REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Anna and the Barbies feat. Kiss Tibi: Márti dala

Több helyről is ismert lehet, legutóbb egy reklámban tűnt fel. A szövegre érdemes figyelni!
3288 0 0 Zene Izé
A mamahotelesek csak szimplán lúzerek, vagy a modern társadalom egyik hibamutatói?
2465 0 0 Izé
Egy amcsi cég zseniálisan reagált a helyi hülye rendeletekre, ami ellehetetleníti a gyerekek limonádé standjait
2186 0 3 Izé
Csádi: https://videa.hu/videok/film-animacio/a-kertvarosi-getto-1.-evad-VC4E0Fe9rJefl9J2 :DDD
vadonka: Egy amcsi reagált a zseniális rendeletre ami ellehetetleníti a helyi hülye gyerekek limonádé s [...]
Ravennë: "lomonádé legaláis" Mintha egy tájszólásos bácsika írta volna a címkéket :D
CBA-s Icuka és Ganxsta Zolee megcsinálta az év dalát

Ja nem, de ők lehet ezt hiszik.
2215 0 5 Izé
Tron65: Aki ezt a dumát kitalálta, 1 dolgot tutira nem csinált soha életébe: nem járt egyetlen CBA-ban [...]
Dmckayals: Hát, tologatott pár másodpercig egy bevásárlókocsit, volt néhány viccesnek szánt utalás n [...]
Ravennë: És itt most végül is Ganxsta Zolinak mi volt a szerepe?
Mind a 5 komment
A hidraulikus prés csatorna egy egyszerű húzással szintet lépett

A lapos fejet élesre cserélték és egyből látványosabb lett az egész.
2807 0 0 Izé
Baromi nehéz tud lenni az élet

Pláne, ha ilyen hülye vagy.
2612 0 2 Izé
vadonka: Valószínűleg geci részeg és/vagy be van lőve. Ennyire hülye ember nincs. De, hogy egy ilyen s [...]
kerdojel: 3:30 nál kellett volna visszakapcsolni
Ezek az emberek tényleg megérdemlik a hónap dolgozója címet
3169 0 1 Izé
VanZant: Itt egy működő link: https://www.youtube.com/watch?v=E0j2giIv8PU
A sivatagban is van út, csak sűrűn fedi a homok
1799 0 0 Izé
Ha nehezen szoktál reggel felkelni, ez az ébresztóra megváltás lehet a számodra
2523 0 2 Izé
MDylan: A siketek ébresztőórája fényjelzéssel ébreszt, szóval fel lehet kelni arra is, hogy csak vil [...]
KillHates: Én úgy tudtam, hogy alvás közben nem érzünk szagokat: https://index.hu/tudomany/til/2017/05/30 [...]
Ne felejtsd el, a legfontosabb, hogy kamerázz, mikor a barátaid hülyeséget csinálnak!

Mert ha nem veszed fel, akkor ilyen videók nélkül maradunk.
3818 0 0 Izé
Csak akkor kattints erre a posztra, ha szeretnél néhány totál értelmetlen viccet olvasni, amit egy mesterséges intelligencia írt!
2114 0 0 Izé
Na ezért fontos, hogy mindig viselj bukósisakot
2945 0 8 Izé
VanZant: Ez nem a KRESZ tudásról szól. Itt a fizikai törvényekkel kellett volna tisztában lenni. Nekime [...]
CsakEgySrác: Jobbról járda mellett kb 15-20 cm haladó szerelvényt előzni. Az is csoda, hogy eddig életben m [...]
VanZant: Na igen. Egy ilyen konténer súlya üresen is több mint két tonna, plusz az alváz. És ha még m [...]
Mind a 8 komment
A Google egyik alapítója csinált egy fura repülőt

Kéne a guruló izék mellé, már egy repülő izé kategória is.
1857 0 1 Izé
MDylan: Ez a fürdőkádas drón designolt változata, ahogy nézem.
Ki kell-e fizetni a helyszíni bírságot?

Nem olyan régen ezelőtt írtam a helyszíni bírsággal kapcsolatosan, hogy Magyarországon még mindig létezik a helyszíni bírság intézmény. Azonban minden esetben ki kell fizetni a helyszíni bírságot?
1653 0 1 Izé
Demente: Be ne nyaljátok ezt ami ide le van írva!Ez régen így volt, ma már nem! A cikkben található p [...]
Valamiért tök megnyugtató azt nézni, hogyan készül a Pringles chips
2701 0 2 Izé
hawkeye: Kedvencem. De eddig azt hittem, h egy bajuszos, pörgekalapos bácsi egyenként szaggatja ki....
Mec: Már majdnem olyan jó, mint a sörgyárban nézni a palackozó szalagot.
Megunta az állatkertet, ezért elindult egy sétára

Nem hibáztatom érte, én is unatkoznék egy ketrecben.
1276 0 0 Izé
A hülye járások minisztérium semmi hozzánk képest, nálunk Erőfosások minisztériuma van
2018 0 1 Izé
kakucsi: Hát.... Tényleg erőből intéznek mindent és fosnak a mások véleményére.
Az mindig igen komoly látvány, mikor lávafolyam találkozik tengerrel
1563 0 0 Izé
A DikhTv legújabb gyöngyszeme a Minden álmod roma filmsorozat

Nem is tudom mit fűzzek hozzá, az egész úgy ahogy van totál szekunder szégyen.
2425 0 5 Izé
vadonka: Hát de ez már nem új, ennek konkrétan vége. #fárajó
vadonka: Ja bocs most látom ez ugyanaz :D Azt hittem valami folytatása az előző szemétnek :D
vadonka: Főszerepben "Zsa'" aki a nőket nem b@ssza. Kíváncsi vagyok mikor lesz erről Dancsónak videója [...]
Mind a 5 komment
Az megvan, hogy a bakelitlemez apró darabokra törik, ha túl gyorsan pörgetik?
2678 0 0 Izé
Bármivel lehet pingpongozni, csak elég ügyesnek kell hozzá lenni

Egyébként a trükkök se utolsók, amiket bemutatnak.
1677 0 0 Izé
Jó tudni, hogy vannak a magyar focistáknál is bénábbak
3005 0 0 Izé
Ha nem tudsz mire elaludni, hallgasd meg, ahogy a BBC egykori bemondója felolvassa a GDPR-t
1227 0 0 Izé
Minek Tom Cruise-nak kaszkadőr, ha ilyet is bevállal?
1713 0 2 Izé
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/70502
CsakEgySrác: Neki nem kell kaszkadőr, hanem mindig rá erőltetik. Itt eltöri a bokáját és befejezi a jelen [...]
A Time magazinra nem mondhatni, hogy nem halad a korral
1249 0 0 Izé
Bruce Worden vicces grafikáitól javulni fog az angol tudásod
3217 0 0 Izé
Lebeghet-e a tömör vas folyadékon?

Persze, ha a folyadék higany.
2562 0 0 Izé
Sean Bull elképzelte hogy festenének a ma már nem létező F1-es csapatok autói
2104 0 2 Izé
trf: elso meg Brabham
trf: Utolso Jordan
Erre a Star Wars részre én nem emlékszem :)
3013 0 0 Izé
Drónernyő, hogy ne fáradjon el a kezed
1094 0 2 Izé
mun: Ez a beltéri változat. Utcára van olyan, amihez egy kis rudat lehet csatlakoztatni a drón aljár [...]
ubi: Mi van akkor, ha belekap a viharos szél :) ?
Reb Bull Hardline
Most leszáguldhatsz a világ legkeményebb downhill pályáján.
2268 0 3 Izé
kistrojak: Hogy a francba gyorsabb 15 másodpercel, egy amúgy is 4 perces lejtő meneten? Eszméletlen...
skad03: Érdekesség, hogy ez a tempó az utolsó előtti (13.) helyhez volt elég... A győztes 15 másodpe [...]
nymisi: Huuuu.. kb 185 alkalommal estem volna el, és/vagy mentem volna neki egy fának... Respect!!!
Az idei fesztiválszezon nagy ökobarát húzása lehet a kartonsátor

A tervezők persze az esőre is gondoltak és azt állítják, hogy át sem ázik a cucc.
3117 0 12 Izé
hawkeye: Hacsak ezért nem... :)))
vadonka: Jó ötlet, legalább a sátor tetején lévő névből tudod kinél jártál előző este egy dugá [...]
sapkabarna: Egy vadiúj Decathlon-gazdaságos sátor 10 ajró. Amit utána még évekig tud használni valaki m [...]
Mind a 12 komment
Tommy Cash egyszerűen a mestere a groteszk és bizarr videóklippek készítésének
2771 0 0 Izé
Idén sem maradtunk Barbie Jeep Downhill verseny nélkül
2243 0 0 Izé
Peppermint

Jennifer Garner is beszállt a bosszúfilmek világába.
2893 0 1 Film Izé
Joshimanohar: Nice
Ha most szombaton Las Vegasban járnál, van egy jó programajánlatom

Ugyanis a világ legnagyobb orgiáját szeretnék megrendezni az Erotic History Museumban
1517 0 0 Izé
Jó tudni, hogy a Volkswagen új autójával lehet majd lerobbant villamosokat húzni

A BKV beszerezhetne párat.
1258 0 3 Izé
Ditpet: A srác mit áll ott a végén? :D A nagyállomás felé húzta a kocsi a vilit a Nagytemplomtól, t [...]
Icepick: Ha dízel (főleg, ha "hazudós"), akkor a németeknél lassan már nem fog ez összejönni, de seba [...]
sapkabarna: Az ilyen kategóriájú autókkal valóban szokás a síneket használni. Csak épp nem villamost vo [...]
Christopher Nolan tényleg egy zseni, de az őszinte előzetesek az ő filmjeit sem kímélik
1155 0 0 Izé
Igor Lipchanskiy újabb adag albumparódia ötlet pakolt fel az Instájára
1493 0 0 Izé
Így kampányolnak hírességek a netes zaklatás ellen
986 0 3 Izé
Ravennë: 1-2 kivételével semmi közük a tv-hez. Vecsei H. Miklóst például én színházból ismerem.. [...]
zsolti900: Most látom a hozzászólás lehetősége is tiltva van a videó alatt. Gondolom jó okok miatt.
zsolti900: Ezek hírességek? Sosem hallottam még róluk :D Igaz TV-m sincs több éve, lehet összefüggésbe [...]
Régebbi postok...