REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Korán kell kezdeni az edzést! :)
1647 0 0 Izé
Nahát / Durva / Ne már / Kell-e ez? / Miaf?! / Hol élünk? / Rossz az, aki rosszra gondol!

Mindenki döntse el...

Hasonló videó: Twerking bees
4481 1 9 Izé
Dmckayals: Ami a videóról eszembe jutott, az egyből két vonalon fut, így különválasztom. Az első, az m [...]
Ladaboy: Gyerekeket kurvának tanítani??? Hol élünk? Még babázniuk kellene,meg a játszótéren virágko [...]
lilaflexninja: Bocsi! Amúgy a témához hozzászólva. Bár nem találom a kislányokat szexinek, szóval attól, [...]
Mind a 9 komment
Orosz titkos harci fegyver ;)
4714 1 6 Izé
zed911: Hát szerintem nem... Mármint amiket felsoroltál igen, de menetelni mint a buzik közben barbie gi [...]
Ravennë: Rend, fegyelem, egymásra odafigyelés, összetartás, összedolgozás... stb. gyakorlása. Gondolom [...]
zed911: Ennek a fasz menetelésnek amúgy mi az értelme? Ettől még nem lesznek jó katonák... A felvonul [...]
Mind a 6 komment
Majinca
1587 0 0 Game Izé
Minden háztartásba elkél egy Vastrón! :D
1580 0 1 Izé
beela: Ez meg mi a sz...nak?
Naná, hogy japán! :D
2853 0 0 Izé
Ennek a Volkswagen-sofőrnek nagyon a begyében lehetnek a motorosok, ebben az esetben konkrétan az életére tör a mögötte gurulónak. Nem engedi előzni, majd neki is koccan, mintha csak a GTA valamelyik epizódjával játszana. Igaz, előtte a záróvonalat átlépve került a motoros, egy belátható szakaszon. Talán ez bőszítette fel a golfost, akinek komoly problémai lehetnek az életben, ha ennyiért kész lenne megölni valakit.

Más motoros is találkozott vele az úton
4383 0 44 Izé
bungle: "Aki ezek után bekommenteli, hogy Budapest akkor sem a Balkán, azt kihívom egy kormány mögül s [...]
hawkeye: http://totalcar.hu/magazin/bologatokutya/2015/04/17/allj_felre_megollek_16/
lilaflexninja: Hát ezek a modern városi állatok... amúgy pont azon szoktam csodálkozni, hogy városban lehet l [...]
Mind a 44 komment
Gift
3196 0 14 Izé
Tooni: Rájöttem az elején, beletekertem a végébe, a többi sallang.
lilaflexninja: Hát aki az első perc végére még nem jött rá a film végére, csattanójára és mondanivalój [...]
izé012: Ha nem nézted végig akkor honnan tudod h uncsi unalmas és h nincs szükséged rá? :-)
Mind a 14 komment
Mi lenne, ha a sok egyszerű ember előbb utánanézne valaminek, mielőtt ész nélkül megosztja a Facebook-on, vagy hőbörög egyet, miközben az igénytelen blogoldalak „szerkesztői” meg gondolom jót röhögnek az őket követő birkákon? 

Hárommillió forintot vert a NAV a kedvesen mosolygó nénire? Francokat!
2990 0 14 Izé
lilaflexninja: Húú most kicsit elképedtem magamon, hogy ilyen oldalról valamit is beküldtem, de megnyugodtam.
bungle: Nagyon jók! Majdnem azt írtam, hogy beküldhetnéd, de rájöttem, hogy már megtetted tavaly... : [...]
lilaflexninja: Vagy csak ezekről. Azért ez nem rossz: http://filmhir.net/post/22-brutalisan-talalo-rajz-a-mai-m [...]
Mind a 14 komment
A golyó 

További vizuállatságok
3345 0 1 Izé
gyocska: Ezmiez Interstellar werkfilm? :)
Nem sikerült minden régi lakóval megállapodni...
4338 0 6 Izé
lilaflexninja: http://shitfucktory.tumblr.com/post/117707650706/diesebastionbehrisch-forever-alone
lilaflexninja: Pont ez jutott eszembe nekem is. Hogy miért nem lövik le, vagy deportálják valahova? Furcsa. Per [...]
I. C. Wiener: Tök igazad van, itthon "még erre van is pénz", ha megfelelő zsebbe megy :)
Mind a 6 komment
Dumb Ways to Die - Trónok harca kiadás :)
2806 0 0 Izé
Miért jobb a gyereknek a közös felügyelet

Ha válás után csak az egyik szülő neveli a gyereket akkor közülük kerülnek ki:

- Tini öngyilkosok: 63%
- Állami gondozottak: 70%
- Középiskolából kibukottak: 71%
- Elvonókra járók: 75%
- Börtönbeli elítéltek: 85%
- Viselkedészavaros gyerekek: 85%
- Hajléktalan és otthonról elszökött gyerekek: 90% 

Ezzel szemben a közös felügyelettel nevelt gyerek esetében nincs kimutatható eltérés az ép családban felnövőkhöz képest. A közös felügyelettel nevelt gyerek ugyanolyan rendezett életet élhet mint az ép családban felnövő. Éppen ezért érthetetlen az USA-ban és Európában is meglévő bírói-/joggyakorlat ahol szinte mindenhol és szinte minden esetben csak az egyik szülő felügyelete alá helyezik a gyereket.

Magyar cikkek a témában:

9 tévhit a közös felügyeleti jogról

Miért nincs közös szülői felügyelet Magyarországon

/Dr. Illés Blanka ügyvéd, Páneurópai Jogász Unió családjogi szekciójának vezetője/
1007 0 3 Izé
izé012: Ha küzdök Kíráért, ma is élhetne http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/ha-kuzdok-kiraert-ma-is-el [...]
Tooni: Teljes mértékben egyetértek.
norbertvincze: Jó téma
28 millió forintos palackozott víz - a víz sommelier (!!!) ajánlásával, aki olyan kedves, hogy bárhova elrepül a világon, hogy megkóstolhasd...
2749 0 15 Izé
Botos Vendel: há persze!!!4444 különben jol ekésziteték vona ha hagyák!!!!444
közlegény: macskaszarleves, jó lehet :) http://www.coffee-love-matrixalgebra.com/wp-content/uploads/2014/08/k [...]
hawkeye: Off Vendel, a famíliából való a két szakács, aki Franciaországban az étterem tulajdonosnő [...]
Mind a 15 komment
Galambos Lajos kezdő korában :)
1832 0 0 Izé
Transmorpher 3 

Előző részek
1311 0 0 Game Izé
Ázsiai „csajsziknak” leszállt a mandulájuk ;)
6818 0 7 Izé
lilaflexninja: Akkor véletlenül se keress rá a shemale vagy ladyboy szóra :)
kalmopyrin: A három szoprán énekesnő: BÉLA, LAJOS ÉS A JÓZSI....
lilaflexninja: A poszt kép alapján azt gondoltam magamba, na ezeket nem sunáznám. De jó, hogy így gondoltam.
Mind a 7 komment
Szerintem 42 és már megkapta a csomagot...
2492 1 23 Izé
bungle: Segítek, itt van pár vessző: ,,,
kakucsi: Azért Douglas Adams nem volt tisztában azzal amikor megírta a hat kötetes Galaxis Útikalauz sto [...]
leha: Lili már valószínűleg elmúlt 18, különben otthon lakna a szüleivel és ők nyilván nem enge [...]
Mind a 23 komment
Amikor a kutya sétáltatja a gyereket...
2547 0 1 Izé
dettybee: valami gördeszka van alatta :)
Ai Pioppi - emberi erővel működő „vidámpark” Velencétől 60 km-re
2450 1 2 Izé
lilaflexninja: Ezzel a videóval azért kerekebb és szebb a sztori. Tetszett, hogy nem kesereg azon, mi lesz, ha m [...]
bungle: Másik videó: http://vimeo.com/76694540
Egy multimilliomos vallomása: a pénz nem boldogít? 

Ti mit gondoltok minderről?
3357 0 20 Izé
Szobabicikli: Óóóó azt a boldogságos mindenit. Boldogság....mindenkinek mást jelent, pont. Mindenki más [...]
bungle: Biztos hallottatok már arról a kutatásról, amiben embereket arról kérdeztek, mit szeretnének [...]
Tooni: A pénznél mi fontosabb? A megkeresésének a képessége. Nem mindegy, hogy benzinkutas vagy, ben [...]
Mind a 20 komment
Puzsér sírva-őrjöngve gyalázza Hajdút a büntetőbíró előtt :D

(előző Hajdú kontra Puzsér)
3365 0 17 Izé
közlegény: http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/zimany-elbukta-puzser-peret/0n1zwr3
norbertvincze: na, ez már egy fokkal értelmesebb meglátás puzsitól :D
bungle: Puzsér a bíróságon orvosszakértői vizsgálatot kér Hajdúra: www.youtube.com/watch?v=3g4MClgM [...]
Mind a 17 komment
Mai tippelős: mi látható a felvételen? :)
2224 0 10 Izé
Nusihusi: Mint a mosógép:D
tjunior: szabadeséstől
JamesBond007: min pörgött ennyire be?
Mind a 10 komment
A magyar fordított gondolkodás - Miért nem vállalkozol és adsz magadnak 500 ezres fizetést?
3983 1 63 Izé
izé012: Szerintem a vezetők azért olyanok mert a rendszer olyan. A rendszert pedig a nép tette oda. /Jó [...]
zuu: A lényegen nem változtat, ugyanaz a nép volt mindkét oldalon, az egyik oldalnak jobban ment, teh [...]
izé012: 20HUF+áfa??? Akkor ha így folytatom hamarosan degeszre keresem magam! :-)
Mind a 63 komment
Ha a tündérmeséket az idősebb korosztálynak készítenék...
(J. Scott Campbell rajzai)
2633 0 2 Film Izé
kotta: Így van. Szerintem csak mi, "huszadikszádmásodikfelébőlvalók" mondjuk ezeket a dolgokat így, [...]
Hantaboy: A Grimm mesék eredetileg nem is gyermeknek szóltak. Tele voltak vérrel, erőszakkal és szexuáli [...]
Mert ugye régen minden sokkal jobb volt... :-)

'Dobray György által rendezett, 1970-ben készült dokumentumfilm. Ironikus képek a munkamorálról a riportalanyok nyilatkozatai alapján. A dolgozók arról beszélnek, hogyan végzik, vagy éppenséggel nem végzik a munkájukat, mit jelent számukra a munkaidő betartása, valóban munkával töltik-e el a munkaidőt, milyenek a munkaeszközök, a munkahelyi pénzkezelés és meg vannak-e elégedve a munkabérekkel.'

Azóta sem javult semmit a helyzet.
3960 2 19 Izé
izé012: Akkor egyetértettünk ebben is. ;-)
lilaflexninja: Arra gondoltam, hogy, ha bárkinek, akinek legalább átlagos képességei vannak, megadatik a lehet [...]
izé012: 'magát a tervezést is bárki meg tudja csinálni, akinek lehetősége van kitanulni a szakmát' Ed [...]
Mind a 19 komment
Párnára fel! Le akarod vezetni a feszkót? Ez talán egy jó alkalom! ;) 

Gyülekező holnap (április 4., szombat) 15 órától a Hősök terén, és más városokban! Az esemény Facebook oldala 

Játékszabályok:
1. Puha párnát hozz!
2. Csak párnás embert üss!
3. A csata addig tart, ameddig tart.
+1. A fotósokra vigyázz!
920 0 0 Izé
Tarts gyereket jól!
2945 1 5 Izé
Earl of Helsington: 17 x 273... easy
Szancso: ...273 dollárból ;)
Csádi: Hála égnek, azt :D
Mind a 5 komment
Így veszítette el a fizikatanár az állását...  (na jó, igazából nem rúgták ki)
3809 0 3 Izé
Szancso: Bocs az off-ért! Tegnap láttam, és igazából nem értettem az arcvédő használatát. :) Egy m [...]
közlegény: fizikatanár biológiai mélységekben
pootyca: Azért, mert függőlegesen tartották a mobilt?
One Hit Hell - egy újabb szemétparaszt játék
1467 0 0 Game Izé
Ezer éves gyógyír, amely hatékonyabb, mint a modern kori antibiotikumok
4518 2 7 Izé
Szancso: Most kidobom az összes...izé...csak a penészes gombáimat. :)
zuu: Inkább magamon próbáltam volna ki, de "sajnos" nekem írtak fel antibiotikumot már vagy 20 éve. [...]
zuu: reggel és este. A háziorvos a közelben lakik és családi barát :) Hidd el, mentünk volna ötsz [...]
Mind a 7 komment
12 gyönyörű fotó Magyarországról 

Ha nektek is van szép fotó hazánkról, írjátok a kommentekbe a linket!
4437 2 5 Izé
lilaflexninja: Azért kíváncsi lennék, most abszolút nem kötekedésből mondom, hogy milyen arányú a vidékr [...]
palinkaman: Csak kicsit kötekedtem a Pestiekkel. :P Am igen, az első kettő a listában sztem is veszett jó, [...]
lilaflexninja: Egerszalók, Székesfehérvár (Bory vár, érdemes megnézni), Bokodi tó, Komárom ezek tipikus bu [...]
Mind a 5 komment
Pac-Man a Google Map-en! 

A képernyő bal alsó sarkában megjelenik egy Pac-Man játékot idéző négyzet, erre kell rákattintani!
3052 3 2 Izé
Dmckayals: Nekem a körforgalom tetszik a legjobban. Viszont ahol átlósan mennek az utak, oda csak 2 gombbal [...]
AVIREX: Nekem nem mukodott, csupan azert mert olyan orszagban voltam, amiben keves a bejarhato uzthalozat :- [...]
8 gyors és egyszerű április tréfa
4588 0 4 Izé
mue: a srácnál az áprilisi tréfa = termékek tartalmát kicserélni. de azért vicces.
Ravennë: Összealsóneműzni a kakit?
Nusihusi: Az utolsónak az inverze lett volna igazán durva tréfa:P
Mind a 4 komment
Eközben Nepálban 

Cikk
2560 1 3 Izé
palinkaman: Ők meg azon csodálkoznak, hogy Magyarországon az anyakocát hajtják az utcán.
Ravennë: Szegény, hogy félhet...
loloppo: Egy ember meg is halt ha jol tudom...
A vásárlás új formája lustáknak 

Vasárnap vajon működik? ;)
5229 0 3 Izé
termi-nator: elképzeltem a következő forgatókönyvet: : 0. elfogyott a wc papír 1. megnyomod a gombot 2. a [...]
Szancso: http://cdn.ilovefreesoftware.com/wp-content/uploads/2014/02/IMG_2739_thumb.png ;D
közlegény: az nem nagy tragédia, ha kifogy a mosópor, de ha a vodka fogy ki, na arra (varrjanak) találjanak [...]
Gracerooms - Otherfalls 

Mintha csak Ozric Tentacles szólna. ;)
973 0 0 Zene Izé
2 ok, ami miatt nem kellene kimenteni a Quaestor kötvényeseit 

Több száz Quaestor-károsult tüntetett 

Szerinted az adófizetők pénzéből kellene kártalanítani a károsultakat?
1504 0 19 Izé
lilaflexninja: Úgy érzem lassan ideje írnom Brüsszelnek, vagy Strasbourgnak, vagy ahova kell, hogy vizsgálják [...]
bungle: Nagy nap ez a Quaestor-károsultaknak A terv szerint 30 millió alatt mindenki visszakapja a pénzé [...]
drgore: A teljesen kockázatmentes befektetés a lőszer, gyógyszer és a konzerv. Utána talán az ara [...]
Mind a 19 komment
A 10 legfurcsább gyerekkönyv 

Bővített angol változat 

... és még jó néhány a FunPic-en.
4607 1 5 Izé
lilaflexninja: A félreérthető rajzokat a gyerekek nem értik félre. De az olyanok, mint a téglákat szétfing [...]
Igneon: Eddig csak anus mouthus volt.Most már van mouthus anus is.
Hantaboy: http://www.boredpanda.com/weirdest-childrens-books/?page_numb=2 #32 Hungarian Cartoon Based On An O [...]
Mind a 5 komment
Logórajzolgooglató... ööö... rajzolgató :)
3200 2 3 Izé
izébigyó: Inkább adibas-t írjál rá, lehet azt jobban ismerik. ;)
lilaflexninja: Hétvégén kipróbálom, lemegyek pár romkocsmába, kávézóba, diszkóba, és lerajzolok minden [...]
Robbie Baker: Ez olyan, csajozós dolog
Régebbi postok...