REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez most megkapja a hét techizéje címet.
697 0 0 Tech Izé
A Tech Radar értesülései szerint jövő héttől, egészen pontosan március 14-től csökken az X360 next-gen konzol bolti ára.
393 0 0 Tech Izé
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2131 1 30 Film Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2422 1 30 Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
Sok jó ember kis helyen rosszá válik. ;) Te hol tartod a következő bulidat?
5938 1 41 Izé
mekszamnojz: Dehogynem, en szerveztem! :D
bungle: Londoni metró, buli van. http://www.youtube.com/watch?v=wSOXJIAIEk8 http://www.youtube.com/watch?v= [...]
bundas01: Egy rakás lasztira éhes tamagocsi a metrón szöcskézik.kabaré:)
Mind a 41 komment
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12018 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
SkyTran

1989 0 15 Izé
mun: hm.... bullshit
r3clbull: szerintem olyasmit kéne kitalálni amivel teleportálhatod magad...:DD
Mage_ster: Koncepció ide vagy oda sztem nem működhet sajnos, bár valóban nem lenne rossz, de egy halom meg [...]
Mind a 15 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Hétvégi viharos...
7895 2 46 Izé
Samure: Kb nálunk is ilyen erős volt a vihar... Én arra lettem figyelmes hogy a fák magasságába repül [...]
Su: igen, legalább ez az egy:)
bandee1219: Viszont ez biztos. ;)
Mind a 46 komment
Egy "kis" tervezőmunka, programozás, néhány óra, és kész is robot.
3605 2 2 Izé
Rolee: hát ez kegyetlen :D nekem teccik :D
Yoki: Tisztára, mint a gyilkos robotokban, csak ez még most forr ki...8-)
Megunta régi hajóját, netán feladta a harcot? Helyezze nálunk örök nyugalomra! Olcsó árak, kellemes környezet, könnyű megközelíthetőség! Hívjon bátran!
7131 0 15 Izé
Schabee: jah jut eszembe a cigókról: haveréknál be volt vmi ásva a kertjükbe és le volt fedve deszkák [...]
Schabee: ez kész
<-{st.one}->: ha odakerülnének egy napra, akkor sem maradna semmi ezekből! tudnak azok gyorsan dolgozni ha akar [...]
Mind a 15 komment
A hét találmánya: mosogatórobot!
1607 1 26 Izé
RaoulDuke: akksimerítő robot
zsotte: *törölgető
zsotte: Inkább örölgető robot, mint mosogató ;)
Mind a 26 komment
Ez megkapja a hét találmánya címet.
727 0 0 Tech Izé
A készlet tartalmaz minden szükséges eszközt, amivel megépíthetjük és felprogramozhatjuk saját robotunkat.
637 0 0 Tech Izé
Oroszok művészkednek a Gmail felületével.
751 0 0 Tech Izé
A román rendőrök balettleckéket vesznek.

1618 0 8 Izé
nkmedve: Akkor ha már redőrökről beszélgettünk: Kohn bácsit rablók támadják meg éjszaka a belvár [...]
tian: hát az köztudott, hogy a rendőrökbe nem szorult túl sok ész:) De amúgy nem biztos, hogy olyan [...]
Máln@: jááájj...Ez most komoly???....*-* ....Eddig is volt pár "jó húzásuk" a rendőröknek világsz [...]
Mind a 8 komment
A kép csak illusztráció

A lényeg ez a videó:

Update by bungle:
 
1364 1 5 Tech Izé
Savitra: Kb. 6mp alatt ér körbe normál sebesség mellett. 80m az átmérője, tehát 80*3,14=251,2m a ker [...]
Savitra: mielőtt szétesik, látszik, hogy valami becsapódik a földbe... Jó, hogy nem a kocsiba vágódot [...]
MatulaMan: Fúúúúú de kemény, nem szívesen álltam volna alatta mikor felmondja a szolgálatot. Az tuti h [...]
Mind a 5 komment
Dragons Hexa
6237 4 2 Game Izé
Jozeph: Én már sokszor űztem vele....
Yvette: Unalom uzonek jo :D
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2641 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
A terv lényege, egy 15 hektáros hat "biozónára" osztott park, ahol minden zónában a Föld egy adott területét mutatják be.
1216 0 1 Tech Izé
Srobi: ez erdekes..
A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.

A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.

Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.

A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.

Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!
8797 3 22 Izé
rezlavor: masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Whitee: Mikor lesz eredményhírdetés? A múltkori mozijegyet amit nem használhattam fel, vígaszdíjként [...]
mun: bleach meg naruto.. hmhm hát a bleach még oké de azért van kielégítőbb, nem kicsit, nagyon ^^ [...]
Mind a 22 komment
Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
9160 0 27 Izé
Máln@: Paramm..paramm.......:) : http://www.youtube.com/watch?v=TY48jyGi1_s&feature=related
bungle: Köszi, sajnos ez nem ugyanaz a link, de mindegy, megtaláltam azt, ami volt és kicseréltem.
macseke: Ó, milyen ügyes vagyok, link lett belőle. :)
Mind a 27 komment
Az AudioSurf egy szuperjó ügyességi játék, amelynek használatához azonban a játékos zenei kollekciójára is szükség van, melyet a játék analizál, s legenerálja belőle a dal oszcilloszkópját. Ebből készül az a leginkább egy futurisztikus autópályára, vagy hullámvasútra hasonlító út, melyen a játékos az általa kiválasztott űrhajóval száguldozhat.

4120 1 5 Game Izé
JeLo: Nagyon atom játék :) El tudnék még vele lenni, de lejárt. Most várnom kell a fullra :) Mindenh [...]
qtrash: És sikerült torrentről beszerezni a full verziót? És ha igen honnan? ;)
fhenrir: Nem rossz, de Gary Julesra játszani hardon is ízi, Children of Bodom viszont ízin is bazi nehéz. [...]
Mind a 5 komment
Quake Live: webalapú hentelés ingyen!
835 2 0 Tech Izé
Pöcköld a pénzt a helyére jól!
3092 4 0 Game Izé
Folytatván a  hétfői design sokkolást.
523 0 0 Tech Izé
Hétfő reggeli design apartman.
730 0 0 Tech Izé
Íme, az e heti címadó pályázat. Nevezés vasárnap 14:35-ig, nyeremények a szokásosak... Ne fogjátok vissza magatokat! ;)
15895 0 247 Izé
csokioroszlán: "Femina - ízig-vérig nőknek" Na de bungle!!! :D:D:D
bungle: http://www.femina.hu/sztar/5_legborzasztobb_plasztika
CRaPtRaSH: MÉÉLTAAATLAAAN :DDDDD
Mind a 247 komment
Könyvmoly lépcsője ;)
3948 2 29 Art Izé
bandee1219: Van egy könyv, ha jól emlékszem Kis helyek, nagy ötletek a címe, abban vannak ilyenek (lentebb [...]
Schabee: tök ötletes teccik
CRaPtRaSH: nemmondtam;P
Mind a 29 komment
Könyvmoly lépcsője ;)
4128 4 29 Izé
bandee1219: Van egy könyv, ha jól emlékszem Kis helyek, nagy ötletek a címe, abban vannak ilyenek (lentebb [...]
Schabee: tök ötletes teccik
CRaPtRaSH: nemmondtam;P
Mind a 29 komment
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még primití egyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...

2721 0 23 Izé
bandee1219: Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tová [...]
bandee1219: De aki siket v./és néma az nem ennyire degenerált, mint ezek az idióták. Annyi ilyen dolog ker [...]
M.agnus: Vigyázat, itt úttörő műsortervek vannak kialakulóban, még egy lépés és a szellemi vajúdó [...]
Mind a 23 komment
Nyilazó robot. Japánból.
572 0 2 Tech Izé
Srobi: Ez nagyon erdekes..Mindenki vigyazzon, milyen polot hord :D
ismeretlen: Hát ez nagyon komolya, a mai elektronikus robotok világában egy felhúzhatós kütyü, ráadásul [...]
Beltéri RC repülő.
616 1 0 Tech Izé
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

1937 0 36 Film Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

2380 1 36 Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Újrafelhasznált anyagokból készült Nokia koncepciótelefon.
642 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...