REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A '75-ös Death Race 2000 remake-je (Stallone és David Carradine főszereplésével), az idén mozikba kerülő Death Race (Jason Statham) autói.
8290 5 11 Izé
szrobert: Készül a 2.rész ami az előzményekről fog szólni...
Zserigta: Azok a régi szép DOS-os idők. :D
Zserigta: Na, látom egy páran egyetértenek velem, hogy ez egy Carmageddon és Death Rally szerű film lesz. [...]
Mind a 11 komment
Grandmaster Flash & The Furious Five - The Message

Idézet a Wikipédia Hiphop szócikkéből: Ám ahogy az utcán, a diszkókban egyre népszerűbbé vált az új stílus, előbb-utóbb a kiadóknak is lépniük kellett. 1979-ben jelent meg az első rap-lemez, a Sugarhill Gang Rapper's Delight című száma. Az első fecske persze még nem változtatta meg a popzenei világot, de mára a szám abszolút legenda. Csakúgy, mint az 1982-es The Message, a már emlegetett Grandmaster Flash és zenekara, a Furious Five klasszikusa. Ez volt az egyik első olyan kiadott rapszám, ami nem a bulizásról szólt, hanem komoly politikai üzenetet hordozott, a lecsúszottak, a kitaszított feketék nevében.
587 1 0 Zene Izé
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5347 1 19 Art Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5264 8 19 Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
Cavern Run
1604 0 0 Game Izé
Na így néz ki, amikor a hülyeség fáj! :S
25478 13 88 Izé
Errtu: Most találtam: http://io-soup-assets.s3.amazonaws.com/asset/0223/1574_da20.gif
Lacpas: vagy azt h ejj, de hulye tudtam lenni. Dehat hulyesegeket mindenki csinal...
rubigo: legalább meg van örökítve az ép, egészséges, teljes értékű lábának utolsó percei. viss [...]
Mind a 88 komment
RAMONES - Do you remember Rock'n'Roll Radio

történetük,

Tommy Ramone (született: Erdélyi Tamás) életéről. (Ő volt az első dobosuk)
371 2 0 Zene Izé
Megértük azt is, hogy nálunk is lesz iPhone. Elvileg még idén. Ráadásul nem is akármilyen áron: 8 Gb - 199$, 16 Gb - 299$, ezek elvileg maximum árak így ettól fölfelé a magyar T-Mobile nem térhet majd el.
1563 0 15 Tech Izé
man_oo: Szerintem a nagy Alma nem engedi, hogy egy szolgáltató belepiszkáljon egy ilyen kaliberű telefon [...]
deyso: most olvastam beszmacen: gizmodo tesztelte és szerintük baromilyófajta műanyagból van és azér [...]
fonter86: Na végre!!! Mi tartott eddig??? Vagy csak úgy vannak vele h, jön az új 3G-s iphon és nehogy rá [...]
Mind a 15 komment
Repülő csészealj dagi deguknak, csincsilláknak és egyéb kisállatoknak. :)

1234 1 22 Izé
bandee1219: Ez még hogyhogy nem került ide?: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=10 [...]
Purple: :DDD nekem ezt az egyik degum hagyja :D a csincsik nem :D
bungle: Csincsilla masszázs: http://www.youtube.com/watch?v=9cmh72Z9ISI
Mind a 22 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a raflézia (rafflesia). Élősködő, nem fotoszintetizál, döglegyek porozzák be, és óriás bűzvirág magyar névvel illetik.
3279 3 10 Izé
Purple: űberfrankó :D
bungle: Elmegy a post, tessék mondani? :) Ha nem vagy, nem lett volna... :D
olcsibacsi: Tudtam, én már többször szóltam! Az idegenek köztünk vannak! :)
Mind a 10 komment
The Selecter - On My Radio

Egy kis Ska a 70-es évek végéről (a ska második hullámának időszaka)
667 0 2 Zene Izé
Szmiri: szívesen, gondoltam illene egy kicsit vissza nyúlni mert ez a stílus már az 50-60as évek óta l [...]
konvejor: Ez nagyon nagy!! thnx
193 km-ről hívtak meseautót (gy.k. rabszállító), hogy átszállítsák a rabot a 180 méterre levő bíróságra. Éljenek az emberi jogok! :)
6778 4 18 Izé
smallville01: Elmondom, hogy '' Zyiványt" 150 méternél távolabb helyre gépjárművel lehet és kell mozgatni [...]
mekszamnojz: jajj, felkerult a szabadulasom :DD
olcsibacsi: Mea culpa, megzavarodtam a yds mile- forgatagban :P elnézést kérek :)
Mind a 18 komment
Hot Date
3777 0 9 Game Izé
BIUUUS: Valkiiii!!! Én eljutottam odáig hogy már csak a pultos nő és a baloldalon ülő férfi maradt. [...]
Yvette: Nem tudom lekapcsolni a ventilátort!!!! Ha egyáltalán azt kell........pedig nyomom azt a sárga b [...]
Amanda: sikerült!!! nem valami nehéz a megoldás, de mire rájöttem... hát eltartott egy ideig:P
Mind a 9 komment
NAS - Got yourself a gun
Myspace
301 0 0 Zene Izé
Peter Bjorn & John- Young Folks
(Tudom, hogy hallható volt valamilyen reklámban ez a dal, de eddig nem sikerült rájönnöm, hogy melyikben. Segítséget kérek! :D)
wikipédia,
és az oldaluk
539 2 8 Zene Izé
Thaddeus: this song is from fifa 08 :) ezt írták jutúbon
blablapff: téééényleg :D köszi a kutatómunkát, meg a segítséget :)
Buda: ez volt az: http://www.youtube.com/watch?v=Uemfi57OdVc&feature=related na ennyi:D:D
Mind a 8 komment
RAMONES - Rock'n'Roll High School
391 4 1 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak!!!
Rammstein - Amerika
Itt a banda eredeti honlapja
És itt olvashattok róluk
333 4 0 Zene Izé
Linda Huber - jobban rajzol, mint ahogy én fotózok!
8719 2 26 Art Izé
nemvágoom: Nagyon szép rajzok.De ilyen tehetséget miért ilyen képekre pazarol???
Errtu: Luf visszatért... :D Üdv újra itt :)
Dralisz: Nem photoshop, de ahoz hogy olyan fényképet kapjál, amit le tudsz másolni kell az is. Többfél [...]
Mind a 26 komment
Linda Huber - jobban rajzol, mint ahogy én fotózok!
8945 18 26 Izé
nemvágoom: Nagyon szép rajzok.De ilyen tehetséget miért ilyen képekre pazarol???
Errtu: Luf visszatért... :D Üdv újra itt :)
Dralisz: Nem photoshop, de ahoz hogy olyan fényképet kapjál, amit le tudsz másolni kell az is. Többfél [...]
Mind a 26 komment
Végre itt a repülő mecha-rája a vízi verzió után.

912 0 4 Tech Izé
yoman3d: ez akkor onalloan mukodik? nincs felfuggesztve vmi zsinorral?
Purple: húúú de állat :OO tátott szájjal nézem és tök jóó :) mint a medúza, izé.hu-n az is ilye [...]
anon: Ez olyan, mintha egy távirányítható lufi lenne :) Szerintem ezt is árulni fogják, mint a távi [...]
Mind a 4 komment
Regina Spektor - On The Radio
Ha szereted Kate Nash-t, akkor tetszeni fog. :)
313 0 2 Zene Izé
fül: jó kis kiejtése van neki is, de szerintem kate nash jobb :)
NuttySomeone: nekem ez a szama tetszik natyon, zongorál benne:D http://youtube.com/watch?v=PQm0QlfvWtk
Boyce Anevue - Apologise (Timbaland feat. One Republic) - Nagyon jó aukusztikus verziókat gyártanak a rádiók által már-már elcsépelt zenékre.
518 1 0 Zene Izé
Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
2237 0 11 Autó Izé
dude: Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D http://www.railriders.net/railantpage.html [...]
Daru: - Most te fingottál, vagy a szemből közeledő tehervonat dudált?
petyamester: 750 méter tiszta élvezet. XD Mi a probléma? Telhetetlen vagy? XDXD
Mind a 11 komment
Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
2450 2 11 Izé
dude: Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D http://www.railriders.net/railantpage.html [...]
Daru: - Most te fingottál, vagy a szemből közeledő tehervonat dudált?
petyamester: 750 méter tiszta élvezet. XD Mi a probléma? Telhetetlen vagy? XDXD
Mind a 11 komment
A Magyar Posta levélkézbesítőket keres. A munkakör betöltéséhez mindössze egy egyszerű állóképességi teszten kell csak részt venni.
4885 1 6 Izé
Ency: úúváo..ez tényleg tökjó, szívesen elmennék egy ilyenre :)
Daru: Wow! Egy ilyenre beneveznék!
DeeP®: A posztszöveg.. egy postásnak maga a pokol..!! azért jó na ;)
Mind a 6 komment
Százával kapja a rajongó és szerelmesleveleket börtönében az amstetteni rém, Josef Fritzl (73). Az üzeneteket küldő nők szerint Fritzl a lelke mélyén megértő és jó ember, s valójában csak jót akart lányának, Elisabethnek, amikor 24 évre bezárta a pincébe, és hét gyermeket csinált neki. A börtönvezetés szerint nem ritka, hogy a nők szexuálisan is felajánlkoznak neki, arra kérik, váljon el idős feleségétől, és vegye el őket.
4151 1 53 Izé
bungle: Luxusbörtönbe vonul Fritzl http://www.blikk.hu/aktualis/felhaborito-luxusbortonbe-vonul-fritzl-139 [...]
zizi: Most olvastam, hogy 2-3 év, mire elkészülhet a vádirat és mivel valami komoly szívbetegsége v [...]
olcsibacsi: beteg, rossz pfúj köpd ki! lelőni, felakasztani, memgmérgezni és fajtalankodni vele erősen hog [...]
Mind a 53 komment
Bemutatkozott a HTC Touch Pro

A 7,2 megabites HSDPA átvitelre képes HTC Touch Pro 2,8 hüvelykes, 480x640 képpontos kijelzőt, QWERTY billentyűzet, 3,2 megapixeles autofókuszos kamerát, WLAN és Bluetooth 2.0 modult, GPS vevőt és 1350 mAh kapacitású akkumulátort kapott. A TouchFLO 3D kezelőfelületet futtató Windows Mobile 6.1 alapú készülék 512 MB ROM és 288 MB RAM tárhellyel gazdálkodhat, melyet microSD kártyával tovább lehet bővíteni. A készülék várhatóan a nyár végén érkezik Európába, de árával kapcsolatban egyelőre nincsenek hivatalos információk.
1198 1 0 Tech Izé
John Frusciante, a Red Hot Chili Peppers gitárosa. 1994-ben adta ki első, Nia ndra Lades And Usually Just A T-shirt című szóló lemezét, mely hangzása merőben eltér a Red Hot Chili Peppers funk-rock stílusától. A számok többsége a Blood Sugar Sex Magik felvétele alatt, John nappaliában egy négysávos magnóval lett rögzítve. 1997-ben jelent meg második szóló albuma, a Smile From The Streets You Hold, amit amerikai turné követett (a lemez forgalmazását később leállíttatta). Miután megszabadult a herointól, újra csatlakozott a Red Hot Chili Peppershez, majd 2000-ben kiadta a To Record Only Water For Ten Days-t (a klip erről az albumról van)...
Magyar rajongói oldal
529 2 0 Zene Izé
Ha már unod az autód hátsó szélvédőjére ragasztható szokásos kis táblácskákat, mint pl. "ne dudálj, küzdj", "ne fürgyé le", "meg hát", akkor mindenképpen szerezd be ezt az autó hátsó szélvédőjére biggyeszthető világítos kis izét,amellyel másodpercre pontosan tudathatod a hátad mögött haladóval, hogy éppen mit érzel. :)

2471 7 15 Izé
bigyminyő: HAHA....Jó poén,de már volt egyszer!!!.......:)
bigyminyő: Nagyon jó érzés,amikor az ember igyekszik a legjobb tudását adni,és pont a drukk miatt elront [...]
.::JunKieEQ::.: Legalább élvezted..? :)
Mind a 15 komment

Klippek
Mc Gőz - Neked ez így teccik
Mc Gőz- Remélem Érted
MC Gőz feat MC RON - Még Mindig Mulatunk
Mc Göz - Megkajáltok Mindent

Honlap
Myspace
Dalszövegek
293 1 2 Zene Izé
OZZYka: Ha a képre nyomsz akkor ez jön be ;DDDDDD Amúgy meg ha itt tartunk akkor még nagyon sok kimaradt [...]
karaj: Mc Gőz - Az égben fent Ez kimaradt...:):) http://www.youtube.com/watch?v=B30egGJ7CXE&NR=1 ... [...]
Egon és Dönci - egy méltatlanul elfeledett (?) 100%-osan magyar, saját pénzből (0 Ft állami támogatás) készült egészestés animációs film! INGYEN LETÖLTHETŐ!!!
8133 0 40 Film Izé
Dralisz: én 1x láttam elég is volt... story: 1/10 kamera: 0/10 grafika: 7/10 szöveg: 0/10 A dünnyög [...]
olcsibacsi: idézem..." Sajnos a több ezer egyidejű szabad-letöltéstől még az egy GIGABITES szerverünk is [...]
kotta: Az én mondanivalóm az, h most már le is jött a film (vagy át? szét? össze? meztelenül? róka [...]
Mind a 40 komment
Egon és Dönci - egy méltatlanul elfeledett (?) 100%-osan magyar, saját pénzből (0 Ft állami támogatás) készült egészestés animációs film! INGYEN LETÖLTHETŐ!!!
8196 9 40 Izé
Dralisz: én 1x láttam elég is volt... story: 1/10 kamera: 0/10 grafika: 7/10 szöveg: 0/10 A dünnyög [...]
olcsibacsi: idézem..." Sajnos a több ezer egyidejű szabad-letöltéstől még az egy GIGABITES szerverünk is [...]
kotta: Az én mondanivalóm az, h most már le is jött a film (vagy át? szét? össze? meztelenül? róka [...]
Mind a 40 komment
Új 1000 darabos kirakós játék... ;)
2925 3 6 Izé
technokrata: én inkább berakóst játszom :-) berakom, kihuzom, berakom - sohse unom el
AngelR: Nem kell! Nem kell!...
Belkar: ...megérkezett!!!
Mind a 6 komment
Platform Racing 2
2082 5 1 Game Izé
Mimis: Nálam iszonyatosan beszaggat néha. :(
Offspring - Hammerhead
(Rise and fall, rage and grace - új album, júniusban)
innen akár le is tölthető
366 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: elég jónak tűnik!
Mc Pita Ramos
Yo yo yo!
4841 1 36 Izé
gyepmester: Kremy!!!Szerintem ez nagyon odavág ugyh nem tudom miért fikázod!!Csinálj jobbat!!
mekszamnojz: megneztem..... XD
nyehőce: A 30. kommentben lévő még müxik.
Mind a 36 komment
A Detroit Rock City című film egyik zenéje a The Donnas feldolgozásban.
A Film előzetese
Ha rám hallgattok, ezt is érdemes megnézni! ;]

Detroit városát Motor City-nek nevezik az amerikaiak autógyárai miatt. Amióta a KISS rockbanda megénekelte, Rock Citynek is hívják. Itt nő fel négy rockrajongó jóbarát a hetvenes évek végén. Hawk (Edward Furlong- Amerikai história X: Danny) a vezéregyéniség közöttük. Egyikük koncertjegyeket szerez a hírhedt, látványos KISS-bulira. Édesanyja a lehető legrosszabb szülői magatartást választja: megsemmisíti a jegyeket. Erre a négy kamasz elhatározása csak még jobban megerősödik, ráadásul nem rettennek vissza a törvénytelen eszközöktől sem, hogy megnézhessék élőben bálványaikat.
601 0 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: nekem is megvan,nagyonnagy film! :]
yushuf: KISS Forever és hát ugye nekünk is van egy világhírü KISS bandánk http://www.kissforeverban [...]
fadam: nekem cdn van meg csomoszor láttam és még nem untam meg :)
Mind a 4 komment
GYM CLASS HEROES: Cupid's Chokehold
Az "új" klip
És hogy honnan lehet iserős az alapzene, a "babadada" és a szöveg egy része (take a look at my girlfriend)? hááát innen gyerekek. :]
Clothes Off!
Kelly Rowland featuring Travis McCoy (Gym Class Heroes) - Daylight
honlapjuk

A New York-i illetőségű Gym Class Heroes zenekar magja 1997-ben jött össze, ugyanis a frontember Travis McCoy és a dobos Matt McGinley ekkor találkozott egymással egy tornaórán.
A banda hivatalos megalakulásának időpontja azonban 2001-re tehető, amikor a gitáros Disashi Lumumba-Kasongo és a basszeres Eric Roberts is csatlakozott a formációhoz. Ebben az évben jelent meg debütáló albumuk a For The Kids, melyet két év múlva a The Papercut Chronicles című korong követett. Ezt követően a zenekar két évig folyamatosan koncertezett. 2006-ban újra stúdióba vonultak és felvételre került legújabb albumuk, az As Cruel As School Children, amely olyan zenei elődöktől merít, mint Phil Collins, a Hall & Oates, a Radiohead vagy Prince, műfajilag pedig a rap, a rock és az R&B elemeiből egyaránt építkezik. A korongról legutolsó kislemez és video a „Cupid’s Chokehold” című szerzeményből készült.
468 1 7 Zene Izé
Digo: Ezt samplingnek hívják,a hiphop kezdete óta szerepel.
calipunkszabus: tényleg szerintem nem kell megszólni semmiféle zenét, mert mondjuk hiába hallgatok punkot, regg [...]
CRaPtRaSH: de szerintem a GCH nem nyulta le ennyire egyértelműen és durván ... :S
Mind a 7 komment
Seether  - Fake It
hivatalos honlap
myspace oldaluk
a hivatalos magyar rajongói oldal
368 1 0 Zene Izé
Most a nálam évek óta első helyen álló bandáról szeretnék pár sort írni, ha már holnap kis hazánkban lépnek fel. :)
A svéd Pain of Salvation azon kevés csapatok egyike, amik a szó valódi értelmében progresszív rock/metal zenét játszanak. Eddigi albumaikon egyre tágították muzsikájuk határait és a kimagasló hangszeres tudás megvillantása mellett mindig odafigyeltek, hogy emlékezetes dallamokat írjanak.

A hazai Summer Rocks 2001-en való fellépésük után a csapat egy lépéssel közelebb került a magyar rajongókhoz, mivel a zseniális énekes-gitáros-agy Daniel Gildenlöw (aki már 11 évesen megalakította a Reality nevű bandát, a PoS elődjét, és azóta is ő a fő dalszerző, valamint rengeteg hangszeren játszik) akkori élményei olyan hatással voltak rá, hogy a 2002-es Remedy Lane címet viselő konceptalbum szövegeit teljesen Budapest ill. az itt kialakult szerelmi kapcsolata ihlette! Azóta többször is jártak Budapesten (2005 és 2007), 2008-ban kizárólag fesztiválokon lép fel a zenekar - csak Budapesten adnak önálló koncertet! Tehát mi a vasárnap esti program? A38, 20 óra: Pain of Salvation!!! :)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:

És az Ashes c. szám klipje:
2495 0 10 Zene Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY
mekszamnojz: Latszik hogy jovolt a hangulat, ezt a vidit a csaj csinalta? Mertha igen, akkor igazan feled is ford [...]
bungle: Itt egy videó a vasárnapi A38-as koncertről (nem én csináltam): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Mind a 10 komment
Régebbi postok...