REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fura "közlekedési táblák"
7424 6 9 Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Rádió Eper - Valódi zene, valóban változatosan

Elindult Magyarország első és egyetlen kizárólag house zenéket játszó FM és Online rádió állomása.

 

(köszönet a segítségért szerkesztőség ;), remélem nektek is tetszeni fog)
1090 0 7 Zene Izé
Balázs: köszi:)
gnyul: Ennek a ruszki változata a "Rádió Dnyeper" :)
Purple: www.millioradio.hu
Mind a 7 komment
Hullahoppos mutatvány a gyűrűn.
529 0 0 Sport Izé
"Menjél már pöcsömöccse!"

Gyógyszer hirdetés ez amúgy? ;)
9981 9 19 Izé
Mr.T.: Merő véletlen. A lottószámokat is kihúzták kétszer egymás után. ;)
bungle: Milyen érdekes, hogy az utóbbi 4 hozzászóló a beküldővel együtt 1 kommentes, új felhasznál [...]
mulleranika: Azért a dohányos videó hatalmas :-D Büdös a szád a sok cigitől?!
Mind a 19 komment
Az új fiú...
7777 1 12 Izé
radeon: A Koko-Sped-Trans szállító káefté új alkalmazottjának megviccelése. Hogy szokja az anyagot.
Skullman: Ez az igazi angol humor.
rubigo: :D
Mind a 12 komment
San Franciso utcáin...
1746 0 4 Art Izé
mekszamnojz: elég bizarr, és feltételeztem hogy egy kifordított ház, és a kívül van belül...dehát arró [...]
Lisa: :P Hát egy ilyen biztosan durván adná :D Nem is tudom mit hinnék.. Lehet, hogy megpróbálnék b [...]
.::JunKieEQ::.: Papíros flashback... :P
Mind a 4 komment
San Franciso utcáin...
1781 1 4 Izé
mekszamnojz: elég bizarr, és feltételeztem hogy egy kifordított ház, és a kívül van belül...dehát arró [...]
Lisa: :P Hát egy ilyen biztosan durván adná :D Nem is tudom mit hinnék.. Lehet, hogy megpróbálnék b [...]
.::JunKieEQ::.: Papíros flashback... :P
Mind a 4 komment
SlipKnoT - Scream

Szöveg
430 1 0 Zene Izé
Tehetséges magyar fiatalok fényképei, design munkái és street art képei.
3948 0 8 Art Izé
DeeT: nem értem némelyik hozzászólást. kezdjük a prostreet-nél. azért mert van benne ugyanolyan z [...]
M.agnus: Ezt nevezik grafikának meg dizájnnak? PFFF.... vicc. Fotósoknak elismerésem, a többi...
mixculturemag: mtH: http://streetart.lap.hu/
Mind a 8 komment
Tehetséges magyar fiatalok fényképei, design munkái és street art képei.
4129 7 8 Izé
DeeT: nem értem némelyik hozzászólást. kezdjük a prostreet-nél. azért mert van benne ugyanolyan z [...]
M.agnus: Ezt nevezik grafikának meg dizájnnak? PFFF.... vicc. Fotósoknak elismerésem, a többi...
mixculturemag: mtH: http://streetart.lap.hu/
Mind a 8 komment
Flag Art
2433 2 4 Izé
Spantz: de a H betű a bill en honduras asszem nem hungary :(
Párna: hát még jó :)
Tybbah: azért a darts táblánál ott figyelünk a 4es nél ;)
Mind a 4 komment
Pihentagyú találmány :)
A többi "művét" is érdemes megnézni...

3755 0 10 Izé
superxaba: nagy a zisten állatkertje!
Laci: Ettől a maskarától olyan a járása mint ezeknek itt: http://www.youtube.com/watch?v=jqR8vDLp_9w& [...]
Jokker: Ez nagyon fáj!
Mind a 10 komment
Mosómaciéknál parti van. :D
3846 4 13 Izé
bungle: Pénzmosómacik: http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=38709&c=-1&s=dd&p=1
tjunior: elöl ketten belecsózva hátul meg megy a groupi ennyi :D
enti: ehhh!! :D
Mind a 13 komment
Egy újabb harcos amazon, Gina Carano.

fotózás+interjú
1227 1 1 Sport Izé
bungle: damncoolpictures küldte: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=11800 Itt meg meztelenül mérlege [...]
Rodney Mullen ugyan szerepelt már itt, de ez az 1984-es bemutatója is bámulatos.
483 2 3 Sport Izé
mekszamnojz: áááááááááá ez egy isten. úgy táncol a deszkán mintha ott se lenne. hihetetlen tehetség [...]
mekszamnojz: ááááááááá rodney. nem is gondoltam hogy valaha itt posztban benne lesz :D ez király. küld [...]
Skatopia: dúrva amit ez az ember már akkor művelt bazz ekkor születtem ÁÁÁ
Egy nagyon szép Quimby-dal, nagyon szép és táncolható feldolgozása a Csík zenekartól. (valamilyen mezőségi dallam, pontosabbat nem tudnék biztosan9

Mindkét oldalról sokféle megítélés, vélemény létezik  a Csík feldolgozásairól, pedig a sokféle próbálkozó között ők tényleg igazán jól csinálják. Ehhez pedig "csak" a nagybetűs Zene szeretete és a felhasznált stílusok ismerete kell. Engem már korábban meggyőztek, de ezekkel a dalokkal együtt: végleg.
1770 5 3 Zene Izé
Jamilla: Tetszik, köszönöm.
kotta: http://www.mno.hu/portal/581956?searchtext=csík%20most%20múlik%20szökős Még ennyi adalék arr [...]
zuckerfrei: nagyon jó köszi a postot
Fárasztó a csajod az ágyban? Mutass be neki egy ilyet! ;))
4779 4 3 Izé
Re-Peet: nem..mert van ilyenje..és ez remekül helyettesítheti :)
mekszamnojz: hát a posztszöveg elég felháborító! WTF!! levágom a fütykösöd, nem félsz??!!! :D
ismeretlen: ezt néha a főnöknek is meg lehetne azért mutatni
Masta Ace - Acknowledge

“I don’t do white music, I don’t do black music  I make rap music, for the hip-hop kids…”
806 0 0 Zene Izé
A művésznő nevét szerintem mindenki ismeri... ;)
27472 3 125 Izé
bungle: Hiánypótló fb oldal: www.facebook.com/pages/Minden-nap-ugyanaz-a-kép-Kiszel-Tündéről/29462911 [...]
bungle: http://funlista.funpic.hu/?page=attachview&message=33616&attach=1
kundabigél: Sírni valóan szánalmas- és ebből kiválóan megél a szégyentelen. Amíg lószar van, verebek [...]
Mind a 125 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2088 0 6 Art Izé
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Purple: ez fááj :SSS
Mind a 6 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2315 2 7 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/43679_kep?categoryId=4&position=&large=1
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Mind a 7 komment
Criss Source - Hugs 'N' Kisses

A német dj legismertebb zenéje 2004-ből.
Műfaja electro, csak nem volt olyan kategória.
697 0 0 Zene Izé
Nyaktörő mutatvány. :)
682 1 0 Sport Izé
Kamelot - March of Mephisto
A számban közreműködött Shagrath (Dimmu Borgir) Szintis, Olivér Palotai (?) Igen, valahanyad részben magyar. :)
578 0 0 Zene Izé
Majomkodás a ringben. :)
373 0 0 Sport Izé
A múltkori pofáraesés után, itt az újabb, de ez most lányos verzió.
619 0 0 Sport Izé
Muse - Invincible
1067 0 0 Zene Izé
Manowar - Warriors of the World

El sem hiszem, hogy eddig nem került fel.... Na mind1, nagyon érdekes szám, főleg a szövege miatt és szimplán, ha nem is érted, akkor is rohadt jó! (aki foglalkozik a New world order szarsággal, annak kifejezertten tecceni fog :) )
495 1 12 Zene Izé
M.agnus: Egyrészt tényleg a leghangosabb banda hivatalosan is, másrészt ők komolyan gondolják, végül [...]
Bloody Alukard: Sztem nagyon is jo a szoveguk csak erteni kell oket.....
Balázs: a rolling stones-nál nem röhejesebbek :D
Mind a 12 komment
Egy kis homevideo, művészi felfogásban: "Impervious" címmel. A zenét is én írtam hozzá.
...de köszönet a segítségért Krisának, Jánosnak, Edinának. Végtére is az első ilyen klipp,
amit összehoztunk. Mindenkinek köszi, aki megnézi és kommentezi, hogy okuljunk :)

Az egészet sufniból toltuk egy handycam-el és néhány kerti lámpával :-D

még néhány zene itt
762 2 5 Zene Izé
Balázs: a klip eleje nagyon profi bár a nagyváros rész bevágása potya a szép esti képek után:)a zen [...]
MStipee: Nekem is nagyon tetszett, valamiért Venetian Snares érzésem támadt tőle, csak így tovább (htt [...]
mekszamnojz: hát ez igen. tetsz nagyon. :) respekt.
Mind a 5 komment
Még fel sem fogtuk a Resurrection fedőnevű Chimaira pusztítást, máris készül az új lemez! A munkálatok menetét a srácok megosztják velünk is, szóval a lent található(igen rövid) teaser videóra vesd kurzorod!
288 0 0 Zene Izé
A múltkori magyar "álomnő" után most itt van a lengyelek álompasija. :P
3852 0 16 Izé
Jaca: Láttátok a háttérben azt a bomba nőt a rózsaszín pólóban? Mármint ehhez képest :-)))
Dott: Micsoda fogsor!Hmmmmmmmmmmmm..:)
bungle: :DDDDDDDDDD
Mind a 16 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Moloko - Pure Pleasure Seeker
Kedves videó Roisín Murphy Molokós éveiből, midőn telejsen atomjaira hullva bódítja közönségét a katarzis ösvényére.
511 1 0 Zene Izé
Jean Michel Jarre - Oxygene (part 1)

A poszt apropója pedig:

"Ötven legendásnak számító analóg szintetizátor és három zenésztársa társaságában újra életre kelti a a zenetörténelem áttörést jelentő művét, az Oxygene-t! Nincs más dolgunk, mint egy mély levegőt vennünk és átadni magunkat a csodának!"

Szóval koncert lesz novemberben a Papp Lászó Sportarénában.
667 1 0 Zene Izé
Felice Herrig az igazán kemény, szőke harcos.

fotózás
712 0 0 Sport Izé
Vitaly Rusakov (Mizer) orosz "graffiti művész"
4893 0 12 Art Izé
fari.tro: ez hihetetlen bazzeg! áááá én ezt ne hiszem el!
ibor90: és akkor miért nem látni sehol ilyeneket?
Párna: akkor kicsit kéne magukat hirdetni, vagy mondjuk megfékezni a "firkálókat", a kezdőket.
Mind a 12 komment
Vitaly Rusakov (Mizer) orosz "graffiti művész"
4999 3 11 Izé
ibor90: és akkor miért nem látni sehol ilyeneket?
Párna: akkor kicsit kéne magukat hirdetni, vagy mondjuk megfékezni a "firkálókat", a kezdőket.
Iguana: tók jók
Mind a 11 komment
MultiTouch Cell
1419 0 3 Tech Izé
gvereb1: gondolom a mostani 6os lottón az 5találatosnak felel meg
Jozef7: óóóóóóóóó ez nagyon király!!!! Szerintem drága egy ilyen!!
yoman3d: Ez nagyon csics, valaki tudja az arat?
Kemény a riporterek munkája :)
7869 0 2 Izé
mcsoma: A szél annyira nem zavarna, csak az a rohadt sok víz ami a pofájukba megy... :D
Skatopia: :D aranyos szelecskék
Régebbi postok...