REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fürgerókalábak - Rókabugi
470 1 8 Zene Izé
2020: jó ez így,majd javítgatjuk a gyerekeket..:D te meg dolgozol:D..szegény..:P
Purple: ejj, ejj tudtam én, hogy a rock/punk/metal-t egy kategóriába kéne venni...
roland66: ez télleg punk :$ ezt még én is tudtam XD
Mind a 8 komment
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443 1 0 Zene Izé
The Exploited-Fuck the USA
322 1 2 Zene Izé
2020: És imádjuk:D
Errtu: KLASSZIKUS!!!
TC - Fuck What You Heard
329 0 0 Zene Izé
Matrix and Futurebound - Knite Riderz (ft MC Spyda)
404 0 0 Zene Izé
Pennywise- Fuck Authority
322 2 3 Zene Izé
Balázs: l..l
calipunkszabus: nekem is nagy kedvenceim ők!... de sztem most az új album se kutya!:D
Géza bá: Ez a szám nagyon nagy kedvencem. Egyik legjobb Pennywise nóta. Na meg a My own country.
Björk - All Is Full Of Love
327 2 2 Zene Izé
közlegény: Ez a kedvenc számom Björktől. Björk maga pedig a kedvenc zenei előadóm :) Bakeyoo, tudod, mi a [...]
NuttySomeone: aaaaaa miket raktok fel:D imadom bjorkot non non;)) hehh nyugis
I am X - Spit it out
eléggé érdekes..nekem tetszik
269 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: lehet nyalasnak nevezni meg buzi nyalasnak is de snztem jolenekel a gyerek:P
Rage Against the Machine - Sleep Now in the Fire
223 1 0 Zene Izé
Josh the Funky 1-Universal Sound
385 0 0 Zene Izé
The Future Sound Of London - Lifeforms (Radio Edit)

(légyszi legalább a címet másoljátok ide a szövegbe a videókból, hogy tudjuk miről van szó! köszi! - Purple)
273 0 3 Zene Izé
NuttySomeone: :)) hja..tudom:P nekedis megvan valahol a gepeden..vagy nem ..nagy benne az ariazas:D
anath3ma: ez nagyon jóóó zene
NuttySomeone: oke bemasolom ..bocs..
Dada Life - Fun fun fun
380 0 1 Zene Izé
Purple: ez jóóó
KoRn - Y'all want a single
316 2 14 Zene Izé
Ganja Master: tom mer nekem is az... meg ami neked jó az jó nekem is : D
eNMi: nembiztos, h del lett a sorsuk. ha még nem szerepel (más küldte pl), akkor akár várakozhat is a [...]
NuttySomeone: szntem delete lett siwem, mert mikor felrakod akkor kivalogatjak h meiket rakjak fel s meiket nem..d [...]
Mind a 14 komment
Future Engineers - Eden
548 1 4 Zene Izé
NuttySomeone: aztat tudom:P de legalabb ez megfogott;))
anath3ma: :D ehh nekem is. pedig dnb-ben nagyon válogatós vagyok.
fül: ez jó...elrakom dolgozni
Mind a 4 komment
SR-71 - Let it Whip

Funky amolyan rock-osan, egy rajongói videóklip prezentációjában.
606 0 0 Zene Izé
Matrix & Futurebound - American Beauty (DnB Remix)
589 0 5 Zene Izé
Bakeyoo: óóó tényleg, elnézést kívánok, nem voltam elég figyelmes :) a gugli átka :D
cereal_killer: jo kis mjuzik....de a kep nem passzol....ez sokkal inkabb State Of Mind http://www.myspace.com/state [...]
konvejor: Ezt már vártam, thnx
Mind a 5 komment
Drum and Bass csárdás Gara-tol........aki pedig a talp-alá-valót húzza nem más mint TZA és a FUCT címü nóta.
631 0 1 Zene Izé
MStipee: Ha nem figyeled a karjait, olyan mintha oda-vissza játszott felvételek lennének összevágva :D J [...]
The Future Sound of London - We have explosive
272 2 2 Zene Izé
bandee1219: Inkább a My Kingdom: http://www.youtube.com/watch?v=ZG9lMWFyZ6A&feature=related De ez sem rossz, cs [...]
Bakeyoo: d(o.o)b
Puddle of Mudd - She (fuckin) Hate's Me
362 0 3 Zene Izé
Fanti: Hú de rég hallottam :D Szerintem se rossz :D
BoshI: ez jóóóó:):)
Balázs: nem rossz zene ez se:)
Alien Project - Aztechno Dreams
SOLSTIC MUSIC FESTIVAL
FULLON
414 0 0 Zene Izé
Killswitch & Reset - Fucking Meditation
642 0 1 Zene Izé
superxaba: This video has been removed by the user.
Modified Motion - Bloody Knuckles

Myspace oldala:  profile.myspace.com/index.cfm
421 0 0 Zene Izé
Metallica - Fuel (live,szinfónikus zenekarral)
385 0 4 Zene Izé
Lee77: : )
ToMz: Sosem fogom megérteni, hogy miért nem tetszik egyes embereknek annyira a metallica...
Lee77: Sosem fogom megérteni, hogy miért tetszik az embereknek annyira a metallica...
Mind a 4 komment
Fürgerókalábak - GY U R O K
479 1 1 Zene Izé
CRaPtRaSH: GYÉ ÚÚ ERR ÓÓ KKÁÁ :D
Aphex Twin - On


(Az erősebb idegzetűek figyelmébe ajánlanám a Rubber Johnny-t is, szintén Aphex Twin zene szól alatta - Purple)
506 4 9 Zene Izé
pityaa: Wáá a Radír Dzsót annyira nemszeressük :D
NuttySomeone: na ez be a kedvencekbe:D toltom is mar a szamot
NuttySomeone: oooooooo ez nemigaszsag ok a kedvenceim:P enis raktam fel posztot :D szerensce nem ez a szamjuk:>
Mind a 9 komment
Antiloop - In my mind
Találd ki az évet!
1344 2 4 Zene Izé
Geri: Hehe hát ez a Fifa 2003 zenéje gondolom akkor 2002-es!!!
CRaPtRaSH: és a hónapot is !:D
Kenny: 1997
Mind a 4 komment
Fürgerókalábak: Robogó
860 1 0 Zene Izé
100m-es síkfutás jól. Csak óvatosan, mert könnyen sérülés lehet a vége ;)
4019 0 4 Game Izé
Airwalk: szarszar
mephistto: baromság, nem törik el az ember lkába max elesik ha egyszerre akar lépni valóságba ilyen gondu [...]
CULY: ez szar játék
Mind a 4 komment
Függőhíd - Langkawi, Malajzia.

+ fotók.

7304 0 15 Izé
kotta: Mivel úriembernek szeretek láccani, ezért most nem reagálnék különböző sikítozásokra, meg [...]
mekszamnojz: Hamar ott vagyok nem sikitoznek! :D Bungle te meg ne ajanlgass masnak mert beloklek a Temzebe! Aztan [...]
Laci: Megtervezni talán nem is volt nagy munka. Inkább megépiteni. Ilyen magasságban. S még az erdő [...]
Mind a 15 komment
"Szóljon Uri Geller hangján a mobilod!" :DDDD

"Egy, kettő, háhhrom, működj!" LOL!
6422 1 31 Izé
Schabee: jahj ezt a szánalmat, de a fickó akkor is jól csinálja a semmiből jól él
Laci: Hiszek a tudományos gondolkodásban. Csodának azt szoktuk nevezni amire még, hangsúlyozom: MÉG [...]
CULY: miért hisztek az ilyen baromságokban ezek trükkök és nem varázslók vagy mi az Isten én nem i [...]
Mind a 31 komment
Sok hülye van a Földön. Van aki vasból csinál "focilabdát", hogy azt rúgják a gyerekek... Ja és "poénból" felveszi videóra.
13101 5 50 Izé
Schabee: jó videó és ahogy átfutottam a kommenteket én is így érzek. hősök vagyunk :)
Laci: gyönyörű és igaz
nyehőce: Az eredeti szöveg hosszabb, elég régi, funlistára pl. még 2004-ben beküldték: http://funlista [...]
Mind a 50 komment
Mágikus fűrész - nekem kell egy ilyen!

(20 dolcsi itt.)
12065 9 45 Izé
Schabee: hát erről lemaradtam :S
Mimis: Szeeeeerintem téged ott megfertőztek valami TVShop vírussal... ;))
CzPeet: EarthPie... én dolgoztam 1x a TVShop raktárában, és ott volt szerencsém kipróbálni az egyik k [...]
Mind a 45 komment
Ez a maci olyan mint Keith Richards: állandóan bevan fújva, szívva, lőve, nyomva... vagy csak álmos. :)
6158 3 21 Izé
Gesa: Szerintem meg nagyon szomorú látvány. Én úgy gondolom, hogy ennek a macikának az anyukáját m [...]
bigyminyő: Szerintem ez a maci a málnásban járt....csakhogy a málnaszemek már kissé túlérettek erjedtek [...]
dáfcsi: jo fej
Mind a 21 komment
Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)

myspace profilja
2962 0 16 Izé
gamma21: asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasz [...]
Schabee: 1:05ig bírtam ez borzalmas, ez most komolyan gondolja??? az ilyen menjen útépítő munkásnak osz [...]
qstion: jah, csakis az gatolta....;)
Mind a 16 komment
Házak fűvel bevetett tetővel
7497 0 32 Art Izé
Schabee: tetszetős kedvencekbe vele
RokkantTroll: Fűnyírást vállalok ipari alpinista technikával.
mekszamnojz: hha!! nedddma kivanott :DD:P
Mind a 32 komment
Házak fűvel bevetett tetővel
7876 5 32 Izé
Schabee: tetszetős kedvencekbe vele
RokkantTroll: Fűnyírást vállalok ipari alpinista technikával.
mekszamnojz: hha!! nedddma kivanott :DD:P
Mind a 32 komment
Saw Soundtrack - Hello Zep
Mudvayne - Forget to remember
1102 3 4 Zene Izé
NuttySomeone: felelmetes:P
CRaPtRaSH: imááádom
csirek: ez állati jó szám, nagyon király!!! pont kb egy hete láttam a 4-et
Mind a 4 komment
Kool & The Gang - Get Down On It
1051 1 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az aguti, a tengerimalac egyik rokona. Furcsa testtartása és járása miatt eléggé feltűnő jelenség, de aranyos és szeretnivaló. :)
Ásni próbál zavarában. :)
És a picik... :))

1203 2 25 Izé
Purple: kis tündérmanók http://www.youtube.com/watch?v=oOz1jPf4Lyg&feature=related
Ágii: Ez az aguti nagyon jófej:D Nekem 3 tengerimalackám van, ők a fiaim:P
Vin Dieselke: Úristen de édesek:):):) Imádom a rágcsálókat!!!! Van is egy csuklyás patkányom Töki:) Nagyo [...]
Mind a 25 komment
"Úszó" szoborizé a 2012-es londoni olimpia tiszteletére. :)
2837 0 13 Art Izé
mekszamnojz: inkabb kiazott :DDD
VS: Behorpadt a segge
brigi_cica: jo nagy lyuk lehet a seggébe :D :D
Mind a 13 komment
Régebbi postok...