REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egyre jobb a humora a rendőrségnek
2382 0 2 Izé
Icepick: Nekem erről ez jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=OFdgK2GbHmo
CsakEgySrác: Kijelölt fürdőhelyen általában van vízi mentő és könnyen meg bírja közelíteni a partot m [...]
Nem gondoltam volna, de a Casino szinkronja pont passzol a Star Wars-höz
2336 0 2 Izé
VanZant: XD Bár a szájszinkronnal vannak néhol gondok. :D
winampista: hát ez elég legendásra sikeredett :D
A Prius hibrid, gondolta a néni, és belehajtott a vízbe
2615 0 2 Izé
VanZant: Ő nem, csak szimplán nyugdíjas. A nyugdíjasok pedig – mint az köztudott – nem érnek rá. D [...]
hawkeye: Pedig nem is szőke....
Mutatom, hogy miért nem szabad egy országra kétszer is atomot dobni
1545 0 0 Izé
Azt hinnéd egy ilyen szörnyeteg lomha lesz, de aztán...
3364 0 0 Izé
Észak-Korea meghívott pár újságírót az atomlétesítményük lerombolására

Ők meg ilyen felvételeket készítettek.
2232 0 0 Izé
Ha enyhén paranoid vagy, erre a cuccra nagy szükséged van
2409 0 3 Izé
mun: Be tudod állítani a gépen, hogy ha egy külső mikrofont csatlakoztatsz, akkor kapcsolja ki az in [...]
jur3l: De, De nem is arra való, hogy az ember beszélni tudjon. -.-
Csádi: Jó poén. Főleg az ára. Kész szerencse, hogy akciós. Nem ismerem a laptopokat, de az ott oldalt [...]
Íme, egy kacsalábon forgó palota, vagyis erdei faházikó, amire mind vágytunk gyerekkorunkban
2133 0 0 Izé
Az orosz utakhoz képest a hazaiak nem is olyan rosszak
7179 0 0 Izé
A hősök köztünk élnek, csak nem bújnak nevetséges gumirucikba

De ez a csávó, a ruhát leszámítva, tényleg olyan mint a Pókember.
2746 0 1 Izé
Neo: Ezt a hírt se fogjuk látni az M1-en, ahogy egy "migráns" gyereket ment. :P
Horrorfilmbe illő ez a sétáló kerekesszék
2733 0 1 Izé
vadonka: csak egy kérdésem van: miért? annyira alkalmatlan mindenre amire épp rendeltetett volna, hogy az [...]
Nézd meg ezt a videót, és többet sose szakadj meg cipekedés közben!
3164 0 0 Izé
Hogy nem lehet észrevenni egy gyökkettővel döcögő gőzöst?
3301 0 5 Izé
Dmckayals: Szerintem csak nem akarta lekésni...
vadonka: vagy a haverja cukkolta: "hang vagy nekirongyolni a vonatnak buzi!"
hawkeye: Úgy tűnik a hollandok közt is van pár sötét elme... Vagy egy migráncs volt a sofőr, aki nyu [...]
Mind a 5 komment
Jó meló lehet a Vice-nál újságírónak lenni

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt az őrült hippi fesztivált én bevállaltam volna.
2086 0 1 Izé
Kiscsuri: Nem értem, miért kell az "őrült" a hippi(ez lenne a hippi :D?) feszivál elé?
Csak akkor nézd meg ezt a 8k-s videót Japánról, ha nem bánod, hogy visszafoghatatlan vágyat érzel majd arra, hogy oda utazz
2368 0 1 Izé
Icepick: Nem rossz, de én inkább ide mennék: https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ
70 ország köszönései 2 percben

Mondjuk a hellót és a csáót szerintem mindenhol megértik.
1403 0 0 Izé
"Le ne fotózz, mert p***án rúglak"

Hát, a mama kívánsága végülis teljesült, nem fotózták le, inkább lefilmezték az őrjöngését.
4280 0 12 Izé
VanZant: Én már megoldottam. A μblock origin volt a ludas. Blokkoltam vele a belépéskor felbukkanó „n [...]
Ravennë: Nekem most a 11-es nem látszik. :/
VanZant: Amikor leírtam, akkor a kettes, hármas hiányzott, és mire entert nyomtam, akkor már a hármas, [...]
Mind a 12 komment
Ezen az oldalon egy AI-nek köszönhetően megtudhatod, milyen hangja van a képeknek
1361 0 4 Izé
Lawrence: Ok akkor gyíkember :D Köszi a választ. Csak elég kellemetlen pl. család, gyerekek, suli stb. k [...]
velo: teljesen jogos, eszembe jutott nekem is már utólag, csak nem lehet szerkeszteni a hsz-t, szóval s [...]
Lawrence: Legalább egy NSFW-t ide írhattál volna a kommentedhez ha már ekkora gyík vagy.
Mind a 4 komment
Lehet hogy nem túl praktikus, de elég menő egy hinta a házban
1220 0 0 Izé
A robik hétköznapi életét képzelte el Nicolas Bigot
1747 0 1 Izé
Tóth József: Hm. A fejet kézben tartós képről sok minden eszembe jutott. Pl: könnyen tudja ellenőrizni az i [...]
Azért én remélem nem ez a hivatalos módja az autók felrakásának egy trélerre
1955 0 3 Izé
Nebel: Erős a gyanúm, hogy ez a kocsi a bontóba ment a trélerrel azért került így fel rá.
Jaca: Na igen, azok nem díszlökhárítók. De gyakran tolják egyik autót a másikkal vontatás helyett [...]
wookie: Elég unortodox megoldás nyilván, viszont az amcsiknál ugye van egy olyan szabály, hogy minden a [...]
Méregdrága luxus hobby lakókocsi

(Ha jönne a zombi-apokalipszis, be is ruháznék egyre. Erunder)
5934 0 0 Izé
A pálinkától többen hánynak négykézláb, mint a fűtől, mégis legális főzni

Puzsér és Zacher a marihuána legalizálásáról vitáztak.
2395 0 1 Izé
trf: Mi ertelme megfozni a fuvet?
Milyen lehet már egy zombi vészhelyzeti riasztásra ébredni reggel?

De sokkal fontosabb kérdés, hogy miért van Floridának zombi vészhelyzeti protokolja?
1948 0 1 Izé
Jaca: Ha betör önhöz egy zombi, menjen át a szomszéd házba! BELÜGYMINISZTÉRIUM
Ha ma csak egy  rövidfilmet nézel meg, az legyen ez a vígjáték!
2337 0 0 Izé
A királyi esküvő elég unalmas cucc, de nem, ha a Bad Lip Reading mondja alá a hangot
2023 0 1 Izé
vadonka: Baszod :DDDD
A digtális korszak egyik sajátossága, hogy élőben közvetíthetjük a saját halálunkat
3851 0 8 Izé
Fortresscomm: Ehhez ne tegyél hozzá semmit!! Nem lehet hozzá tenni semmit. Egész embert kíván?! Mindenkinek [...]
Ravennë: A héten az M3-ason román rendszámú autó vezetőjét láttuk, a bal lába fel volt téve a műsz [...]
Nebel: Naponta járok a négyesen. Ezek a románok úgy vezetnek mint az állatok. Nulla a közlekedési ku [...]
Mind a 8 komment
KicsiZsu - Holnap (2017)
1386 0 0 Zene Izé
Motor - motor hopp-hopp másik mocin ugrál
1681 0 6 Izé
makkasz1: Pumpa-pumpa hopp hopp más idegén ugrál :D
Erunder: Ez kérlek egy olyan cím, amit a kicsi nyuszi hopp-hopp-ból költöttem át, ha esetleg nem lett v [...]
Dmckayals: Én egyáltalán nem érzem bunkónak a hozzászólásom és szerintem úgy illik bármit is kritiz [...]
Mind a 6 komment
Valószínűleg nem ez lesz ennek az űrhajósnak élete legbüszkébb pillanata

Űrsétára ment, az SD kártyát a GoPro-hoz meg otthon hagyta.
2853 0 0 Izé
Füves sör! Mi lesz a következő? Herbálos vodka?
949 0 3 Izé
lesszi: megjegyzem létezik HERBAL vodka a kalinkának van. https://italkereso.hu/media/item//kalinka-vodka [...]
CsakEgySrác: Pont annyira ment életet mint fertőtlenítő alkohol, orvosi kokain, orvosi fű is más, meg amit [...]
dns87: Azért egy növényt ami életeket ment ne vegyük már egy kalap alá egy szintetikus sz@rral!! Akk [...]
A Trónok harca zenéje még a Nintendo karton-zongoráján is jól hangzik

Pláne, ha azt a zene szerzője adja elő.
1321 0 0 Izé
Elég szomorú, hogy a rendőrségnek oktató videót kell arról kiadnia, hogy mikor kell és mikor nem szabad a 112 hívni
1172 0 1 Izé
trf: Szoval boxmeccsrol szabad kozvetitest adni. koszi
Enyhén kattant orosz barátunk bemutatta a svájcibicskák Chuck Norrisát
2155 0 4 Izé
Fortresscomm: Sok érdekes, tök jó hír van a világban, amiről érdemes beszámolni, tudatni azokkal, akikre [...]
kerdojel: Na most hazamegyek kidobom az összes szerszámomat, csak a bicskámat tartom meg.
vadonka: Egy igazi férfi egy sima egykéses bicskával is tud konzervet, sört, borosüveget bontani. Csavar [...]
Mind a 4 komment
A NatGeo-nak hála beleshetsz egy Shaolin templomba
2050 0 0 Izé
Gyönyörűek a fluoreszkáló korallok

Kivéve ha tripofóbiád van, akkor nem ez lesz a kedvenc videód.
1058 0 0 Izé
A műanyag bugyikba bújtatott üzenetek világa eszméletlenül szürreális

A legjobb mégis az, hogy ez a magyar valóság.
3535 0 4 Izé
Ravennë: Ma láttam egy olyat piros alkoholos filccel kiírva: "Zárd el rendesen a csapot, a csöpögés sok [...]
Fortresscomm: Úgy van, ahogy Ravennë írja. Azt meg külön várom, hogy mikor unják meg az önszapulók nagy c [...]
Ravennë: 1-2 kiírás feltöltését az oldalra indokolatlannak érzem. Azt hittem mind abszurd sületlenség [...]
Mind a 4 komment
Atomcuki ahogy ez a husky 5400 labda között játszik

Az 57. másodperctől jön a lényeg.
3534 0 1 Izé
hawkeye: A husky tényleg aranyos, de azt a szemüveges, szőrös kretént ki lehetett volna vágni. Legaláb [...]
Ha utálod, vagy éppen ellenkezőleg, totál odavagy a jump-scare-ekért, ez a honlap az egyik nagy kedvenced lesz
2865 0 0 Izé
Idén feltámad Magnum!

És úgy néz ki, hogy elég látványos és izgalmas lesz.
2644 0 4 Izé
makkasz1: Éppenséggel lehetne :) http://m.nosalty.hu/recept/fokhagymas-turokrem
vadonka: Ha nem magnum reboot lenne hanem valami sima nyomozós sorozat trailere azt mondanám egy próbát m [...]
Tomi Demo: Rick és TC formája szerintem jó, még az is túlléphető, hogy Higgins nő lett, tudjuk be a mai [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...