REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A hideg idő beköszöntével még hasznos is lehet Colin Furze új őrült alkotása
1426 0 0 Izé
Ha nem tudnád hogyan kell ősszel vezetni, a  magyar rendőrség segít
800 0 0 Izé
Hogy van az, hogy sosem egy szuzukisről kerülnek fel a netre ilyen videók?
3629 0 2 Izé
sapkabarna: A környéket nem ismerők kedvéért: a BMW-s nem egyszerűen feltartotta a nínóautót, hanem am [...]
hawkeye: Mert a szuzukis anno nem tudta pénzzel kitömni a vizsgabiztost. És a szuzukisnak most sincs pénz [...]
Tudjuk, hogy szerettek kárörvendeni, ezért most itt egy októberi válogatás
4361 0 0 Izé
Ha Baz Luhrmann rendez egy reklámot, amellett nem lehet szó nélkül elmenni
1821 0 0 Izé
Simone Giertz még mindig borzalmas robotépítés terén
2772 0 1 Izé
Cshabi: Egy régi klasszikus jutott eszembe erről: https://www.youtube.com/watch?v=n_1apYo6-Ow
A "Balaton-átúszás" nyertese ;)
2182 0 0 Izé
Heidi Klum az egyik legszebb nő a világon

Ám ezek a halloweeni jelmezes képek nem erről árulkodnak.
4797 0 0 Izé
Magyarország nem csak nyáron, ősszel is csodás
1379 0 0 Izé
Eddig csak Észak-Koreában tudtam hasonló jelenetet elképzelni
4259 0 7 Izé
kissfreezer: Néha be kell rakni egy-egy vígasztaló posztot az ellenzéki szavazóknak, ugyanis már lehet szá [...]
Jaca: - Elnézést, leengedné az esernyőjét? Nem látom a miniszterelnök urat. - Távcsövet ne adjak? [...]
Nebel: Na akkor csak az objektivitás kedvéért, másik kameraállásból: https://www.youtube.com/watch?v [...]
Mind a 7 komment
Jacob A. Riis fotóival bepillanthatsz a 19. századi New York nyomornegyedeibe
2693 0 0 Izé
Egy Rolls Royce-ban ülve is lehet sz*r napod

Mondjuk ha egy víznyelő miatt beszakad alattad az út.
1851 0 0 Izé
10 órányi séta New York-ban, mint Kim Jong Un
3121 0 1 Izé
Peterson: A második részt is csináljátok már meg, azt, amikor Donald Trump sétál észak Koreában! Az s [...]
Csak 60 guriga, és simán bekamuzhatod az Instán, hogy magángéppel repültél

Ebben pedig egy orosz cég lesz a segítségedre.
2264 0 0 Izé
Hülye Közönség - Lyukak

"Szerelemre éhes puha szájú lányok
kemény szavaival ha találkoznátok
A barátság? Csak a csók váltópénze
Ezt hiszi a nők igen nagy váló része"

FACEBOOK

SOUNDCLOUD
YOUTUBE
1076 0 0 Zene Izé
Kajálás közben mobilozni bunkóság!

És erre most egy kampányfilm tanít meg, Will Ferrellel a főszerepben.
2136 0 0 Izé
Instant karma?

A járókelők szerint biztos.
5112 0 2 Izé
Jdredd: mert félnek a képviselő urak, h a kölkeik (vagy ők) fel lesznek ismerve! :D
Tron65: És nálunk mért takargatják ki az ilyen idióták rendszámát????
Na ezért kéne egy bizonyos kor felett elvenni a jogsit
3846 0 4 Izé
sztewe: Sajnos aki idős korában ilyen sz*rul vezet fiatal korában se vezet jobban, de aki 40 éven át ve [...]
eMTé: Tesztrendszer nincs. IMHO szimulátoros vizsga x évenként ( x= 1-5 , életkortól függően) . El [...]
szemantikus: Azért egy kötelező PÁV vizsga erősen megrostálná a mezőnyt !
Mind a 4 komment
A Google Maps-nek köszönhetően már más bolygókon is szétnézhetsz
1867 0 0 Izé
A pucér terítőrántós bűvész egy tehetségkutató műsorban is megmutatta, amit csak tudott
2204 0 0 Izé
Elolvadsz a cukiságtól!

De komolyan, a vidrákkal barátkozó kölyökkutyánál nehezen találni cukibb dolgot.
3757 0 0 Izé
Láttál már gombától betépett mókust?
3312 0 0 Izé
Fever Ray - To The Moon And Back

A zenekart a sorozatrajongók a Vikingek főcímdalából ismerhetik.
1068 0 0 Zene Izé
Te miért állnál ki?

A bántott hamburgered, vagy egy zaklatott gyerek mellett?
2132 0 2 Izé
zedgilette: Teljes mértékben igazad van, amúgy ez a videó ugy kezeli ezt az egészet mintha egy hamburger é [...]
Ravennë: Vicces, hogy úgy próbálják meg összehasonlítani a hamburger "bántalmazását" a gyerek zaklat [...]
A bácsi elfelejtette, hogy egy lóerővel nem lehet olyan jól gyorsulni
2808 0 3 Izé
hawkeye: Hát azért pár autóúton nálunk is van hasonló... A közlekedési mérnökökről meg tudott d [...]
eMTé: Az igazi idióta az a közlekedésmérnök, aki egy ilyen gyorsforgalmi útnál megengedi a szintben [...]
hawkeye: Nem ordítani, fékezni!!! Idióták, ha találkoznak...
Hát ez honnan jött?
3674 0 3 Izé
Gud: Elnézték, hogy ki enged el kit, egyszerre kezdtek gyorsítani
vadonka: Ha a takarásban lett volna jóval lassabban kellett volna jöjjön. Ez így nem kerek.
Gud: Végig a fehér autó takarásában volt. A klipp elején még egészen a bal oldalon kanyarodó for [...]
Piromániásoknak kötelező olvasmány
1428 0 1 Izé
hawkeye: Agyhalottak....
A Pigshoes valami zseniális reklámkampányt indított

Pödört bajusz, Józsi bácsi, malac, és utánozhatatlan vidéki hangulat.
2012 0 3 Izé
hawkeye: Nem baj, most megtanultad... :)
Erunder: Ez van, lebuktam. Arcszőrzetileg totál análfabéka vagyok. Bár van szakállam, de fogalmam sincs [...]
hawkeye: Erunder: Ugye nincs bajuszod? Mert a képeken ún. harcsabajusz van, a pödört egészen más. https [...]
Régi ovis szám feldolgozása Bud Spencer köntösben. Ismerte-e még valaki?
1933 0 1 Izé
vadonka: A világ szegényebb a nagy pofonosztó nélkül :(
New York, a bűzlő város. (A görények könyörögtek a recepért)
1967 0 0 Izé
Ahogy Tokár Tomi szemtől pofába trollkodik egy luxusfeleséggel, az valami zseniális :)
3552 0 2 Izé
WeBDeeMo: Ha nem lenne, akkor nem lennének ilyen műsorok. Tehát van rá.
drgore: Most a kereskedelmi csatornák versenyeznek egymással melyik tud szarabb műsort csinálni? Vagy er [...]
Nem kell külföldre utazni egy jó drónvideóért, és erre Balatonföldvár a bizonyíték
987 0 0 Izé
Kaptunk még egy hollywoodi magyar nyelvleckét a hetedik sortól
2966 0 1 Izé
Kistibikécske: A Blade Runner 2049 tele van magyar szöveggel.
24 Hours to Live

Olyan, mint egy John Wick film, csak Ethan Hawke-al.
638 0 0 Film Izé
Ha az Eredet Koreában játszódott volna
1080 0 0 Izé
A 727 km/h-val száguldó távirányítós repcsi már nem gyerekjáték
3970 0 4 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Nagyon megterhel, amikor valaki ilyen zsírprofi. Én azt nem értem, hogy tudja kivenni ilyen messz [...]
AtiBoa: Hogyan lehet ezt egyaltalan iranyitani? Ilyen sebessegnel es tavolsagoknal a "pilota" hogy tudja meg [...]
vadonka: Ja az m/s bocsi :) Akkor nem lépte át :)
Mind a 4 komment
Kicsit fagyos lett a hangulat
3624 0 0 Izé
Az 50-es évekhez képest elég sokat változott a kerékcsere a Forma 1-ben
1927 0 1 Izé
sapkabarna: Mondjuk ma nem is 3 szerelő dolgozik a kerékcserén/tankoláson/szélvédőpucoláson. A kalapác [...]
Az idei legjobb esküvői fotók között van amin mosolyogsz, van amin sírnál, de mindegyik nagyon király
2691 0 0 Izé
Az év legfurább meccsét a bosnyák másodosztálynak sikerült lejátszannia

A Bosko Visokó csapat tüntetőleg a földre ült, az ellenfél időhúzása miatt, de ez a Zvijezdát nem zavarta.
1314 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...