REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Give It To Me

Timothy Z. Mosley (1971. március 10.), ismertebb nevén Timbaland amerikai dalszerző, rapper, zenei producer és szövegíró. Stílusát egyértelműen befolyásolja az R&B, a dance és a hiphop, de a pop műfajában is jeleskedik. Társával, Magoo-val alkotják az Amerikában híres hip-hop duót, a Timbaland & Magoo-t. Manapság főként Brandyvel, Nelly Furtadóval, Justin Timberlake-kel, a The Pussycat Dollsszal, Ludacrisszel és Jay-Z-vel dolgozik együtt.

Több info.: Wikipedia

Slágerei.:

Timbaland - The Way I Are

Madonna ft. Justin Timberlake, Timbaland - 4 Minutes


Timbaland - Apologize (feat. One Republic)


Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream


Flo-Rida feat. Timbaland - Elevator


Timbaland & Magoo - Flute


Timbaland, Dr.dre, Missy Elliott, Justin Timberlake - Bounce
563 2 1 Zene Izé
MStipee: A OneRepublic - Apologize -hoz annyi köze van Timbaland bácsinak hogy pénzelte a klipet, amivel e [...]
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
A 10 legfurcsább USB-s eszköz
2045 0 0 Tech Izé
Corvus Corax - Dulcissima

A Corvus Corax napjaink talán legérdekesebb zenekara, melynek zenei öröksége egészen ezer évvel korábbra nyúlik vissza, a középkor kezdeteihez. Aposztrofálják középkori zenének, de "középkori rock-nak" is a muzsikájukat, egy biztos, nem lehet szó nélkül elmenni mellettük. Hangszereik kizárólag a középkori formáknak felelnek meg, de nem vetik meg a népi hangszerek szerepeltetését sem. A zenekar '89-es megalakulása óta töretlen népszerűségnek örvend és válogatás vm. koncertfelvételekkel együtt 17 lemezt csináltak eddig. Olyan muzsika ez, melytől hippokraszt (középkori fűszeres bor, néha ma is csinálják hol vörösborból, hol fehér édes borból) támad kedve inni az embernek.
373 0 1 Zene Izé
RokkantTroll: Nemcsak, hogy remek zenészek de emberileg is óriási arcok. A győri (fergeteges) koncert utáni k [...]
Rage Against The Machine - Bulls on Parade
-és ez még nincs itt.. pedig igazi legenda-
(De van :) - Purple)
305 3 8 Zene Izé
Kenny: sztem mikor én küldtem be, még nemvolt ratm, meg eddig összesen van 2db ratm fent, és kilking i [...]
fül: majd meghalljátok, hogy tényleg azt mondja :)
anath3ma: jóó.. aztis én küldtem.. igaz.. de sztem ez az együttes sztem 100x jobb mint az Afi, akiknek a [...]
Mind a 8 komment
Goran Bregovic - Kalashnikov

Gólyatáborban 5 óra alvás után erre keltünk. Ipari mértetű hangszóróból szólt, max hangerőn, 4 méterre a fülemtől. Tetszett XD
1025 1 1 Zene Izé
kotta: Kötekedés: a képen viszont a Gogol Bordello látható. Nem gond, csak ez van.
Doobie Brothers - Long train running
Kicsit felturbózott verzió, de az csak használt neki. 1971-től jegyzik őket, a tagok jönnek-mennek és egy öt tagú fúvós formáció erősíti őket.
375 0 1 Zene Izé
fül: sosem tudtam ki az előadója, meg mi a címe :) emlékszem minden hol nagy volt a mozgás ahol bera [...]
Öööö, mi a szar(v) ez? :) PS? ;)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy afrikai szarvasmarha, a watusi. A képen található példány Lurch, aki a Guinness Rekordok könyvébe is bekerült a méretei miatt. Azért ez a texasi fél-watusi állatka is szép nagy szarvval rendelkezik.
Magyarul nem sok infot találtam róla (ha van, írjátok a kommentekbe), de állítólag látható a Nyíregyházi Állatparkban is.

3911 1 14 Izé
Dragon66: ki mondta h kiengedtek?! a többi jelenlévő kétlábú faj mellett fel se tüntem. :D
davids83: Hja meg a vicc: - Miaz, egyik füleden be, a másikon ki, és mégis a fejedben marad? - Csákány!
davids83: TULOK! MINOTAURUSZ! :D elrettentő példa a fiataloknak, hogy ne hallgassanak olyan hangosan zenét [...]
Mind a 14 komment
Valamit húzni kellene előttük, mint pl. az agárversenyeken is van műnyúl... Szerintetek mi lenne igazán motiváló? ;)

33027 1 16 Izé
Laci: "Bikini Beach"... hát ez is valami? a "Miami Bitch" az már igen!
sHokEy: De csak mert már ezen a távon úgy elfáradtak, hogy a seggükön vették a levegőt. xD
varazs: Annak az alsò csajnak beleragadt a seggèbe a gatyàja...;))
Mind a 16 komment
303 Project (vagy projekt, ha oroszul mondjuk) a ruszki dnb scene egyik legismertebb alakja, leginkább feldolgozásairól híres, úgymint: Winnie The Pooh orosz rajzfilm főcímdala
Axel F. - A Beverly Hills Cop főcímdala, vagy a Make some noise, ami már volt is zene.ize-n postolva.
Nemrég adták ki legelső albumukat, melyen a stúdióban felvett, néhol módosított feljebb említett számaik is helyet kaptak.
Albumleírás itt, oroszul :D
662 0 2 Zene Izé
neophyte: Na az ilyen stílusú dnb-t szeressem de igazán! Már jön is az albumuk lefelé! :) Ez teccetős z [...]
focuskoma: Hűűűűűűűűűű, ezt még sose hallottam, nagyon adja ;))) THX
Amy Winehouse nagy sikerű száma, a Rehab, amelyet majdnem 22 millióan néztek meg eddig a Youtubeon. Az énekesnőről mostanság csak botrányai miatt hallani, pedig kétségkívül nagyon tehetséges. Eddig 2 albuma jelent meg, a Frank és a Back to black. Már a Franket is elismerték és díjazták szakmai berkekben, de az áttörést a Back to blackről elsőként kimásolt lemez, a Rehab hozta meg neki. Növekvő drogproblémái azonban mostanság lehetetlenné teszik, hogy a karrierre koncentráljon.
Még pár kedvenc:

You know I'm no good

Tears dry on their own

És egy régebbi:
Fuck me pumps


Honlap
Myspace
778 1 3 Zene Izé
Kremy: Hát én nagyon szeretem a zenéjét,tehetségesnek is tartom. A magánélete meg rá tartozik..A ze [...]
Ágii: Én sem...csajt se, meg azt a számát se...
Sza Sza: nem szeretem...-.- ...a számot eleinte elviseltem..de már most nagyon nem .... Views: 21,821,1 [...]
Victor Vetterlein klotyó ihletésű otthona

A lifben pedig ez olvasható: "Húzd le magad!" :D
2638 0 7 Art Izé
Athelas: Ez az ember komolyan gondolhatja, hogy szar az élet...
anon: még szerencse :)
közlegény: hmmm a wc-ben is van wc:)
Mind a 7 komment
Victor Vetterlein klotyó ihletésű otthona

A lifben pedig ez olvasható: "Húzd le magad!" :D
2887 0 7 Izé
Athelas: Ez az ember komolyan gondolhatja, hogy szar az élet...
anon: még szerencse :)
közlegény: hmmm a wc-ben is van wc:)
Mind a 7 komment
Sepultura & Pavarotti - Roots Bloody Roots

Ajánlom azoknak is, akik nem szeretik az ilyen zenét, akkor lehet rajta röhögni, tetszeni fog! ;)
650 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fülesmaki (vagy galágó, angolul bushbaby).

E.T.: "Adod vissza a banánt, te óriásmajom!"
Barry: "Igen, ott még vakard egy kicsit, a hónom alatt is, köszke..."

2015 4 54 Izé
Biguli: nem tudnám bántani....
Biguli: áááá őt nem tudnám bántani...:)
brigi_cica: crapi megnézted a postomat a dudesons-ról ?? :D :D me láttam hogy nem kommenteltél... azt megije [...]
Mind a 54 komment
Szerintem még ők is megvernék a magyar válogatottat...
3254 0 23 Izé
nkmedve: Az Bödőcs Tibi volt, de KAP is nagyon jó:)
buddha: né ni kijöhet a Pistike focizni? de gyerekek,pistikének se keze,selába. tudjuk,de nincs labdánk [...]
nipper: akkor valaki hazudott neked! :))
Mind a 23 komment
Hadd égjen a zsír gumi ! :)
6727 0 43 Izé
nkmedve: Ja úgy, olyat én régebb mikróban csináltam, de mostanában mindig mi gyúrjuk a tésztát, ez a [...]
Purple: jó de én pizzalappal csinálom. nem én gyúrom a tésztát. milió éves szar tepsijeink vannak, [...]
nkmedve: Egyszerű tepsi kell, se rács se liszt semmi kutyafüle. Csak beledobod a pizzat s kesz, mi igy sü [...]
Mind a 43 komment
Hamutartó

+ egy másik dohányzás elleni kreatív kampány.
2986 8 8 Izé
csirek: ez jól néz ki :)
Belkar: mostmár inkább Danny Blue segítségével hiszen ő az utód :)
Laci: magánhangzó vátoztatás: Űszivem - szívom tüdőm - tudom dohány - de hány? elég sok - elég [...]
Mind a 8 komment
Fuzzy Wuzzy Lada Niva - érdekes kárpitozás. :)
5943 0 16 Autó Izé
Iguana: szar lehet bogarakat vakargatni róla...
Laci: Autós téma: Mi a különbség egy szegény és egy gazdag svájci között? válasz: A szegény sa [...]
Re-Peet: de mivel én jobban asszociálok a déli kettyintésre, nem az hogy hideg..hanem nem kozmál oda a s [...]
Mind a 16 komment
Fuzzy Wuzzy Lada Niva - érdekes kárpitozás. :)
6115 1 16 Izé
Iguana: szar lehet bogarakat vakargatni róla...
Laci: Autós téma: Mi a különbség egy szegény és egy gazdag svájci között? válasz: A szegény sa [...]
Re-Peet: de mivel én jobban asszociálok a déli kettyintésre, nem az hogy hideg..hanem nem kozmál oda a s [...]
Mind a 16 komment
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2341 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Senser - Don't lose your soul
State of mind
Age of panic
Eject
Switch
293 0 0 Zene Izé
          Fun Factory - Doh Wah Diddy
Igazából műfajilag nem tudtam hova sorolni.
292 3 2 Zene Izé
dns87: mért sértenél meg?
weedjay: én tudnám, de inkább nem sértelek meg... :PPP
Na mi lesz cicusok? Szedjétek a lábatokat! :D
5500 9 36 Izé
Purple: hihetetlen állatok ezek :DDD hogy odacsap, másiknak meg oda kell ám menni megnézni mivan :DD
Maccoyi: Csapó 2... :D http://www.youtube.com/watch?v=OeYKqRRKpDo
MStipee: :D Érdekel valakit kiscica? Ingyen elvihető félperzsa jellegű, tehát minden perzsa jegy megvan [...]
Mind a 36 komment
Del Tha Funkee Homosapien - Mistadobalina
Ne tudjátok meg, mit szenvedtem mire rájöttem, hogy kell rendesen leírni a címét. :)
829 0 0 Zene Izé
Fun factory - Celebration
365 2 0 Zene Izé
The Pillows - Hybrid Rainbow (FLCL Soundtrack)
325 1 0 Zene Izé
Nem lehetett kellemes... ;)
11750 0 31 Izé
anon: *fájna :D
anon: Na azért erre nem mondom hogy nem féjna :S
Árnyangyal: Bocsi itt a jó link: http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/2065.jpg
Mind a 31 komment
Tetris zene üvegpalackokon előadva
6811 4 3 Izé
NuttySomeone: waaaa na ez:))) de kurva jolmegcsinaltak;))
r3clbull: ez olyan mint az a távirányító autós mários zene..csak kicsit más :))
bandee1219: Itt tényleg szünet van! XD
Red Hot Chili Peppers - Under the bridge
398 3 2 Zene Izé
Balázs: király:)
Chino: na ekkor még jó volt a redhot. ekkor még igazi zenét játszottak. a Californication után valami [...]
Sugarhill Gang - Rappers Delight

Ahonnan a Hip-Hop elindult ;)
404 2 1 Zene Izé
Chino: a legelső rap szám. a kezdet...
Fear Factory - Bite The Hand That Bleeds
A fűrész első részének egyik zenéje
547 0 8 Zene Izé
ZeroO.: :DD
ZeroO.: jólvagy?:D
Purple: :DD áj szink... amit kuldtetek :DDD egy ketoo hááhhom... XD jah imátok meghalgattatott, van gru [...]
Mind a 8 komment
Rob Dougan - Furious Angels
283 1 0 Zene Izé
Phil Fuldner - Miami Pop
321 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Egy picit jobb, egy picit hosszabb: http://youtube.com/watch?v=H2GGTC1zKUE&feature=related
Rick James - Give It To Me Baby
A legnagyobb Funky előadó volt... Nyugodjék békében... RESPECT!!!
875 2 0 Zene Izé
Ok go - Here it goes again
326 0 0 Zene Izé
Future Prophecies - The roof is on fire
356 1 3 Zene Izé
Tazman: Ha már Dreadlock akkor nézd meg ezt :) http://www.youtube.com/watch?v=SLViNvqjq2Q
MStipee: Ezektől még csak a Dreadlock-ot hallottam, de egészen pofás :)
Bakeyoo: Akkor már inkább ez: http://www.youtube.com/watch?v=KWh30UeEboQ
The Fugees - Ready Or Not
Azt hiszem ezt a számot nem kell bemutatni...
424 7 3 Zene Izé
NicKoy: alap muzsika...
David187: Az ám :P
papaluige: yoság! :D
Johann Sebastian Bach - D-moll Toccata és Fúga

Karl Richter
650 0 0 Zene Izé
Blue Bathroom - Egy viszonylag könnyű escape game
4997 0 7 Game Izé
nymisi: Nekem a széf kódja nem működik.A segítségben lévő sem.Help!
tatanka: Egy van a széfbe 1210 a kód
nicky80: Nekem csak 2 papírfecnim van.Hol van a 3.?Köszi!
Mind a 7 komment
Régebbi postok...