REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Morgan Heritage - Hail Rastafari
672 2 2 Zene Izé
eerix: Én megmondom...Copy Con-Vélemény c. száma. :D És akkor most kiveszek egy sört a sörraktárbó [...]
dns87: Aki megmondja honnan leht ismertős az alap az vehet magának 1 sört. XD
Dizzee Rascal - Dream
512 0 1 Zene Izé
Powaflips: nagyon nagy!!:D
Robert Randolph And The Family Band - I Need More Love
Hihetetlen a srác...
Honlap
881 0 0 Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2341 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Linkin Park - From the inside
324 2 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.

Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.

Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597 1 159 Izé
dude: Óránként három faj pusztul ki a Földön http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Biguli: A rejtélyes, erszényes tasmán tigrist az 1900-as évek elején pusztították ki vadászok MILERI [...]
Biguli: Milerik!!!Vitáznél veled még 1 kicsitXD (nem veszekedni,vitázni:P) Az afrikai dolog tudom h csak [...]
Mind a 159 komment
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak itt egy konzervatívabb.
342 2 6 Zene Izé
RokkantTroll: Én is bírtam őket a Whoracle albumig, aztán elkezdtek kísérletezgetni. Na az már nem nagyon j [...]
bone_lord12: In Flames we trust! :)
fül: jóféle svéd zene
Mind a 6 komment
Senser - Don't lose your soul
State of mind
Age of panic
Eject
Switch
293 0 0 Zene Izé
A progresszív metal istenei: Liquid Tension Experiment - Acid Rain (live)
341 0 13 Zene Izé
fadam: az nem rossz, akkor tudhatsz te valamit :) hát portnoy dolgát ki végezte? nehéz volt?
weedjay: az se rossz ;)
Balázs: ha progresszív metal akkor Mastodon
Mind a 13 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3534 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
Del Tha Funkee Homosapien - Mistadobalina
Ne tudjátok meg, mit szenvedtem mire rájöttem, hogy kell rendesen leírni a címét. :)
829 0 0 Zene Izé
Emergency House - Dübörög a ház
ezis olyan "krepibármikorpörögrá" zene pláne ha iszk... (de mint itt mindenki tudja,én sosem iszom!:D)

Dübörög a lábunktól a föld,
Dübörög a hangunktól a ház,
Agyadat ritmus rázza fel,
Szíveden úrrá lesz a láz.
JJJJJJEEEEEEEEEEEEE :DDDD
425 1 3 Zene Izé
ZeroO.: ja bocss.:DD
CRaPtRaSH: a saját nevem leírhatom kisbetűvel. más nem :D
ZeroO.: csakleírta a nevét kisbetűvel:P hogy is mondtad,halál vár rá?:D
Buju Banton - Champion (egy jó kis reggae:D rampapapammpamm)
736 1 7 Zene Izé
Ganja Master: itt ez a link jó csak nem klipp csak enjoydamusic : D... http://youtube.com/watch?v=bybiiEE7ZyA k [...]
dino: Thiz video has been removed by the user...
NuttySomeone: a szeme miatt?:)) ha en nemtom..
Mind a 7 komment
The Pillows - Hybrid Rainbow (FLCL Soundtrack)
325 1 0 Zene Izé
Sztoppmósönös izébigyó jól! :)
5611 6 13 Izé
focuskoma: Húúúú mit adott rám, iszonyat jóó!!!!
csirek: jó ez, és kicsit télleg unalmas de ez még a rövidebb verziója :D
Csolt: Egy idő után már unalmas.
Mind a 13 komment
Potap & Nastya Kanenskih - Ne Para
Orosz Rap kicsit ütös klippel 16+
497 2 1 Zene Izé
csicsilla: rajtam kivül még 80 emberke megnézte és semmi komment?marha egy klipp pénz pucér csajok minden [...]
The Steve feat Bobakrome- Vér a kötélhez
482 0 1 Zene Izé
Fatsoe: áh hatalmas wacuum flow! imádom!
Sugarhill Gang - Rappers Delight

Ahonnan a Hip-Hop elindult ;)
404 2 1 Zene Izé
Chino: a legelső rap szám. a kezdet...
Sub Focus - X-Ray
(Ez a bakelit van kinn a falamon :) )
394 3 2 Zene Izé
fül: na, ezt is elrakjuk
konvejor: kötelező darab
Volbeat - Radio girl
305 0 1 Zene Izé
fül: tetszett
Sasha Dith - RUSSIAN GIRLS

"Lena, Irina, Sveta, Marina, Natasha, Anya, Olya, Tanya, Inna, Olesya, Raya, Yulya, Oksana, Rita, Masha, Luda"
1132 2 0 Zene Izé
Peter Tosh - Coming In Hot

Bob Marley után ő a legnagyobb reggaeben. A Legalize It című albuma kötelező darab mindenki számára. R.I.P.
797 2 0 Zene Izé
A legnagyobb Cypress Hill szám :)
TEQUILA SUNRISE BLOODSHOT EYES!!!
730 3 44 Zene Izé
Disy: bizony már várás van nagyon
Disy: =)
mateee: alapzene...és jönek VOLT-ra...de örülök hogy soproni vagyok:)
Mind a 44 komment
Garbage - I'm only happy when it rains
365 0 2 Zene Izé
fül: nem ismertem, azt hittem ilyen lötyi lesz, de szerencsére belehúztak.jó!
NuttySomeone: ez tetszik
Jerry Goldsmith - Greatest Hits
"Ha zenénk fennmarad az utókor számára - ami felől nincs kétségem - akkor az azért lesz, mert jók."

Star Trek, Rambo, Alien, Majmok Bolygója ... és még hosszasan lehetne sorolni.
522 0 0 Zene Izé
The Fugees - Ready Or Not
Azt hiszem ezt a számot nem kell bemutatni...
424 7 3 Zene Izé
NicKoy: alap muzsika...
David187: Az ám :P
papaluige: yoság! :D
Mark Brown feat Sarah Cracknell - The Journey continues
And the rain came down...
328 0 14 Zene Izé
ZeroO.: "hidd meg,, xD
CRaPtRaSH: nélküle is menne hidd meg!:D
ZeroO.: ne bántsd,hála neki,már tudok küldeni néhány jó száámot.:D
Mind a 14 komment
Sonata Arctica - Wolf and Raven
334 1 5 Zene Izé
.csiribuu.: Nekem viszont ponthogy az Unia a kedvencem. De persze a régiebbieket is majdnem ugyanúgy szeretem^ [...]
Fanti: Én is inkább a régieket szeretem :) Amik még olyan hevisek :D
RokkantTroll: Mert az Unia almbummal nagyon átmentek művészkedős, progresszív izébe, azt meg nem szeretem. A [...]
Mind a 5 komment
Minden idők legnagyobb rappere azthiszem Ice Cube.
Minden albumát végighallgattam, és egy rossz száma sincsen.
Ice Cube az igazi West Coast Gangsta definíciója...

Gangsta Rap Made Me Do It!!!
529 2 0 Zene Izé
Rocker-T . Tru Ganjaman
589 1 0 Zene Izé
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
484 1 0 Zene Izé
Pendulum - Blood Sugar
( Ez se maradjon ki a Pendulum sorozatból :) )
Ráadás: Blood Sugar Live hangszerekkel
522 0 1 Zene Izé
rivaul: Jogos feltöltés! Szeressük :)
Max Romeo - I Chase The Devil
Örök klasszikus, a rasztazene egyik legnagyobb képviselőjétől...
677 3 0 Zene Izé
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443 1 0 Zene Izé
Ram Trilogy - Screamer
285 0 1 Zene Izé
Chino: á de rég hallgattam. régi szép emlékek:) nyár, este, bulik:D
Ramones - Blitzkrieg Bop
380 2 2 Zene Izé
calipunkszabus: az igazi punkok!... éljen Thommy Ramone!
NuttySomeone: regi kedvenc ..meg az osidokbol.
Radiohead - Creep
300 0 0 Zene Izé
Jedi Mind Tricks... Az egyik legjobb rap banda a Keleti Parton. Vinnie Paz kiváló MC,  DJ Stoupe meg kiváló DJ, és a szövegeik is tartalmaznak mondanivalót... Ebben a számban Ill Bill is van, ő az egyik legjobb fehér rapper, van egy bandája a Non Phixion, és tagja a La Coka Nostra-nak is...
Csekkoljátok!!!
Peace!
483 1 8 Zene Izé
ZeroO.: :]
Purple: háhhhhá :D ez aranyos volt. nyugi, csak divatnyelv.
ZeroO.: én eleve nemértem ezeket a kifejezéseket:D
Mind a 8 komment
Rammstein - Zwitter
383 1 7 Zene Izé
Shinobi: mennymár.... bezsarás arról tudni h kelem annát análisan 3szor naponta de ha rammsteinnal mi va [...]
andree: baszki...ez nekem is uj pedig én még reménykedtem hogy talán mégegyszer meglátogatnak minket:( [...]
shikari: uhhhh...eloszor is ez nagyon jo szam :) masodszor meg...feloszlottak?! nemar =/
Mind a 7 komment
Rahzel - All I Know
344 1 8 Zene Izé
Powaflips: az biztos...nagyon beteg zenével (Y) :)
David187: Elég beteg klip :)
Hbrex: ti tudjátok :) én nem szólok bele :)
Mind a 8 komment
Régebbi postok...