REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Túl sok szuperhősfilmet nézhetett a kissrác :)
2372 0 0 Izé
Hangosfilm az 1911-es New Yorkról

Ok, a hangot később adták hozzá, de akkor is baromi jó.
1512 0 0 Izé
Ha eddig nem volt motivációd a cigizésről való leszokáshoz, akkor ez a videó hasznos lehet a számodra
2752 0 1 Izé
vadonka: Cigizni nem cigizek, a faszomat verem napi szinten, de erre meg azt mondták, hogy jobb a prosztatá [...]
Rolls-Royce-al ilyen csúnyán még senki sem bánt
2368 0 1 Izé
Ejtoernyo: De az a segg az 5. másodpercnél... :)
Az már elég komoly, hogy a mai gyerekek nem tudnak leolvasni egy analóg órát
2227 0 4 Izé
makkasz1: Az a legnagyobb gond, hogy vannak dolgok, amik a természeti létünkhöz kapcsolódnak. Hiába él [...]
Jaca: Ezek majd egy autógumit sem fognak tudni felpumpálni? Mert ott is analóg a nyomásmérő óra. Ig [...]
Unregistered: Csak az a baj, hogy a tehénfejést nem tanítják az iskolában, míg az órát igen.
Mind a 4 komment
Tilla és Majka röhögőgörcse sajnos nem került a TV2 új műsorába

De szerencsére ők felrakták a netre, hogy mi mégis tudjunk röhögni ezen a két hülyén.
4046 0 0 Izé
Brad Pitt borzalmas időjós lenne

Még szerencse, hogy inkább színész lett. :)
1722 0 0 Izé
Valahol mindig sejtettem, hogy a Karate kölyökben a főszereplő srác a negatív szereplő
2514 0 1 Izé
Csádi: Mindenki statiszta vagy mindenki hülye?
Tuti, hogy trollok rendezték és írták az Apple új reklámjait
1311 0 3 Izé
sztewe: Ja azért is iSheep :D
sapkabarna: Az Apple-t nem érteni kell, hanem HINNI.
mun: valaki érti ezt?
Minden benne van ebben a videóban, ami egy jó bringás videóhoz kell

Gyönyörű táj, hangulatos aláfestő zene, és persze egy komoly bringás, Mike Hopkins.
1299 0 2 Izé
SEszter: https://ok.ru/video/45023562474
SEszter: Szétuntam magam. Az aláfestő zenék meg baromira idegesítőek. A képek szépek voltak. Nézd me [...]
Ha a szavak úgy néznének ki, mint a jelentésük

Daniel Carlmatz azzal töltötte az elmúlt évet, hogy minden nap lerajzolt egy szót.
2533 0 0 Izé
25 méteres hullámot meglovagolni nem kis teljesítmény

Guinness rekord is lett belőle.
1362 0 0 Izé
Madáretető lakókocsi

Mintha ilyet nem tudna az ember házilag is készíteni.
1083 0 1 Izé
Ravennë: Tök jó, ezzel mehetnek majd Afrikába.
Az orosz sereg valamiért nagyon nincs kibékülve a modern technológiával
2435 0 2 Izé
SEszter: Bezzeg az amcsiknál okosórát kapnak a katonák! https://secu.hu/fitneszalkalmazasok-veszelyezteti [...]
sapkabarna: Ezt azóta veszik ennyire komolyan, amióta Kelet-Ukrajnában lelőtték az utasszállítót, és t [...]
Hiánypótló oldal a retró szerelmeseinek

Mert ki más szeretné még a zenéi minőségét kazettásra butítani?
2464 0 5 Izé
vadonka: Nekem volt bakelit lemezem, kazim, aztán cd, mielőtt mp3-ra váltott a világ nagy része. Egyért [...]
VanZant: A kazettás szalag, a hagyományos orsós magnóhoz képest is visszaesés. Mivel kisseb helyre kell [...]
rockerviktor: 1. Zajos 2. Elveszik a magas és a mély a szalag és alkatrészek kopásával 3. Torzít 4. Nyúlik [...]
Mind a 5 komment
Meg tudja-e mondani a világ egyik leggazdagabb embere átlag háztartási cikkek árát?

Jó, a választ mindenki előre sejti, de én arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek miért van ez így.
2421 0 4 Izé
akicker: Aki napról napra él, az minden háztartási cikkének pontosan tudja az árát, a többiek meg leg [...]
mun: Én úgy láttam, hogy a közönség sem tudta megmondani. Mi volt ebben a jó?
Erunder: Igyekszik az ember, de kösz, hogy felhívtad rá figyelmem!
Mind a 4 komment
Ilyen cuccok születnek, ha az autószerelők unatkoznak
1440 0 1 Izé
Csádi: https://youtu.be/K50NFDVuQMY?t=18s
Mike "Hucker" Clark egész új szintre emelte a bmx-es trükköket

A 7. percnél kezdődik az érdekes rész.
2490 0 1 Izé
Csádi: Elég régi trükk egyébként és Hucker sem mostanában lett híres vele, szóval csak a trükkrő [...]
Steve Roe fotóin Szöul kísértetiesen hasonlít a Szárnyas fejvadász díszleteire
1334 0 1 Izé
winampista: qrvamenő!
Íme a bizonyíték, hogy villamossal is lehet driftelni
2027 0 0 Izé
Elég hülye ruhákat képzeltek el a 2000-es évekre 1930-ban
1843 0 0 Izé
A Pápa közönségterme

Böngészés közben véletlenül akadtam egy képre, egy görög oldalon. Nem akarok én összeesküvés elméletekre alapozni, de a látvány magáért beszél.
11539 0 0 Art Izé
Álommeló lenne, ha azért fizetnének, hogy egész nap Facebookozz?

Gondold át újra, mert a jelenetett tartalmak ellenőrzői nem éppen boldog emberek.
1827 0 2 Izé
bungle: "I'm confused. The reporting made it sound like they have no choice but to do that job, like they ar [...]
hawkeye: Nincs az a pénz, amiért cenzor lennék....
Mennyivel hasznosabb már úgy a bicajozás, ha a ruháidat is kimosod közben!
1532 0 0 Izé
Janet Echelman installáció mindt egy LSD trippé változtatnak
1389 0 0 Izé
1. Létezik olyan, hogy kőegyensúlyozó-Eb

2. Ilyen cuccokat csinálnak.
1166 0 1 Izé
sepetike: De hol vannak a kutyák? :D
Már a drónok előtt is vágytunk rá, hogy jóféle városi légifótókat készítsünk
1258 0 0 Izé
Vártam már, hogy mikor száll rá a Bad Lip Reading Zuckerberg meghallgatásra

Nem csalódtam bennük.
1915 0 2 Izé
VanZant: Azért ez a faszi, ritka csúnya ember... :D
vadonka: 4:10 körül majdnem megborultak a srácok :D Azért ezt kibírni röhögés nélkül, riszpekt :D
A Honda készített egy videót arról, hogyan kell manuális váltós kocsit vezetni

Gondolom itt az amcsik voltak a fő célcsoport.
3411 0 1 Izé
kissfreezer: Még jó, ha megnézik ezt az amerikaiak, mert aki látta a Halálos iramban szériát, azok azt hih [...]
Apróláb

Mese a Jetikről, akik úgy nem hisznek az emberben, mint mi bennük.
1500 0 0 Izé
Hiánypótló oldalon nézheted meg, hogy melyik országban mennyire szabad, vagy nem szabad, a sajtó
2143 0 0 Izé
Emlékeztek még az autómosós útra?

Na, itt alvázmosást is vállalnak!
2338 0 0 Izé
Mekkora mesternek kell lenni ahhoz, hogy úgy lök, oda sem nézel?
2895 0 0 Izé
A sznobizmus és a giccs magasiskolája a Dolce & Gabbana konyhája
1331 0 0 Izé
Ez a videó megmutatja, hogy milyen kemény meló CGI-vel állatokat alkotni
3059 0 0 Izé
Az Nvidiának köszönhetjük, hogy mostantól tényleg semmit sem hiszünk el a neten
4514 0 4 Izé
Stickhorse: Azért az ugyanolyan szem-sablon használata, vagy az elég átlátszó hajmanipulálás megmutatta [...]
Gábor-79: Oké, egy videó arról hogyan lehet meghamisítani képeket. De akkor most higgyünk a videónak? [...]
Erunder: Igen, de ez most az Nvidia miatt van, akkor meg az Adobe miatt volt. :)
Mind a 4 komment
A legrosszabb dal a világon!

Nem én mondom, hanem egy francia szupermarket, akiknek ez a reklámja.
1928 0 6 Izé
hawkeye: Megakadt a tantusz... :)
akicker: Én nem vagyok az! Én csak érdeklődtem, hogy láttad-e már ezt a videót :P
Ravennë: Semmi olyan. :) Most grammar nazik vagyunk. Ha már így rákérdeztél: szupermArket.
Mind a 6 komment
Picit furán reklámozza magát Helsinki, de ők már csak ilyenek
2696 0 0 Izé
Harangjátékkal emlékezett meg egy holland templom a pénteken elhunyt Aviciiről
2391 0 1 Izé
akicker: Szomorú végighallgatni. Jó fiatal volt.
Ha mindig az volt az álmod, hogy egy akváriumban aludj, a Maldív-szigeteki Conrad hotelben nemsokára megteheted

Csak olyan laza 12 millió forint lesz egy éjszaka.
1343 0 0 Izé
Régebbi postok...