A japánok már megint egy remek dolgot alkottak...
4904
0
Izé
Waldy Martens photography
12713
1
Art Izé
Fabogár már volt külön, most itt egy (fa)rakás másik fakocsi. :)
3928
0
Autó Izé
Fabogár már volt külön, most itt egy (fa)rakás másik fakocsi. :)
4151
0
Izé
Ma már mindent el lehet adni...
3313
2
Izé
Várom már az időt, amikor az agyammal tudok gépelni... lehet, hogy nincs is messze?
2898
0
Izé
Talán a leghosszabb
Rube Goldberg szerkezet (a
Honda hasonló reklámja gondolom már mindenkinek ismerős). Ez 26 perc hosszú!
4077
4
Izé
Még maradnom kellett volna pár hetet és sétálhattam volna az 1200 méter magasan lévő üvegpadlózatú folyosón, a Grand Canyon Skywalk-on.
8209
2
Izé
Maaargit, már megint nem találom az evőeszközöket!!! ;)
2800
0
Izé
Itt legalább történt valami izgalmas is a Dreamgirls c. film vetítése alatt (ha már a film tök szar)... :)
3493
0
Film Izé
Itt legalább történt valami izgalmas is a Dreamgirls c. film vetítése alatt (ha már a film tök szar)... :)
3525
0
Izé
Lehet hogy már egy kicsit lejárt, de még mindig nagyon kemény...
5953
3
Izé
Maria Moral Pena egy becsomagolt házat kapott Valentin napra. Te mit kaptál? :)
2413
0
Izé
1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
15622
3
Izé
Nincs elég hó? Beszélj apucival.. ;) (már ha van 30.000 dolcsija)
2985
0
Izé
Így kell vízzel rajzolni - Jeep marketing.
6463
1
Izé
Itt van, megjött - az ásványvizek netovábbja, a bling H2O.
7,5 deci sznobvíz 40 dolcsi, de van (pontosabban már nincs, mert elfogyott) limitált verzió is 480 dollálért is...
2749
0
Izé
Gondolom már csak ez hiányzott a macskáknak is...
2136
0
Izé
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11275
0
Art Izé
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12046
0
Izé
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...
Reméljük, a miamiak betartották a
hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880
2
Izé
Azt hittem a Tokijoo Hotelnél már nincs rosszabb,itt a magyar verzió: No Thanks. És tényleg: NEEEEM KÖSSSZZZ!!!!! :D XD
4830
0
Izé
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...
Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)
3055
0
Izé
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8709
3
Izé
Méghogy egy mobil felrobban? Ugyan már, csacskaság...
6870
0
Izé
ABC Gum (Already Been Chewed)
Na ez igazán hiánypótló: már megrágott rágógumik (legalábbis tök úgy néz ki). Tuti, hogy így is venni fogják, mint a cukrot... :)
2032
1
Izé
Egy igen egyszerű felépítésű, de annál érdekesebb oldalon kalandozva, sok mindent megtudtam magamról a születésnapom alapján, amit eddig nem. Az oldal angolul van, de különösebb angol tudást nem szükséges az értelmezéséhez. A kezdőlapon megadjuk a kért adatokat, egy klikk és máris értékelhetjük az eredményt. Nemcsak a szerencseszámaimat vagy a szerencseköveimet tudtam meg így, hanem azt is, hogy mik voltak éppen az aktuális slágerek amikor születtem.
6269
5
Izé
Remek - a világ legcsúnyább futballistái. Kellett már egy ilyen, mert ilyen még nem volt.
5460
1
Izé
Itt megtanulhattok egy nagyon fontos tevékenységet: hogyan kell a macska orrát megborotválni! :) (ha már szőrös orrú macskát vettél... :))
2344
0
Izé
Annyi levél érkezett, hogy a regisztrációnál "foglalt" a nevük, mivel a Habostorta központi adatbázisban többszázezer ember regisztrált már és így azok a nevek tényleg foglaltak. Viszont most már van saját adatbázisa az Izének, ahol még minden név szabad. Bocsi azoktól, akik a Habostorta oldalán regisztráltak az elmúlt napokban, most újra meg kéne tenni (az előny, hogy bármilyen nevet választhattok), fél perc az egész. Köszi!
1335
0
Izé
Öööö.. nem biztos, hogy ezek után Mars csokit akarok enni!
6356
0
Izé
Plen - a görkorizó, gördeszkázó robot.
A videó már nincs kinn az oldalon, de olyan jó fej vagyok, hogy kerestem nektek másikat. ;)
Video 1
Video 2 (itt gördeszkázik)
2216
0
Izé
A film, ami 2 millió dollárba került és csak 30 dollárt hozott eddig (csak 1 moziban játszották 1 hétig).
Igaz, már a címe is rettenet: Zyzzyx Road :)
Itt a
trailer is.
4483
0
Film Izé
A film, ami 2 millió dollárba került és csak 30 dollárt hozott eddig (csak 1 moziban játszották 1 hétig).
Igaz, már a címe is rettenet: Zyzzyx Road :)
Itt a
trailer is.
4033
1
Izé
Szép. Ne mondd, hogy nem szép! ;)
Mint akit fejbenyomtak egy csillaggal. :)
(kéne már egy idióta emberek kategória is...)
4837
0
Izé
Volt már itt ilyen hasonló játék, de ez most karácsonyi kiadásos, több pályája van meg minden... :)
13931
6
Game Izé
Volt már itt ilyen hasonló játék, de ez most karácsonyi kiadásos, több pályája van meg minden... :)
12745
4
Izé
MS Paint már kezd professzionálisba átmenni ;)
10479
3
Izé
Motherload - ez volt régen a kedvenc játékom :)
A lényeg, hogy különböző ásványokat, meg kőveket kell felhoznunk a mélyből, hogy fejlesszük a fúrókocsinkat.
(figyelem, 4500 környékén már robban a föld)
16333
9
Game Izé
Motherload - ez volt régen a kedvenc játékom :)
A lényeg, hogy különböző ásványokat, meg kőveket kell felhoznunk a mélyből, hogy fejlesszük a fúrókocsinkat.
(figyelem, 4500 környékén már robban a föld)
10946
7
Izé