REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A kis hárfaművész :)
4107 6 1 Izé
sityu: nagggggyon jo :) teljesen profi
Újabb pirítós művészet
2660 0 9 Art Izé
Purple: nem, az alját :D nem ám :)) a hátteret :P
Re-Peet: Ő csinálta a kép tetején a 2 nyílást a kenyereknek, meg a kidobó gombot? :D
Errtu: hát de aztán most már szójjá' má' be mostmá aztán! :D
Mind a 9 komment
Újabb pirítós művészet
3035 3 9 Izé
Purple: nem, az alját :D nem ám :)) a hátteret :P
Re-Peet: Ő csinálta a kép tetején a 2 nyílást a kenyereknek, meg a kidobó gombot? :D
Errtu: hát de aztán most már szójjá' má' be mostmá aztán! :D
Mind a 9 komment
Inga Nielsen művészete
5994 1 6 Art Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Inga Nielsen művészete
6240 7 6 Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Mudvayne - Dull Boy
378 0 0 Zene Izé
Mutasd az orrod, megmondom ki vagy! 
1175 0 2 Pink Izé
Valerius: mi a szar az az orr alatti mélyedés? :D
Derill: krumpli?:D
"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
1709 1 5 Izé
latzee: igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...
kat: Nem kell igy hozza allni..ok igy unnepelik oket..es nem hulyeskednek veluk..egyszeruen nem szeretik [...]
Winterborn: Nem ünnepelnek semmi... A cél a halál kinevetése.
Mind a 5 komment
Plasztikai műtét egy embrión!
952 0 4 Pink Izé
tian: http://www.mommo.hu/media/Agyrem-Plasztikai_mutet_egy_embrion itt van
TinusSs: Ja nekem is az jön be, pedig érdekelt volna ez a link, hogy miért plasztikáznak meg egy ilyen ki [...]
Balázs: nekem is
Mind a 4 komment
Japán lemmingek ;)
7660 2 12 Izé
Jaca: Ezt nekem kerested? Köszííí! :D
TinusSs: Először azt hittem ilyen sokan vannak de utánna rájöttem a "nagy" agyammal, hogy körbe körbe [...]
tejfogu: dekirály :D 1.48 nál hátraszaltósat hecceljétek
Mind a 12 komment
Ha már a műrepülős fake volt, itt egy igazi! :)
8162 1 18 Izé
Laci: ... még annyit, hogy én még a magasban katapultáltam volna. Aki bevállalta a géppel földreér [...]
Laci: Nem tudom, hogy csinálta, de megcsinálta! Jó, megengedem, összevágtak ezt-azt, de a sztori nem [...]
tejfogu: hát jó, én csak egy mezei UL, Vit, MOvit növ. pilóta vagyok, nem értek a vadászgépekhez :) c [...]
Mind a 18 komment
Nem nagyon szerethetnek az ellenfelek találkozni Scott Stevens hátvéddel. Hogy miért, azt ez a tíz jelenet mutatja be.
1016 0 2 Sport Izé
kristof18: ja és mindig magas bot ja volt:-)
Balázs: vagy 8 volt könyökös szal ennyit ér a faszi :S
Babaváróban Tisza Katával
3312 0 0 Pink Izé
Mike Stilkey könyvkötővásznakra fest. Csak a könyvet felejtette kivenni belőle. Így a végeredmény még látványosabb és eredetibb, mint lehetne.
1334 0 2 Art Izé
bungle: 1nessa küldte: http://www.fecalface.com/SF/index.php?option=com_content&task=view&id=1428
MuhahaLoL: 5letes
Mike Stilkey könyvkötővásznakra fest. Csak a könyvet felejtette kivenni belőle. Így a végeredmény még látványosabb és eredetibb, mint lehetne.
1280 3 1 Izé
MuhahaLoL: 5letes
A lakodalmas a legjobb méreg
4815 0 8 Izé
E.Dé.i.eN.A: mennyit fizetett a zenész, hogy felépett a bulin?? :S
papaluige: na ez most szíven ütött egy kicsit! :((
sityu: na ez kiherelte a rockot
Mind a 8 komment
Egy szárnnyal landolás jól.
7289 3 16 Izé
mephistto: hát már ott feltünt, ahogy stabilizálta levegőben a repülést ami nagy gépeknél nem lehets [...]
Maccoyi: :D
papaluige: levegőben? nincs guminyom!! :))
Mind a 16 komment
Egy szárnnyal landolás jól.
8867 1 1 Sport Izé
Bigbandee: Kár hogy animáció!
Bomomo - tökjóóóóóóóóó! :)
10567 26 31 Izé
Nas: Áhháhááá... xDDD 10 pont
norbertvincze: nem kell ehhez program :D http://www.iquestioneverything.net/1018/man-got-high-on-drugs-then-drew-t [...]
AVIREX: Nem. Az iNas :P
Mind a 31 komment
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3536 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
Új munkaerőt alkalmaz a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. ;)
61683 5 18 Izé
Erunder: Inkább az a szép zöld két gombos top. :D
papaluige: a néni térdén levő forradás? :D
Erunder: Megmondom őszintén h nekem vmi a képen elvonta a figyelmem róla. :D
Mind a 18 komment
A tolerancia keletebbre sem nagyon működik... :)
6260 2 16 Izé
csicsilla: hehe ez tetszett! és aki a kurva szót használja mélyen a lelkében egy prosti ,aki a szart haszn [...]
eol: Milyen nyugodtan nézi mindenki a bunyót, azért az se semmi. Legalább egy kis nyugtatás, fogják [...]
Sissi: Na a buzikat se kell félteniXD
Mind a 16 komment
A német rendőrség keresi...
8403 3 5 Izé
Shinobi: nem látod a szezám utcás tagokat a volán mögött??:D gonosz banditák mint tudni illik
winkytct: :P azutan en is orias plussel fogok kocsikazni :))) amugy most mit parazik csak 150-el ment.... 120 [...]
caprital: kúúl! Amúgy a svédek feltaláltak egy "rendszámtáblamosót" ami befordítja a rendszámot, me [...]
Mind a 5 komment
Bolondos pendrive az A-Data műhelyéből
834 0 0 Tech Izé
Ha unalmasnak találod a munkád...
6602 2 3 Izé
C3z: mennyire igaz .. sajnos lassan mindenki ien lesz :( "robot"
TinusSs: Miért, szerintem vicces...:D
meszoltan: Azert ez egy kicsit "nemerdemeltmegegyposotszerintem"
A 7 legextrémebb hely a sziklaugráshoz (videókkal).
6399 3 1 Izé
TomFace: Legexttrémebb? Hmm, szerintem én tudnám fokozni a dolgot, ugorjanak mondjuk kiszáradt patak fele [...]
Andrew Brooks nagyszerű munkái
5372 0 4 Art Izé
bandee1219: fotóÓóÓók? ezeken már nem is látszik a fotó..... Amúgy jó képek, tényleg
papaluige: tényleg jó fotók! csórtam párat! ;)
TinusSs: Iszonyat szépek...
Mind a 4 komment
Andrew Brooks nagyszerű munkái
5922 6 5 Izé
Szamooca: tyűű le a kalappal!:)
bandee1219: fotóÓóÓók? ezeken már nem is látszik a fotó..... Amúgy jó képek, tényleg
papaluige: tényleg jó fotók! csórtam párat! ;)
Mind a 5 komment
Red Bull Cliff Diving.
663 2 0 Sport Izé
Egy kis activity a lelátón. :)
486 0 0 Sport Izé
. Lávolom.
1808 1 1 Tech Izé
gvereb1: a nextgen-fiatalok már nem fogják tudni milyen gépelés közben ellfáradni :)
Bizarr tánc a parkban - markológéppel lejtett táncot Londonban egy francia művész.
4949 0 18 Izé
arabicsnusos: Mi ez a szar?:O Rohadjon meg, h neki ilyen faszságokra van ideje!
Ordas: szerintem ez jó, bár lehetne a zene is picit modernebb, hogy a zenében is legyen gép... zsírcuc [...]
Daddy: szerintem meg ezzel táncóógasson :) http://sprinklerdoc.com/dozer.html
Mind a 18 komment
Horrormúzeum Bangkokban
1289 0 11 Pink Izé
CrazyLime: Na megnéztem, de nem voltak ilyen durvaságok. Na azért nagyon jó volt így is. Ajánlom mindenki [...]
CrazyLime: Én is én is én is!!! Látni akarom. Jövőhéten megyek a Bodies-ra, de gondolom ott nincsenek il [...]
Derill: nemtökmindeg a higiénia?:D ami nincs kiöntve üveggel az már úgyis rohad:D
Mind a 11 komment
World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.

(Lacpas is beküldte kicsit később..)
4450 2 5 Izé
Belkar: ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...
M.agnus: Ahogy mondod, minden kocka mellé kell egy szabadkézi rajzos, aki valósággá teszi a képzeletet, [...]
mephistto: Mai jellemzés, növekvő technikai tudás egyre kevesebb fantázia :(, sok fotós ismerősöm 3d an [...]
Mind a 5 komment
Nagy bajban a harcos, de a bíró is egy kis ideig.
828 1 0 Sport Izé
Joey Kirkpatrick és Flora C. Mace szobrai, festményei
1574 0 1 Art Izé
mumus: azok az ecsetek mi a turok?mert az oldalon angolul van irva es specifikus szavakat nem ertek angolul [...]
Joey Kirkpatrick és Flora C. Mace szobrai, festményei
1801 5 1 Izé
mumus: azok az ecsetek mi a turok?mert az oldalon angolul van irva es specifikus szavakat nem ertek angolul [...]
32 plasztikai műtéten van túl a 32 éves szőke "szépség" 
1023 0 1 Pink Izé
bungle: mincsi, légy szíves válaszolj a levelemre... köszi.
Ördög Nóra: A képernyőn kívül is van élet...
1029 0 6 Pink Izé
babapiskóta: köszönöm, hogy befejezted a mondatot, pont erre gondoltam, így legalább mindenkinek egyértelm [...]
Purple: mint ahogy másnak sem :D
babapiskóta: igen... ezen már gondolkoztam... szerintem talán azért, mert szépen lassan, tudatosan halad elő [...]
Mind a 6 komment
Segélyből élnek, ennivalóra nem futja, de azért a parabola-antenna még a barlanglakásokban is ott figyel...

A cikk.
7869 0 40 Izé
Tóth József: Ebben meg neked nincs igazad. Eltüzelnek mindent, cipőtöl kezdve a műanyagokig, olyan bűzt ára [...]
Petivitez: ami viszont tény; egy szegény ember minimális káros anyag kibocsájtást eredményez, mint egy [...]
Tóth József: Nem mindenben van igazad. Csak annyira voltak rabszolgák, mint a többi népcsoport. http://hu.wi [...]
Mind a 40 komment
Régebbi postok...