REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mario Lalich
3288 0 3 Art Izé
bandee1219: Komoly ötletei vannak :)
Isti: Nemis tudtam hogy leteznek az "amish choppers"
gyalogos: Khon, Moricz és Grün elhagyták egyiptomot.
Mario Lalich
3760 0 3 Izé
bandee1219: Komoly ötletei vannak :)
Isti: Nemis tudtam hogy leteznek az "amish choppers"
gyalogos: Khon, Moricz és Grün elhagyták egyiptomot.
Hamarosan Szatri Jani művész úr belecsap a húrokba...
Ismeri itt valaki, netán jön (vagy volt, ha már holnap olvassa) a koncertre?
1820 0 2 Izé
bungle: G3 soundcheck MEGALOL! :))) http://youtube.com/watch?v=EFIipZNtbEs
bungle: Egy magyar követője: http://www.youtube.com/watch?v=3NiFGUYPFWE
Így kell fotózni jó csajokat...
Markese Photography
19789 1 5 Art Izé
Menyet: OmG :)
.....: kukra all a kukim :DDD
gyalogos: Az én csajom is ilyen tökéletes, csak neki van orra.
Mind a 5 komment
Így kell fotózni jó csajokat...
Markese Photography
21849 5 5 Izé
Menyet: OmG :)
.....: kukra all a kukim :DDD
gyalogos: Az én csajom is ilyen tökéletes, csak neki van orra.
Mind a 5 komment
Isteni Szeretet Jézus Szíve
Szörnyülködjetek vagy nevessetek ízles szerint. A legjobb szerintem a Szentté avatás... lehet hogy befektetek egy ilyenbe, nehogy mar csak Assissi Szent Ferencnek legyen jó.
9695 2 16 Izé
Laci: Megnézném, de "The page cannot be displayed". A másik linkről pedig csak annyit: ha minden ezred [...]
Su: lényegében nem, csak ott nagyobb a felhajtás és jobb a szinészi játék:)
Kherub: Lordy,kellemes fenyő ünnepet,a többieknek boldog Karácsonyt!
Mind a 16 komment
Most még csak Pacmanezik, holnap már jöhet a Doom...
3307 4 1 Izé
rakloo: Lassan okosabbak mint mi :(
Ez meg egy ágy a papának, mamának, hogy ők se maradjanak ki a jóból...
3883 0 0 Izé
Ha már a zenei élet magaslataiban járunk...
Night of Fire
8130 0 1 Izé
Jáózsi: Bakker ez nagyon ottvan ez a zene.és szépek a csajszik :D:D:D
Már nincs sok hátra és megoldódik a globális felmelegedés!

Hogy hogyan?

Eccerű - egyszerre a földön mindenki felugrik, ezzel egy új pályára állíthatjuk a Földet oszt kész is.
3902 0 6 Izé
bandee1219: Hát, ez egy jó ötlet, főleg, hogy mindenki másfelé nyomná. Hacsak nem megy mindenki egy orsz [...]
suvomi: ezen már gondolkodtam
karmigran: tiszta siker.. ma is csak 36fok lesz :)
Mind a 6 komment
A mai büntetés se marad el...
6183 3 2 Izé
Elison: nekem egy ismerősömtől jött... mondom ez kész... :)
bungle: Utóbbi 24 órában csupán ketten küldték ezt be... mi van, kikerült valahova?
Chuck Norris már megint brutál
15473 3 4 Game Izé
lapostanyer: as
Szamooca: kellemes kis játék :D....:S
xXxÁdámxXx: ez nem brutál.. ez ÜBERBRUTÁL BAZZ! :D
Mind a 4 komment
Chuck Norris már megint brutál
13696 10 2 Izé
enjoylivefm: LOL
suvomi: tetszik
Állítólag 2006 végén már lehet is kapni...
Optimus keyboard
7508 4 4 Izé
bungle: http://www.electronista.com/articles/08/02/21/optimus.maximus.ships/
bandee1219: Kurva jó! Kell(ene)!
Elison: csupán 1500$ dolcsi és a tied is lehet ha sietsz.. ja és holnap kerül piacra. :)
Mind a 4 komment
Szépségkirálynő szépségdíjas rosszmozdulatai. Akkorát esik a szépségkirálynő mint egy ház. Érdemes megfigyelni, hogy a nehezén mintha már túl lenne... hiszen a színpadról lelépni sikerül - pedig ez szűk ruhában és igenmagassarkúban - nem is könnyű. A figyelem dekoncentrált, és már itt is a baj. Tessék csak vidulni rajta! :)
33144 0 21 Izé
bungle: Boldog 10. szülinapot, ize.hu első postja! :)
zeiksz: Huhh tényleg kétszer írtam - szori.
bungle: Van ez így frissebb videókkal is.
Mind a 21 komment