REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Idén nálunk volt a "dakar" rali,és remélem mindenki ismeri Robby Gordont!

Ja,és a postkép saját fotó!
636 0 0 Sport Izé
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
Ninja Roll
1391 1 1 Game Izé
KisPal: Ez tök jó:D El voltam vele...
Onyx - Slam (1993)

Biohazard-dal együtt ugyen ez a nóta ITT.

wikipedia

homepage
453 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Szlem! Töttőrö töttőrö! Naaagy zene...
Morbid Angel - Maze Of Torment

A Morbid Angel egy amerikai death metal zenekar, a stílus egyik meghatározó csapata. Az 1980-as évek elején a floridai Tampában kialakult death metal mozgalom vezető zenekara.

God Of Emptiness

Rapture

Blessed Are The Sick

 
292 0 0 Zene Izé
Rammstein - Benzin

Rosenrot

Te Quiero Puta

Mann Gegen Mann

Tier
397 2 5 Zene Izé
eerix: :D:D
Balázs: én a közelbe(Baromira nem gyomán :D) nyomultam sátorba:D
eerix: (hol?én Gyomán :D)
Mind a 5 komment
Cryhavoc - Repent

1992-ben alakult finn heavy/death metal brigád. Eredetileg a klasszikus floridai death metalt művelték, majd fokozatosan rajtuk is elhatalmasodtak a skandinávokra jellemző dallamok.Dalaik gyakori témája a természet.

Snowsong

The Wind

Metamorphosis

u.i: Nem összekeverendő a Cry Havoccal
321 0 0 Zene Izé
Antifaces - Rohadó Világ

Naoszt vótál fenn szombaton?
300 1 0 Zene Izé
A 14 legnagyobb szobor a világon.

Szerintetek melyik minek a szimbóluma és hol található? Mert nekem nem sikerült rájönnöm...
6849 0 33 Art Izé
közlegény: Mindegyik kép fölött ott van, hogy hol található. (kivéve a Húsvét-szigetekit).
Revanor: Az első képen a Húsvét-szigeteki szobrok vannak... A második pajzsán mintha Sarló-Kalapács l [...]
tüpp: nekem a kilences képről egyből ez ugrott be: http://www.martontravel.hu/admin/pictures/Image/luxo [...]
Mind a 33 komment
A 14 legnagyobb szobor a világon.

Szerintetek melyik minek a szimbóluma és hol található? Mert nekem nem sikerült rájönnöm...
7267 3 33 Izé
közlegény: Mindegyik kép fölött ott van, hogy hol található. (kivéve a Húsvét-szigetekit).
Revanor: Az első képen a Húsvét-szigeteki szobrok vannak... A második pajzsán mintha Sarló-Kalapács l [...]
tüpp: nekem a kilences képről egyből ez ugrott be: http://www.martontravel.hu/admin/pictures/Image/luxo [...]
Mind a 33 komment
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10886 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
Veszprém rally 2008. videó

 

végeredmények
1080 0 1 Sport Izé
papaluige: a magyar rali ob-ról megvan a véleményem! :(
Summer Couples
4276 3 4 Game Izé
MVS: nagyon kellemes nyári kikapcsolódás!! köszike!!
Syerafy: Örülök, hogy tetszik :)
Móni: Tényleg nagyon jó! :) Az én csúcsom: 9970 http://www.kepfeltoltes.hu/view/080709/eredm_ny_www.ke [...]
Mind a 4 komment
Wimbledon 2008

 Nadal-Federer döntő öszefoglalója

(Nem semmi összecsapás volt.)
704 0 1 Sport Izé
Balázs: Nadal a legjobb!!!:)
D.I.P.A. a DSP-ből.

Nagy kommentet nem fűznék hozzá, ez az egyik kedvenc számom. Halgassátok meg és figyeljetek a szövegre. Honlap
334 2 2 Zene Izé
Errtu: ha mp3-as file-t linkelsz, akkor inkább töltsd le, és utána tömörítve tedd fel valami hosting [...]
Purple: hát igen... az izé valami miatt nem csípi ezt a fajta feltöltést... linkeld ide valahogy másho [...]
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
407 0 0 Zene Izé
Clawfinger - Out to get me  

A Clawfinger egy skandináv metal együttes. Hangzásában ötvözi a rapcore, industrial és nu metal elemeket, szövege világméretű témákban kemény, kegyetlen, szembesítő kritikát tartalmaz, ideológiák követésétől tartózkodik. Frontembere Zak Tell olyanokról beszél, amiről sokak leginkább hallgatnak, vagy amin nem is gondolkodnának.
581 1 4 Zene Izé
Chino: hát ja. gondolhattak volna arra hogy van aki el akar menni mind a 2re. sztem nem voltunk egyedül a [...]
Géza bá: Én is voltam a koncertjükön. Igen jó volt. Sajna nekem is el kellet lépnem korábban az offspri [...]
wowbagger: engem az offspring annyira nem izgatott,inkább őket néztem/hallgattam:P
Mind a 4 komment
Eddy Wata - I Love My People
427 0 0 Zene Izé
Nelly Furtado - All Good Things

Nos:)Hát az úgy volt, hogy reggel ment a rádióba és megszerettem:D

u.i: megszokásból Metalba tettem xD
445 1 2 Zene Izé
Balázs: detkór jóember xD
wowbagger: ezaz igazi hárdkór mi?:D
Raccoon Racing
2489 0 7 Game Izé
Purple: tudata sincs.. :DD (:*)
csicsilla: a tudatalattid ...
Errtu: freud-i elszólás, illetve jelen esetben elírás :D
Mind a 7 komment
"Kisfiam, mondtam már, hogy ne játszadozz az étellel!"

Részemről bocsánatos bűn lenne ez esetben! :)
7504 4 13 Izé
Nusihusi: Tök ügyes:) De én inkább hastölteléknek használnám a Barbecue-t=)
pipi8607: Zsír kép lett!! :D
bandee1219: Nem sámli egyik videó sem, bár csk nekem is menne így. 8/
Mind a 13 komment
Valaki ezt, valaki azt sétáltat...
3742 3 8 Izé
7sleeper: rabbiátor..
unumunu: a nénike arra gondolhatott, hogy ma a Buksi helyett a monitort sétáltatja el a közértig,mert az [...]
livy: Ez mekkora jó volt :D
Mind a 8 komment
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
344 0 0 Zene Izé
RAMONES - Spider-Man

(Freandly neighborhood :D)
449 2 0 Zene Izé
10 seggrakétás videó :)
12142 2 19 Izé
bungle: http://www.break.com/index/sitting-on-a-bucket-of-fireworks.html
nyehőce: http://funlist.funpic.hu/?page=attachview&message=15680&attach=1
Vin Dieselke: Tipikus idióta amcsik..:( Inkább no comment.
Mind a 19 komment
TV on the Radio - Staring at the Sun
315 0 0 Zene Izé
Althea & Donna - Upton Top Ranking
Ezek a csajok '77-ben olyan előadókat előztek meg a BBC rádiós listáján, mint Neil Young, a Sex Pistols vagy a The Clash... Rettentő jó reggae!!!
599 0 0 Zene Izé
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
617 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
Pár szép HDR kép
(kötözködő fotóbuzerátoroknak pontosítás, hogy ne koptassák a billentyűket: HDR képekből összerakott jpg képek).
8175 0 33 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/09/50-beautiful-hdr-pictures.html
LYoczy: Hello ! Szerinted akkor a Subarus, és a repülő madaras képek is HDR eljárással készültek? Il [...]
Dawe: "kötözködő fotóbuzerátoroknak pontosítás, hogy ne koptassák a billentyűket: HDR képekből [...]
Mind a 33 komment
Pár szép HDR kép
(kötözködő fotóbuzerátoroknak pontosítás, hogy ne koptassák a billentyűket: HDR képekből összerakott jpg képek).
8673 15 33 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/09/50-beautiful-hdr-pictures.html
LYoczy: Hello ! Szerinted akkor a Subarus, és a repülő madaras képek is HDR eljárással készültek? Il [...]
Dawe: "kötözködő fotóbuzerátoroknak pontosítás, hogy ne koptassák a billentyűket: HDR képekből [...]
Mind a 33 komment
Twista-Mr. Tung Twista

'92-ben ő volt a világ leggyorsabb mc-je, bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is, másodpercenkénti 11,2 szótaggal..

-honlap-

-wikipedia-
423 0 0 Zene Izé
Mindig nehézkes a laptop-ot ölben használni. Erre nyújt szimpatikus megoldást ez a párna. Három különböző modelljük van, ez a legtutibb. Ráadásul szétszedhető és könnyen hordozható, már ha valaki vinni is akarja...
2837 1 11 Izé
Anapis: Ez nagyon jo ötlet, varrok magamnak egyet:) az én laptopon régi, és nagyon melegszik, párna né [...]
puputeve: Én rá nem tenném a laptopot ilyen párnára, alul van a hűtése nem egészséges eltorlaszolni.
zimbabwe: Köszi SteveOH! Magyarországon más felépítésűeket lehet kapni ha vki olcsóért keresi;) igaz [...]
Mind a 11 komment
Boney M - Daddy Cool

(külön figyelmetekbe ajánlom a mozgáskultúra féleséget)

Rasputin

Ma Baker

Wiki
513 2 1 Zene Izé
Móni: http://www.youtube.com/watch?v=f50RqQQyMlI
Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
2761 4 7 Izé
Maccoyi: kamubekLaca küldte: Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is: A cicák is szeretik a h [...]
Sissi: Beszarás milyen cukik:)
Máln@: :] de arik!:) Nem tudom,hogy ezek,vagy Derill-é e a favorit!:)
Mind a 7 komment
Dune - Can't Stop Raving
421 0 2 Zene Izé
bungle: Elindul.
Purple: működik a link? nekem behozza, de nem indul a videó. másnak is?
Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)

Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)
11387 6 211 Izé
ibor90: aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML k [...]
mekszamnojz: :)
Máln@: na izélők...új poszt van...nézzük meg,ott is ugyanolyan szépek-e a színes,és összeviszaugr [...]
Mind a 211 komment
Lamb Of God - Black Label

A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...

Jelenlegi tagok:

Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
349 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ...??....jóvan akkor...
Balázs: csak sörözni amúgy meg ex-osztálytársam
Ganja Master: nem bazz, barátok vagyunk...(majdnem, de mégsem ugyanaz...XD)
Mind a 11 komment
Slayer - Raining Blood

ez hogy nem volt eddig?!:)
317 1 3 Zene Izé
Géza bá: Kéne "Guitar Hero 3" kategória, már egy csomó zene volt belőle. :)
xcsokix: Thrash 4 evőr!!!:D
MStipee: Jee l,,l Itt meg d'n'b -ben feldolgozva: http://www.youtube.com/watch?v=nKeGOfC_LiA
Ricki Lee - U Wanna Little Of This (Radio Edit)
384 0 0 Zene Izé
George Gershwin - Rhapsody in Blue ("kék rapszódia")

2. rész

A zongoránál: Leonard Bernstein
909 0 1 Zene Izé
Balázs: posztoltam volna egy slipknotosat amibe kurva sok szám volt ez a buzi meg kilépett, SZAAAAAAAAAAAA [...]
Régebbi postok...