REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Inkább ma busszal megyek
2161 0 0 Autó Izé
Amikor a férjed közli hogy black friday lesz..
1914 0 0 Izé
Más vállán alvók figyelmébe ajánljuk
1160 0 0 Izé
Amikor a fagyi visszanyal
3770 0 2 Izé
balogh predator: Ja, van benne egy pár erőltetett csövesázsiai fos...Gondolom náluk ez a vicces
Demente: Falra mászok az ilyen életszerűtlen, elöltetett, kamu videóktól.
Ki lépne erre az útra?
1449 0 0 Izé
Amikor visszanyal a fagyi ;)
3178 0 1 Izé
Demente: Azt azért had kérdezzem meg így az 5. angol szar után..... Ez nem egy magyar oldal? mert azt hit [...]
A legjobb jelmez az Agymenők történetében
2766 0 6 Izé
VanZant: Ne már. Az egy rém rendes családban is megy a háttérben, mégis alapmű. :D
kelan: Már meg sem hallom...
stero: Megszokás kérdése. Először nekem is nagyon bosszantó volt. Szerintem először mindenkinek az. [...]
Mind a 6 komment
Az Ikea segít a szorult helyzeten...
1592 0 4 Izé
sztewe: Köcce
VanZant: https://vimeo.com/299887144 Ez műxik :D
VanZant: Ráadásul, nem is működik.
Mind a 4 komment
Ahol az ÁNTSZ-t hírből sem ismerik
3624 0 1 Izé
CsakEgySrác: 21 sz. nekik teljesen természeten , hogy a Gangesz vizébe dobják a félig átsült halottak test [...]
Mint egy furcsa színű Advil ;)
2370 0 0 Izé
Valakinek van ötlete?
4516 0 5 Izé
RegiKacat: Helyszin Románia, Vaslui megye. És igen, mindenki be van baszva. https://stirileprotv.ro/divers/r [...]
vadonka: Félelmetesen durva reakció idők. Sok kérdést felvet a videó az már biztos. Amit szinte 100%-b [...]
Krea: Én is erre tippeltem :) A lovat meg nem akarták nagyon leterhelni...
Mind a 5 komment
Parkour életre-halálra 2 : Atlas Lázadása
2796 0 0 Izé
Mit meg nem eszik ez a gépezet!
2548 0 2 Izé
sapkabarna: Ez most nem az Izé sara, hanem a YouTube-é. A kattintásvadász videók jellemzője. Mint amikor p [...]
mue: én vagyok vak, vagy tényleg pont a posztkép jelenet nincs a videóban?
Jobb, hogy nem versmondó lett? 
1778 0 2 Izé
Ashnan: "nem okozna ennyi kárt" gondolom ezt nem ide akartad írni, vagy esetleg egy kis tényt is melléke [...]
hawkeye: Ellenkezőleg! Ha maradt volna a versmondásnál, nem okozna ennyi kárt. Ráadásul verset piásan [...]
Ahány ország, annyi mese!
2757 0 0 Izé
Vannak estek...:)
2747 0 2 Izé
fjodor: Sanyi fújd ki az orrod....................
Gurzy: Szerintem ezt kár volt... Majdnem 7 percet elvett az életemből...
Na melyik a legkisebb?
2898 0 3 Izé
a janek: Gombfoci
trf: A golfot nem sportarénában játszák.
vadonka: A golfpályát kihagyták ami talán a legnagyobb lehetne.
Római-kori bulinegyedet találtak az Erzsébet-híd alatt!     
2204 0 2 Izé
sapkabarna: Különösen hogy évek óta nem a Belvárosban, hanem Budapest agglomerációjában a legnagyobb a [...]
sexdealer: "Ne adj Isten, elköszönhetünk a szmogriadóktól." :)
A dohányzás menő ?
2038 0 0 Izé
Ez sem egylövetű fegyver :)
1264 0 0 Izé
Szegény állat! :) 
1474 0 0 Izé
Itt semmi sem az aminek látszik :)
4285 0 5 Izé
rozsdáspótkocsi: ugye? örülök, hogy ezt írtad, mert egy ideje már hasonlóan látom én is a helyzetet, de úgy [...]
SocaCola: Régóta IZÉ-zek már. Egy ideje eléggé leesett a színvonal. Régebben tele volt érdekes dolgok [...]
VanZant: Ilyen nevű felhasználó nem is található: https://imgur.com/a/UAnCqY0
Mind a 5 komment
Amikor valami nem stimmel 
4212 0 0 Izé
Vajon 32 év elég lesz?
2418 0 0 Izé
Egy-kettő azért fennmaradt :)
3317 0 0 Izé
Többek közt a leggyorsabb kecske, aki átfutott egy emberalagúton :)
1481 0 0 Izé
Ilyen tetkókat varrass, ha nem akarsz munkát! :)
1530 0 0 Izé
Az asszonnyal sincs ilyen jó kapcsolat
1228 0 0 Izé
Jó kutya! :)
2059 0 0 Izé
Huppsz :)
3058 0 1 Izé
hawkeye: Kár, hogy nincs olyan oldal, amelyik a magyar autóskamerák ilyen és hasonló felvételeit gyűjt [...]
Akár nálunk is lehetne!
3336 0 1 Izé
Tron65: Óóóó ebben már simán utolértük a rothadó kapitalizmust: https://www.google.hu/search?q=elha [...]
Így kell mesterfokon aprítani :)
1940 0 0 Izé
Harckocsival átjárót nyiss!     
3403 0 0 Izé
Amikor bekapcsolva marad a kamera az utakon 
5014 0 0 Izé
A fóka is tud meglepetéseket okozni :)
2422 0 0 Izé
Állj ki magadért! 
2037 0 2 Izé
VanZant: Ehh, ez is volt már: http://www.ize.hu/ize/post/53560
hawkeye: De megváltozott ez a mese....
Az utca embere október 23. - áról.
1886 0 2 Izé
Harci: Szerintem meg a Mole day-t ünepeljük :D
Ravennë: Nem kell pont a szám után... *23-áról.
Utcazenészek és artistaszám világszerte
1468 0 0 Izé
Ha átmegy a medveteszten, akkor az jó tartós egy doboz :)
967 0 0 Izé
Újabb Little Big agymenés :D
7070 0 0 Izé
Régebbi postok...