REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
TATU18 - L, mint Láv
A színtér zavarba ejtése, "Hova tegyelek TATU18?", nagylemez! punk? nem! pop? talán. rokk? háát. metál? khm. hiphop? nyolcadig. britpop? áh... mi ez?  myspace.com/tatu18music
1178 0 4 Zene Izé
Purple: én sem tudom, de gondolom a beküldő tudja.... :D
xcsokix: sztem ez egyszerű poénos pop punk :)
dani003: csak tudnám mi az isten köze van ennek a Breakbeat-hez... :S de biztos én vagyok a hülye....
Mind a 4 komment
Bedőlt hitelek után otthagyott házak Kaliforniában. Sokkoló látni, ahogy a hatalmas tévék és különböző értékek mennek a kukáskonténerbe, mert a tulajdonosnak nem volt pénze/ideje rendesen kiköltözni.
11979 5 49 Izé
Wicked: Ha valakinek problémája lenne a jelenlegi pénzügyi válság megértésével, a következő sorok [...]
nymisi: Az sem rossz :)
NoSuker: Csődeljárás. Én csak ennyit mondok, ugyanis személyesen ismerek olyan családot kint, akiknek v [...]
Mind a 49 komment
Amerikai választópolgárok.
6459 0 18 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=-4wQfQtpDAc "I can’t imagine a President being named Obama"
Dawe: jó a szemed
tomsojer: Honda TRX500FE (Quad ill. ATV.)
Mind a 18 komment
Beat Baby Mix :)
2865 0 0 Zene Izé
High on Fire - Rumors of War
957 0 0 Zene Izé
Sokan a gyümölcstől híznak el?
365 0 4 Pink Izé
Derill: meg az eperízű kottontól is mi?... banánból meg sztem elég tetemes menniységet kéne ahoz bet [...]
TinusSs: :D
pupuc: sok banántól meghizhatsz=P=PP az hizlal:D:D:D
Mind a 4 komment
Hogyan NE vagánykodj a haverok előtt...
14504 3 36 Izé
Kiscsuri: Sztem kamu...Direkt van rajta másik ruha és direkt mozgatta a lábát is.Csak a hülye nem veszi [...]
ramalama: A ruha is más, és felemeli a lábát a végén, mikor felhúzzák...
Errtu: Csal a szemed :) De először nekem is csalt, ha ez megnyugtat.
Mind a 36 komment
Melyik napon születtél? Ebben vagy tehetséges...
1101 2 0 Pink Izé
Bódi Sylvi állítja: a férfiak szeretik, ha egy nőn van mit fogni...
655 0 1 Pink Izé
ismeretlen: Igaza van! mondjuk arra is figyelhetne, hogy a férfiak azt is szeretik, ha a nőnek valahogy kinéz [...]
Megint gömbölyödik a tavaly 20 kilót fogyott fiatal sorozatsztár
729 0 0 Pink Izé
Bátorságból, emberségből ötös. :)
712 0 1 Sport Izé
Maccoyi: A nézőknek újra csak respect: http://www.youtube.com/watch?v=jU8zyB3W0pU
Hírességek Photoshop után
13436 7 32 Izé
mekszamnojz: hagyd. ottika szegény..... lelkiszegény X)
Purple: ottika ha neked lenne egy akármid, céged, oldalad vállalkozásod akármid, te nem reklámoznád?? [...]
Wicked: Ottika fogyaték, nem kell vele foglalkozni, már így is megkapta a 15 perc hírnevét...
Mind a 32 komment
Digitális "megszépülés"
11272 2 4 Pink Izé
PictureMaker: Persze, mert az első a retusált.
Valerius: nekem spec. jobban is tetszik az első képen. csak kicsit sárga a haja. de gondolom a fények miat [...]
Purple: aki meg balfasz fotós vagy nem ért a marketinghez, az reggel is ugyanolyan balfasz....
Mind a 4 komment
Holly, a csacsi segít Mrs Ferriernek a gazdasági hírek elemzésében...
2812 0 18 Izé
H.duju: :D:D azért csaK megkérdezheted:):))))))))
iw84u4t: Úgy tünik, a Ferrier papa szamárbőgetője nem elég...nagy...
spider86: meg sem kérdem mire :S... :D
Mind a 18 komment
Hinta, palinta.... :)

"Az egyetlen játék a skandináv Disneylandben." :D
5828 1 15 Izé
eváj: na jóvan, ez egy szép derék magyar mondat volt (Y) grat magamnak :D:D
eváj: hát én még a sima hintán is fosok ha1 kicsit meglököm magam hogy leszakad az egész:D pedig ne [...]
Daniel1989: ezt simán én is kipróbálnám :)
Mind a 15 komment
Paris Hilton puncikból! :D
1225 0 2 Pink Izé
mincsi: úristen. nagyon pihent agyú "művész".
mekszamnojz: hát egy két rész van egy két punci részből de van ott hónalj mell meg minden más testrész i [...]
Dohányzás ellenes hirdetések
7330 2 90 Art Izé
M.agnus: Mit gondolsz, a Megyeri-hidat miért építették, miért tökölnek a körgyűrűvel? Hogy minél k [...]
Winston: :) Én is erre céloztam. A napom általában így indul. Kv cigi és irány a wc.
Ottika: Winston, jah hatással van az emésztésre??? Nah, apukám, akkor eccer, amikor jó messze vagy egy [...]
Mind a 90 komment
Dohányzás ellenes hirdetések
7590 18 90 Izé
M.agnus: Mit gondolsz, a Megyeri-hidat miért építették, miért tökölnek a körgyűrűvel? Hogy minél k [...]
Winston: :) Én is erre céloztam. A napom általában így indul. Kv cigi és irány a wc.
Ottika: Winston, jah hatással van az emésztésre??? Nah, apukám, akkor eccer, amikor jó messze vagy egy [...]
Mind a 90 komment
Szereted a kutyádat, de meghalt? Nem baj, van megoldás!

És nem szimplán kitömik...
3758 1 4 Izé
mekszamnojz: találtam. jah. elgondolkodtató sztem is.
Erunder: Ezt te írtad v találtad vhol? Csak azért mert nekem nagyon tetszik jó kis sztori.
mekszamnojz: "6 hetesen magatokhoz vettetek, sokat játszottam a gyerekekkel és nagyon boldog voltam Veletek. Ah [...]
Mind a 4 komment
Hit the Jackpot 2
10857 9 22 Game Izé
tomi77: legjobbak közül a 30.............................................................................. [...]
tomi77: legjobbak közül a 30.
tomi77: (A poszt képre gondolom) Errtu! célozz jobban!!!!!!!!! :)
Mind a 22 komment
Flobots - Handlebars

Hivatalos oldal

Wikipedia
493 0 2 Zene Izé
karmigran: Szerintem is az! :)
gundul: Nagy ZENE!!! Köszike!!!
Nemrég ugye Stephen Colbert , az amerikai showman kapta a legtöbb szavazatot az új M0-ás híd név pályázatán. A videó tanúsága szerint róla is nevezték el végül. :D
2681 0 11 Izé
bungle: http://i.imgur.com/sHfW5Kb.png
Spantz: Tudomásom szerinte megyeri híd a neve
Tóth József: Már akkor mit szóltok a Gáspár Győző-höz? :DDD
Mind a 11 komment
Psycho Realm ft B Real-Stone Garden

Kőkemény latino Hip-Hop, a Cypress Hilles B-real is tagja volt annak idején!
581 1 0 Zene Izé
Rihanna - Unfaithful (Adam Bass vs Deadfear remix)

Bár sajnos Hardstyle kategória nincs a zene.izén, se jumpstyle, de azért véleményezés céljából megmutatnám egy most készülő saját alkotásom, ami valószínűleg kiadásra nem fog kerülni egyéb szerzői jogok miatt. :)

A Hardstyle zenei stílust kérlek ne keverjétek össze a hardtechnoval! :)

 
1221 2 4 Zene Izé
koocos: bírom a jumpstyle-t is, de a hardstyle valahogy jobb...am tényleg jó lett, grat!;)
Balázs: jó csaj
Deadfear: Köszi. :) Nem tudom sokan mondták, hogy ne legyen ilyen hosszú az eleje de nekem így tetszett. A [...]
Mind a 4 komment
High Dive Zero
5243 1 3 Game Izé
wfalevel: 1040 :P
crusoe: 1006
Maccoyi: 927 :)
Hangzhou öböl hídja! 36 km hosszú és 170 milliárd dollárba fájt!
3973 1 11 Art Izé
spd: Az ára az oldal szerint: US$1.70 billion, azaz 1.700.000.000 dollár. Méterenként ez 47222,2$, az [...]
nilsnoa: Miért nem ott van? :O :D
r0b3rt0: én már régóta várok a föld-hold hídra
Mind a 11 komment
Hangzhou öböl hídja! 36 km hosszú és 170 milliárd dollárba fájt!
4168 1 11 Izé
spd: Az ára az oldal szerint: US$1.70 billion, azaz 1.700.000.000 dollár. Méterenként ez 47222,2$, az [...]
nilsnoa: Miért nem ott van? :O :D
r0b3rt0: én már régóta várok a föld-hold hídra
Mind a 11 komment
High School musical sztárok
596 0 0 Pink Izé
"Hosszú hónapok pletykái, és néhány kiszivárgott kép után a Nokia végre megmutatta, mivel vág vissza a mobilok piacából egyre nagyobb szeletet kihasító Apple-nek."


Szerintem pedig: 

Most már csak azt kell megértenie a mobiltelefonokat gyártó és forgalmazó cégeknek, hogy nem csak a vas a lényeg, hanem a benne lapuló operácis rendszer és a mögötte lévő mentalitás.

Mert hiába a nagyobb felbontás, a flash plugin, a nagyobb kamera, meg a videórögzités, ha az egészet kiszolgáló operációs rendszer nem képes visszaadni az utólérni kívánt rivális szinvonalát. 

Hello I'm a Mac. 
1313 0 4 Tech Izé
insider: év vettem egy ilyet és teljesen meg vagyok vele elégedve, a napokban olvastam,h jön az új ájf [...]
Jozef7: Hát ilyen telókra szerintem már nem valami jó a symbian :S
Paapi: Nem tudom hogy mi a bajod a Symbian-nal. Lehet hogy vannak hibái, de azért még mindig megfelel a [...]
Mind a 4 komment
Ujonc ft Aza - Tarzanborz
www.wacuumairs.com
523 0 0 Zene Izé
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)

Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.
1475 0 0 Art Izé
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)

Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.

1843 1 0 Izé
Ez gól. De honnan is lőtték be? :)
768 0 1 Sport Izé
superxaba: Öhöööööööööj!
Oasis - Shock of the lightning

Az október 7-én megjelenő album címe Dig Out Your Soul lesz, és Noel Gallagher gitáros nagyon más típusú zenét ígért rá, mint amit az angolok kedvenc együttesétől eddig megszokhattunk. „Groove-os zenét akartam írni, és nem olyan dalokat, amik a hagyományos formákat követik, refrénekkel, verzékkel és középrésszel” - mondta Noel, aki „hipnotikus, húzós” hangzást kívánt elérni.
500 0 0 Zene Izé
Hírességek meztelenül a PETA kampányában
21813 3 52 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2008/12/advertising-campaign-from-peta.html
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9501
giyandeva: Vegéknak nem vegáknak: Earthlings c. film :) http://video.google.com/videoplay?docid=-34818838985 [...]
Mind a 52 komment
A sztárvilág néhány nem túl szép hasa
14217 0 10 Izé
Purple: hát ennek nagy részét nem értem... :D
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/10/ugly-celbrity-body-parts.html
Tóth József: Azt szeretném hozzátenni, hogy ezek a csajok rendelkeznek annyi önkritikával, és még attól is [...]
Mind a 10 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
2441 4 13 Izé
Tooni: Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D
bungle: Egyszer mentem a Grand Canyon felett ilyen helitúrán. A pilóta is kb. így nyomta. ;D
Tooni: Na elmész a jó ... fuuuuu.... csajok ne nézzék.
Mind a 13 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
1937 1 0 Tech Izé
7 főbűn sminkelésnél, amit soha ne kövess el!
1169 0 9 Pink Izé
Purple: de ezek amilyen buták visszamondanák, hogy: tevagyagáááááz :D
CRaPtRaSH: akkor úgy mondom hogy tudni kéne, de akiknek szólna a cikk, azok úgy sem veszik magukra... tehá [...]
Purple: hidd el nem tudják :D nézz csak szét az uccán. meg a lenőtt hajból is kurva sok van és nagyon [...]
Mind a 9 komment
Már megint Tüncike... most Józsi barátnál vagy kinél.

(Az előzményről már szó volt itt (40. komment) - bungle).
13391 3 67 Izé
mekszamnojz: lokko bukik a szőrre... őt beajánlhatnánk (:
mekszamnojz: HAHA :) gondolom mennyi jelentkező lenne rá, aki megcsinálná neki azt a kölköt :)
|-=O=-|: Kiderült Kiszel Tünde kora! Mekkora hír!!!! ;) http://www.szon.hu/hirek/Bulvar/cikk/kiderult-kisz [...]
Mind a 67 komment
Régebbi postok...