REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Amerikanizáció felsőfokon, na de pont az oroszoknál?
3540 0 1 Izé
a janek: Mondjuk,segg nélkül nehéz.
Szőke nő vs öngyújtó 1:02-től
4651 0 3 Izé
Tomi Demo: És ezek a jányok nem értik azt sem, hogy miért csak dugásra jók a fickóknak?
Findzs: Ehhez a csajhoz én is türelmes lennék :)
hawkeye: Ómájgád, ahogy a tirpákok mondják... Hihetetlen a srác, ekkora türelmet még nem láttam.... [...]
Azt hiszem Arnie-nak most nem Budapesten kellene lennie :)
2147 0 0 Izé
Na ez aztán szép kerek ;)
2766 0 1 Izé
Jaca: Megtalálták MOMO-t :)
Ha tetszett a japán digitális művészeten alapuló múzeum, ne utazd át a fél világot, látogass el Párizsba.
820 0 0 Izé
Ezekben a ruhákban, akár jelmezbálba is mehetnének a lányok.
832 0 0 Izé
Milyen komoly arcot tudnak vágni hozzá :D

 
1760 0 2 Izé
VanZant: Ez nagyon beteg! :D XD
Jaca: Bakker, elsőre majdnem rávágtam, hogy mi az, hogy tudnak, mind a négy ugyanaz :D
Hmmm, hát ez biztos nagyon jó ízű lehet. Azt hittem a műanyag rizs után már nincs lejjebb.
2609 0 1 Izé
apadomil: Már többször felröppent a hír, miszerint Kínában műtojásokat készítenek. A valóság azon [...]
Winkler Robi segít, hogy kedvet kapj egy Update sörre ;)
1527 0 1 Izé
sexdealer: Ahogy a Speak feat. Beres Zoo: I Don’t Wanna War című méltán világhírű dalában is elhangzo [...]
Egy újabb zseniális videó készült arról, hogy milyen nehéz nyelv is a magyar :)))
1962 0 0 Izé
Ha így kapná meg az elhagyott kutyakakit az összes gazdi, akkor idővel inkább saját maga szedné össze. :D
1868 0 0 Izé
Aki szereti az optikai csalódásokat, mindenképp látogasson el Szöulba.
2720 0 2 Izé
kakucsi: 4:51-ig bírtam.
Csádi: Lemaradt a bünti címke.
Magyar fejlesztés segít, hogy ingyen ívóvízhez juss.

Android

iOS
6645 0 0 Izé
Japánban még a börtön kosztot is kipróbálhatod, anélkül, hogy letartóztatnának :)
837 0 0 Izé
Ebbe a tuning panelbe bárki szívesen hazaérkezne.
2725 0 10 Izé
vadonka: Pontosan. Nálam hőszolgáltató van és kurva drágán adják a melegvizet + ugye az "alapdíjat" [...]
Nebel: Ezt a tripla annyi rezsit hagyjuk szerintem, anyám panelben lakik én kertes házban. Ő nyáron is [...]
drgore: Bár az hogy mennyire értékelik fel az igazából nem jelent semmit. Ismerősöm most adott el a b [...]
Mind a 10 komment
Momo már a magyar felhasználókat is elérte, adta hírül a RTL Klub.
1659 0 2 Izé
Jaca: Most ki hazudik? https://youtu.be/QwnDJS-eWJM?t=27 Ja, retekklub, több kérdésem nincs....
vadonka: Melle van biztos lyuk is van rajta, szúrnám :D
Kiváló nosztalgia terméket hoztak létre, kizárólag 18 éven felülieknek.
2650 0 0 Izé
Itt egy szupi kis toll, hogy még könnyebben menjen az alkotás.
2386 0 0 Izé
A Drón Kígyó eddig nem látott menőverekre is képes
2536 0 0 Tech Izé
Alexis csodálatos csók festményeket készít. 
1538 0 0 Izé
Annácska és a kultúrprogram. Vajon mi sült ki belőle?
2437 0 1 Izé
Dmckayals: Hát, nekem inkább a szilikon-völgy jut eszembe Kannácskáról.
Újabb jó kis horror játékot adtak ki PSVR-ra
12806 0 0 Izé
Nézzétek milyen reakciót vált ki ez a jó nő  az "urakból" :)
4976 0 1 Izé
Csádi: Nézzük. :)
Itt a nagy házőrző teszt, avagy kicsi a bors, de erős. Vigyázat a felvétel erőszakos jeleneteket tartalmaz.
5315 0 2 Izé
Jaca: http://78.media.tumblr.com/f30b5ed16fa177571f6826ba236a22f3/tumblr_nfcg59psLP1s2yegdo1_400.gif
Jaca: Nem a kutya méretném múlik. El kell vinni kutyaiskolába, két dolog miatt is az ebet. Egyrészt [...]
Elképesztően jó képeket lehet otthon készíteni ezzel az egyszerű módszerrel.
3099 0 1 Izé
Csádi: "Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták..."
Új trükköt tanultak a gazdik :)
3889 0 0 Izé
Ez az anyuka is tudta mivel rémítse halálra a gyermekét.
2270 0 0 Izé
Azok az édes 90-es évek :) Jó nosztalgiázást kívánok.
3573 0 1 Izé
Demente: 3210? Miért nosztalgia? Én még mindig azzal nyomom! Sokkal jobba mikrofonja is, és a hangszóró [...]
Végre egy remek kezdeményezés, a Tesco piacra dobta az aludobozos vizet.
1640 0 2 Izé
Jaca: Az alumínium nem bomlik le mikrorészecskékre, mint a pet, és nem lesznek belőle apró részecsk [...]
trf: Az aluminium ujrahasznositasa igenyel relative keves energiat, nem a gyartasa. Nem leszunk vele elor [...]
Japánban már nem a dolgok lekicsinyítése a cél :)
1147 0 0 Izé
Lecsapott a Nébih a Balatonon. Ne csodálkozzunk, ha ilyen büfék mellett, sok helyen esett vissza a forgalom.
2158 0 0 Izé
Azért ezt a panaszlevelet nem csoda, ha Kormos Anett olvasta fel!
2800 0 0 Izé
Távkapcsolat, nem probléma. Már a világ másik felén is érezheted kedvesed csókját.
740 0 1 Izé
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/66872
Most, hogy már mindenki megebédelt (legalábbis remélem) bemutatunk néhány fogást, ami után Bear Grylls megnyalná mind a tíz ujját.
2283 0 3 Izé
VanZant: - Hunyjuk be a szemünket, oszt úgy falatozzunk! - Kendnek is sűrű a levese? - Sűrű. - Magának [...]
Ravennë: Ez a menüsor nem az én tűrésküszöbömnek lett kitalálva. A péniszt talán még megkóstolná [...]
abotos87: Nekem csak az egybepipi nem jött be, de a többit simán megenném. Mondjuk szárított rákhoz, t [...]
Perelik Washingtont amiért engedélyezte fegyverek 3D nyomtatását
1869 0 0 Izé
Ilyen, amikor a művészet életre kel.
1284 0 0 Izé
Itt egy újabb szuper találmány, amit magyarok alkottak és még a környezetnek is jót teszünk vele.
2730 0 0 Izé
Figyelem a most következő film a nyugalom megzavarására alkalmas! :) Azért a mondanivalóját segíthetnétek kihámozni.
4296 0 11 Izé
VanZant: Egyébként sok-sok igazság van abban amit írtok, de sajnos impresszium hiányában mehet tovább [...]
VanZant: Ahogy elnézem, Wicked is átadta a stafétát: http://www.ize.hu/ize/post/felhasznalo/?nick=MR
Dmckayals: Így megmagyarázva értem, hogy mit értettem félre. Ebben is lehet valami ámbár ha lebukott vo [...]
Mind a 11 komment
Ennyit a Magnumról, Japánban tudják, hogy kell élni.
2370 0 3 Izé
SEszter: Ezért fizetnek? Legalább igényesen aranyoznák be. Csak ráhányja a fóliát oszt nesze zabááj [...]
vadonka: Egy ilyen gésaruhás lánykát szívesen látnék az ágyban mellettem :)
Csádi: Mint akik életükben először esznek fagyit. :D
Már rég túl vagyunk a lehajtható asztallapok korszakán, ez egy egészen extrém megoldás ha az egész családod várod vacsorára.
4224 0 4 Izé
SEszter: Rákapaszkodik a gyerek, felburul! :D
ReBoot: Kezdőtől nem rossz, de ez az igazi: https://youtu.be/Bh_qn62zny0
KillHates: Egy ilyen asztal árából berendezheted az egész lakásod!
Mind a 4 komment
Régebbi postok...