Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - Betonszar
6818
6
Izé
Itt a következő magyar csillag!
14491
8
Izé
Ma vietnámi rappel büntetünk.
4023
0
Izé
Rugger-bugger, avagy, fuss, pukizz jól, és egyre messzebb jutsz ;)
1650
0
Game Izé
Újabb bundle csomaggal kedveskedik a Sony az európai régió jövendőbeli vásárlóinak
449
0
Tech Izé
A román rendőrök balettleckéket vesznek.
1618
0
Izé
Japán legjobb énekhangja! Avagy bosszú a 2 atombombáért...
3487
0
Izé
A kép csak illusztráció
A lényeg ez a videó:
Update by bungle:
1364
1
Tech Izé
Jó pár fail kép... :)
18045
22
Izé
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút
Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).
6469
0
Izé
Újabb holland büntetés a
múltkori után... :)
3967
1
Izé
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)
(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :D
3592
0
Izé
A
török Superman meg a
japán Spiderman után most az olasz Pókember büntet...
3189
0
Izé
2913
2
Izé
Rodolfo Chikilicuarte - Baila el ChikiChiki
2945
2
Izé
Na most megkapjátok a japánoktól!!! Ráadásul hardcore verzióban! :D (kakas vs. puli)
7359
0
Izé
Büntetni kellene
2396
0
Izé
sQuba - a
Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D
3021
0
Autó Izé
sQuba - a
Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D
3444
3
Izé
Akiknek kő' bútor, azoknak itt a "kő" bútor!
3618
3
Izé
Bubble Trouble
2511
3
Game Izé
Ha még nem lenne elég a ''ferdék'' zenéje... :P Nesztek! :D
4422
1
Izé
Energizálás történik...
A
másik videója is sírvafetrengősröhögős.
10390
8
Izé
- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D
(jajj... - bungle)
5040
7
Izé
Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
17966
3
Izé
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))
Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re
se rossz. ;)
4941
3
Izé
9943
4
Izé
Sok jó bútor kis helyen is elfér!
8897
7
Izé
Összehajtható szobaberendezés egy dobozból.
694
0
Tech Izé
Hoolie után Izom Tibi is küld nektek egy cuppanóst.
6652
4
Izé
Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :D
2934
1
Izé
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4053
2
Izé
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
4352
3
Izé
Rendezd be a házat pontosan, katapultal. : ) ( hehe japcsiIzé játék :D )
3036
3
Game Izé
Szobai tábortűz Hollandiából.
731
0
Tech Izé
James Bond munkán kívül
7940
0
Izé
A 3DRealms elnöke, Scott Miller a Dallas Business Journalnak nyilatkozva elhintette, hogy biztosan idén érkezik a a Duke Nukem Forever.
607
0
Tech Izé
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?
A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.
Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)
Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1721
4
Izé
Tavaly is felraktuk a Super Bowl reklámjait, az ideieket se hagyjátok ki, nagyon jók! A 3 órás közvetítésen egyébként a Fox-nak 260 millió $ (kb. 46 milliárd Ft) reklámbevétele volt (RTL és TV2 éves bevétele?).
11329
14
Izé
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2966
0
Izé