REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Íme a ferencvárosi Batman
1653 0 1 Izé
vadonka: Ez milyen nyelven beszél?
Kaptam egy párásítót és egy párátlanítót

Beraktam őket egy szobába, hogy rendezzék le egymás között.
2240 0 0 Izé
Már a borászok sincsenek biztonságban a robot munkaerőtől

A következő az lesz, hogy már az alkeszeket is robotokra cserélik? :)
1614 0 3 Izé
Ravennë: A hiba annyiban nyilvánul meg nálam, hogy az Ő-Ű betűk nem vastagon jelennek meg a többi betű [...]
Erunder: Erről tudnál egy képernyőképet lőni? Azért kérem, mert nálam Firefoxon, Chrome-on, és Expl [...]
Ravennë: OFF A posztok címében hibádzanak az Ű-Ő betűk. Bocs ha már érzékelve lett a probléma, csa [...]
Nem veszélytelen sport a gyorsulás

Ezt bizonyítja David Tremayne rekordkísérlete is, amikor úgy nagyjából 400 km/h-val megborult.
2387 0 1 Izé
kistrojak: Beállt egy kerék vagy mi? Egy sugárhajtóműves gépen sok hajtásbeli probléma nem lehet, elég [...]
Ebbe az 5 percbe belesűrítették az összes létező karakter klisét
1005 0 0 Film Izé
Az Európai Űrügynökség műholdjai összeraktak egy 80 billió pixeles képet a Földről
3317 0 1 Izé
vadonka: kifejezetten érdekesek a fehér cenzúrák benne, és a helyei is.
5 perc alatt megtanulhatsz 3 egyszerű kártyatrükköt
2109 0 0 Izé
Így készíthetsz Jumanji társasjátékot

Csak tudnám hogyan teszi bele ebbe a kis dobozba azt a sok állatot.
2821 0 0 Izé
Villog a fake radar, de attól még ijesztő ez az Izé

És ráadásul még magyar is.
3796 0 3 Izé
skad03: Olyan mint egy majom, de hogy nem valódi, az biztos :) A srácnak vannak még videói, foglalkozik [...]
shteer: mi ijesztő egy majomban azon kívül, hogy a bringa elé ugrik?
Jaca: Egyértelmű! 0:51-nél a jobb mmutatóujja felett ott van a fék! :D
Ha van olyan, hogy parkolás terén antitalentum, akkor ez az ember az

Bár tekintve, hogy Hollandiában készült a felvétel, lehet, hogy csak be volt tépve.
2977 0 3 Izé
Tron65: Megmég ott az a 2-3 pedál, ami állandóan összekeveredik ...
Jaca: Azért nem olyan egyszerű, tolatni is, meg a kormányt is tekerni???? De miért nem rakja bele azt [...]
Tomi Demo: De miért nem tekeri azt a telibevert kormányt ???? Miért nem?? MIÉRT NEM???
Csak egy kis színezék kell a mágneses ferrofluidhoz, és ilyen vizuállatság lesz belőle

Mondjuk a ferrofluid alapból is látványos.
994 0 0 Izé
A pilótának vasból lehetnek a tökei
2324 0 0 Izé
A Smart koncepcióautója nem kicsit király, de könnyen beugrik róla nekünk a Wall-E világa
2375 0 0 Autó Izé
10 percnyi bizonyíték, hogy nem csak a BMW-sek tudnak parasztok lenni
3245 0 2 Izé
VanZant: 0:39-nél, mintha nem tudná eldönteni -- az audis, hogy merre fele akar haladni -- de azért nem v [...]
sakos: Jól látom, hogy 4:58-nál a már álló autóban durran el a kormánylégzsák? Mint a moziban :)
Kapust ritkán szivatnak meg ennyire
1316 0 0 Sport Izé
Léggitár bajnokságot még mindig poén nézni
2087 0 1 Izé
Dmckayals: Ebben számomra az a legijesztőbb, hogy 6 pont a maximum, ami adható... :P
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

A Mély Torokról forgattak filmet Liam Neeson-al, és ez nem pornó. Mély Torok az a fószer volt, aki információt szivárogtatott a Watergate ügyben.
1176 0 0 Film Izé
Az egri kukások a leglazábbak az országban

Sajnos a helyi önkormányzat már nem így gondolja, mert szerintük veszélyes, amit csinálnak.
3888 0 0 Izé
Brawl in Cell Block 99

Vince Vaughn már nem hülyéskedik nyomorék vígjátékokban. Ezúttal egy kőkemény börtönös akciófilmben csap szét mindent.
1081 0 0 Film Izé
Nézz szét a világ legnagyobb bitcoin bányájában!
2412 0 0 Izé
Az idei Burning Man sem szűkölködik fura installációkban
1609 0 0 Izé
Ezekbe a nagyikba senki se kössön bele!

Még azt se merném nekik mondani, hogy nem kérek több sütit. :)
1243 0 0 Izé
Taryn Southern - Break Free

A szám és a klip különlegessége, hogy egy mesterséges intelligencia segítségével készült.
503 0 0 Zene Izé
Okádtál már ma reggel?

Ha nem, akkor nézd meg Bear Grylls és Shaquille O'Neal közös kalandját egy placentával.
2959 0 1 Izé
pumpa: Gryllus Medve barátunktól nem idegen az undorítóskodás. Láttam olyan részt amikor kiszedte a [...]
Fura humora van ennek a német fotóbót mesternek
2133 0 0 Izé
Nem is tudom hirtelen mi itt a legmeglepőbb

A bőrnadrágos népviselet népszerűsége, hogy ez a verseny idén már 58 éves, vagy az, hogy az ujjbirkózás, mint olyan, egyáltalán létezik.
1468 0 1 Izé
akicker: A bajor népviselet nem meglepő. Nekem még tetszik is. Szinte minden népnek van valamilyen visele [...]
Tanácsok kezdő riportereknek:

Részeg alanyt ne interjúztass, mert esélytelen, hogy értelmes anyagot forgass belőle! Viszont mindegyikből jó poén kerekedik.
2220 0 4 Izé
Dmckayals: Csinálhatta volna Ő a riportot: http://www.ize.hu/ize/post/68558
roberto: Mindenképpen inkább szomorú mint nevetséges. Persze a helyzet vicces, de attól még szomorú. A [...]
Erunder: Ez biztos? Mert a válaszai, a stílusa, és a hangja alapján én nem erre gondolnék.
Mind a 4 komment
Ez közel volt!

Ha 5 méterre csap be melletted egy villám, mikor villámokat filmezel, akkor szerencsés, vagy szerencsétlen vagy?
3937 0 0 Izé
Azért azt lehetett sejteni, hogy ennek nem lesz jó vége
2693 0 0 Izé
Maru még mindig szeret dolgokba bújni :)
1889 0 0 Izé
Safe(ty) kár ;D
1853 0 2 Izé
VanZant: Mi van mi? Tegyétek má' be! :D https://www.youtube.com/watch?v=rEiVG8HG-SA&ab_channel=BenceTóth&t [...]
Dmckayals: Hát igen, a sedan-ba lehet a legszarabbul pakolni :P
Kínában mindig tudnak egy rövidebb utat ;)
2131 0 0 Izé
A magyar gagyi vizkalifa klón nem érti a nőket.
Ezért inkább a félpucér haverjaival bólogat a hátsó udvaron, és panaszkodik.
3505 0 1 Izé
dns87: Milyen fura, hogy a valóságot fedő kommentek eltűnnek a videjó alól...
"Csak add ide a kaját ember, és senkinek nem esik bántódása!"
3490 0 0 Izé
Basztolna, Gecidfalva, Fasztoros,

Csak néhány a vicces magyar falunevekből, amiket egy neurális hálózat generált.
1259 0 1 Izé
vadonka: Annó mikor ikariamoztam ilyen városneveim voltak mint Fosomhalma, Picsakeszi, Anyádnyaktája :) S [...]
Szívás lehet, ha elfelejted blokkolni a kereket, és alvás közben elgurul veled
1411 0 0 Izé
A degeci apukák új kedvenc autómárkája a BMW
3635 0 2 Izé
kistrojak: Leköpném a gyerek helyébe...
roberto: A bmw márka elég undorítóvá vált a felhasználok viselkedése miatt. A videóban is úgy van b [...]
4K-ban is megnézheted Károly herceg és Diana hercegnő esküvőjét
618 0 0 Izé
Bár az oroszoktól azt várjuk, hogy betegek legyenek, de Katy Perry-től egy büntizé meglepő
2198 0 2 Izé
kistrojak: Értelmetlen. Nem is értem hogy tudnak ilyent leforgatni. Nem kéne egy tesztcsoport, hogy tetszik- [...]
Csádi: Ez nem bünti. Ez egy unalmas sz@r.
Infravörösben olyan a világunk, mintha egy idegen bolygó lenne

Kate Ballis Infra Realism sorozatáról másoknak egy poszt apokaliptikus, atomháború utáni világ jut eszükbe.
2002 0 0 Izé
Régebbi postok...