REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - Betonszar
6818 6 12 Izé
Baal: Én nagy Fanjuk voltam. Csak voltam, mert sajna úgy hírlik feloszlottak...:((((
Dralisz: Szerintem poén :) Meg jól is hangzik. Lenne koncert el is mennék :D
stero: ezt is be akartam küldeni :D
Mind a 12 komment
Itt a következő magyar csillag!
14491 8 137 Izé
calipunkszabus: ez 1 ááállat!
tian: Jajj én ezt még meg sem néztem..valamiért kimaradt :D Túl sokat nem vesztettem vele de a "csuba [...]
Quaker: Igazából már meg sem lepődik az ember, hogy mennyi barmot tud kitermelni egy ilyen kis ország . [...]
Mind a 137 komment
Ma vietnámi rappel büntetünk.
4023 0 29 Izé
tian: Nem baj, most az egyszer elnézzük, csak maradj meg azért "jó szokásodnál" ;)
Schabee: hát kb 2 percig bírtam ez ki kell jelentsem büntetős
brigi_cica: na häat ez a "mnyá mnyá" meg a "tinki tunki" nagyon oda baszott... megyek aludni :S :D
Mind a 29 komment
Rugger-bugger, avagy, fuss, pukizz jól, és egyre messzebb jutsz ;)
1650 0 2 Game Izé
Jonny Test: Végigvittem nema legjobb túl könnyű s rövid!
Benny04: ez tök hülyeség ^^
Újabb bundle csomaggal kedveskedik a Sony az európai régió jövendőbeli vásárlóinak
449 0 0 Tech Izé
A román rendőrök balettleckéket vesznek.

1618 0 8 Izé
nkmedve: Akkor ha már redőrökről beszélgettünk: Kohn bácsit rablók támadják meg éjszaka a belvár [...]
tian: hát az köztudott, hogy a rendőrökbe nem szorult túl sok ész:) De amúgy nem biztos, hogy olyan [...]
Máln@: jááájj...Ez most komoly???....*-* ....Eddig is volt pár "jó húzásuk" a rendőröknek világsz [...]
Mind a 8 komment
Japán legjobb énekhangja! Avagy bosszú a 2 atombombáért...
3487 0 25 Izé
wnw: hát igen :/ aham én is,először csak azért olvastam az egész után mert érdekelt maga a bomba [...]
wnw: meglehet,ha nem is a nyertesek de biztos akad :D
Chamy: Azért azt vitatnám, h ez büntetés (tök mindegy, h miért). Nem azt mondom, h tetszik (mert nem) [...]
Mind a 25 komment
A kép csak illusztráció

A lényeg ez a videó:

Update by bungle:
 
1364 1 5 Tech Izé
Savitra: Kb. 6mp alatt ér körbe normál sebesség mellett. 80m az átmérője, tehát 80*3,14=251,2m a ker [...]
Savitra: mielőtt szétesik, látszik, hogy valami becsapódik a földbe... Jó, hogy nem a kocsiba vágódot [...]
MatulaMan: Fúúúúú de kemény, nem szívesen álltam volna alatta mikor felmondja a szolgálatot. Az tuti h [...]
Mind a 5 komment
Jó pár fail kép... :)
18045 22 42 Izé
bungle: soslajos küldte: http://www.youtube.com/watch?v=PWKBFAvm_SY
bungle: stroppy küldte: http://www.shipmentoffail.com
iksz: jaj. Ilyen nagyon okos tanárbácsikat olyankor is fáj olvasni amikor mást szekálnak.
Mind a 42 komment
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).
6469 0 207 Izé
bandee1219: Most, hogy láthattam ez a tündibündikét. :)
CRaPtRaSH: mostmár... :D
bandee1219: De, most már minden OK. :)
Mind a 207 komment
Újabb holland büntetés a múltkori után... :)
3967 1 52 Izé
bandee1219: Valszeg azért a furcsa ruhák, meg minden azért fura, mert nem mai lehet. Szerintem '90es évek, [...]
Shifty: módosítok...favágó zene :)
Shifty: mulatós hardcore :) de attól függetlenül minden nap meghallgatom ezt is meg a többi hasonló lo [...]
Mind a 52 komment
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)

(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :D
3592 0 47 Izé
ZéZoli: már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
bandee1219: Ismered a viccet? -Miért bökdösték zámodzsimit az oviban a kis társai botokkal? -Mert nem tudt [...]
ZéZoli: ezt még nem verték össze az utcán a heterók???miért nem?!!
Mind a 47 komment
A török Superman meg a japán Spiderman után most az olasz Pókember büntet...
3189 0 10 Izé
bandee1219: Kicsit lyan a beütése, mint a Torrentének, csak AZ jó. :)
Myfti: ez komoly, Hollywood nem árt ha felkészül Xd
rivaul: Pff... :O
Mind a 10 komment
Pillangó ABC
Kjell B. Sandved fotói.
2913 2 5 Izé
bandee1219: Nem rossz, tényleg érdekes, de nem hiszem, hogy innen vették az emberek, csak hasonlít a betűin [...]
Shando: Ezért imádom ezt az oldalt!! Sok dolognem fog meg rajta, de vannak olyan posztok mint ez is, és a [...]
mekszamnojz: Nna es akkor most kiderul hogy az emberek a pillangoktol loptak az olyat hogy betu meg szam... vaoo [...]
Mind a 5 komment
Rodolfo Chikilicuarte - Baila el ChikiChiki
2945 2 15 Izé
bandee1219: Tulajdonképpen, bármilyen lehetne sztem, mert spanyol, tehát mindenképp szörnyen hangzana, de e [...]
rivaul: Minden nap kell valamivel rongálni az embert XD
neophyte: Jaaaaaajjj,miafassz...?!
Mind a 15 komment
Na most megkapjátok a japánoktól!!! Ráadásul hardcore verzióban! :D (kakas vs. puli)
7359 0 23 Izé
fecni666: van bajság,mintha nem is a Földön élnének!
rivaul: Az lenne a meglepő ha találnál benne bármiféle értelmet is :)))))
Mec: a videót nem értem de a zene rendben van :)
Mind a 23 komment
Büntetni kellene
2396 0 15 Izé
Meistro: Nővérem is megcsinálta telefonjával, hát nemtom hogy bírta ki addig a pár hónapig, de végü [...]
kat: Sztem ezek tök jók:D
Békatallér: cuky vagyok:D...
Mind a 15 komment
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3021 0 6 Autó Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3444 3 6 Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
Akiknek kő' bútor, azoknak itt a "kő" bútor!
3618 3 10 Izé
M.agnus: Remek, egyedi ötlet, szinte már szobrok. Amúgy elég gonosz húzás lenne a postképen lévő sr [...]
Lilu__cica: Nekemis! Tényleg nagyon szépek, stílusosak!
enti: kő' nő? amugy meg télleg zsírosak! jól néznek ki! teccik!
Mind a 10 komment
Bubble Trouble
2511 3 0 Game Izé
Ha még nem lenne elég a ''ferdék'' zenéje... :P Nesztek! :D
4422 1 55 Izé
bandee1219: Nem rossz zene és klip, az bizti. ;)
<-{st.one}->: mekkora jó klippje van a The prayer-nek, asztaqrva!! O.o látványos! thx bandee
bandee1219: Részvétem, de majd lesz. :)
Mind a 55 komment
Energizálás történik...

A másik videója is sírvafetrengősröhögős.
10390 8 66 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/altudomany/2016/04/08/visszatert_a_sarlatan_tevedoki/
snake6: enerrgizálás hard teknóval http://www.youtube.com/watch?v=8khE8gH1ozk
Grex: Ez akkor nagyon tuti,ha buliban (ahol már hangulatba került mindenki....)eggyütt csinálják meg [...]
Mind a 66 komment
- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D

(jajj... - bungle)
5040 7 27 Izé
koocos: Van nekem is...nagyonállat!
geree: ez komoj,nem rég vettem egyet:D:Dazota eleg rfendesen megyeget...
Killex: hehe anno régen ált. iskolában mi is csináltunk ilyet csak úgy h letörtünk pl 1 tollnak a "cs [...]
Mind a 27 komment
Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
17966 3 33 Izé
Tybbah: mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D [...]
Vikoo: Jogos, és köszi, hogy ilyen "kedvesen" kioktattál és nem kijavítottál!Peace
babapiskóta: akkor lehet h mégis inkább a déli féltekén készült a video
Mind a 33 komment
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
Nesztek nektek Valentin napot! :D

+ pár Valentin és Anti Valentin napi kép/videó...
9943 4 19 Izé
bia999: Máln@, nézd meg azt a képet amit feltöltöttél magadrol.
Lilu__cica: Tisztelet sa kivételnek: ezek tényleg aranyosak: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33629&c=32 [...]
Máln@: hihihih :)...aranyos! :) hasonlít a Shrekből a macskára a szeme! xD
Mind a 19 komment
Sok jó bútor kis helyen is elfér!
8897 7 14 Izé
konvejor: Azta, Jól jött volna annak idején az albimba, nobútor helyett ez is jó.
Aaron: Jókis cucc kezdő csóró házasoknak csak tuti 2 kell, ha nem elszöktél otthonról aglegénykedn [...]
csuf: ...most olvasom : két ember fel tudja emelni. akkor mégsem lehet olyan nehéz.
Mind a 14 komment
Összehajtható szobaberendezés egy dobozból.
694 0 2 Tech Izé
Menyet: ^^
<-{st.one}->: hát ez így pont kölözés előtt mien jól is jönne nekem... :S
Hoolie után Izom Tibi is küld nektek egy cuppanóst.
6652 4 41 Izé
komcsik: Én, (mi) a kollégával végig néztük, most pedig félunk. Kopasz, izmos ráadásúl buzi is, mi [...]
dude: Ááá, ahhoz már túl izmos. :D
r3clbull: simán mehetne chip'n dale fiúnak...
Mind a 41 komment
Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :D
2934 1 14 Izé
r3clbull: szegények sokat készülhettek erre...
konvejor: for bad times, and good times tűttütűtűttütűtű fülbemászó :)
jackherer: Ilyen amikor az amerikai bibsik buliznak.
Mind a 14 komment
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4053 2 57 Izé
baa10: ÁÁÁÁÁÁ XDDDDD és most látom hogy beraktám a postom XD kösszi XD
Katana: www.bestofgagyirap.uw.hu Itt találtok egy életre büntetéseket...XD
eNMi: ha esetleg még mi is elérhetnénk annyit málnánál, h ne használjon olyan sok ................. [...]
Mind a 57 komment
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
4352 3 39 Izé
bungle: A nagy CoV sztori www.youtube.com/user/weigertj#p/u/9/qOsn90uXabU
bungle: CoVboy a Tűzraktérben a Pixelhősök partin http://www.youtube.com/watch?v=5z0LIwdnr8s
bungle: republic666 küldte (közben rájöttem, hogy ezt akartad küldeni... igaz? :)) Egy kis nosztalgia: [...]
Mind a 39 komment
Rendezd be a házat pontosan, katapultal. : )   ( hehe japcsiIzé játék :D )
3036 3 2 Game Izé
anon: jók ezek a hangok:D höj höj höjijijiiii :DDDDDDD
Zé: Te jó ég, ezek a japánok mit fognak még kitalálni? De az valami fantasztikusan zseniális. Egy [...]
Szobai tábortűz Hollandiából.
731 0 0 Tech Izé
James Bond munkán kívül
7940 0 14 Izé
csirek: a nőre? :DDD
akicker: Azért, mert sokáig élünk.
varazs: mièrt òregszùnk meg?
Mind a 14 komment
A 3DRealms elnöke, Scott Miller a Dallas Business Journalnak nyilatkozva elhintette, hogy biztosan idén érkezik a a Duke Nukem Forever.
607 0 0 Tech Izé
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?

A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.

Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)

Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1721 4 232 Izé
Miri Z: Köszike! =)
eNMi: mivel most éppen Örömködöm a bögrémnek, a whiskey-s megjegyzéshez (inkább) nem is mondok se [...]
eNMi: 1k Köszönet!!! Hamárbögre, akkor forraltbornak 1xűen tökéletes!!! Koccccc, mindenki!!!!!!!!! [...]
Mind a 232 komment
Tavaly is felraktuk a Super Bowl reklámjait, az ideieket se hagyjátok ki, nagyon jók! A 3 órás közvetítésen egyébként a Fox-nak 260 millió $ (kb. 46 milliárd Ft) reklámbevétele volt (RTL és TV2 éves bevétele?).
11329 14 40 Izé
Purple: én nem utálom, egyáltalán :) olyan aranyosak, amikor beleélik magukat :))
Vince Carter: Akkor bocsánat! Nem esett le :$ :D Hát akkor előre is jó Pro Bowl utáni időszakot!
Purple: jaaaj hülyeségből kérdeztem :DD mondom, én ezt hallgatom mindig :) körül vok véve focisokkal [...]
Mind a 40 komment
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2966 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Régebbi postok...