REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Állató jó hangok
1262 0 0 Izé
Azok a bizonyos megjegyzések
2495 0 0 Izé
A kormány lépéseket tesz a pedagógusok védelmére
Mondjuk ideje lenne!
1499 0 1 Izé
Findzs: Ez nagyon szomorú :( És sajnos mindent elárul az ország helyzetéről. Meg, hogy miért is él m [...]
Az vajon genetika, hogy valakinek nincs hasa, de óriási feneke/combja van?
3648 0 1 Izé
AinaSesa: És megvan | getbadgirl. com |
A Let's Bike figyelemfelkeltési kísérlete

Így mutatják be az egyszemélyes autók abszurditását.

1765 0 0 Izé
Nincsenek fából :)
2989 0 0 Izé
Amikor azt hiszed hírességgel találkoztál
2532 0 0 Izé
Nos, valahogy így...
2074 0 0 Izé
Szabadulóművészet

1187 0 0 Izé
Gyanítom, a kapus nem  velünk van...
2285 0 0 Izé
Halálos iramban 9.
Meghazudtoljuk a fizika törvényeit
3077 0 2 Izé
Gábor-79: Az utolsó pár másodpercben besétáló ürge nem halt meg a Tokió Driftben?
balogh predator: Ennek még az előzetese is nevetséges, és van aki fizet hogy moziban nézze meg :D
Biztos csak hallucinálok, ilyen dolgok nem történnek
2577 0 0 Izé
Az emberek egyik fele magától hülye, a többieknek segít az élet
2295 0 0 Izé
Shakira, J-Lo, Super Bowl
2335 0 0 Izé
Nem csak a nők tudnak hisztizni
1540 0 0 Izé
Csak úgy összehasonlítás képpen
4960 0 0 Izé
A Wuhan-i piac
Na, vajon miért van korona vírus?
3135 0 0 Izé
Érdemes megpróbálni, legfeljebb nem sikerül :)
4145 0 0 Izé
Amikor a kommunikáció lehasal
3258 0 0 Izé
Anyakönyv nélkül él, így elvitték a babát
Érdekes hozzáállás a szülőktől, sok kérdésem lenne...

Cikk:https://index.hu/belfold/2020/01/29/dusnok_gyamhivatal_rendor_anyakonyv_szulo_elrabol_kiemel/?fbclid=IwAR0tO10DpuPFU4pM2SSiW5WwULPdjz3WQvkSo8Bt2ZVQx2s5zgiDV9qh5eQ
2056 0 1 Izé
kenderice: Anyakönyv, valamint kötelező és ajánlott oltások és védőnői felügyelet nélkül mert a sz [...]
Hivatali eltávozás
Zseniális! És Demi sem utolsó

2381 0 0 Izé
Ha minden kötél szakad, ebből is meg lehet élni
1512 0 0 Izé
Kicsit félénk
1532 0 0 Izé
Hogy álltok a Dolly Parton kihívással?
1925 0 0 Izé
Én már nem lepődök meg semmin
1770 0 0 Izé
Vannak érvek, amikkel nem tudsz harcolni
2398 0 0 Izé
Furcsa dolgok a természetben
1696 0 0 Izé
Köszi Peti! :D
1521 0 0 Izé
A Fekete Mamba nincs köztünk többé...
1106 0 0 Izé
Morbius
1601 0 0 Izé
Az edzőteremben bármi megtörténhet
4496 0 0 Izé
Amikor feltúrják a filmes ruhatárat
2642 0 0 Izé
A nők néha kedvesek is tudnak lenni egymással
3918 0 0 Izé
Furcsa de zseniális gondolatok
2470 0 0 Izé
Nem evilági járműveken dolgozik a Lexus


Cikk: http://www.automotor.hu/hirek/nem-evilagi-jarmuveken-dolgozik-a-lexus/
1629 0 0 Izé
"Legyen legalább 100 kiló és 190 centi magas, hogy jól nézzünk ki együtt."

Aki nem felel meg Norbi elvárásainak... Még van remény



 
3058 0 1 Izé
qpci: Molnár Nagy Ő Anikó talán megfelelne Neki.
Azért nem szabad feladni, mindig lesz jobb
2562 0 0 Izé
Az a fránya feledékenység
2094 0 0 Izé
Régen olyan koravének voltak az emberek...
3167 0 0 Izé
Fura eszközök
2449 0 0 Izé
Régebbi postok...