzete is hibás abban, hogy az emberek a kezelés helyett sokszor inkább az áltudományos kuruzslás felé fordulnak. Mit ér több százezres mágnes, ami állítólag szinte mindent gyógyít?
4937 0 10 Izé
a janek: ez biztos nem vibrátor ?
lilaflexninja: De a kosmodisk az segít!!!!! benne van a reklámban is! Amúgy semmi baj, mert ha valaki megvette [...]
nandras01: és ez mit keres a "tudományos" címszó alatt..?
Mind a 10 komment
Régebbi postok...