REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Palotás Petra a szülés után költözik párjához
516 0 0 Pink Izé
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
5788 1 121 Film Izé
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Jozeph: No, emberek! (És ezt most itt elég degradáló elkülönítésnek is vehetitek!) Zé-nél a pont! [...]
Mind a 121 komment
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
7227 16 122 Izé
norbertvincze: http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Mind a 122 komment
Alexandros Vasmoulakis "falfirkái"
2516 0 3 Art Izé
pr0t3st: jajaja eszméletlen jo a stilusa, ez a post tényleg 5* és végre vki aki nem kicsiben játszik
Dott: Basszus de szép!
Purple: ez iszonyat jó!!! stílusa is van! teccetős!
Alexandros Vasmoulakis "falfirkái"
2540 5 3 Izé
pr0t3st: jajaja eszméletlen jo a stilusa, ez a post tényleg 5* és végre vki aki nem kicsiben játszik
Dott: Basszus de szép!
Purple: ez iszonyat jó!!! stílusa is van! teccetős!
Mókás sportbakik válogatása. :D
900 1 0 Sport Izé
Meglepő és mulatságos musicalt írt Elton John
244 0 0 Pink Izé
Blind Guardian - To France

(Mike Oldfield Get to France c. számának a feldolgozása, véleményem szerint talán jobb mint az eredeti, pedig becsülöm Oldfield munkásságát)
622 1 0 Zene Izé
Lake Of Tears : Forever Autumn


Pajtik! Így ősz közepén itt egy őszt idéző szám Svédországból, és NEM egy mulatós számról van ám szó. Attól még jó. :)
504 0 0 Zene Izé
Projekt0 - Václav Pajkrt vizuállatságai
2801 0 7 Art Izé
mekszamnojz: ok, köszi :(:)
bungle: Most tényleg nem működik, próbáld később... Sajnos itt csak pár kisebb kép van: http://www. [...]
mekszamnojz: valaki segítsen mert nem töltődik be az oldal és nagyon kellene!! :S
Mind a 7 komment
Projekt0 - Václav Pajkrt vizuállatságai
2947 3 7 Izé
mekszamnojz: ok, köszi :(:)
bungle: Most tényleg nem működik, próbáld később... Sajnos itt csak pár kisebb kép van: http://www. [...]
mekszamnojz: valaki segítsen mert nem töltődik be az oldal és nagyon kellene!! :S
Mind a 7 komment
Panya Clark Espinal - "Földalatti művészet"
4540 0 2 Art Izé
TinusSs: Durván jól csinálják... Azért ha vmi olyan kép lenne a földön , hogy vmi szakadék vagy vmi [...]
cirab: Imádom ezeket az embereket! Egy kifeszített papírlapot csinálnak a térből, és rárajzolnak.
Panya Clark Espinal - "Földalatti művészet"
5067 11 2 Izé
TinusSs: Durván jól csinálják... Azért ha vmi olyan kép lenne a földön , hogy vmi szakadék vagy vmi [...]
cirab: Imádom ezeket az embereket! Egy kifeszített papírlapot csinálnak a térből, és rárajzolnak.
Murphy törvényei gyerekbetegségekre
533 1 0 Pink Izé
CityWall - érintőképernyős 3D interface
1098 0 2 Tech Izé
bob: közel se :S
alphadog: Tiszta sci-fi...
Tim Nolan labdazsonglőr bemutatója.
437 1 0 Sport Izé
Melyik napon születtél? Ebben vagy tehetséges...
1100 2 0 Pink Izé
Mushroom Escape
4749 1 8 Game Izé
imrus1899: Sikerült,kijutottam.
nicky80: Mondjad mi a baj,én segítek!:)
gabica: nekem nem megy
Mind a 8 komment
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D

Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
4852 2 9 Izé
balu23: volt szerncsém látni szombaton a hungaroringen,de igencsak meglepődtem.Azt hittem,hogy emelkedik [...]
pumukli: Hulla vagyok gyerekek! szombat-vasárnap-hétfő 3 nap alatt 2700 fotót készítettem... 500 minimu [...]
Erunder: Biogázzal palack nélkül :D
Mind a 9 komment
Komplexusos gizdáknak... :)
6108 1 13 Izé
iw84u4t: hát azért mondtam, hogy ugyanott lehet kapni, mint ezt a válltömést. Ha levennék a cuccot magu [...]
tibor vagyok de...: Hát ezen jót röhögtem, most nem tudom h aki felrakta ezeket a képeket az tényleg elhiszi hogy [...]
közlegény: alulról a harmadiknak akkora mellizma van, már majdnem cicije van vazzz. (illetve nem is majdnem)
Mind a 13 komment
Agyonbotoxolt művésznők eltorzult arcai, közelről
1259 0 0 Pink Izé
Pár animált háttér - James Koehnline művészete
4837 1 17 Art Izé
cirab: Nem vagyok migrénes, pedig jobb lenne arra fogni, mert az ilyenek nem szoktak kicseszni velem. És [...]
bob: nem hiszem el hogy csak ennyire vagytok képesek.. eredményorientált élősködők. ezekben az elk [...]
iw84u4t: Hát eléggé ópiumgőzös hangulatú...
Mind a 17 komment
Pár animált háttér - James Koehnline művészete
4968 6 17 Izé
cirab: Nem vagyok migrénes, pedig jobb lenne arra fogni, mert az ilyenek nem szoktak kicseszni velem. És [...]
bob: nem hiszem el hogy csak ennyire vagytok képesek.. eredményorientált élősködők. ezekben az elk [...]
iw84u4t: Hát eléggé ópiumgőzös hangulatú...
Mind a 17 komment
A Playboyban sokkol a bizarr transzszexuális sztár
8843 1 19 Izé
Tóth József: Kezdem azzal, hogy ezeket a buzikat nem is akarom megérteni. De! Vannak csajok, akik ugyanilyen sz [...]
cirab: Édes Istenem! Ez mi ez az izé..... ez a valami? Szebbet hányok.... utoljára reggel láttam ilye [...]
Sissi: Olyan csúnya szája van:SSS
Mind a 19 komment
A Playboyban sokkol a bizarr transzszexuális sztár
7954 0 5 Pink Izé
affair: hm, melyik bottal nem?
sariatti: Ajjajj, szegényke, jól elbánt saját magával. Bottal sem piszkálnám!
TinusSs: Nem hinném, hogy heffner betette volna ezt a borzalmat annyira még csak nem öreg, hogy ennyire va [...]
Mind a 5 komment
200 ezer DVD egyetlen lemezen!

Engem érdekelne egy ilyen újítás, bár nem tudom, honnan szednék ennyi DVD-t, hogy feltöltsek egy FMD-t. (FMD ROM - Fluorescent Multi-Layer Disc)
2284 0 2 Tech Izé
speegy: Hololemezek szerintem életképesebbek mint ez,már a tárolt adatok biztonsága miatt is.Ott egy ka [...]
BullFrog: tekintve, hogy mire odaérünk, hogy ez megjelenne, addigra a letöltési sebesség is talán nőni [...]
"Jól mutatnak a selyempizsamám mellett..."
579 0 0 Pink Izé
Szebeni: Kicsinált a TV2!
720 0 0 Pink Izé
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
3334 0 54 Art Izé
Erunder: Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Errtu: 1) Az ingyenesek között az AVG Free az egyik legjobb. Szóval ne akarj mást. 2) Igen, valóban l [...]
Kerlés: 1 kérdés: Akkor legyenszíves valaki foglalja össze a műszaki segítséget. Honnan lehet letölt [...]
Mind a 54 komment
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
3630 7 54 Izé
Erunder: Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Errtu: 1) Az ingyenesek között az AVG Free az egyik legjobb. Szóval ne akarj mást. 2) Igen, valóban l [...]
Kerlés: 1 kérdés: Akkor legyenszíves valaki foglalja össze a műszaki segítséget. Honnan lehet letölt [...]
Mind a 54 komment
Nikolai Aldunin miniatűr izéi
5579 0 11 Art Izé
gerbala: Szentendrén én is láttam :) A Bácsinak külön szerszámokat kell gyártania, amivel megcsinálj [...]
Wicked: Csodálom, hogy fotósopot még senki nem kiabált...
fabatka: talán egyszerűbb lenne pl. egy óriási tűt csinálni(1-2métereset) és abba belerakni valahogy [...]
Mind a 11 komment
Nikolai Aldunin miniatűr izéi
5779 7 12 Izé
bungle: http://www.metro.co.uk/weird/809529-the-1mm-tiger-sculpture-thats-smaller-than-a-grain-of-rice
gerbala: Szentendrén én is láttam :) A Bácsinak külön szerszámokat kell gyártania, amivel megcsinálj [...]
Wicked: Csodálom, hogy fotósopot még senki nem kiabált...
Mind a 12 komment
Mutogatós nénik és bácsik a sportpályákon. :)
1060 0 1 Sport Izé
babapiskóta: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7519
Pucér Csoki Jézus

Cosimo Cavallaro művész úr honlapja.
2583 1 13 Izé
mekszamnojz: ez se rossz :DDD http://www.freevlog.hu/video/3851.html
mekszamnojz: az még hagyján! dehogy csokinyusziból van a mikulás csoki! na az az igazán felháborító! :D
bigyminyő: Semmi....... "Ne imádj bálványokat"....Aki érti annak jó....:( Manapság már semmi sem szent.. [...]
Mind a 13 komment
Matisz nagypapa, Sanyi, Gátvéder, Polgár Jenő és Gyuri az új "gát át nem szakadási javítási munkálatok" anyagi részét konstatálja.
6275 6 5 Izé
Ártatlan-méz Előd: én is ott vok
MikeSylver: Próbáld meg a "watch in high quality" funkciót kicsit orvosolja az olvashatóságot. Bocsi am. na [...]
Richard93: Ja, xD hangszóró kivolt kapcsolva :D marhára nem figyeltem! :S bocs a hülye hozzászólásért ; [...]
Mind a 5 komment
Plasztikai szörnyeteg lett idős korára a sztárból
1556 0 1 Pink Izé
Derill: ...meg ez is.
Rihanna - Unfaithful (Adam Bass vs Deadfear remix)

Bár sajnos Hardstyle kategória nincs a zene.izén, se jumpstyle, de azért véleményezés céljából megmutatnám egy most készülő saját alkotásom, ami valószínűleg kiadásra nem fog kerülni egyéb szerzői jogok miatt. :)

A Hardstyle zenei stílust kérlek ne keverjétek össze a hardtechnoval! :)

 
1221 2 4 Zene Izé
koocos: bírom a jumpstyle-t is, de a hardstyle valahogy jobb...am tényleg jó lett, grat!;)
Balázs: jó csaj
Deadfear: Köszi. :) Nem tudom sokan mondták, hogy ne legyen ilyen hosszú az eleje de nekem így tetszett. A [...]
Mind a 4 komment
Milyen feleségre vágynak a férfiak? - Egyikük elárulja

A nők 99%-a szeretne férjhez menni. Amihez ugye egy férfi is kell, viszont a tapasztalat azt mutatja, hogy ők kevesebbet gondolkodnak ezen a kérdésen. Mikor dönt úgy a férfi, hogy feladja a legényéletet?
704 0 1 Pink Izé
Purple: 1% :D
Danny Tenaglia - Music Is The Answer
632 1 0 Zene Izé
Rinus Roelolfs munkái
3105 0 4 Art Izé
M.agnus: Mesteri, moduláris, élvezet figyelni hogyan épülnek fel a tökéletesen különböző struktúr [...]
Maccoyi: Nekem ezekről egyből ez a Kecskeméti szobor jutott az eszembe, Mikrokozmosz a Makrokozmoszban. K [...]
Maccoyi: 96x96-os legyen a gif amit feltöltesz, akkor elvileg müxik. ;) Egyébként egy ekkora gifnek nem h [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...