REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Moonsorrow - Tulimyrsky (részlet)

Az 1995-ben alakult Moonsorrow az epikus folk/viking metal szcéna legegyedibb formációja. Albumaik utánozhatatlanok, a csakis a rájuk jellemző stílus pedig Ville és Henri Sorvali illetve Markus "Trollhorn" Euren kifforott zenészi munkája. A fenti nóta sajnos csak egy részlet, mert az eredeti 28 perces opuszt gondolom nem lehetett feltölteni. Egyébkén több vendég is szerepel ebben a műben. Névszerint Tomi Koviusaari (Amorphis) Oppu Laine (Mannhai) énekesek, illetve a prózai részeket szavaló, hazájában népszerű finn színész Turkka Mastomäki.
488 1 0 Zene Izé
The Buttholes - Ellenségeimnek szeretettel (Barát)

A legjobb magyar punk-rock zenekar, ráadásul Veszprémiek. :)
Ha jól tudom, jelenleg Common Time néven koncerteznek.

Honlap
665 0 2 Zene Izé
Kenny: emelkedj felül a káoszon, hajts át tankkal a városon, bazdmeg a goát, bazd meg a ravet, törd [...]
Purple: hoppá :D
Throwdown - Raise Your Fist
MySpace
433 0 0 Zene Izé
A "rabló", most egy kicsit megszívta. De azért egy kis segítséggel megmenekül! :)
3984 3 15 Izé
loke: Az a szörnyű, hogy amerikában tucatszám látni ilyent hegyi városokban. Jönnek be a városba, [...]
kamubekLaca: Aranyos! :)
brigi_cica: kismosódög :D :D
Mind a 15 komment
Öregek, ráncosak, de még minidig jók!
R.E.M.  - Bad day
375 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: :D
MStipee: Mikor sokan a nevemre néznek, mindig megkérdezik hogy REM fan? Nem, nem Michael Stipe után van a [...]
calipunkszabus: és ecsém, jönnek a szigetre!!!
Mind a 4 komment
Bloose Broavaz
Magyar hip-hop underground, a legnagyobb közösség.
Kerüljétek a Salátákat!
( Aki otthon van a témában az levágja és lehet polgárháborút indít:') )
Tkyd rap 1
Tkyd rap 2
Tkyd rap 3

Tkyd rap 4
Dreamerz rap
Phat San Tkyd rap
Rydu és Tibbah - Közhely
Connections + Lb27 - Oroszlán Live
Connections + Lb27 - Mindenütt jó live
Connections + Lb27 - Az élet más remix Live
Tkyd + TM - K.H.E.V. Live pécs
Deego + Cof - Főzés
Siskaszett
Siskafinuccsi - Guminő Live acapella
San rap
Tibbah Freestyle 2006
Dsp - Mindent vagy semmit live győr
Siskafinuccsi 1 repp
Siskafinuccsi 2 repp
Tibbah közr. Deego - Az életem
Tibbah közr. Rydu - Rekviem
Tibbah - Álom / Magyargyerek közr. Dsp, Siskafinuccsi
TIbbah - Méreg
Tibbah közr. Dreamerz - Szabadon
Tibbah közr. Tkyd - Város
Phat Deego Duffchy Free
Bigmek - Panel Majom
Bigmek - Freestyle
Tibbah - Monotown
Connections - Örökké
Connections - Jamaica Homoka Live
Connections - Mindenütt Jó Live
Connections - 22
Tibbah - Intermezzo
Barbárfivérek Trailer's 1
Barbárfivérek Trailer's 2
Barbárfivérek Trailer's 3
Barbárfivérek Trailer's 4
Barbárfivérek Trailer's 5
934 1 11 Zene Izé
karaj: Siskanak a régebbi lemezein voltak jó számai, most már nem az igazi, ugyanúgy ahogy Tibbah és [...]
«Edyson®»: Amugy Siska is tud néha normális lenni . "vesszen a saláta" .. ezzel együtt gondolom az NC is. P [...]
Fatsoe: "siska összes albuma" xD ezen de jót röhögtem :D mintha olyan sok lenne neki :D amugy bloose cum [...]
Mind a 11 komment
Ha szivárványt szeretnél a szobádba, most megkaphatod. :]
1254 0 2 Tech Izé
Digo: "projects a beautiful rainbow onto your wall" és "For best results use it in a darkened room agains [...]
Purple: kell :D bár néha ilyen nélkül is besikerül egy pici :) nemtom miről, de visszaverődik a fény [...]
Aki esetleg kiváncsi a jövő héten rajtoló UbiSoft rendezvényre, a UbiDays-re, de sajnos nem lehet személyesen jelen az eseményen, annak jó hír, hogy az internetnek köszönhetően élőben követheti végig a konferenciákat.
1029 0 0 Tech Izé
Doodlez - 2 perces rajzizék. :)

Még pár: [1] [2] [3] [4] [5]
5953 16 5 Izé
Polly: Menő Manó feeling :D
gvereb1: Az a kedvencem, amikor doodle-nek szülinapja van.
Belkar: nem rosszak :)
Mind a 5 komment
Rancid - Time Bomb
A tengerentúli Fuckin' USA punk legnagyobb arcai!
404 2 6 Zene Izé
calipunkszabus: nem kicsit!..csak tolnák már le az arcukat ide kicsit közelebb országunkhoz, mint anglia...
Géza bá: A külföldi zenekarok küzül ők az egyik legnagyobb kedvenceim, igenjól kenik.
calipunkszabus: nha egen...egy ilyenen nekem is ott kellene lennem!
Mind a 6 komment
T-Dog - Hívjátok, ha kell (a büntetés)! ;)
5267 0 42 Izé
Winston: Ja igen még valami apróság. Pls akor már írd le, hogy milyen kategória is ez. Előre is kösz [...]
Winston: Kedves nem regisztrált. Először is én nem lehúztam. Ha ez úgy is tűnhetett. Ez távolt ált t [...]
spiritmonger: *freestyle
Mind a 42 komment
Busta Rhymes - Break you neck

Busta Rhymes az 1991-ben debütáló Leaders Of The New School nevű bandával indította pályafutását. A banda nem tett szert világhírnévre, de ez a fiatal jamaikai srác szólóban megmutatta az embereknek, milyen remek előadó is valójában.
Az 1996-os év legnagyobb durranása kétségkívül Busta Rhymes felbukkanása volt. Már ismert tagja volt a már említett Leaders Of The New School-nak, illetve a New York-i rap szcénának, amikor elérte első igazi sikereit. A vibráló tekintetű, karibi beütésű, saját, össze nem téveszthető stílussal rendelkező Busta Rhymes 12 évesen már rappelt, miután szülőföldjéről Brooklyn-ból Long Island-re költöztek át. A környéken rendezett összes rap tehetségkutató versenyen részt vett, majd végül sorsa összehozta későbbi partnerével Mc Charlie Brown-al. Charlie ekkor még csak kilencedikes, de a Busta-val közös repperkedésükkel olyan támogatókra lelnek, mint Chuck D. A Public Enemy Long Island-i stúdiójában kezdenek felvételeket rögzíteni, majd ezeknek a szalagoknak köszönhetően a világ is megismeri őket.

Busta Rhymes - Gimme some mo

Busta Rhymes feat. Spliff Star-Make It Clap

Busta Rhymes - I Love My Chick

Busta Rhymes and MC - I know what you want

Busta Rhymes - Put Your Hands Where My Eyes Can See

Busta Rhymes, Chingy, Fat Joe and Nick Cannon - Shorty

Busta rhymes Ft Pharell - Lite ya ass on fire

Busta Rhymes-Get You Some

Busta Rhymes & Mystikal
607 3 11 Zene Izé
Purple: mekkora az a videó :D
csicsilla: dehogy bàntom Isten ments!!!nekem tetszett az a vidi!
Monsy: Ne bántsd Gyulát! Ismerem a srácot, jó arc csak kicsit talán eltévedt. :) Akkor már inkább [...]
Mind a 11 komment
The Steve feat Bobakrome - Vér a kötélhez
Az album ingyenesen letölthető innen
365 1 3 Zene Izé
xcsokix: Jól tetted:D
OZZYka: már meguntam az anonim MC-s tiniket :) gondoltam mutatok egy kis TELEPI-t
xcsokix: Isten!!! Wacuum 4 evőr!!!!:D
És elérkeztünk ahhoz a ponthoz amikor egy termék láttán csak szótlanul ülünk magunk előtt és rázzuk a fejünket....
És igen! Megérkezett az első USB terhességi teszt. (már volt egyébként az Izén itt - bungle)
949 0 3 Tech Izé
Zé: Április bolondjai :) (41 ~ 4. hó 1. az URL-ben)
Anti tokio hotel hungary: Van már USBs vibrátor is. :)
anon: Ezek után mi jöhet még? nemsokára kitalálják a Wii-brátor :D
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6072 0 15 Art Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6866 9 15 Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Rage Against The Machine - Killing In The Name
281 2 1 Zene Izé
fül: végre :)
Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Give It To Me

Timothy Z. Mosley (1971. március 10.), ismertebb nevén Timbaland amerikai dalszerző, rapper, zenei producer és szövegíró. Stílusát egyértelműen befolyásolja az R&B, a dance és a hiphop, de a pop műfajában is jeleskedik. Társával, Magoo-val alkotják az Amerikában híres hip-hop duót, a Timbaland & Magoo-t. Manapság főként Brandyvel, Nelly Furtadóval, Justin Timberlake-kel, a The Pussycat Dollsszal, Ludacrisszel és Jay-Z-vel dolgozik együtt.

Több info.: Wikipedia

Slágerei.:

Timbaland - The Way I Are

Madonna ft. Justin Timberlake, Timbaland - 4 Minutes


Timbaland - Apologize (feat. One Republic)


Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream


Flo-Rida feat. Timbaland - Elevator


Timbaland & Magoo - Flute


Timbaland, Dr.dre, Missy Elliott, Justin Timberlake - Bounce
563 2 1 Zene Izé
MStipee: A OneRepublic - Apologize -hoz annyi köze van Timbaland bácsinak hogy pénzelte a klipet, amivel e [...]
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.

Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.

Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)

Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!
2996 9 28 Izé
vöri: ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:
livy: Azt a pohár aljára teszik, nem bele a szifonba. http://www.barkapizzeria.hu/index.php?option=com_p [...]
csicsilla: kedvencekbe vele...:$
Mind a 28 komment
Nehéz a lányok sorsa... :) (azért a fiúké se egyszerű!)

Írjátok a kommentekbe a leggázosabb vagy legviccesebb randitokat, ismerkedéseteket! ;)
8953 15 222 Izé
Wicked: Ezen ne múljon... van egy új hely: RandiHejj! :D "Vonzódásmérő szolgáltatás - hogy olyan pá [...]
pepeti: Izé-nosztalgiázás közben találtam erre a posztra, régen elment mellettem, de most könnyesre r [...]
winkytct: nah de tenyleg! merre van az a hely? :P
Mind a 222 komment
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.

Kérdések:

1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)

2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)

3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)

Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).

Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán

A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki

Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...

A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.

Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
2223 1 72 Izé
papaluige: Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :) kös [...]
papaluige: :)
hakuren: úgy értem a mangát mikor kapom meg, mikor hozzák XD De jó lesz nem félreérthető dolgokat ír [...]
Mind a 72 komment
Nem ismerem a műfajt, de szerintem 5 éves (!) korához képest elég jól nyomja...
8584 4 17 Izé
AVIREX: nem nagy szám, a zene már elég régi vagy 6-8 éves, az ember meg ugye a majmoktól származik,go [...]
alphadog: Posztoljon már be valaki egy majmot, amint rappel. Köszi.
Erunder: Hmm na na vmi ilyesmiért akarták lecsukni Michel Jaksont:D
Mind a 17 komment
Falx Salker - napelemes, elektromos-hibrid meghajtású repülő

A gépbe egy extra takarékos 100 lóerős robbanómotor kerül, melyre rásegítenek a napelemek, így képes 10 liter benzinnel egy órát a levegőben tölteni.
1363 0 1 Tech Izé
leep: nagyon jó!
Rage Against The Machine - Bulls on Parade
-és ez még nincs itt.. pedig igazi legenda-
(De van :) - Purple)
305 3 8 Zene Izé
Kenny: sztem mikor én küldtem be, még nemvolt ratm, meg eddig összesen van 2db ratm fent, és kilking i [...]
fül: majd meghalljátok, hogy tényleg azt mondja :)
anath3ma: jóó.. aztis én küldtem.. igaz.. de sztem ez az együttes sztem 100x jobb mint az Afi, akiknek a [...]
Mind a 8 komment
Fonográf - Vihar előtt

Erről a dalról nem tudom mit írjak. Én az esőt nagyon szeretem, és ezt a koncertfelvételt különösen. Nem hiszem, hogy bármit is áthallani vagy politikai irányba mozdítani kéne ezen: az Illés és a Fonográf még sok nemzedéken át megmaradó és élvezhető, bulis és gondolkodtató zenéket adott nekünk. Ha ezek az emberkék nem ide születnek, és véletlenül angolul énekelnek, akkor most szájtátva-rajongva lesnénk ezt a muzsikát, és mindenkinél ott lenne a polcon az eredeti CD. Így meg "csak" előítéletekkel terhelt hazaiak.
373 0 0 Zene Izé
Raging Slab- What have you done
Myspace oldaluk
230 0 0 Zene Izé
Anonim MC- Jövőkép

Itt találtok róla infót, meg érdemes meg nézni a többi vidit is ez mellet. Ez nem videoklipp de a zene a lényeg ráadásul tudjátok követni a szöveget is. :P
386 5 2 Zene Izé
anath3ma: nekem a napsütés tetszik nagyon tőle :) és ez
Blun7man: Ezt a szöveget érdemes is követni,nekem nagyon bejön. Nice 1 ,thx.
A 70 éves Malcolm Butterworth 18 hónapot töltött a 18235 darabos puzzle kirakásával. 5 darab hiányzott belőle. Én biztos agyrákot kaptam volna... (szerencsére a cég elküldte a hiányzó darabokat).
3127 1 21 Izé
izébigyó: 24.000 darabos, 6 hónap alatt. http://www.dailymail.co.uk/news/article-1039885/Pictured-Man-complet [...]
zindel: ejjj...én is nagy puzzle rakosgató vagyok, és kaptam is egy 18235 darabosat. Még nem mertem elke [...]
Bakeyoo: Jaj :S :D
Mind a 21 komment
303 Project (vagy projekt, ha oroszul mondjuk) a ruszki dnb scene egyik legismertebb alakja, leginkább feldolgozásairól híres, úgymint: Winnie The Pooh orosz rajzfilm főcímdala
Axel F. - A Beverly Hills Cop főcímdala, vagy a Make some noise, ami már volt is zene.ize-n postolva.
Nemrég adták ki legelső albumukat, melyen a stúdióban felvett, néhol módosított feljebb említett számaik is helyet kaptak.
Albumleírás itt, oroszul :D
662 0 2 Zene Izé
neophyte: Na az ilyen stílusú dnb-t szeressem de igazán! Már jön is az albumuk lefelé! :) Ez teccetős z [...]
focuskoma: Hűűűűűűűűűű, ezt még sose hallottam, nagyon adja ;))) THX
Ray Charles ~VS~ Thriftshop XL "Hit the Road Jack" (dnb mix)
Eredeti: Ray Charles - Hit the Road Jack
Wikipédia
684 1 3 Zene Izé
Spokmeister: Sziasztok! Nagyon bejött a zene és a klipp is, de a szokásos kérdést fel kell tennem! Hol tudo [...]
Earl of Helsington: eleg gagyi az a helyzet, aszittem jobb lesz...az eredeti jobb, igaz nem jungle...
neophyte: Hát ez is debasz! Naggyon patent zene!! THX :D
Egyik legjobb hippi előadó két legismertebb száma, avagy
Jefferson Airplane  -  White rabbit /Somebody to love
439 1 3 Zene Izé
Tuxi: Nálam a Napi 3 x ori Meghalgatása Minimum :)
blablapff: nagyon szeretem :) a sombody to love számomra megunhatatlan.
fül: nagyon király!!! köcce!!!
Az MGM Mirage szállodalánc ékkövének számító Bellagio Las Vegas méltán tekinthető a világ egyik leggrandiózusabb hotel- és kaszinókomplexumának. Az alábbi videót egy vendég készítette a szökőkútról a 27. emeletről. Gyönyörű!
7887 17 36 Izé
Máln@: Szerintem marha szép!Kit érdekel,hogy nincs értelme?:]]...Van még jópár olyan dolog a földön [...]
lokko: ezek a kutatók nem értenek a gazdasághoz ... az erőforrás meg nem osztás nem irigység alapon [...]
sanchez: Itt van: http://faculty.uaeu.ac.ae/myagoub/Remote2/World_Light_Night.jpg
Mind a 36 komment
Sepultura & Pavarotti - Roots Bloody Roots

Ajánlom azoknak is, akik nem szeretik az ilyen zenét, akkor lehet rajta röhögni, tetszeni fog! ;)
650 0 0 Zene Izé
Sokan nem ismerik a gumimacik anatómiáját... nekik nyújt segítséget Jason Freeny. ;) Ajánlom még a lufikutya belső szerveit is megtekintésre...
6109 0 310 Art Izé
bungle: Tutorial Jasontől: http://www.digitalartsonline.co.uk/tutorials/index.cfm?featureID=1722&page=1&pag [...]
kotta: Ok (mármegintbocs,főnök! :DDD)
bungle: Mind a két félnek igaza van, szóval jó lenne valami kompromisszum. Szerintem próbáljuk a jöv [...]
Mind a 310 komment
Sokan nem ismerik a gumimacik anatómiáját... nekik nyújt segítséget Jason Freeny. ;) Ajánlom még a lufikutya belső szerveit is megtekintésre...
6382 13 313 Izé
CRaPtRaSH: ignejók :] és tényleg a denevér a legcukibb :]
Purple: Aaaa kelll mind :D denever a legcukibb ^^
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2011/07/anatomy-toys-by-jason-freeny.html
Mind a 313 komment
Robot karmester
A magas kultúra és a csúcstechnológia adott egymásnak randevút, amikor egy robot vezényelte a detroiti filharmonikusokat. Ez volt az első alkalom, hogy nem emberi lény kezében volt a karmesteri pálca.

1234 0 37 Izé
Laci: Ha valakit érdekel a science fiction egyszerűen gépelje be, hogy www.mek.oszk.hu, majd a "téma" [...]
eNMi: én könyvben is olyan vagyok, mint a zenében: mindent, minden témában (habár most a fantasy-ra [...]
Laci: Kösz a linket
Mind a 37 komment
Jaaj, ez aaaannyira romantikus!!!!!!

Egy férfi és egy nő a világ két végéből az internet segítségével megtalálja egymást... Nem csak a kutyában kedvelik ugyanazt a fajtát, hanem öltözködésben is... Miután az első randit (itt a cenzúrázatlan, jobb minőségű verzió) sikerült emlékezetessé tenniük, egy igazán felejthetetlen esüvőt terveztek. Az első, aki talál róla képeket vagy videót, és belinkeli a kommentek közé, annak a srácok majd adnak sört (már megint mi, mi? :) bungle).
12941 2 23 Izé
babapiskóta: Ezek nem ők! :( Az itteni srác sokkal helyesebb. :P
nyehőce: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5219 ??? :)
anon: Az esküvőről nem találtam képet, de az esküvői tortát megtaláltam :D http://www.funpic.hu/ [...]
Mind a 23 komment
HotForWords
Az intelligencia szexi - jelenti ki a szőke, modellkülsejű hölgy, majd elkezdi magyarázni, mit jelent, hogyan alakult ki, és honnan származik az angol Pussy Cat kifejezés.
Ő Marina, a legújabb YouTube-sztár, akinek etimológiai fejtegetéseit eddig negyvenmilliószor nézték meg a videómegosztón. Ráadásul vicces is, és még csak nem is mond hülyeségeket.
15523 2 14 Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/user/hotforwords 385.061.984! OO
Revanor: Nem, a modellkülsejű = ronda. Ő viszont dögös!
cse': az senkinek nem tűnt fel hogy nem a pussy cat kifejezést magyarázza el? hát igen, nehéz arra fi [...]
Mind a 14 komment
A minap (május 1-én) sétálgattam majd egy hónapos fiammal és hitvesemmel, mikor nem győztem csodálkozni a képeken látottakon.

Aztán erősen elgondolkodtam, hogy mit is lehetne írni hozzá...
"Szar egy parti volt!"
Legalább nem kell messzire menni, ha sok volt a sör...
Vagy esetleg szükséges egy tűzrakóhely?!?!
Az biztos hogy a tulaj nem teljesen ép, ráadásul ez így az út mellett kemény!
3737 3 28 Izé
Laci: Arról, hogy nem voltak szégyellősek, arról olvastam. De ez a "közös ürités" számomra újdon [...]
Spantz: Rómaiaknál fürdőben nem csak a fürdés volt közös hanem az ürítés is szóval az nem volt h [...]
Laci: Korábbi kommetekben említették már mások is amit én is sejteni vélek: voltak emberek (réges- [...]
Mind a 28 komment
Régebbi postok...